اسپانیا

تور اسپانیا

خدمات

امکان رزرو تور با مقاصد دیگر به دلخواه مسافر می باشد.

۵٪ تخفیف ارزی ویژه پزشکان و کادر محترم درمان، مسافرین قبلی رهگذران اوج آرام و همسفران بالای ۶۵ سال

توضیحات و مدارك مورد نیاز:

 • مدارک شغلی معتبر

 الف) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی

ب) وکلا: پروانه وکالت

پ) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوق و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی

ج) بازنشسته‌ها: حکم بازنشستگی، آخرین فیش حقوق

چ) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان

ح) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آگهی تاسیس و آخرین آگهی تغییرات

خ) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه فیش حقوق

د) دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

ظ)جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت‌نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی می‌باشد.

م) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان اسپانیایی دارد.

ه)فرم سفارت متقاضیان زیر 18 سال بایستی توسط پدر و مادر امضا شود.

و) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌های خانه‌دار

 

 • مدارک مالی:ریز پرینت 6 ماه اخیر به همراه تمکن مالی به زبان لاتین  با مانده یکسان (حداقل موجودی 250.000.000 تومان به ازای هر نفر)
 • گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده های بانکی به همراه گردش شش ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضا بانک (ارائه گواهی تمکن برای حساب گردش سود نیز الزامی است.)
 • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.
 • پاسپورت با مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم
 • پاسپورت های قدیمی
 • شناسنامه
 • 4 قطعه عکس 3.5 در 4.5
 • سند ملکی (در صورت موجود بودن)
 • مسافرانی که از تزریق آخرین دوز واکسن آنان بیش از چهارده روز گذشته باشد، مجاز به ورود بهاسپانیا و فرانسه هستند. کارت واکسن رسمی شامل یکی از واکسن های Pfizer-Biontech ،Moderna ،Astra-Zeneca ،Jansen / Johnson & Johnson ،Sinovac  و  Sinopharm به جز متقاضیان زیر 12 سال، الزامی می باشد.
 • کلیه مسافرانی که از مرز هوایی یا دریایی وارد کشور های اروپایی می شوند، از جمله مسافران ترانزیت و کودکان زیر 6 سال ، باید قبل از عزیمت با استفاده از وب سایت وزارت بهداشت دولت های اروپایی یا برنامه بهداشت سفر به کشور های اروپایی ، فرم کنترل بهداشت را تکمیل کنند. با پر کردن فرم، کد QR تولید می شود که مسافر باید آن را قبل از سوار شدن به شرکت های  حمل و نقل و همچنین چک های کنترل بهداشتی در محل ارایه دهند.
 • حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر 12 سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS یا BLS  الزامی می‌باشد.
 • اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر نزد آژانس باقی می‌ماند.
 • ضمانت­نامه بانکی حداقل به مبلغ 200,000,000 تومان و حداکثر به مبلغ 600,000,000 تومان به‌ازای هر فرد در وجه آژانس محل ثبت نام جهت تضمین بازگشت (حسن انجام تعهدات)
 • لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.
برای رزرو تور های اروپا با کارشناسان ما در ارتباط باشید: 45419-021

*هزینه واریزی سفارت و ترجمه مدارک بر عهده مسافر می باشد.*

ذهن بسیاری از افراد درگیر این موضوع است که برای تعطیلات به کجا سفر کنند. تور اروپا انتخاب بسیار عالی برای افرادی می باشد که می خواهند تعطیلات خود را با خاطرات خوب سپری کنند. شما می توانید با خرید تور اروپا از کشورهای واقع در قاره اروپا دیدن کنید همچنین می توانید به شهرهای این کشور ها رفته و از جاذبه‌ های گردشگری آن ها دیدن نمایید. مطمئن باشید که انتخاب تور اروپا یک انتخاب بسیار عالی و بی نظیر برای شما می باشد. پس با ما همراه باشید تا شما را با تور اروپا و نحوه برگزاری آن آشنا کنیم.

فیلم تور اروپا

تور اروپا یک انتخاب عالی برای افرادی می باشد که می خواهند تعطیلات خود را به بهترین شکل ممکن سپری کنند‌. شما می توانید از شهرهای مختلف ایران به اروپا سفر کرده و خاطرات خوش این سفر را در ذهن خود ثبت کنید. بسیاری از افراد در هنگام سفر به فیلمبرداری و عکس‌ برداری می‌ پردازند. به این صورت می توانند به ثبت لحظات مسافرت خود بپردازند.

شما با سفر به اروپا می‌ توانید از کشور فرانسه، ایتالیا، هلند، اسپانیا، آلمان و … دیدن کنید. پاریس پایتخت فرانسه یکی از جاذبه های بسیار بی نظیر این کشور اروپایی به حساب می آید. شما می‌ توانید در ماه‌ های ژوئن تا آگوست سفری بی‌نظیر را در آب و هوایی بسیار مطلوب این شهر تجربه کنید. شاید نام فلورانس ایتالیا را نیز زیاد شنیده باشید. فلورانس شهری است که نمی‌ توان از دیدن آن گذشت.

این شهر با داشتن جاذبه‌ های تاریخی و گردشگری بسیار زیاد توریست های زیادی را در ماه اکتبر به خود جذب می کند. هلند به پایتخت خود یعنی آمستردام معروف است. این شهر فوق‌العاده مملو از رستوران ها، کافه ها، موزه های جذاب و پارک های تفریحی می باشد که شما می توانید در ماه‌ های ژوئن تا آگوست به آمستردام سفر کرده و اوج شلوغی توریست ها را در این شهر مشاهده نمایید. یکی دیگر از شهرهای موجود در تور اروپا اسپانیا می باشد.

همانطور که عنوان کردیم یکی از کشورهای اروپایی اسپانیا می باشد‌‌. تور بارسلون این کشور نیز یکی از پربازدیدترین شهرها در کل دنیا به حساب می آید‌. شما می توانید در فصل زمستان نیز به این شهر زیبا و خوش آب و هوا سفر کنید و از جشنواره هایی که در آن برگزار می‌ شود استفاده نمایید.

ارزانترین تور اروپا

ارزانترین تور اروپا

بسیاری از افرادی که قصد خرید تور را دارند به دنبال انتخاب ارزانترین تور می باشند.‌ اگر شما نیز می خواهید توری ارزان انتخاب کنید، بهتر است از تور های ۴ شب و۵ روز خرید خود را انجام دهید. این تور ها معمولا در کشور فرانسه و اسپانیا برگزار می‌ شوند و در کمتر از یک هفته به اتمام می رسند. شما می توانید فصل هایی که تقاضای کمتری برای سفر دارند را انتخاب کنید تا بتوانید از قیمت های بسیار مناسب تور اروپا استفاده کنید. معمولا در فصل زمستان گردشگران و توریست‌ ها تمایل کمتری برای سفر به کشورهای اروپایی دارند. این موضوع به دلیل آب و هوای سرد کشور ها در فصل پاییز و زمستان می باشد.

شما می توانید از این موقعیت استفاده کنید و در این دو فصل به کشور مورد نظر خود سفر کنید. همچنین می توانید یک هتل ارزان قیمت را انتخاب نمایید. انتخاب هتل ارزان قیمت می تواند تا حدود بسیار زیادی هزینه‌ های تور شما را کاهش دهد. همچنین نوع پرواز شما نیز از عوامل تاثیر گذار بر قیمت تور می باشد. اگر نوع پرواز شما اکونومی باشد شما می توانید هزینه های تور خود را کاهش دهید.

البته می‌ توانید تمام این موارد را به آژانس هواپیمایی که قصد خرید تور از آن را دارید گفته تا بتوانید با قیمت مناسب سفری خاطره انگیز خود را شروع کنید. شما می توانید از تورهای لحظه آخری نیز خرید خود را انجام دهید. به این صورت با خرید این تورها می‌ توانید با قیمت بسیار پایین‌ تر از حد معمول تور اروپا را خریداری کنید.

البته برای خرید تور لحظه آخری نیز باید از قبل ویزا را گرفته باشید. تور لحظه آخری یعنی اینکه شما باید امروز یا فردا برای سفر خود آماده باشید. برای دریافت ویزا حداکثر یک ماه زمان برای وقت دهی سفارت و یک ماه زمان نیز برای دریافت جواب ویزا لازم است.

تور اروپا ارزان

همانطور که گفتیم اگر فردی بخواهد تور اروپا را به صورت ارزان خریداری کند می تواند از تور های لحظه آخری اروپا استفاده کند. تور لحظه آخری مزیت های زیادی نیز دارد که شما می‌ توانید آن‌ها را از آژانس معتبر خریداری نمایید. یک مزیت تور لحظه آخری اروپا این است که شما می توانید بهترین قیمت را برای رزرو تور اروپا خود پیدا کنید. از مزیت های دیگر آن رزرو هتل های دو تا پنج ستاره اروپا می باشد همچنین می توانید پشتیبانی ۲۴ ساعته را نیز از آژانس داشته باشید.

تور اروپا ارزان

شما با خرید تور لحظه آخری اروپا می توانید از تنوع فرهنگی و جاذبه زیبا های گردشگری این کشورها نیز استفاده کنید. مطمئن باشید که هر کدام از این کشورها می‌ توانند تمامی سلیقه ها را راضی کنند. به عنوان مثال شما می توانید با تور اروپا در فصل زمستان به کشورهایی مانند نروژ، سوئد، اسکاتلند و … سفر کنید و از تفریحات زمستانی آن ها استفاده کنید.

همچنین می توانید به کشور انگلستان رفته و در آب و هوای مرطوب و بارانی آن قدم بزنید. کشور فرانسه دارای هوای معتدل و طبیعت بسیار زیبا می باشد. سفر به کشورهایی مانند یونان، آلمان و اتریش می تواند سبب شود تا شما با انواع و اقسام غذا و خوراکی های خوشمزه آشنا شوید. مطمئن باشید یکی از خاطره انگیزترین اتفاقات سفر شما قدم زدن در خیابان شانزلیزه و همچنین گشت و گذار در باغ گل هلند می باشد.

به هیچ عنوان از دیدن بنای کاخ الحمرا اسپانیا غافل نشوید. پس اگر می‌ خواهید تمام این اتفاقات خوب را تجربه کنید بهتر است به آژانس هواپیمایی معتبر مراجعه کرده و بهترین مشورت را دریافت کنید. این آژانس می تواند شما را در رابطه با بهترین تور اروپا و همچنین ارزان ترین قیمت ها راهنمایی کند.

تور اروپا تابستان

اروپا یکی از دیدنی ترین قاره های موجود در جهان می باشد که هر سال میلیون ها نفر به آنجا سفر می‌ کنند تا بتوانند از این جاذبه ها دیدن کنند. معمولا گردشگران خارجی دوست دارند در فصل تابستان به اروپا سفر کنند. اما در نظر داشته باشید که تور اروپا تابستان نسبت به سایر فصل ها از هزینه بالاتری برخوردار است. همچنین در این فصل قیمت هواپیما، تفریحات، رزروهتل نیز افزایش پیدا می کند. در کنار مزایای بسیار زیادی که سفر در فصل تابستان به قاره اروپا دارد مشکلات دیگری نیز وجود دارند.

به عنوان مثال بعضی از کشورهای قاره اروپا در فصل تابستان به شدت گرم می باشند و ممکن است این موضوع برای توریست آزاردهنده باشد همچنین به دلیل اینکه اکثر افراد برای سفر فصل تابستان را انتخاب می کنند، ممکن است شما با شلوغی بسیار زیادی مواجه شوید. شلوغی خیابان ها، ترافیک های سنگین و طولانی جزو یکی از معایب سفر در فصل تابستان به اروپا می باشد.

خرید تور اروپا

خرید تور اروپا

اما باید گفت خرید تور اروپا و سفر به اروپا در مرداد ماه می تواند یکی از رویایی ترین و زیباترین و خاطره انگیزترین سفر های زندگی هر فرد باشد. شما می‌ توانید از تورهای ترکیبی و تکی نیز در فصل تابستان استفاده کنید. به عنوان مثال با انتخاب تور ترکیبی اروپا می توانید از چند کشور قاره اروپا دیدن کنید.

تور ترکیبی انگلیس، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا جزو تورهای بسیار پرطرفدار به حساب می‌ آیند و محبوبیت زیادی در بین گردشگران و توریست‌ ها دارند. البته در نظر داشته باشید که این تور اروپا در فصل تابستان دارای هزینه بالایی می‌ باشند و مدت زمان آن نیز طولانی تر است. اما شما با خرید این تورها می توانید از تمام مناطق و بنا های تاریخی این کشورها دیدن کرده و عکس‌ های زیبا و خاطره‌ انگیزی نیز به یادگار بگیرید. معمولاً این تور ها از جمعیت کمی برخوردار هستند و گردشگران در این تورها آرامش و راحتی بیشتری دارند.

تور اروپا بهار

یکی از فصل های عالی برای خرید تور اروپا فصل بهار می باشد. در این فصل بسیار عالی و بی نظیر شما می توانید از تفریحات بسیار هیجان انگیز در فصل بهار و درون قاره اروپا استفاده کنید. به عنوان مثال کوهپیمایی در کوه های آلپ، تفریحات آبی در جزایر مختلف، قایق سواری در کانال های آبی آمستردام، رفتن به خیابان شانزلیزه و قدم زدن در آن، دیدن از خیابان جذاب ونیز در کشور ایتالیا و … جزو تفریحات بسیار عالی می باشند که شما در هنگام سفر به قاره اروپا می توانید از آن ها بهره مند شوید.

همچنین در فصل بهار می توانید از قصر باکینگهام، قلعه ادینبورگ و کلیسای نوتردام نیز دیدن کنید. آب و هوای عالی فصل بهار سبب می شود تا شما بتوانید بدون هیچ مشکلی در خیابان‌ های کشورهای اروپایی قدم زده و نسیم بهاری را بر روی پوست خود احساس کنید.

تور اروپا بهار

تور اروپا از تورنتو

افرادی که ساکن تورنتو کانادا می باشند می‌ توانند تور اروپا را از این شهر تهیه کنند. بسیاری از افراد کا ساکن تورنتو کانادا می باشند و اقامت این کشور را دارند دیگر درگیری و نگرانی برای دریافت ویزا ندارند. آن ها می‌ توانند به صورت مستقیم تور اروپا را خریداری کرده و به هر کشوری که دوست داشته باشند سفر کنند. البته برای این افراد تور های تکی و ترکیبی نیز وجود دارند.

اگر یک کشور خاص مدنظرشان است می توانند از تور های تکی استفاده کرده و به آن کشور سفر کنند و از تمام جاذبه های دیدنی های کشور مورد نظرشان استفاده کنند. اما اگر کشورهای مختلفی مدنظرشان است می توانند از تور ترکیبی استفاده کرده و به چند کشور قاره اروپا سفر کنند‌. پیشنهاد ما به شما انتخاب تور ترکیبی است. به این صورت می‌ توانید با یک تیر دو نشان زده و از چند کشور بسیار عالی و زیبا قاره اروپا دیدن نمایید.

تور اروپا از ترکیه

کشور ترکیه به دلیل نزدیکی که با کشور ایران دارد توانسته است جزو یکی از مقاصد اول مهاجرت ایرانیان به حساب بیاید. افرادی که در این کشور زندگی می‌ کنند می‌ توانند تور اروپا را خریداری کرده و از طریق کشور ترکیه به قاره اروپا سفر کنند. ایرانیان زیادی که در کشور ترکیه ساکن هستند در صورت دریافت پاسپورت ترکی خود می توانند مانند یک شهروند ترکی بدون هیچگونه ویزایی به بعضی از کشورهای قاره اروپا سفر کنند.

ایرانیانی که دارای پاسپورت ترکی هستند دیگر نگرانی در رابطه با دریافت ویزا و مدت زمان طولانی آن نخواهند داشت. زیرا می‌ توانند به صورت مستقیم تور ترکیبی و یا تکی خود را خریداری کرده و مستقیماً به کشورهای اروپا سفر کنند.

تور اروپا از شیراز

تور اروپا از شیراز

برای خرید تور اروپا از شیراز ابتدا شما باید ویزای خود را دریافت کنید. یک ماه مدت زمان لازم است تا شما بتوانید وقت سفارت بگیرید و بعد از آن یک ماه زمان لازم است که جواب ویزای شما ارسال شود. به طور کلی شما باید دو ماه را در نظر بگیرید تا بتوانید ویزای خود را دریافت نمایید. افرادی که پاسپورت ایرانی دارند باید ویزا دریافت کنند تا بتوانند وارد کشورهای اروپایی شوند.

سوالات متداول

آیا ایرانیان بدون ویزا می توانند به کشورهای اروپایی سفر کنند؟

در جواب این پرسش باید گفت خیر ایرانیان نمی توانند بدون ویزا به کشورهای اروپایی سفر کنند. مگر اینکه ایرانیان دارای پاسپورت غیر از ایرانی باشند تا بتوانند به وسیله پاسپورت غیر ایرانی خود به کشور اروپایی بدون ویزا سفر کنند.

بهترین فصل برای سفر به اروپا کدام فصل می باشد؟

بهترین فصل برای اروپا فصل بهار و تابستان است. این دو فصل جزو فصل های بسیار عالی برای سفر به قاره اروپا محسوب می‌ شوند. گردشگران زیادی علاقه دارند که در این دو فصل به قاره اروپا سفر کنند.

تور اروپا چند نوع می باشد؟

تورهای سفر به قاره اروپا به صورت تکی و ترکیبی می باشند. شما با تور تکی می‌ توانید تنها به یکی از کشورهای قاره اروپا سفر کنید اما تور های ترکیبی از جذابیت بیشتری برخوردار است زیرا افراد می‌ توانند به چند کشور اروپا سفر کرده و از جاذبه های آن دیدن کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *