اقامت اوکراین | اروپا

ویزای شینگن

برخی از افراد وقتی نمیتوانند در کشور خود به موفقیت دست پیدا کنند تصمیم می گیرند خوشبختی و آینده ی خود در کشوری دیگر جستجو کنند تا شاید به آن برسند. یکی از این کشورها اوکراین است. روش های مختلفی برای گرفتن اقامت اوکراین وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

اینجا برات سورپرایز داریم ؛ بهترین راه های مهاجرت به اوکراین

دریافت اقامت اوکراین چگونه امکان پذیر است؟

گاها وضعیتی برای یک فرد به وجود می آید و عرصه آنقدر بر او تنگ می شود که ترجیح می دهد دیگر در شهر و کشور خود نماند و تنها یا به همراه خانواده بار سفر ببندد و برای مهاجرت اقدام کند. درست است که شروع زندگی در شهر و کشوری جدید بسیار سخت است اما اگر این کار با آگاهی و انجام تحقیقات فراوان صورت پذیرد و کشور و یا شهری را انتخاب کنید که نیازهای شغلی اش با سابقه ی کاری شما تناسب کافی داشته باشد قطعا مهاجرت موفقی در انتظار شما است و در نتیجه می توانید آینده ی خوبی را برای خود متصور باشید.

یکی از کشورهایی که می توان به روش های مختلف و متعددی برای گرفتن اقامت آن اقدام کرد کشور اوکراین است. رتبه ی پاسپورت این کشور در سال های اخیر بهبود داشته است و از جایگاه 53 به 26 رسیده است. در نتیجه اعتبار آن در دنیا قابل قبول است. برای گرفتن اقامت شما می توانید به روش های گوناگونی اقدام کنید.

این روش ها به شرح زیر هستند:

  •   گرفتن اقامت اوکراین به وسیله ی ویزای تحصیلی
  •   اخذ اقامت این کشور به کمک سرمایه گذاری در این کشور
  •   اخذ اقامت کشور اوکراین به وسیله ی ازدواج با تبعه ی این کشور
  •   گرفتن اقامت کشور اوکراین به کمک فرزند به دنیا آوردن در خاک این کشور
  •   دریافت اقامت اوکراین به وسیله ی پیدا کردن کار در این کشور

در ادامه به هر یک از این روش ها به صورت مختصر خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 اقامت اوکراین به وسیله ی ویزای تحصیلی چگونه است؟

یکی از روش های اخذ اقامت در هر کشوری از جمله اوکراین شروع تحصیل در آن است. در کشور اوکراین شرایط بسیار خوبی برای تحصیل فرد مهاجر وجود دارند. علاوه بر اینکه مخارج تحصیل کردن در این کشور خیلی بالا نیست و حتی می توان گفت پایین است، دانشگاه ها و مراکز تحصیل آن از سطح علمی خوبی برخوردار هستند. همچنینی فرد مهاجر می تواند به راحتی از دانشگاه های این کشور پذیرش بگیرد و حتی زمینه ی منتقل شدن به سایر دانشگاه های کشورهای اروپایی و حتی آمریکا برای این فرد فراهم است.

اخذ اقامت اوکراین به کمک سرمایه گذاری در این کشور چگونه است؟

کشور اوکراین در زمره ی کشورهایی است که دارای بستر بسیار مناسبی برای انجام فعالیت های سرمایه گذاری می باشد. این کار می تواند به شیوه های گوناگونی صورت پذیرد تا فرد قادر باشد به کمک آن اقامت اوکراین را به دست آورد. یکی از رایج ترین این روش ها برای سرمایه گذاری در کشور اوکراین ثبت شرکت است.

گرفتن اقامت کشور اوکراین به وسیله ی ازدواج با تبعه ی این کشور چگونه است؟

بر اساس قانون هایی که در کشور اوکراین وجود دارند یک فرد خارجی می بایست حتما به مدت 5 سال آن هم به صورت متناوب در این کشور زندگی کند تا بتواند درخواست خود را برای شهروندی ارائه دهد. اما اگر همین فرد با یک تبعه ی کشور اوکراین ازدواج کند و در این کشور به زندگی بپردازد این 5 سال به 2 سال تخفیف پیدا می کند و بعد از گذشت این 2 سال فرد می تواند به راحتی اقامت را دریافت کند.

گرفتن اقامت کشور اوکراین به کمک فرزند به دنیا آوردن در خاک این کشور

اگر شما بتوانید فرزند خود را در خاک کشور اوکراین به دنیا آورید می توانید از مزیت های زیر بهره مند شوید:

  •   والدین فرزند متولد شده می توانند اقامت دائمی این کشور را بگیرند
  •   کودک از امکانات تحصیل رایگان و خدمات پزشکی رایگان بهره مند می شود
  •   می توانند بدون هیچ محدودیتی در ویزا به کلیه ی کشورهای اتحادیه ی اروپا به سفر بپردازند
  •   می توانند در تمامی کشورهای اروپایی حساب بانکی داشته باشند
  •   می توانند در تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا مشغول به کار شده ا در آنها زندگی کند.

دریافت اقامت اوکراین به وسیله ی پیدا کردن کار در این کشور چگونه است؟

یکی از روش های گرفتن اقامت اوکراین پیدا کردن کار در یک شرکت یا اداره  در این کشور است. به کمک این پیشنهاد کاری افراد می توانند در این کشور مشغول به کار شده و اقامت  غیر دائمی داشته باشند. این اقامت موقتی به فرد این امکان را می دهد که در کشور اوکراین سکنی گزیند و تا زمانی که مجوز اقامت او دارای اعتبار باشد به راحتی به این کشور رفت و آمد داشته باشد و برای عبور از مرز به مشکلی برخورد نکند. همچنین اعضای خانواده ی این فرد هم می توانند از یک اقامت موقتی بهره مند شود.

اینجا برات سورپرایز داریم ؛ بهترین راه های مهاجرت به اوکراین

آژانس مسافرتی نزدیک من

آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام

درخواست آنلاین

درخواست اخذ اقامت

ویزا + اقامت

logo-samandehi