وقت سفارت آمریکا از بانکوک تایلند

وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند و گرفتن آن یکی از مهم‌ترین سؤالاتی است که مسافران تایلند و یا مسافران آمریکا با آن مواجه می‌شوند. اینکه برای رفتن و دریافت ویزای آمریکا از طریق تایلند باید چه مواردی بررسی و چه روندی طی شود ازجمله مواردی است که قبل از مراجعه به سفارت آمریکا باید آن‌ها را در نظر داشته باشید.

وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند و گرفتن آن یکی از مهم‌ترین سؤالاتی است که مسافران تایلند و یا مسافران آمریکا با آن مواجه می‌شوند. اینکه برای رفتن و دریافت ویزای آمریکا از طریق تایلند باید چه مواردی بررسی و چه روندی طی شود ازجمله مواردی است که قبل از مراجعه به سفارت آمریکا باید آن‌ها را در نظر داشته باشید. این نکته را هم به یاد داشته باشید که با توجه به شیوع کرونا سخت‌گیری‌ها بیشتر شده است.

درصورتی‌ که به دنبال دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند هستید بهتر از تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. شما می‌توانید در این نوشته در خصوص دریافت وقت سفارت، قرنطینه در هتل تایلند، اطلاعات مهم سفارت امریکا در تایلند و همچنین در خصوص الزامات آمریکا در خصوص واکسن و بیماری کرونا در هنگام مراجعه به سفارت اطلاعات لازم را کسب کنید.


مشاوره رایگان وقت سفارت آمریکا

۰۲۱۸۸۷۶۵۷۴۱ | ۰۲۱۴۵۴۱۹

آدرس ما را می توانید از گوگل بگیرید : آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام


دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند

دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند

قبل از اینکه به سفارت آمریکا در تایلند مراجعه کنید باید کمی با این کشور آشنایی داشته باشید تا روندهای اداری و را به خوبی طی کنید. تایلند کشوری پادشاهی است که در جنوب آسیا واقع شده است به دلیل داشتن آب و هوای مناسب و طبیعتی غنی و چشم‌نواز به عنوان یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری و توریستی در دنیا شناخته می‌شود. به همین دلیل کشورهای زیادی در این کشور دارای سفارت هستند تا شهروندان آن‌ها به خوبی و به راحتی به این کشور مسافرت کنند. با این حال یکی از موارد مهم برای ما ایرانیان مراجعه به سفارت آمریکا در این کشور است.

دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند

فرآیند قرنطینه در هتل تایلند

قرنطینه در کشور تایلند همانند دیگر کشورهای دنیا به مدت 14 روز است. درصورتی‌که آزمایش و تست PCR شما مثبت باشد شما باید حداقل 10 روز و حداکثر 14 روز در هتل و یا بیمارستان و یا محلی که دولت مشخص کرده‌اند قرنطینه شوید. بعد از اتمام مدت قرنطینه از شما مجدد تست PCR گرفته می‌شود و در صورت منفی بودن آن امکان خروج از قرنطینه را دارید. لازم به ذکر است که در تمام طول مدت قرنطینه هزینه‌های آن بر عهده مسافر است.

در طول مدت قرنطینه شما باید در اتاق خود قرار گرفته و حق هیچ‌گونه فعالیت گروهی و انفرادی را در خارج از اتاق نخواهید داشت. شما فقط برای آزمایش‌های PCR و یا دریافت دارو و درمان حق خروج از اتاق خود را دارید. دستور خروج شما از قرنطینه بر اساس نتایج آخرین آزمایش PCR شما و همچنین دستور دولت سلطنتی تایلند مبنی بر خروج از قرنطینه امکان‌پذیر است.


بهتر است بدانید | وقت سفارت آمریکا از گرجستان

مشاوره رایگان وقت سفارت آمریکا

۰۲۱۸۸۷۶۵۷۴۱ | ۰۲۱۴۵۴۱۹


الزامات آمریکا در خصوص بیماری کرونا و واکسیناسیون

برای دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند باید در ابتدا تست PCR خود را ارائه دهید. از زمان این تست نباید بیش از 72 ساعت گذشته باشد. تست‌های مورد تائید سفارت امریکا در تایلند از طریق آزمایشگاه‌های زیر قابل دریافت است:

قوانین ورود به تاینلد

افرادی که واکسن زده‌اند باید اطلاعات آن‌ها دریکی از پایگاه‌های کشور تایلند ثبت‌شده باشد. در حال حاضر دو وب‌سایت زیر برای دریافت نوبت واکسن از طریق دولت بانکوک راه‌اندازی شده است:

https://expatvac.consular.go.th/ و https://thailandintervac.com

در این وب‌سایت‌ها نام مراکز مورد تائید برای واکسن قیدشده است. واکسن‌هایی که مورد تائید ایالات‌متحده آمریکا هستند شامل واکسن‌های فایزر، آسترازنکا و سینووکس هستند. این واکسن‌ها در بیمارستان‌های زیر قابل تزریق هستند:


مشاوره رایگان وقت سفارت آمریکا

۰۲۱۸۸۷۶۵۷۴۱ | ۰۲۱۴۵۴۱۹

آدرس ما را می توانید از گوگل بگیرید : آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام


اسامی این بیمارستان ها عبارتند از :

 • بیمارستان MedPark، بانکوک
 • بومرانگراد، بانکوک
 • بانکوک (دفتر مرکزی)، بانکوک
 • آرمیتیج سوخومویت، بانکوک
 • BNH، بانکوک – جدید
 • بانکوک-خون کان

اطلاعات مهم سفارت آمریکا در تایلند

برای دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند باید به سفارت این کشور در شهر بانکوک مراجعه کنید. با توجه به شیوع ویروس کرونا در دنیا محدودیت‌هایی در این زمینه در سفارت این کشور در بانکوک ایجادشده است.

دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند برای همه افراد امکان‌پذیر است مگر اینکه در زمینه ورود به امریکا مشکلات امنیتی و حقوقی برای شما وجود داشته باشد. به عنوان مثال از طرف پلیس اینترپل و یا سیستم قضایی امریکا تحت تعقیب باشید.

سفارت آمریکا در تایلند کجاست

آدرس سفارت امریکا در بانکوک تایلند:

سفارت ایالات‌متحده آمریکا در شهر بانکوک پایتخت تایلند واقع شده است. برای رفتن به این سفارت به خیابان 95 Wireless Road Bangkok 10330 مراجعه کنید.

همچنین می‌توانید از طریق تلفن +66-2-205-4000 با سفارت در تماس باشید همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس سایت این سفارت به آدرس https://th.usembassy.gov/ مراجعه کرده و از طریق ایمیل با سفارت در تماس باشید.

 موارد مهم برای دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند

 • قبل از اینکه به دنبال دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند باشید باید مدارک و مستندات خود را به خوبی بررسی کنید. اگر در طول زمان مصاحبه در سفارت دلایل دریافت ویزای فوری به‌درستی بیان نشوند نتیجه‌ای منفی در دریافت ویزای شما خواهد داشت.

 

 • همه افرادی که به دنبال دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند هستند باید در ابتدای هزینه‌های ویزا و موارد مهم آن را پرداخت کنند. این موارد از سوی سفارت به شما اعلام می‌شود.

 

 • درصورتی‌که برای دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند اقدام کنید و این نوبت به شما داده شود و شما از حضور در سفارت امتناع کنید، وقت دیگری به شما تعلق نمی‌گیرد و این گزینه برای همیشه از دست شما خارج می‌شود.

وقت سفارت آمریکا در تایلند

 • به این نکته دقت داشته باشید که برای مواردی مانند شرکت در مراسم عروسی و جشن فارغ‌التحصیلی، کمک به خویشاوندان باردار، شرکت در کنفرانس سالانه تجاری و یا تحصیلی و یا شغلی با استفاده از تورهای گردشگری به‌صورت آخرین لحظه امکان دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند وجود ندارد.

 

 • شما برای دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند می‌توانید محدودیت‌هایی برای زمان‌بندی زمان مصاحبه اعلام کنید اما نمی‌توانید تاریخ و زمان دقیقی را برای انکار مشخص کنید. تاریخ و زمان دقیق مصاحبه از طرف سفارت برای شما تعیین می‌شود.

 

 • شما می‌توانید برای دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند برای نیازهای پزشکی فوری اقدام کنید. فوریت‌های پزشکی فوری برای شما و یا همسر و یا فرزندان شما امکان‌پذیر است. برای این کار باید نامه از پزشک شما در خصوص وضعیت پزشکی شما و درخواست مراقبت از شما در ایالات‌متحده در مستندات شما وجود داشته باشد.

 

 • شما می‌توانید برای شرکت در مراسم تشییع جنازه پدر و مادر و خواهر، برادر و فرزند خود اقدام به دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند نمایید. برای این کار گواهی فوت معتبر به همراه تاریخ فوت و تاریخ تشییع جنازه به همراه مستندات مراسم ترحیم این اقوام باید در مستندات ارائه‌شده از جانب شما وجود داشته باشد.

مشاوره رایگان وقت سفارت آمریکا

۰۲۱۸۸۷۶۵۷۴۱ | ۰۲۱۴۵۴۱۹


 • دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند برای فعالیت‌های تجاری و یا آموزشی ضروری امکان‌پذیر است. شما باید برای این کار فرم‌های مربوطه مانند فرم اصلی I-20 یا فرم DS-2019 که تاریخ شروع برنامه را در 60 روز آینده را نشان می‌دهد در مستندات خود ارائه دهید. برنامه آموزشی و یا فعالیت تجاری شما باید در کمتر از 90 روز انجام شود. همچنین باید در مستندات خود توضیحات مفصلی در خصوص موارد آموزشی و تجاری خود به سفارت ارائه دهید.

وقت سفارت دانشجویی

 • اگر یکی از شهروندان کشورهای عراق، ایران، سوریه و یا سودان، لیبی، یمن و یا سومالی هستید و یا از تاریخ 1 مارس 2011 به این کشورها سفرکرده‌اید باید در مستندات خود برای حضور در سفارت و دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند این موارد را اعلام و هدف سفر خود به ایالات‌متحده را قید کنید.

 

 • برای دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند باید فرم درخواست آن را به زبان انگلیسی تکمیل کنید. پس ارسال فرم درخواست خود باید منتظر ایمیل سفارت و تماس آن‌ها با شما باشید. به‌هیچ‌عنوان قبل از تماس خود به سفارت مراجعه نکنید. سفارت از طریق ایمیل با شما تماس خواهد گرفت.

 

 • ایمیل ارسال‌شده سفارت برای شما با نام no-reply@ustraveldocs.com ارسال خواهد شد. پیام‌های دیگر که از طریق ایمیل‌های متفرقه برای شما ارسال می‌شوند از لحاظ قانونی معتبر نیستند.

 

 • در هنگام مراجعه به سفارت آمریکا بعد از اینکه جواب دریافت وقت سفارت فوری آمریکا در تایلند برای شما ارسال شد با پرینت آن به همراه فرم صفحه تائید، فرم DS-160، یک عکس گرفته‌شده در شش ماه گذشته، گذرنامه‌های فعلی و قدیمی خود و اسناد و مدارک باید به سفارت آمریکا مراجعه کنید. تکمیل نبودن مدارک به‌منزله رد درخواست فوری شما است.

مشاوره رایگان وقت سفارت آمریکا

۰۲۱۸۸۷۶۵۷۴۱ | ۰۲۱۴۵۴۱۹

آدرس ما را می توانید از گوگل بگیرید : آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام


تماس با ما

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

منابع:

https://www.ustraveldocs.com/th/th-niv-expeditedappointment.asp

https://th.usembassy.gov/u-s-citizen-services/covid-19-information/

https://th.usembassy.gov/

https://th.usembassy.gov/visas/

https://th.usembassy.gov/visas/nonimmigrant-visas/

https://th.usembassy.gov/embassy-consulate/bangkok

امتیاز دهید

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *