وقت سفارت کانادا

وقت سفارت کانادا چگونه است؟ در حال حاضر اوضاع به گونه ای پیش می رود که هر فردی کم و بیش دوست دارد بار و بنه خود را جمع کرده و مهاجرت کند تا فردایی بهتر در انتظارش باشد. یکی از محبوب ترین مقصدها برای مهاجرت کشور کانادا است. در ادامه کمی در مورد چگونگی گرفتن وقت سفارت کانادا صحبت خواهیم کرد.

چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم؟

در حال حاضر اوضاع و شرایط به گونه ای است که جوانان کشورمان ترجیح می دهند تا آینده ی خود را در کشوری پیشرفته تر و بهتر جستجو کنند. لذا برای  رسیدن به این مقصود بار سفر بسته و شهر و دیار و تمامی متعلقات خود را ترک می کنند. یکی از کشورهایی که در حال حاضر به محبوب ترین مقصدهای مهاجران تبدیل شده است کشور کانادا است. این کشور بستری را فراهم کرده است که مهاجران می توانند در آن به راحتی همانند تمام شهروندان کانادایی به زندگی بپردازند. در این مطلب قصد داریم ببینیم چطور می توان وقت سفارت کانادا گرفت. با ما همراه باشید.

رهگذران اوج آرام ارائه دهنده تخصصی خدمات اخذ اقامت ، ویزا و وقت سفارت

مشاوره رایگان وقت سفارت کانادا

۰۲۱۸۸۷۶۵۷۴۱ | ۰۲۱-۴۵۴۱۹

چطور می توان از سفارت کانادا وقت گرفت؟

کشور کانادا در قانون های جدیدی که برای مهاجران تصویب کرده است به این شکل خواسته است که تمام افرادی که مایل هستند ویزای کانادا بگیرند قبل از این که کارهای مربوط به انگشت نگاری را انجام دهند بایستی حتما وقت سفارت کانادا دریافت کنند. این امر برای هر دو روش گرفتن ویزای این کشور اعم از آنلاین یا حضوری لازم است. به طور کلی برای دریافت ویزای این کشور دو راه وجود دارد.

نخست ثبت نام آنلاین و دیگری حضور در سفارت :

کشور کانادا در ایران هیچ سفارتی ندارد و سفارت این کشور در ایران تعطیل شده است. بهترین روش استفاده از شیوه های آنلاین است. این روش هم با سرعت بالاتر قابل انجام است و هم در عین حال پیگیری آنها بسیار ساده تر است. قبل از این که قانون های جدید برای این کار وضع شوند یکی از حسن های بسیار خوب این کشور این بود که این قابلیت را داشت که به شکل آنلاین انگشت نگاری انجام شود که به آن بیومتریک هم گفته می شود. اما با توجه به تغییر قوانین دیگر بین روش آنلاین و روش حضوری تفاوت خاصی دیده نمی شود.

برای این که وقت سفارت کانادا را دریافت کنیم باید این کار را به کمک سایت VFS Global به ادرس https://www.vfsglobal.com  انجام دهیم. این برای همه ثابت است. در صورتی هم که شما از طریق VAC Center ها یا دفترهای VFS کانادا اقدام کرده باشید. باز هم برای گرفتن وقت و نیز انجام بیومتریک باید به شکل اینترنتی عمل کنید.

برای وقت گرفتن وقت سفارت کانادا چه مرحله هایی می بایست طی شوند؟

همانطور که گفته شد برای اینکه بتوانید وقت سفارت کانادا بگیرید باید اول د سامانه ی وی اف اس گلوبال ثبت نام کنید و یک یوزر برای خودتان ایجاد کنید. سپس به کمک آدرس ایمیل شده اکانت مخصوص به خودتان را فعال نمایید. سپس مراحل زیر را طی کنید:

یکی از دفاتر VAC را برای خود برگزینید. به قسمت ثبت نام بیومتریک یا BIOMETRIC ENROLMENT بروید.

بخش تعیین زمان ملاقات یا Schedule an Appointment را انتخاب کنید.

قسمت New User را انتخاب کرده و سپس اطلاعاتی که از شما خواسته می شود را وارد کنید. پس از تکمیل دکمه ی ادامه را بفشارید.

به ایمیل خود رفته و روی آدرسی که برای شما فرستاده شده است بروید. به این وسیله به پیچ VFS کشوری که درخواست آن را داشتید وارد می شوید.

سپس زمان مورد نظر و نیز تعداد وقت هایی که برای سفارت می خواهید بسته به تعداد افرادی که می خواهند مهاجرت کنند را تایپ می کنید تا وقت های خالی برای شما نشان داده شوند.

هر زمانی را که برای خود مناسب تر می دانید برگزینید و دکمه ی تایید یا Confirm را بفشارید.

مشاوره حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی

آدرس ما را می توانید از گوگل بگیرید : آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام

چه مدارکی برای گرفتن وقت سفارت کانادا لازم است؟

برای اینکه بتوانید وقت سفارت کانادا را دریافت کنید خیلی به سند و مدرک های زیادی احتیاج ندارید. چرا که در مراحل انجام ثبت نام به صورت آنلاین و یا در صورت مراجعه ی حضوری این مدرک ها را آپلود کرده اید یا به دفتر ارائه داده اید. علاوه بر این وقتی شما میخواهید تایم سفارت را دریافت کنید. و درخواست خود را برای آن ارسال می کنید پیش از آن از طرف سفارت و مامور پرونده تان یک پست الکترونیکی برای شما ارسال می شود.

رسیدن این ایمیل یعنی مدارکی که شما ارسال کرده اید به صورت اولیه مورد بررسی قرار گرفته اند. پس کل مدارکی که شما به این احتیاج دارید این موارد می باشد. تاریخ دقیق تولد، آدرس پست الکترونیکی و نیز یک شماره ی تماس که بتوانند به کمک آن به شما دسترسی داشته باشند.

اگر برای گرفتن وقت سفارت و انگشت نگاری بخواهید از موسسه های مهاجرتی استفاده کنید. و کارهای خود را به آنها بسپارید لازم است علاوه بر مدارک گفته شده صفحه ی نخست پاسپورت خود را اسکن شده در اختیار این موسسات قرار دهید.

مشاوره رایگان وقت سفارت کانادا

آدرس ما را می توانید از گوگل بگیرید : آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام

۰۲۱۸۸۷۶۵۷۴۱ | ۰۲۱-۴۵۴۱۹

ویزای کانادا

درخواست آنلاین

درخواست وقت سفارت آنلاین

"*" indicates required fields

MM slash DD slash YYYY
logo-samandehi