تور واکسن کرونا ارمنستان یا کشورهای خارجی دیگر واقعیت دارد؟ چه کشورهای واکسن کرونا را به توریست ها تزریق می کنند؟ کدام مقصدها برای رزرو تور واکسن کرونا مناسب است؟

اینها سوالاتی هستند که این روزها قطعا ذهن خیلی از شماها را درگیر کرده است و سوالاتی را در ذهنتان بوجود خواهد آورد. در این مقاله قصد داریم تا به سوالات و ابهامات شما در این زمینه به طور کامل پاسخ دهیم.

تزریق واکسن کرونا در ارمنستان

درحال حاضر کشور ارمنستان درحال تزریق واکسن کرونا رایگان به توریست ها و افرادی که قصد دریافت واکسن کرونا را دارند، می باشد. این واکسن ها در مراکز معتبر و وزارت بهداشت ارمنستان به عموم مردم تزریق می شود.

واکسن ارمنستان چیست؟ واکسن ارمنستان مربوط به کدام برند است؟

کشور ارمنستان با دریافت حدود 30 هزار دوز واکسن روسی و 24 هزار دوز واکسن سوئدی-بریتانیایی آسترازنکا (Astra Zenca) ، فرایند شروع واکسیناسیون عمومی را آغاز کرد و درحال حاضر به عموم مردم واکسن آسترازنکا به صورت رایگان تزریق می شود.

تور واکسن کرونا ارمنستان واقعیت دارد؟

روند برگزاری تور واکسن کرونا در بعضی از آژانس های مسافرتی مدتی است آغاز شده اما با این حال بهتر است پیش از دریافت واکسن ارمنستان اطلاعات کامل را دریافت نموده و سپس اقدام به دریافت واکسن نمایید. از آنجایی که آژانس مسافرتی اوج آرام هیچگونه تعهدی نسبت به تورهای واکسن در کشورهای خارجی ندارد ، هیچ توری را با این عنوان برگزار نکرده و نخواهد کرد بنابراین شما مسافرین عزیز درصورت تمایل می توانید با کسب اطلاعات واکسن کرونای ارمنستان از کارشناسان مربوطه اقدام به خرید بلیط هواپیما ارمنستان و رزرو هتل در ارمنستان (تور ارمنستان تابستان 1400) نمایید تا از این طریق به کشور ارمنستان برای دریافت واکسن سفر کنید.

واکسن کرونا ارمنستان رایگان است؟

بله درحال حاضر کشور ارمنستان به صورت کاملا رایگان به توریست های ایرانی واکسن کرونای آسترازنکا رایگان تزریق می کند. البته دولت ارمنستان قانونی تصویب کرده مبنی بر اینکه هر توریست برای دریافت واکسن کرونا ارمنستان باید حداقل ده روز در خاک این کشور اقامت کند؛ به این ترتیب این قانون به زودی توسط کشور ارمنستان اجرایی می شود.

بیشتر بخون!  نحوه ی اخذ پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک

نکته مهم درباره واکسن کرونای ارمنستان

شواهد نشان داده افرادی که دوز اول واکسن کرونای ارمنستان یا دوز کامل واکسن کرونای ارمنستان را دریافت نموده اند از شرایط واکسیناسیون راضی بوده اند اما این دلیل نمی شود که با سفر به ارمنستان فرایند واکسیناسیون در این کشور با موفقیت انجام گردد، بنابراین بازهم تاکید می کنیم که شرکت خدمات مسافری رهگذران اوج آرام هیچ تعهد و مسئولیتی در این زمینه ندارد.

اگر شما جزو آن دسته از توریست ها و افرادی هستید که واکسن کرونای ارمنستان را دریافت نموده اند ، تجربه ی خودتان را در زمینه واکسیناسیون در کشور ارمنستان برایمان بنویسید.

بازیگران ایرانی که واکسن کرونا ارمنستان زده اند ؟

چندروز پیش شبنم فرشادجو ، بازیگر توانای سینما و تلویزیون ایران با انتشار عکس هایی به همراه پدرش و بهناز جعفری (بازیگر تئاتر،سینما و تلویزیون) در صفحه اینستاگرام خود ، خبر از دریافت واکسن کشور ارمنستان داد.

این بازیگر خوب کشورمان نوشت : “رفتیم ارمنستان واکسن زدیم!”

https://www.eghtesadonline.com

تزریق واکسن کرونا در امارات متحده عربی | ابوظبی

کشور امارات به تازگی روند واکسیناسیون عمومی را برای مردم آغاز کرده و البته به توریست هایی که به این کشور سفر می کنند و دارای ویزای اقامتی از این کشور می باشند واکسن کرونا رایگان تزریق می کند ، امارات با شعار واکسیناسیون رایگان علیه ویروس کرونا به تازگی واکسن کرونا را به عموم مردم تزریق می کند.

واکسن کرونا امارات | ابوظبی برای ایرانیان

این شهر به مسافرین با شرایط اعلام شده در بدو ورود واکسن رایگان کرونا را تزریق می کند اما درحال حاضر دولت این کشور اعلام کرده است به ایرانیانی که به امارات سفر می کنند هیچ گونه واکسنی (رایگان و پولی) تعلق نمی گیرد؛ بنابراین فعلا و با توجه به سیاست های دو کشور امکان دریافت واکسن در ابوظبی امارات برای ایرانیان وجود ندارد و درصورتی که اخبار جدیدی درباره ی واکسن کرونا در این کشور یا کشورهای خارجی دیگر برای ایرانیان منتشر شود ، می توانید از همین طریق درباره ی آن اطلاع بدست آوردید.

بیشتر بخون!  خرید آپارتمان در ترکیه

همچنین گفتنی است آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام درقبال واکسیناسیون در کشور امارات یا کشورهای خارجی دیگر هیچ گونه تعهد و مسئولیتی ندارد و در این آژانس توری با نام تور واکسن کرونا کشورهای خارجی برگزار نمی گردد و فقط شما عزیزان می توانید برای رزرو تورهای توریستی مانند تور دبی تابستان 1400 به این مقصدها از طریق کارشناسان ما اقدام نمایید.

تور واکسن کرونا ارمنستان رایگان

تور واکسن کرونا ترکیه ، استانبول

کشور ترکیه که در ایام کرونایی تورهای توریستی به مقصد شهرهای خودش را با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می داد، به تازگی تصمیم گرفته تا به توریست هایی که به استانبول سفر می کنند واکسن کرونای فایزر کند. درحال حاضر قرار است واکسیناسیون عمومی ترکیه در شهر استانبول شروع شود و احتمال دارد به باقی شهرهای این کشور هم برسد.

آیا ایرانی ها می توانند در ترکیه واکسن بزنند ؟

بله در حال حاضر این امکان وجود دارد.

تور واکسن کرونا استانبول ؟

با افزایش تقاضای ایرانی ها برای دریافت واکسن فایزر در کشور ترکیه ، میزان فروش تور واکسن کرونا استانبول ترکیه شدت گرفته است با اینحال آژانس اوج آرام توری با عنوان تور واکسن کرونا در استانبول ترکیه برگزار نمی کند. شما عزیزان می توانید با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل و استفاده از خدمات بیمه و لیدر ما به استانبول ترکیه سفر کنید و با میل خودتان واکسن دریافت نمایید.

تور واکسن کرونا ترکیه رایگان است ؟

کشور ترکیه به ایرانیانی که اقامت ترکیه را دارا باشند به صورت رایگان واکسن تزریق می کند.

آیا تور ترکیه با واکسن کرونا واقعیت دارد ؟

در ترکیه فعلا به ایرانی هایی واکسن کرونا تزریق می‌شود که اقامت ترکیه را اخذ کرده باشند. هرچند شروع تزریق واکسن به توریست ها هم تا حدی شروع شده است. اما در حال حاضر فقط کشور ارمنستان به توریست ها واکسن رایگان کرونا تزریق می‌کند.

مدارک لازم برای تزریق واکسن در ترکیه چیست ؟

 ایرانیان دارای اقامت ترکیه فقط با ارائه کارت اقامت ترکیه می‌توانند واکسن کرونا دریافت کنند و نیاز به مدرک دیگری نیست.

تور واکسن کرونا | آمریکا ، روسیه ، مالدیو …

از دیگر کشورهایی که واکسیناسیون عمومی را به توریست ها آغاز نموده اند می توانیم به استانبول ترکیه ، ایالات متحده آمریکا ، روسیه ، مالدیو و … اشاره کنیم که البته در شرایط کنونی دریافت واکسن در کشور ارمنستان باتوجه به رایگان بودن و دسترسی راحت تر و قیمت ارزان بلیط ارمنستان نسبت به دیگر مقاصد نام برده شده، بیشتر مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است.

بیشتر بخون!  ویزا تحصیلی کانادا | معرفی تمام شرایط و موارد اخذ ویزای تحصیلی کانادا

تور واکسن کرونا | بلغارستان

کشور بلغارستان به تازگی روند شروع واکسیناسیون عمومی برای توریست ها را آغاز کرده و ایرانیان هم تا مدتی پیش از این قاعد مستثنی نبودند، اما پس از قرمز شدن وضعیت کشور ایران، بلغارستان ورود ایرانی ها به کشورش را تا اطلاع ثانوی لغو کرد.

واکسن کرونایی که در بلغارستان تزریق می شود جانسون اند جانسون است که جزو واکسن های دو دوزی نیست و با یک دوز تزریق گفته شده است سیستم بدنی نسبت به ویروس کرونا ایمن می شود و طبق بررسی های انجام شده واکسن جانسون اند جانسون در برابر ویروس دلتا کرونای جدید ایمنی بالایی را نسب به ویروس قبلی از خود نشان داده است. هرچند آمریکا درباره ی عوارض جانبی این واکسن هم هشدارهایی داده است پس حتما پیش از آنکه واکسنی تزریق کنید نسبت به آن واکسن اطلاعات کامل را بدست آورده و حتما از پزشک متخصص مشورت بگیرید.

تور واکسن کرونا | کیش

جزیره ی کیش هم اکنون روند واکسیناسیون تمامی ساکنین جزیره را آغاز کرده است ، به همین دلیل درحال حاضر فقط به افرادیکه در جزیره کیش سکونت و اقامت دارند واکسن کرونا تزریق می شود و برنامه ای برای تزریق واکسن کرونا به توریست ها در این جزیره درحال حاضر تدارک دیده نشده است.

در پایان لازم است ذکر کنیم نسبت به تبلیغات تور واکسن کرونا آگاهی لازم را داشته باشید تا خطری شما عزیزان را تهدید نکند؛ به امید آنکه ویروس کرونا از کشور ایران و کل جهان نابود شود و بتوانیم به روند گذشته ی زندگی بازگردیم.

رزرو بهترین و ارزان ترین تورهای مسافرتی را با رهگذران اوج آرام تجربه کنید.

021-45419 | 021-88765741