ویزای کار آمریکا برای کارگر ساده و استخدام یکی از راه های موفقیت و رسیدن به آرزوهای مهاجرت است این نوع ویزا که به اسم EB3 است به این صورت می باشد که فرد حتی بدون داشتن مهارتی می تواند به کار بپردازد و به مدت یک سال برای کارفرما کار کند.

در محتوای پیش رو به مبحث ویزای کار آمریکا برای کارگر ساده و استخدام می پردازیم و شرایط و نحوه گرفتن ویزای کار آمریکا را برای شما بیان می کنیم . آمریکا به دلیل داشتن ایالت های زیادی سالانه شاهد مهاجرت های افراد زیادی، برای کار و کسب درآمد در آنجا است.

ویزای کار آمریکا برای کارگر ساده و استخدام

ویزای کار آمریکا برای کارگر ساده و استخدام  در آنجا به فردی تعلق می گیرید که دارای مهارت خاصی باشد یا مهارتی نداشته باشد . برای گرفتن ویزای کار آمریکا و استخدام باید آمادگی هر نوع کاریی که مهارت خاصی نداشته باشد را داشته باشید این شغل ها  در یک فصل خاص و موقتی نیستند، فقط شغل هایی است که کارگران ماهر آمریکای به دلیل دستمزد کم آن ها این شغل ها را انتخاب نکردند.


مشاوره رایگان اخذ ویزای کار

۰۲۱۸۸۷۶۵۷۴۱ | ۰۲۱۴۵۴۱۹


این نوع ویزا از چه زمانی ایجاد شد؟

ویزای کار آمریکا برای کارگر ساده و استخدام از زمانی ایجاد شد که کارگران آمریکایی تن به کارهای ساده و دستمزد پایین ندادند بنابراین این طرح از سال 2003 برای دادن این ویزا آن ها ایجاد شد تا بتوانند نیروها را تامین کنند.

همچنین این طرح در کشورهای کره ، چین ، فیلیپین و اوکراین اجرا شده است از سال 2015 تا به امروز بسیاری از ایرانی ها برای ویزای کار آمریکا در آنجا اقدام کرده اند و بسیاری از آنها موفق به گرفتن ویزای کار آمریکا شده اند.

بیشتر بخون!  تور جشن آب ارمنستان ویژه تابستان 1401 + رزرو بهترین هتل های ارمنستان

این طرح می تواند بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری آینده شما باشد. یک سال کار کردن برای یک کارفرما  به ازای گرفتن ویزای آمریکا می تواند با ارزش باشد.

ویزای کار آمریکا برای کارگر ساده و استخدام

چگونه ویزای کار آمریکا برای کارگر ساده و استخدام بگیریم؟

در این موضوع چگونه ویزای کار آمریکا برای کارگر ساده و استخدام  بگیریم می پردازیم ، می توانید با دریافت مشاوره از سایت های معتبر مانند رهگذران اوج آرام اقدام به ارسال مدارک کنید و فقط منتظر رزرو وقت سفارت آمریکا خود باشید.

این نوع ویزا سالانه به 40.000 نفر داده می شود که 10.000 نفر آنها کارگران ساده و بدون مهارت است. شما می توانید برای فرزند یا همسر خود که سن بالای 21 سال داشته باشند، نیز ویزای کار بگیرید. اگر شما یک فرد خارجی هستید که علاقه مند به کار و استخدام در ایالات متحده آمریکا هستید نیاز به ویزای کاری خواهید داشت که به صورت قانونی در آمریکا مشغول به کار شوید.

ویزای آمریکا

ویزای آمریکا برای افرادی استفاده می شود که می خواهند به صورت موقت در آمریکا کار کنند یا در مدت زمان مشخصی مایل به کار در آمریکا هستند و در مدت مشخص که فرد می خواهد در آمریکا کار کند باید در ویزای شخص قید شود و آمریکا به فرد این اجازه را نمی دهد که به طور دائم در این کشور کار کند.

انواع ویزا برای افراد خارجی که مایلند در ایالات متحده آمریکا کار کنند وجود دارد :

  • اقامت دائم یا کارت سبز
  • ویزای کار موقت – ویزای کار فصلی
بیشتر بخون!  ویزای تجاری ایتالیا

نوع ویزای شما به نوع کاری که می کنید بستگی خواهد داشت و در برخی با کشور مبدا که از آنجا درخواست ویزا می دهید و هم چنین نیازی کارفرما بستگی دارد که بر اساس آن نوع ویزا را مشخص می کنند.

ویزای کار آمریکا برای کارگر ساده و استخدام

شرایط اخذ ویزای آمریکا

آمریکا به عنوان یک غول اقتصاد دنیا و با فرصت های شغلی فراوان که هر ساله در این کشور رو به افزایش است. همواره یکی از جاهای  پرطرفدار برای مهاجرت ، میلیون ها مهاجر و غیرمهاجر از جمله کارگران، بازرگانان، سرمایه گذاران، اعضای خانواده ویزای کار آمریکا و استخدام و سرمایه گذاری در این کشور می باشد.

با این مقدار درخواست فراوانی که برای ویزای آمریکا وجود دارد پیچیده ترین سیستم ویزا در جهان به این کشور تعلق می گیرد. برای ورود به ایالات متحده آمریکا جهت کار دراز مدت باید یک پیشنهاد شغلی خوب داشته باشید یا یک کسب و کار راه شروع کنید یا به عنوان یک خویشاوند مهاجر برای ورود به این کشور اقدام کنید.

به این نوع ویزا EB3 گفته می شود که می توانید با مشورت از مشاوران در کمترین زمان ممکن ویزای خود را دریافت کنید.


مشاوره رایگان اخذ ویزای کار

۰۲۱۸۸۷۶۵۷۴۱ | ۰۲۱۴۵۴۱۹


آژانس مسافرتی نزدیک من