مهاجرت، به عنوان یک موضوع داغ در کشور ما در طول ماه‌های اخیر مطرح شده است و نسبت به گذشته تعداد مهاجران افزایش پیدا کرده است. یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت اوکراین است. در این مطلب قصد داریم در مورد اقامت اروپا اوکراین این صحبت کنیم و مطالبی را برای شما بیان نماییم.

بهترین راه مهاجرت؛ اقامت اروپا اوکراین

کشور ما در طول سالیان گذشته با مشکلات بسیار زیادی مواجه شده است. همین موضوع باعث شده است تا بسیاری از هموطنان ما برای اینکه آینده بهتری برای خود و خانواده هایشان قدم بزنند اقدام به مهاجرت کنند. کشورهای زیادی هستند که ایرانی ها در آن سکونت دارند و اقامت دائم می گیرند. اما شاید یکی از کشورهایی که گرفتن اقامت آن هم آسان تر باشد و هم مناسب مردم ایران باشد اوکراین است.


مشاوره رایگان اخذ اقامت اروپا

۰۲۱۸۸۷۶۵۷۴۱ | ۰۲۱۴۵۴۱۹

آدرس ما را می توانید از گوگل بگیرید : آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام


این کشور در قاره اروپا واقع شده است به عنوان یکی از بزرگترین و پهناورترین کشورهای این قاره شناخته می‌شود. اوکراین، شرایط آب و هوایی ایده آلی دارد و به عنوان یک کشور حاصلخیز می تواند شرایط اشتغال زیادی برای شما فراهم کند. یکی از ویژگی های مهم اقامت اروپا اوکراین این است که این کشور هنوز عضو کشورهای شینگن نشده و واحد پول آن هم کماکان واحد پول ملی این کشور می‌باشد و یورو به عنوان پول رسمی آنها شناخته نمی شود. اوکراینی ها گریونا را به عنوان پول رسمی خودشان می شناسند که هر دلار برابر ۲۶ گریونا است.

هزینه اجاره منزل در پایتخت اوکراین یعنی شهر کی یف مناسب است. میانگین اجاره بها در این شهر از ۳۰۰ دلار شروع می شود. همچنین هزینه خورد و خوراک معمولی در این کشور در طول یک ماه تنها ۲۰۰ دلار هزینه برای شما خواهد داشت. اگر دغدغه تحصیل باعث شده به فکر اقامت اروپا دائم بیفتید هم باید خدمتتان عرض کنیم اوکراین گزینه مناسبی است. از لحاظ کار هم اقامت دائم اروپا و به ویژه اقامت اوکراین می تواند مناسب باشد. دلیل آن هم این است که این کشور به عنوان یکی از مهمترین تولیدکنندگان صنعتی و کشاورزی اروپا شناخته می شود.

اقامت اروپا اوکراین

اقامت اروپا اوکراین؛ روش های مهاجرت به این کشور

رسیدن به اقامت اروپا اوکراین نیازمند این است که ابتدا شما به این کشور مهاجرت کنید. مهاجرت کردن به اوکراین راه های مختلفی دارد. اولین شیوه رفتن به این کشور از طریق تحصیل می باشد. البته این شیوه مهاجرت نیازمند این است که شما در یکی از دانشگاه های اوکراین یا موسسات آموزشی آن پذیرفته شوید. برای مهاجرت تحصیلی شما باید دوره پادفک که مربوط به زبان اوکراینی است را پشت سر بگذارید. البته دقت داشته باشید که اقامت دائم اروپا در کشور اوکراین تنها از طریق پذیرش تحصیلی امکان پذیر نیست.

ویزای شما برای دوران تحصیل اجازه اقامت کوتاه مدت را در اختیارتان قرار می دهد و شما برای اینکه به اقامت دائم اروپا برسید باید وارد بازار کار این کشور شوید و کد مالیاتی دریافت کنید. علاوه بر تحصیل شما می توانید از طریق کار به این کشور مهاجرت کنید و اقامت اوکراین دریافت نمایید. برای این منظور شما باید در یکی از شرکت های معتبر اوکراین به عنوان کارمند استخدام شوید تا بتوانید مجوز کار دریافت کنید.

بیشتر بخون!  وقت سفارت انگلیس با آژانس مسافرتی و مهاجرتی رهگذران اوج آرام

مشاوره رایگان اخذ اقامت اروپا

۰۲۱۸۸۷۶۵۷۴۱ | ۰۲۱۴۵۴۱۹

آدرس ما را می توانید از گوگل بگیرید : آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام


در ابتدا اقامت شما از طریق کار در کشور اوکراین موقت است اما می توانید بعد از چند سال آن را دائمی کنید. دائمی کردن اقامت موقت هم تنها به وسیله آژانس های معتبر امکان پذیر می باشد پس به آن توجه کنید. دقت داشته باشید که شما می توانید از طریق سرمایه گذاری هم در کشور اوکراین اقامت بگیرید. البته سرمایه‌گذاری در این کشور به شدت پر سود است چرا که اقتصاد اکراین رونق زیادی داشته و توانسته رشد جالب توجهی در سال های اخیر ثبت کند.

شما می‌توانید با ثبت شرکت یا خرید ملک در این کشور سرمایه گذاری داشته باشید. ازدواج، یکی دیگر از راه های گرفتن اقامت اروپا اوکراین می باشد، به ویژه اینکه این نوع اقامت دائمی هم است. همین موضوع هم باعث شده است تا ۹۰ درصد مهاجرت ها به اوکراین از طریق ازدواج باشد. در واقع در این شیوه شما باید با یک فرد اوکراینی ازدواج کنید تا بتوانید با آن کشور مهاجرت نمایید. از دیگر روش های به دست آوردن اقامت در این کشور می توانیم به تولد فرزندان در اوکراین، شیوه های مهاجرت برای هنرمندان و ورزشکاران و فرزند خواندگی اشاره کنیم.

اقامت اروپا اوکراین

چرا اقامت اروپا اوکراین؛ آشنایی با مزایای اقامت در این کشور

کشورهای زیادی هستند که مقصد مهاجران از سراسر جهان می‌باشند و طبیعتا این سوال برای شما هم وجود دارد که چرا اوکراین را به عنوان مقصد خودتان انتخاب کنید. آشنایی با برخی مزایای اقامت اروپا اوکراین می تواند ابهامات شما را در این زمینه رفع کند. اولین مزیت مهم اقامت در کشور اوکراین استفاده از حقوق شهروندی مانند کسی که از ابتدا در این کشور متولد شده است می باشد. در واقع شما مانند شهروندان اوکراینی می توانید حق رای داشته باشید و در موضوعات مهم این کشور نظر خودتان را اعلام کنید.
برای مهاجرت هم کشور اوکراین از این جهت که در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسپورت در اختیارتان قرار می دهد مسیر مناسب تری دارد.

از دیگر ویژگی‌های زندگی در این کشور این است که شما به آسانی می توانید برای سفر به سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی ویزا دریافت کنیم. اقامت اوکراین باعث می شود تا شما از تمامی خدمات بانکی و تسهیلات آن مانند وام و صدور چک بهره ببرید.
کشور اوکراین به عنوان یکی از مطمئن ترین کشور های جهان برای سرمایه‌گذاری هم شناخته می‌شود و کسب و کار در آن می‌تواند برای شما منافع زیادی داشته باشد. دقت کنید این کشور زیبایی های طبیعی و آثار باستانی گوناگونی هم دارد که می تواند اوقات فراغت شما را با بهترین تفریحات پوشش دهد. اوکراینی‌ها به عنوان یکی از با فرهنگ ترین ملت‌های جهان هم شناخته می شوند و نگرانی از بابت تهدیدات اجتماعی و فرهنگی در این کشور نداشته باشید.

بیشتر بخون!  پیکاپ پاسپورت کانادا + بررسی انواع روش ها

اقامت اروپا اوکراین

یکی از کشورهایی که می توان به روش های مختلف و متعددی برای گرفتن اقامت آن اقدام کرد کشور اوکراین است. رتبه ی پاسپورت این کشور در سال های اخیر بهبود داشته است و از جایگاه ۵۳ به ۲۶ رسیده است. در نتیجه اعتبار آن در دنیا قابل قبول است. برای گرفتن اقامت شما می توانید به روش های گوناگونی اقدام کنید.


مشاوره رایگان اخذ اقامت اروپا

۰۲۱۸۸۷۶۵۷۴۱ | ۰۲۱۴۵۴۱۹

آدرس ما را می توانید از گوگل بگیرید : آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام


این روش ها به شرح زیر هستند:

 •   گرفتن اقامت اوکراین به وسیله ی ویزای تحصیلی
 •   اخذ اقامت این کشور به کمک سرمایه گذاری در این کشور
 •   اخذ اقامت کشور اوکراین به وسیله ی ازدواج با تبعه ی این کشور
 •   گرفتن اقامت کشور اوکراین به کمک فرزند به دنیا آوردن در خاک این کشور
 •   دریافت اقامت اوکراین به وسیله ی پیدا کردن کار در این کشور

 اقامت اوکراین به وسیله ی ویزای تحصیلی چگونه است؟

یکی از روش های اخذ اقامت در هر کشوری از جمله اوکراین شروع تحصیل در آن است. در کشور اوکراین شرایط بسیار خوبی برای تحصیل فرد مهاجر وجود دارند. علاوه بر اینکه مخارج تحصیل کردن در این کشور خیلی بالا نیست و حتی می توان گفت پایین است، دانشگاه ها و مراکز تحصیل آن از سطح علمی خوبی برخوردار هستند. همچنینی فرد مهاجر می تواند به راحتی از دانشگاه های این کشور پذیرش بگیرد و حتی زمینه ی منتقل شدن به سایر دانشگاه های کشورهای اروپایی و حتی آمریکا برای این فرد فراهم است.

اخذ اقامت اوکراین به کمک سرمایه گذاری در این کشور چگونه است؟

کشور اوکراین در زمره ی کشورهایی است که دارای بستر بسیار مناسبی برای انجام فعالیت های سرمایه گذاری می باشد. این کار می تواند به شیوه های گوناگونی صورت پذیرد تا فرد قادر باشد به کمک آن اقامت اوکراین را به دست آورد. یکی از رایج ترین این روش ها برای سرمایه گذاری در کشور اوکراین ثبت شرکت است.

گرفتن اقامت کشور اوکراین به وسیله ی ازدواج با تبعه ی این کشور چگونه است؟

بر اساس قانون هایی که در کشور اوکراین وجود دارند یک فرد خارجی می بایست حتما به مدت ۵ سال آن هم به صورت متناوب در این کشور زندگی کند تا بتواند درخواست خود را برای شهروندی ارائه دهد. اما اگر همین فرد با یک تبعه ی کشور اوکراین ازدواج کند و در این کشور به زندگی بپردازد این ۵ سال به ۲ سال تخفیف پیدا می کند و بعد از گذشت این ۲ سال فرد می تواند به راحتی اقامت را دریافت کند

بیشتر بخون!  هر آنچه که باید از ویزا دانش آموزی انگلستان بدانید!

گرفتن اقامت کشور اوکراین به کمک فرزند به دنیا آوردن در خاک این کشور

اگر شما بتوانید فرزند خود را در خاک کشور اوکراین به دنیا آورید می توانید از مزیت های زیر بهره مند شوید:

 •   والدین فرزند متولد شده می توانند اقامت دائمی این کشور را بگیرند
 •   کودک از امکانات تحصیل رایگان و خدمات پزشکی رایگان بهره مند می شود
 •   می توانند بدون هیچ محدودیتی در ویزا به کلیه ی کشورهای اتحادیه ی اروپا به سفر بپردازند
 •   در تمامی کشورهای اروپایی حساب بانکی داشته باشند
 •   می توانند در تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا مشغول به کار شده ا در آنها زندگی کند.

دریافت اقامت اوکراین به وسیله ی پیدا کردن کار در این کشور چگونه است؟

یکی از روش های گرفتن اقامت اوکراین پیدا کردن کار در یک شرکت یا اداره در این کشور است. به کمک این پیشنهاد کاری افراد می توانند در این کشور مشغول به کار شده و اقامت غیر دائمی داشته باشند. این اقامت موقتی به فرد این امکان را می دهد که در کشور اوکراین سکونت کند و تا زمانی که مجوز اقامت او دارای اعتبار باشد به راحتی به این کشور رفت و آمد داشته باشد و برای عبور از مرز به مشکلی برخورد نکند. همچنین اعضای خانواده ی این فرد هم می توانند از یک اقامت موقتی بهره مند شود.

سوالات رایج در رابطه با اقامت اروپا اوکراین

 • اگر نوه ما در کشور اوکراین زندگی کند ، آیا می توانیم با کمک او اقامت این کشور را بگیریم؟

بله، شما از تابعیت نوه خودتان برای گرفتن اقامت می توانید استفاده کنید.

 • چند سال حضور در خاک اوکراین باعث می شود درخواست پناهندگی ما پذیرفته شود؟

شما باید حداقل ۳ سال در این کشور حضور داشته باشید.

 • آیا اعتیاد به موادمخدر و الکل می تواند مانع مهاجرت ما به اوکراین شود؟

بله، کشور اوکراین روی موضوعاتی مانند مواد مخدر و الکل حساسیت دارد.

 • اگر در قوه قضاییه ایران سوءپیشینه کیفری داشته باشیم، نمی توانیم در اکراین اقامت بگیریم؟

اقامت در اوکراین نیازمند گواهی عدم سوء پیشینه کیفری می باشد.


مشاوره رایگان اخذ اقامت اروپا

۰۲۱۸۸۷۶۵۷۴۱ | ۰۲۱۴۵۴۱۹

آدرس ما را می توانید از گوگل بگیرید : آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام


درخواست اخذ اقامت

آژانس مسافرتی نزدیک من