ویزا فوری دبی چیست؟

انواع ویزای دبی؟

بررسی ویزای توریستی دبی

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی دبی چیست؟

بررسی ویزای کار دبی

برای دریافت ویزا کار دبی چه مدارکی لازم است؟

بررسی ویزای تحصیلی دبی

مدارک لازم برای دریافت ویزای شامل چه چیزهایی میشود؟

بررسی ویزا ترانزیت دبی

برای دریافت ویزا ترانزیت دبی چه مدارکی لازم است؟

در این مقاله قصد داریم به این سوالات شما پاسخ دهیم و درباره عناوین نام برده شده اطلاعات کافی را ارائه خواهیم داد.

همچنین در این مقاله به معرفی انواع ویزا های دبی و روش های دریافت ویزا فوری دبی می پردازیم. امروزه کشور امارات به یکی از کشور های در حال رشد و توسعه حاشیه خلیج فارس تبدیل شده است. شهر دبی بزرگترین شهر کشور امارات است که امروزه به عنوان یکی از بزرگترین شهر های تجاری جهان شناخته می شود. هر ساله افراد زیادی به منظور گردشگری، تحصیل، سرمایه گذاری، تجارت و … به شهر دبی سفر میکنند. در بخش های بعدی به انواع ویزا های دبی و روش دریافت ویزا فوری دبی اشاره خواهیم کرد.

انواع ویزای دبی

ویزا دبی بر اساس اهداف مسافران به گونه های مختلفی تقسیم بندی میشود. به علاوه مدت زمان اعتبار این ویزا ها نیز وابسته به هدف مسافران متغیر است. انواع ویزا های دبی شامل:

  • ویزای کاری دبی
  • ویزای تحصیلی دبی
  • ویرا توریستی و گردشگری دبی
  • ویزای ترانزیت

ویزا دبی فوری

بررسی ویزای توریستی دبی

ویزا توریستی دبی پر طرفدار ترین ویزا کشور امارات است که هر ساله متقاضیان بسیاری زیادی برای دریافت آن اقدام میکنند. این ویزا به افرادی که قصد گذراندن اوقات فراغت، تفریح، خرید، بازدید از جاذبه های دیدنی و تاریخی دبی را دارند تعلق میگیرد. ویزا توریستی دبی به صورت زیر تقسیم بندی می شود:

1-  ویزا توریستی عادی دبی: ویزا توریستی عادی دبی برای افرادی که در تور های گردشگری دبی نام نویسی کرده اند و قصد سفر کوتاه تر از ۱۵ روز به این کشور را دارند صادر میشود.

بیشتر بخون!  سفر به آینده با تور دبی اکسپو 2021

2-  ویزا توریستی ۱ ماهه: برای افرادی که سفر توریستی ان ها به دوبی بیشتر از ۱۵ روز طول می کشد و قصد دارند یک ماه در این شهر اقامت کنند.

3-  ویزای توریستی ۱ ماهه با اجازه ورود و خروج مجدد به خاک کشور امارات و شهر دبی ( ویزای توریستی چند بار ورود)

به این نکته توجه داشته باشید که تمام ویزا های فوق توسط دفاتر مهاجرتی کشور امارات قابل تمدید هستند اما ویزا سه ماهه این قابلیت را ندارد.

4-   ویزای توریستی ۳ ماهه دبی (ویزای توریستی ۳ ماهه دبی نیز مانند ویزای یک ماهه به صورت چند بار ورود و با اجازه خروج و ورود مجدد به خاک کشور امارات صادر میگردد)

شما میتوانید برای دریافت انواع ویزای توریستی دبی و ویزا فوری دبی به شرکت اوج آرام یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های فعال در این زمینه مراجعه نمایید.

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی دبی چیست؟

1-  اسکن رنگی از صفحات اول و دوم شناسنامه فرد متقاضی

2-  عکس پرسنلی ۳×۴

3-  اسکن رنگی از هر دو سمت کارت ملی متقاضی

4-  اسکن رنگی از صفحه اول پاسپورت

بررسی ویزای کار دبی

ویزای کار دبی یکی دیگر ویزا های پرطرفدار کشور امارات می باشد که هر ساله بر تعداد متقاضیان این ویزا افزوده می شود. برای دریافت ویزای کار دبی باید ویزا اقامت این کشور را دریافت کنید همچنین از یک رزومه قوی و حرفه ای برخوردار باشید. برای دریافت ویزا کار دبی باید از وزارت کار دبی اقامت نامه دریافت نمایید. سپس ویزای ورود، labor card و شناسه اماراتی خود را نیز دریافت کنید. پس از انجام مراحل قبل باید برای انجام معاینات پزشکی به یکی از بیمارستان های دولتی دبی مراجعه کنید و در انتها مهر ویزای کاری را از اداره مهاجرت امارات دریافت نمایید.

بیشتر بخون!  پاسپورت آمریکا 2021 | با ویزای آمریکا به کدام کشورها میتوان رفت؟

برای دریافت ویزا کار دبی چه مدارکی لازم است؟

1-  فرم درخواست

2-  ۳ قطعه عکس

3-  کپی و اصل گذرنامه ی فرد متقاضی

4-  مجوز ورود صادر شده از سمت وزارت کار کشور امارات

5-  گواهی سلامت

6-  labor card

با توجه به حجم بسیار زیاد متقاضیان ، شرکت اوج آرام یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای دریافت ویزا کار دوبی، ویزا فوری دبی و … می باشد.

رزرو تور دبی با ویزای فوری

بررسی ویزای تحصیلی دبی

کشور امارات و شهر دبی مانند برخی دیگر از کشور های حاشیه خلیج فارس مثل قطر توانسته اند در زمینه آموزش و پرورش، سطح علمی دانشگاه ها و … به پیشرفت چشمگیری دست یابند و امروز متقاضیان بسیار زیادی از سراسر دنیا برای تحصیل در دانشگاه های این کشور وجود دارد. به این نکته توجه داشته باشید که دانشگاه های کشور امارات و دبی امروزه از جایگاه علمی بسیار خوبی برخوردار هستند به طوری دانشجویان این موسسات علمی می توانند به دانشگاه های آمریکا و کشور های اروپایی مثل انگلستان و … انتقالی بگیرند. در ادامه به معرفی مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا تحصیلی دبی می پردازیم.

مدارک لازم برای دریافت ویزای شامل چه چیزهایی میشود؟

1-  پذیرش دانشگاه مورد نظر در دبی

2-  اخرین مدرک تحصیلی فرد متقاضی به همراه ریز نمرات آن

3-  گذرنامه معتبر

4-  مدرک تمکن مالی فرد متقاضی

5-  بیمه

6-  شناسنامه

علاوه بر ویزای توریستی و کاری شما میتوانید برای دریافت ویزا تحصیلی دبی و ویزا فوری دبی به شرکت اوج آرام مراجعه فرمایید. شرکت اوج آرام در زمینه اخذ انواع ویزا دبی دارای رزومه ای بسیار حرفه ای و تجربیات موفقی می باشد که میتواند شما را در راستا دریافت ویزا دبی یاری کند.

بیشتر بخون!  تور سفر به ژاپن + راهنمای جامع سفر

بررسی ویزا ترانزیت دبی

ویزا ترانزیت اکثرا به افرادی تعلق میگیرد که برای رسیدن به کشور مقصد آنها پرواز مستقیمی وجود ندارد. این افراد باید پرواز خود را در یکی از فرودگاه های کشور های بین راه تغییر دهند. به طور کلی کشور ۲ نوع ویزا ترانزیت به متقاضیان ارائه میکند:

  ویزا ۲ روزه:

ویزا ۲ روزه یا ۴۸ ساعته به صورت رایگان به افراد داده می شود و قابلیت تمدید هم نخواهد داشت.

  ویزا ۴ روزه:  

ویزا ۴ روزه بر خلاف ویزا ۲ روزه رایگان نبوده و برای دریافت آن باید ۵۰ دینار اماراتی پرداخت نمایید. این ویزا هم مانند ویزای ۲ روزه قابل تمدید نیست و تنها به افرادی تعلق می گیرد که فاصله بین پرواز های آنها بیش از ۴۸ ساعت است.

برای دریافت ویزا ترانزیت دبی چه مدارکی لازم است؟

1-  عکس ۶×۴ رنگی با زمینه سفید

2-  کارت شناسایی

3-  بلیط پرواز به کشور دبی و به مقصد بعدی

4-  گذرنامه معتبر

5-  فرم درخواست برای دریافت ویزا ترانزیت

در انتها به شما پیشنهاد میکنیم برای دریافت ویزا فوری دبی یا ویزا عادی این کشور به شرکت اوج آرام مراجعه نمایید. این شرکت در زمینه دریافت انواع ویزا های کشور دبی از جمله توریستی، تحصیلی، کاری و … به شما کمک خواهد کرد.

ویزا فوری دبی


مشاوره رایگان اخذ ویزای دبی

021-45419 | 021-88765741


رزرو ارزان تور دبی با آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام

آژانس مسافرتی نزدیک من