آیا تاکنون نام ویزا توریستی ممنوع الورودی انگلستان به گوش شما خورده است؟ همانطور که می‌دانید یکی از سخت‌ترین ویزاهای مربوط به کشورهای مختلف در جهان، ویزای انگلستان است. لذا در بسیاری از موارد برای دریافت این ویزا، شاهد ردی یا ریجکتی ویزا هستیم. گاها این ریجکتی‌ها نیز به ممنوع الورودی‌ها ختم می‌شوند.

همانطور که می‌دانید یکی از قدرتمندترین ویزاها در جهان، ویزا تضمینی انگلیس است. برخی از افراد بر این باورند که با برخورداری از ویزای شینگن، می‌توانند به خاک کشور انگلستان راه یابند. اما لازم به ذکر است که کشور انگلیس عضو کشورهای اتحادیه شینگن نبوده و با در بر داشتن این ویزا نیز، نمی‌توانید به این کشور راه یابید. در برخی از مواقع با ویزا توریستی ممنوع الورودی انگلستان مواجه خواهید شد. این ویزا در چه شرایطی صادر می‌شود؟ عواقب دریافت این ویزا چیست و چه تاثیری بر روی دریافت ویزای توریستی شما خواهد داشت؟!

این سوالات بسیاری از سوالات دیگر، مرکز اوج آرام را بر این داشته است که اطلاعات دقیقی را در زمینه ویزای توریستی ممنوع الورودی انگلیس ارائه نماید تا، متقاضیان دریافت ویزا توریستی انگلستان تضمینی، بتوانند به بهترین نحو انواع ویزاها را شناخته و راهکارهای مناسبی را در برای دریافت آنها، به کار بگیرند.

مشاوره رایگان اخذ ویزای توریستی ممنوع الورودی انگلیس

۰۲۱-۴۵۴۱۹ | ۰۲۱-۸۸۷۶۵۷۴۱ رزرو وقت مشاوره

مشاوره حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی :

آدرس ما را می توانید از گوگل بگیرید : آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام

ویزا توریستی ممنوع الورودی انگلستان

از ویزا توریستی ممنوع الورودی انگلستان چه می‌دانید؟

با در نظر گرفتن شرایط شغلی بسیار مناسب و همچنین شرایط تحصیلی ایده‌آل در این کشور، سالانه با خیل عظیمی از توریست‌ها و افرادی که خواستار دریافت ویزای کشور انگلستان هستند، مواجه خواهیم بود. اما تمامی افراد نمی‌توانند به راحتی وارد این کشور شوند. ایجاد شرایط سخت توسط آفیسرها، محدودیت‌هایی را برای مراجعه کنندگان به این کشور در نظر گرفته است که، سبب افزایش کیفیت کاری و تحصیلی مراجعین به این کشور شده است. حال این سوال پیش می آید که ممنوع الورودی در انگلستان به چه دلایلی رخ می‌دهد؟! چه افرادی این ویزا را دریافت می‌نمایند و مدت اعتبار آنها چه مقدار است؟!

بیشتر بخون!  ویزای شینگن | سفر به اروپا بدون نیاز به ویزای شینگن

همانطور که ویزاهای انگلستان از انواع مختلفی برخوردار هستند، ویزا توریستی ممنوع الورودی انگلستان نیز انواع متفاوتی را در بر دارد. در بسیاری از موارد افراد به سبب اقدامات برخی از اشخاص، طلبکاران، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و یا عمومی و یا برخی از تعهدات، نمی‌توانند از کشور خارج شوند. با این مدارک جلوگیری از خروج، می‌‌توان به ممنوع الخروجی آنها اشاره کرد. اما ممنوع الورودی افراد به سبب عدم برخورداری از ویزای معتبر، ایجاد می‌گردد. در بسیاری از موارد که افراد با ریجکتی ویزای توریستی و یا همان ردی ویزای توریستی انگلیس مواجه می‌شوند، با ممنوع الورودی نیز مواجه خواهند شد.

لازم به ذکر است که ریجکتی ویزا علاوه بر تاثیرگذاری بر روی ممنوع الورودی، می‌تواند در آینده نیز بر روی نظر غیر مساعد آفیسر نقش مهمی داشته باشد. از این جهت برای دریافت ویزا انگلستان، باید به تمامی فاکتورهای مهم، توجه نمود.

ویزا توریستی ممنوع الورودی انگلستانپ

انواع ویزا توریستی ممنوع الورودی انگلستان:

همانطور که ذکر شد این نوع از ویزاها از انواع مختلفی برخوردار هستند که برای دریافت هر کدام از آنها، باید هزینه‌های متفاوتی را پرداخت نمایید. این ویزاها عبارتند از:

 • ویزا توریستی ممنوع الورودی انگلستان 6 ماهه
 • ویزا توریستی ممنوع الورودی انگلیس 2 ساله
 • ویزا توریستی ممنوع الورودی انگلستان 5 ساله
 • ویزا توریستی ممنوع الورودی انگلیس 10 ساله

ویزا توریستی ممنوع الورودی انگلیس

در چه صورتی با ممنوع الورودی به کشور انگلستان مواجه می‌شویم؟

همانطور که ذکر شد، دریافت ویزای توریستی یا هر نوع ویزا از کشور انگلستان، کاری دشوار و پیچیده است. مدارک ارائه شده به سفارت این کشور، مورد بررسی آفیسرها قرار گرفته و در صورت کوچکترین کمبود، با ردی و یا ریجکتی مواجه خواهد شد. برخی از ریجکتی‌ها، می‌توانند ممنوع الورودی به این کشور را برای مخاطبین به همراه داشته باشند. لذا برای اینکه با ریجکتی و یا ویزا توریستی ممنوع الورودی انگلستان ممنوع الورودی انگلستان مواجه نگردید، بهتر است مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی انگلستان را شناخته و به بهترین نحو آنها را مهیا نمایید. در این صورت و همچنین با برخورداری از سابقه مناسب عدم ریجکتی برای سفر های مختلف به کشورهای متفاوت، می‌توانید برای دریافت ویزای انگلستان اقدام نمایید. از جمله مدارک لازم برای اخذ این ویزاها عبارتند از:

 • دربرداشتن پرینت حساب بانکی مناسب برای ۶ ماه گذشته
 • برخورداری از نامه تمکن مالی که از بانک دریافت و ارائه شده باشد
 • عدم برخورداری از سابقه کیفری و سوء پیشینه
 • ارائه رزرو هتل و یا وجود یک محل مناسب برای اقامت در انگلستان
 • برخورداری از میزان مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در حساب کوتاه مدت
 • برخورداری از ویزاهای معتبری مانند: ویزای ژاپن و شینگن
 • عدم برخورداری از ویزاهای ریجکتی از برخی کشورها
 • ارائه سند ملکی و یا مدارک مربوط به مشاغل در کشور ایران
بیشتر بخون!  تور ایتالیا | راهنمای جامع سفر به ايتاليا

و مواردی از این قبیل، هر کدام از این مدارک می‌توانند به نوعی بر روی ممنوع الورودی شما نقش بسزایی داشته باشند. اما یکی از مهمترین گام‌ها برای دریافت ویزای معتبر توریستی انگلستان، جلب توجه و رضایت آفیسرها، می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی مدارک لازم جهت اخذ ویزا توریستی در انگلیس، می‌توانید با مشاورین متخصص، کارآزموده و حرفه‌ای اوج آرام ارتباط برقرار نموده و اطلاعات لازم را در این زمینه، کسب نمایید.

ویزای انگلستان | ویزا انگلیس

انواع ویزای توریستی انگلیس و تاثیر آنها بر روی ریجکتی و ممنوع الورودی‌ها

ویزاهای توریستی انگلستان دارای انواع مختلفی هستند که به صورت کوتاه مدت و بلند مدت ارائه خواهند شد. ویزاهای کوتاه مدت اغلب برای گردشگری و تفریح و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند که با صلاحدید آفیسر، کمتر از شش ماه اعتبار خواهند داشت. برای دریافت این نوع از ویزاها نیاز به داشتن دعوتنامه رسمی نمی‌باشد. اما در صورتیکه مخاطب از دعوتنامه نیز برخوردار باشد، امتیازی مثبت برای وی در نظر گرفته شده و از این جهت ریجکتی و ردی ویزا تا میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت. همچنین ارائه مدارک سفر قبلی نیز در دریافت این نوع از ویزاها نقش به سزایی خواهد داشت.

اما ویزای توریستی بعدی، ویزای توریستی بلند مدت انگلستان است. به جرات میتوان گفت که دریافت این ویزاها بدون دربرداشتن دعوتنامه رسمی امکان پذیر نبوده و یا درصد دریافت آنها بسیار پایین می‌باشد. مدت این نوع ویزاها به صورت 2، 5 و 10 ساله می باشد که با در نظر گرفتن مدارک مربوطه، ارائه خواهند شد.

لازم به ذکر است که هر کدام از این ویزاها در صورتی که به صلاحدید آفیسر با ریجکتی مواجه گردند، حتی ممکن است به ممنوع الورودی نیز بیانجامند. لذا قبل از طی کردن مراحل اخذ ویزا، بهتر است مدارک لازم را چندین و چند بار بررسی نموده و از مشاورین و افراد متخصص در این زمینه، اطلاعات مهم و مفیدی را دریافت کرد تا به بهترین نحو، برای اخذ ویزا اقدام نمود.

بیشتر بخون!  ویزای توریستی ژاپن | صفر تا صد اخذ ویزا

بیشتر بخوانید | ویزا توریستی انگلستان

درخواست آنلاین این ویزا

اگر هنوز دارای ابهاماتی درخصوص ویزا توریستی انگلیس برای ایرانیان هستید می توانید از طریق بخش نظرات پایین صفحه سوالات خودتان را از ما بپرسید تا کارشناسان اوج آرام در اسرع وقت پاسخ شما را بدهند.

مشاوره رایگان اخذ ویزای توریستی ممنوع الورودی انگلیس

۰۲۱-۴۵۴۱۹ | ۰۲۱-۸۸۷۶۵۷۴۱ رزرو وقت مشاوره

مشاوره حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی :

آدرس ما را می توانید از گوگل بگیرید : آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام