از ویزا ریجکتی انگلستان (ردی) چه می‌دانید؟! آیا می‌دانید که چه ویزاهایی با ریجکتی و یا ردی مواجه می‌شوند؟ یکی از مهمترین ویزاهایی که در برای ورود به این کشور اغلب با ردی مواجه می‌گردد، ویزای توریستی انگلستان است. برای اینکه ویزای توریستی شما با ردی مواجه نگردد، توجه به برخی از نکات ضروری، بسیار حائز اهمیت بوده است.

رفع ویزای ردی انگلستان

اگر قصد سفر و یا دریافت اقامت انگلستان (به هر دلیلی اعم از توریستی و گردشگری، تحصیلی، شغلی، اقامت و …) را دارید، باید بدانید که این کشور از جمله کشورهایی است که دقیق‌ترین روند رسیدگی را برای درخواست ویزا در جهان، در بر دارد. هر ساله در این کشور، می‌توان شاهد هزاران درخواست ویزا بود که هر کدام از آنها به دلایلی با ریجکتی مواجه می‌شوند. اما تاکنون چیزی از ویزا ریجکتی انگلستان (ردی) شنیده‌اید؟!

یکی از مهمترین دلایلی که باید اطلاعات کاملی در مورد این ویزا دریافت نمایید این است که، در صورتی که درخواست ویزای انگلستان شما با ردی و یا ریجکتی مواجه گردد، این ردی در دفترخانه‌های انگلیس باقی مانده و به نوعی از سوابق شما، به شمار می‌رود. به نحوی که با هر بار درخواست ویزای انگلستان به هر دلیلی، با این مشکل مواجه خواهید شد. لذا در صورتی که با ریجکتی ویزا انگلیس مواجه شدید، بهتر است حتماً برای دریافت تاییدیه آن، اقدامات لازم را به کار ببندید. مرکز اوج آرام اطلاعات دقیقی را در زمینه این ویزا و همچنین راهکارهای رفع ریجکتی ویزا انگلستان، به شما پیشنهاد می‌دهد. لذا همراه ما باشید تا اطلاعات جامعی را در این زمینه کسب کنید:

مشاوره رایگان ویزای ریجکتی انگلستان

۰۲۱۸۸۷۶۵۷۴۱ | ۰۲۱-۴۵۴۱۹

آدرس ما را می توانید از گوگل بگیرید : آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام

ویزا ریجکتی انگلستان (ردی)

هر آنچه که باید در مورد ویزا ریجکتی انگلستان (ردی) بدانید:

همان طور که می‌دانید برای ورود به هر کشوری، باید از ویزاهای مختلفی استفاده کنید. کشور انگلستان نیز با ارائه ویزاهای مختلف ، در جهت رفع نیاز مخاطبین برای ورود به این کشور، تدابیر مهمی را اندیشیده است. اما لازم به ذکر است که برای دریافت هر نوع ویزا، ارائه مدارک مهم و کاربردی و البته متفاوت، بسیار ضروری و حائز اهمیت بوده است. همانطور که می‌دانید افراد برای سفر به این کشور دلایل مختلفی را در بر دارند. برخی از افراد به دلایل مختلفی از جمله: شغلی، تحصیلی، تفریحی و غیره این کشور را برای مسافرت و یا اقامت انتخاب می‌کنند. لذا بدیهی است که سالانه شاهد انواع ویزا ریجکتی انگلیس باشید.

بیشتر بخون!  گواهی دریافت واکسن برای سفرهای خارجی الزامی است! + راهنمای جامع

به نظر شما، کدام ویزا در کشور انگلستان با ریجکتی بیشتری مواجه است؟! یکی از ویزاهای مهم کشور انگلستان که سالانه با ریجکتی و ردی بسیار زیادی مواجه است، ویزای توریستی می‌باشد. این ویزا به دلیل برخورداری از مدارک بسیار مهم و همچنین مورد توجه قرار گرفتن بسیار زیاد، غالباً با ریز بینی زیادی از سوی  آفیسر مورد بررسی قرار گرفته و سپس تایید می‌شود. در صورتی که آفیسر به هر دلیلی به انگیزه سفر شما به کشور انگلستان شک کند، حتماً با ویزا ریجکتی انگلستان (ردی) مواجه خواهید شد.

ویزا ریجکتی انگلستان (ردی)

دلایل مهم ریجکتی ویزا انگلستان

ویزا ریجکتی انگلستان چیست و چرا ویزای انگلستان ممکن است ریجکت (رد) شود؟

ارائه برنامه سفر دراز مدت:

یکی از دلایل مهم ریجکتی ویزا توریستی انگلستان، ارائه برنامه سفر دراز مدت می باشد. سفر به انگلستان هزینه‌ی بسیار بالایی را در بر دارد. لذا افرادی که برای گردشگری و تفریح به این کشور مراجعه می‌کنند، برنامه سفری بالغ بر 7 الی 10 روز خواهند داشت. در صورتی که برنامه سفر از مدت اعلام شده بیشتر گردد، سبب شک برانگیز شدن ویزای توریستی برای آفیسر خواهد شد. شک آفیسر نیز برابر با ویزا ریجکتی انگلستان (ردی) می‌شود.

عدم برخورداری از برنامه مشخص:

از جمله دلایلی که آفیسر را ملزم به ارائه ویزا ریجکتی انگلستان (ردی) می‌نماید، عدم مشاهده برنامه مشخص در توضیحات می‌باشد. لذا بهتر است برنامه سفر خود را مشخص نموده و به جزئیاتی مانند: فعالیت‌های روزانه، تاریخ سفر، شهرهای مورد نظر برای گردشگری اشاره نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می‌توانید با مشاورین متخصص اوج آرام ارتباط برقرار کنید.

بیشتر بخون!  ویزای اقامتی کانادا را چگونه دریافت کنیم؟

عدم برخورداری از حساب بانکی معتبر:

یکی از مهمترین فاکتورها برای دریافت ویزا ریجکتی تضمینی انگلیس، ارائه مدارک معتبر برای حساب بانکی شخصی خواهد بود. بهتر است که، درآمد ماهانه شما در پرینت حساب بانکی شما درج شده باشد. ارائه صورتحساب بانکی برای تشخیص آفیسر از تمکن مالی شما، از جمله مهمترین فاکتور برای دریافت این ویزا به شمار می‌رود. نکته قابل توجه برای آفیسر، عدم دریافت پول از اطرافیان برای سفر به انگلستان می‌باشد. آفیسر باید مطمئن شود که هزینه سفر شما به این کشور پس انداز شما بوده و شما علاوه بر اینکه شاغل هستید، از منبع درآمد ثابتی نیز برخوردار هستید.

عدم برخورداری از سابقه‌ی سفر:

پاسپورت‌هایی که فاقد اعتبار هستند و یا به نوعی مخدوش شده به شمار می‌روند، در دسته‌ی پاسپورت‌های نامعتبر قرار می‌گیرند. اگر برای دریافت ویزای انگلستان، پاسپورت نامعتبر را به آفیسر ارائه کنید، حتما با ویزا ریجکتی انگلستان (ردی) مواجه خواهید شد. همچنین باید ویزایی را برای سفر خود به این کشور انتخاب کنید که با اهداف شما مغایرت داشته باشد. برای نمونه در صورت سفر با هدف اقامت، انتخاب ویزای توریستی بسیار نامناسب بوده و سبب رد شدن ویزای شما توسط آفیسر، خواهد شد. همچنین در صورتی که شما در سفر قبلی خود به این کشور، مدت زمان بیشتری از اعتبار ویزای خود را در انگلیس اقامت داشته‌اید، برای درخواست ویزای بعدی، حتما با مشکل ردی ویزا مواجه خواهید شد.

دلایل دیگر!

اما دلایل ردی ویزا انگلستان (ریجکتی) به همین جا ختم نشده و عوامل دیگری نیز می‌توانند در این ردی ویزا، موثر باشند. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید با مرکز اوج آرام ارتباط برقرار کنید.

ویزا ریجکتی انگلستان (ردی)

انواع ویزا ریجکتی انگلستان (ردی) کدامند؟

از جمله انواع ویزا توریستی انگلستان ردی (UK) عبارتند از:

  • ردی از انگلیس (همراه مدیکال) 6 ماهه
  • 11 ماهه
  • ردی از انگلیس 2 ساله
  • 5 ساله
  • 10 ساله

برای رفع ریجکتی چه کنیم ؟

معنی کلی رفع ریجکتی از ویزای انگلیس، اقدام مجدد برای دریافت ویزای توریستی انگلستان تضمینی و یا ویزا انگلیس می‌باشد. یکی از مهمترین فاکتورها برای رفع ردی و یا ریجکتی، توجه به نامه ریجکتی می‌باشد و در این نامه صراحتا بیان می‌شود که شما حق اعتراض به این ردی را دارید یا ندارید!! اگر در این نامه برای اعتراض به شما حق داده شود، می‌توانید درخواست بررسی مجدد پرونده‌ی خود را اعلام کنید. از جمله ویزاهایی که اغلب برای اعتراض به ریجکتی آنها پذیرفته می‌شود، عبارتند از:

  • ویزا اقامت نامحدود و دراز مدت در انگلستان
  • ویزای کار در انگلستان (Tier 2)
  • ویزا استعدادهای درخشان (Tier 1)
  • ویزای تحصیلی انگلستان (Tier 4)
بیشتر بخون!  تور ایتالیا | راهنمای جامع سفر به ايتاليا

اما از جمله ویزاهایی که امکان اعتراض و یا رفع ریجکتی آن وجود ندارد و برای دریافت آن باید دوباره مدارک جدید ارائه گردد، ویزا توریستی انگلستان است. رهگذران اوج آرام آماده ارائه خدمات ویزای توریستی انگلستان و دیگر ویزاهای مربوط به کشور به مسافرین عزیز می باشد.

مشاوره رایگان ویزای ریجکتی انگلستان

۰۲۱۸۸۷۶۵۷۴۱ | ۰۲۱-۴۵۴۱۹

آدرس ما را می توانید از گوگل بگیرید : آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام

رفع ریجکتی ویزای انگلیس

یکی از دغدغه‌های بزرگ افراد برای سفر به انگلستان، عدم دریافت ویزا ریجکتی انگلستان (ردی) است. با اوج آرام بهترین و خاطره‌انگیز‌ترین سفر را برای خود رقم بزنید.

بیشتر بخوانید | وقت سفارت انگلستان

مشاوره رایگان ویزای انگلستان

۰۲۱۸۸۷۶۵۷۴۱ | ۰۲۱-۴۵۴۱۹

آدرس ما را می توانید از گوگل بگیرید : آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام

درخواست ویزا

آیا سابقه ریجکتی دارید؟