یکی از ویزاهای بسیار مهم در کشور انگلستان، ویزا گاردین شیپ والدین است. این ویزا مختص والدینی است که فرزندان آنها کمتر از 12 سال سن داشته و در مدارس عادی و یا خصوصی تحصیل می‌کنند. برای اخذ این ویزا نیز باید شرایط بسیار خاصی داشته و همچنین مراحل مختلفی را سپری نمایید.

همانطور که مطلع هستید، کشور انگلستان یکی از کشورهای تقاضا برای مهاجرت است که به سبب برخورداری از مزایای فوق العاده‌ای مانند: مراکز آموزشی معتبر، دانشگاه‌های برجسته، مراکز دیدنی و جذاب و غیره، اغلب افراد به دنبال کسب اقامت در این کشور هستند. به سبب افزایش درخواست اقامت در این کشور، امروزه شاهد انواع ویزاهای مختلف برای دریافت اقامت خواهیم بود. یکی از مهمترین ویزا‌ها در این کشور، ویزای همراه انگلستان و یا ویزای گاردین شیپ والدین در انگلستان می‌باشد. اما سوال اینجاست که چقدر ویزای گاردین انگلستان را می‌شناسید؟ از شرایط اخذ آن چه می‌دانید؟!


مشاوره رایگان دریافت ویزای گاردین شیپ والدین انگلستان

021-45419 | 021-88765741 | Oujaram.ir

آدرس ما را می توانید از گوگل بگیرید : آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام


ویزای گاردین شیپ والدین در انگلستان یکی از ویزاهایی است که به والدین دانش آموزان زیر ۱۲ سال که در مدارس انگلستان پذیرش شده‌اند، تعلق می‌گیرد. در طی سالهای اخیر این ویزا نیز، (با توجه به تغییرات مختلف قوانین در این کشور) دچار تحولات و نوسانات مختلفی شده است. مرکز اوج آرام با توجه به تمایل والدین برای کسب اطلاعات کامل در زمینه این ویزا، اقدام به ارائه اطلاعات کامل و جامعی نموده است. لذا پیشنهاد می‌کنیم همراه ما باشید تا علاوه بر شناخت این ویزا، راهنمایی‌های مهم و لازم را در زمینه اخذ آن و هزینه آن و … کسب نمایید.

گاردین شیپ والدین

از 0 تا 100 ویزای گاردین شیپ والدین در انگلستان مطلع شوید:

ویزای گاردین شیپ والدین چیست؟

سوالی که برای برخی از افراد پدید می‌آید، این است که ویزای گاردین انگلیس چیست و چه مزایایی دارد؟! اغلب افراد که برای ادامه تحصیل در کشورهای خارجی از جمله انگلستان، اقدام می‌کنند، بر این موضوع آگاهی دارند که آموزش بهتر و تاثیرگذارتر از دوران کودکی برای آنها رقم می‌خورد. با توجه به این اصل مهم، اغلب افراد در سنین پایین فرزندان خود، اقدام به دریافت ویزای دانش آموزی انگلستان خواهند نمود. همانطور که می‌دانید فرزندان زیر 12 سال نیازمند سرپرستی و مراقبت ویژه‌ای هستند. از این رو بسیاری از کشورها مانند استرالیا، کانادا و انگلیس، اقدام به ارائه ویزاهای همراه و یا والدین (گاردین شیپ) نموده‌اند. این ویزا موجب می‌شود که والدین بتوانند سرپرستی فرزند خود را برای ادامه تحصیل برعهده گرفته و در طول دوره‌ی تحصیلی، همراه آنها بوده و امور تحصیلی آنها را پیگیری نمایند. یکی از نکات بسیار مهم در ویزای گاردین انگلستان، این است که این ویزا به تنهایی اقامت طولانی مدت را در بر نداشته و متعاقب با ویزای تحصیلی فرزند، صادر خواهند شد.

بیشتر بخون!  پذیرش تحصیلی خارج از کشور | شرایط و اطلاعات کامل دانشگاه های خارجی

آیا ویزا گاردین شیپ والدین در انگلیس، به تمامی والدین تعلق می‌گیرد؟

همانطور که ذکر شد کشور انگلستان قوانین بسیار زیادی را برای مهاجرت به این کشور در نظر گرفته است. لذا در پاسخ به این سوال که چه کسی صلاحیت دریافت ویزای همراه و یا والدین را دارد، می توان به بند 6 قوانین مهاجرت ارائه شده در کشور انگلستان اشاره نمود. بر طبق این قانون می‌توان تشخیص داد که چه والدینی می‌توانند از این ویزا برای همراهی فرزندان خود، استفاده نمایند.

گاردین شیپ والدین انگلستان

شرایط اخذ ویزا گاردین شیپ والدین در انگلستان

امروزه شاهد قوانین سخت‌گیرانه‌تری از کشور انگلستان در زمینه‌ی دریافت و اخذ ویزای گاردین شیپ هستیم. لذا قبل از اینکه اقدام به دریافت این ویزا نمایید، بهتر است قوانین را به طور کامل فرا گرفته و از مشاوره‌های تخصصی اوج آرام نیز بهره مند گردید. در اینجا ما به برخی از نکات بسیار مهم و ضروری در زمینه‌ی اخذ این ویزا اشاره می‌کنیم:

 1. اولین و مهمترین اصل برای دریافت این ویزا، پذیرش فرزند شما توسط یک مرکز آموزشی و ارائه‌ی ویزا به او خواهد بود. این رضایت تحصیلی، مهمترین گام برای اخذ ویزای گاردین شیپ والدین می‌باشد.
 2. در صورتی که فرزند شما در مدارس شبانه روزی به تحصیل ادامه دهند، مدرسه به عنوان گاردین او شناخته شده و نیازی به ارائه‌ی ویزای والدین نخواهد بود.
 3. در صورتی که فرزند از سن بالای 12 سال برخوردار گردد، دیگر نیازی به حضور والدین نبوده و ویزای آنها به عنوان گاردین شیپ، باطل خواهد شد.
 4. این ویزا به تنهایی اجازه‌ی کار و تحصیل برای والدین را در بر نداشته و افرادی می‌توانند اقدام به دریافت آن نمایند که از تمکن مالی مناسبی در کشور خود برخوردار باشند.
بیشتر بخون!  لقب های عجیب و غریب شهرهای معروف جهان

هزینه دریافت ویزای گاردین شیپ والدین در انگلستان

همانطور که می‌دانید یکی از مهمترین فاکتورها برای دریافت ویزا تضمینی انگلیس، هزینه‌های پرداختی و برخورداری از تمکن مالی مناسب خواهد بود. از جمله هزینه‌های دریافت این ویزا عبارتند از:

 • فرم درخواست آنلاین و پر کردن آنها
 • هزینه‌های بهداشت و درمان که به صورت هر ساله اعطا می‌شود
 • هزینه سلامت مهاجرتی

و غیره. متقاضیان پس از پرداخت هزینه‌ها و ارسال درخواست، می‌توانند برای مرحله‌ی بعدی که همان ثبت نام بیومتریک است، اقدام کنند.

گاردین شیپ انگلیس

مدارک مهم برای دریافت ویزا گاردین شیپ والدین در انگلیس

 • اثبات رابطه‌ی والدین و فرزندی
 • اثبات برخورداری از تمکن مالی با ارائه‌ی پرینت حساب بانکی و غیره
 • ارائه‌ی سند ازدواج
 • مدارک تحصیلی معتبر
 • پاسپورت
 • عکس
 • شناسنامه

و غیره. تمامی مدارک اعلام شده، می‌توانند نقش بسیار مهمی در اخذ این ویزا داشته باشند. لازم به ذکر است که برای دریافت این ویزا به تنهایی، محدودیت سنی وجود نخواهد داشت. اغلب والدین می‌توانند برای فرزندان دیگر خود نیز اقدام به دریافت این ویزا نمایند. یکی از مهمترین فاکتورها در اخذ این ویزا، برخورداری از تمکن مالی مناسب برای اداره‌ی خانواده خود، خواهد بود. لازم به ذکر است که این ویزا از جمله ویزاهای موقت بوده که با تکمیل دوره‌ی تحصیلی و یا بالا رفتن سن کودکان (بالای 12 سال) باطل خواهد شد. اما در صورت لزوم، متقاضیان می‌توانند آن را تمدید نمایند.

ویزا گاردین شیپ والدین

مزایای دریافت ویزای گاردین شیپ والدین در انگلستان

از جمله مزایای فوق العاده‌ی این ویزا می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در صورتی برخورداری از شرایط لازم، می‌توان این ویزا را برای مدت 12 ماه تمدید کرد.
 • پیگیری امور تحصیلی فرزندان و مراقبت از آنها در طی دوره‌ی تحصیلی
بیشتر بخون!  فرصت شغلی در آلمان | استخدام رسمی در کشور آلمان

لازم به ذکر است که در صورتی که مدت زمان این ویزا به پایان برسد، متقاضیان می‌توانند با دریافت ویزای توریستی نیز به مدت 6 ماه کنار فرزندان خود باشند. لازم به ذکر است که حتی پس از بازگشت به کشور نیز، می‌توانند در صورت برخورداری از تمکن مالی مناسب، برای دریافت ویزای همراه توریستی اقدام نموده و به مدت 6 ماه به این کشور سفر نمایند. از جمله قوانین مهم و قابل توجه در این کشور، این است که متقاضیان می‌توانند به صورت دوره‌ای برای دریافت ویزای یک ساله، سه ساله، پنج ساله و در نهایت 10 ساله نیز اقدام کنند.


مشاوره رایگان دریافت ویزای گاردین شیپ والدین انگلستان

021-45419 | 021-88765741 | Oujaram.ir

آدرس ما را می توانید از گوگل بگیرید : آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام


درخواست ویزا

آیا سابقه ریجکتی دارید؟