اخذ پاسپورت آندورا

چنانچه برای ورود به کشور آندورا به پاسپورت آندورا نیاز دارید؛ اما نمی دانید چه اقدامی انجام ندهید، این مطلب به شما کمک خواهد کرد. تب و تاب مهاجرت این روزها در سر تا سر کشور احساس می شود. در این میان نسل جوان اشتیاق بیشتری برای مهاجرت نشان داده و از روش های مختلفی برای این فرایند اقدام می کنند. به همین خاطر آشنایی با جدیدترین قوانین مهاجرتی کشورهای پیشرفته دنیا از جمله آمریکا و آندورا بسیار مهم تلقی شده و در این زمینه کمک شایانی به افراد خواهد کرد. در این خصوص فراهم کردن مدارک مورد نیاز برای پاسپورت آندورا نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. توصیه می کنیم که با اطلاعات جامع برای این منظور اقدام کنید و با جدیدترین قوانین وضع شده در این عرصه آشنا شوید. به این ترتیب فرایند مهاجرت شما بسیار ساده تر خواهد شد و در زمان شما نیز صرفه جویی می شود.

آندورا کشوری مستقل در اروپای غربی و هم مرز با اسپانیا و فرانسه است. پایتخت این کشور آندورا لاولا است و همچنین این کشور در کوچکترین کشورهای دنیا رتبه ی ششم را دارد. این کشور در منطقه شینگن قرار ندارد اما با دریافت پاسپورت آن به 157 کشور بدون نیاز به ویزا می توانید سفر کنید. زبان رایج در این کشور به دلیل مهاجر بودن آن فرانسوری و اسپانیایی و به ندرت انگلیسی است.

این کشور با اینکه در یکی از مناطق اصلی اروپا می باشد اما نیازی به پرداخت مالیات ندارد که همین امر سبب شده که بخش زیادی از صنعت آندورا را خرید و فروش تشکیل دهد و همچنین همین موضوع باعث شده که افراد بسیاری از سراسر دنیا خواستار پاسپورت این کشور باشند. پاسپورت کشور آندورا با رتبه 13 دنیا در سال 2021 از معتبر ترین های دنیاست که با داشتن آن می توان به بیشتر کشورهای دنیا در محدوده شینگن سفر کرد.

زندگی در این کشور مزایای بسیاری از جمله : امنیت بالا، کیفیت زندگی مطلوب، سرمایه گذاری مناسب، امکان سفر کردن به کشورهای عضو اتحادیه شینگن، امکان سفر به کشورهای آمریکا کانادا انگلیس و حتی استرالیا، مالیات خیلی کم و …

آیا تا به حال به داشتن پاسپورت دوم فکر کردید؟ به اینکه شهروند درجه اول یک کشور اروپایی باشید و بتوانید به راحتی به تمام اتحادیه اروپا و شنگن و حتی به آمریکا کانادا، استرالیا و انگلیس سفر کنید! داشتن پاسپورت دوم از یک کشور قوی تر از محل زندگی برای ما در شرایط فعلی که در سطح جهانی و بین المللی دچار بحران هستیم می تواند برگ برنده باشد.

پاسپورت دوم امنیت شما را در مواقع تهدید تضمین می کند و می توانید با خرید یک پرواز به کشور دوم خودتان بروید و در امنیت و آرامش باشید. یکی از بزرگترین مزایای پاسپورت آندورا، امکان دریافت این پاسپورت با وجود تابعیت دیگر است به طور مثال شما می توانید در عین حال که پاسپورت ایران را دارید نسبت به اخذ پاسپوتر آندورا نیز اقدام کنید.

مدارک مورد نیاز برای پاسپورت آندورا

به منظور تعیین مدارک مورد نیاز برای دریافت پاسپورت آندورا و مهاجرت به این کشور، باید به نوع ویزا و نحوه مهاجرت خود به این کشور توجه داشته باشید. مهاجرت به این کشورها با روش های مختلفی انجام می گیرد. برخی با اهداف تحصیلی برای دریافت پاسپورت های این کشورها اقدام می کنند. برخی از شرایط شغلی موجود استفاده می کنند، برخی از روش های مهاجرت سرمایه گذاری استفاده می کنند و… این روش های قانونی برای مهاجرت به این کشور هر یک پروسه ای طولانی مدت داشته و برای هر یک از آن ها مدارک به خصوصی تعیین می شود. اما به طور کلی در این زمینه مدارک عمومی نیز تعیین می شوند که آشنایی با آن ها به شما کمک می کند که پروسه دریافت پاسپورت آندورا را ساده تر طی کنید. برخی از این مدارک را در زیر مشاهده می کنید :

 • مدارک هویتی از کشور ایران شامل شناسنامه ها و کارت ملی های افراد
 • مدارک عدم سو پیشینه قبلی با تاییدیه های وزارت های رسمی کشور ایران
 • مدارک مربوط به اثبات املاک و مستغلات مربوطه برای ورود به این کشورها
 • اصل و فتوکپی پاسپورت افراد
 • ارائه اصل گواهی های مربوط به سوابق جنایی افراد
 • عکس های مخصوص برای صدور گذرنامه با سایز بندی مناسب
 • ارائه نسخه های رسمی ازدواج از دفاتر مربوطه
 • ارائه تعهدات کتبی برای اقامت 90 روزه در این کشور
 • گواهی های بیمه درمانی
 • اثبات میزان درآمد
 • ارائه گواهی های پزشکی و تاییدیه های آن ها در خصوص افراد بیمار
 • اصل گواهی های تولد فرزند
 • صورت حساب های بانکی افراد
 • ارائه اصل نامه های بانک مرکزی حداقل تا 6 ماه پس از صدور پاسپورت

فیلم توضیحات کامل

نحوه اخذ تابعیت در کشور آندورا

برای دریافت تابعیت این کشور و اخذ پاسپورت آندورا نیز باید مراحل به خصوصی را سپری کنید. در این زمینه نیز قوانین ثابت و شرایط به خصوصی تعیین می شوند که افراد می توانند، با توجه به آن ها به سهولت تابعیت این کشور را دریافت کنند. در این خصوص به مدت اقامت افراد در این کشور نیز توجه می شود. در صورتی که مدت زمان اقامت افراد در کشور مورد نظر بیشتر از ده سال شده باشد، پرونده های مربوط به تابعیت آن ها مورد توجه قرار می گیرند.

بررسی شرایط ویزای سرمایه گذاری آندورا

ویزای سرمایه گذاری آندورا

در خصوص اقامت و مهاجرت به کشورهای خارجی مبحث سرمایه گذاری یکی از متداول ترین نام هایی است که به گوش می رسد. این مسئله در خصوص کسانی که املاک و مستغلاتی دارند و با فروش آن ها به درآمد مورد نظر می رسند، مطرح می شود. این افراد می توانند برای سهولت در فرایند مهاجرت از سرمایه خود استفاده کنند. با وجود سرمایه گذاری فرایند مهاجرت نیز در زمان کوتاه تری سپری می شود.

در این خصوص انواع مختلفی از ویزا و پاسپورت آندورا برای افراد صادر می شود. یکی از این ویزاها به عنوان ویزای غیر فعال رده سی شناخته می شود و دسته بعدی مربوط به ویزای فعال این کشور است که به افراد به خصوصی تعلق می گیرد. هر یک از این ویزاها شرایط قانونی ویژه ای دارند و اخذ و دریافت آن ها روش ها و مراحل گسترده ای را می طلبد. به علاوه برای استفاده از شرایط سرمایه گذاری برای دریافت تابعیت و مهاجرت به آندورا، باید حتما در خصوص میزان سرمایه مورد نیاز برای این امر نیز اطلاعات جامعی به دست آورده و با اطلاعات کامل در این خصوص اقدام کنید. در غیر این صورت سرمایه شما در معرض خطر قرار می گیرد.

ساده ترین روش های مهاجرت به آندورا

در خصوص مهاجرت به این کشور مبحث ها و راهکارهای متعددی ارائه می شوند که برخی از آن ها مورد توجه افراد قرار می گیرند. در صورتی که فردی بتواند برای مهاجرت به این کشور، از این راهکارهای میانبر استفاده کند، مدت زمان دریافت اقامت او بسیار کوتاه تر خواهد شد. یکی از این روش ها ثبت شرکت در آندورا است. شما می توانید به سهولت با ثبت یک شرکت با اهداف گسترده تجاری و اقتصادی، اقامت آن را دریافت کرده و در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب خود دست بیابید.

مهاجرت به آندورا

به این ترتیب این پروسه بسیار خلاصه شده و فرایند دریافت پاسپورت آندورا نیز کوتاه تر می شود. توصیه می کنیم برای این منظور ابتدا سرمایه مورد نیاز را فراهم کنید. این روش مهاجرت نیز در دسته بندی های مربوط به سرمایه گذاری برای اخذ اقامت کشورهای مختلف قرار می گیرد که به تازگی مورد توجه وکلای این عرصه قرار گرفته است. برای این منظور هر فرد باید حداقل سه هزار یورو از سرمایه خود را به تاسیس یک شرکت اختصاص دهد. با استفاده از این روش شما به عنوان یک کارآفرین در این کشور شناخته شده و راه مهاجرت و اقامت شما کوتاه تر طی می شود. در این زمینه باید به قوانین موجود در این کشور توجه داشته باشید و بر مبنای قوانین وضع شده شرایط مورد نیاز برای تاسیس شرکت را فراهم آورید.

میزان رضایت از مهاجرت به آندورا

برای این که به این کشور مهاجرت کنید، ابتدا باید تجربه کسانی که پیش از شما به آن رفته اند و در آن زندگی می کنند، توجه داشته باشید. باید دید این افراد از مهاجرت به این کشور رضایت دارند و یا این که کلیه مزایایی که برای مردم این کشور فراهم شده است، در اختیار مهاجرین نیز قرار می گیرد یا خیر. باید گفت که این کشور به دلیل معافیت های گسترده مالیاتی، شرایط مطلوب کاری و تحصیلی در معرض توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. بسیاری از مردم در سرتاسر کشور ما برای حضور در این کشور آمریکایی و پیشرفته اقدام کرده و از این شرایط جدید برای مهاجرت به آن استقبال می کنند. از دیگر مزایای استفاده از خدمات این کشور، اقتصاد فعال آن است که به افراد فرصت رسیدن به موقعیت های بهتر را می دهد.

هزینه اخذ پاسپورت آندورا

پاسپورت آندورا و دریافت آن برای افراد هزینه هایی به همراه دارد که ابتدا باید توسط آن ها تامین شوند. در این خصوص باید به هزینه های تعریف شده در ایران برای عبور از مرزها نیز توجه داشته باشید. هزینه های جاری برای ترجمه مدارک شناسایی، ترجمه مدارک تحصیلی و … هزینه های مربوط به دریافت اصل گواهی های دانشگاهی، هزینه های مربوط به عوارض خروج از کشور و … در این میان دسته بندی می شوند. افراد باید افزون بر هزینه های خارج از کشور به هزینه های داخلی دریافت این پاسپورت ها نیز دقت داشته باشند و برای آن برنامه ریزی کنند. پس از دریافت پاسپورت آندورا در نظر گرفتن هزینه های اقامت در این کشور مهاجر پذیر نیز یک اصل اساسی محسوب می شود و مورد توجه افراد قرار دارد.

توضیحات کامل درباره کشور آندورا و قدرت پاسپورت آن

پاسپورت آندورا در سال های اخیر از طرفداران بیشتری برخوردار شده و بسیاری از مردم برای حضور در این کشور پیشرفته اقداماتی انجام داده اند. این کشور مهاجر پذیر شرایط بسیار مناسبی برای این افراد فراهم کرده است که امکانات زندگی آن ها را تامین می کنند. به همین خاطر می توان گفت که محبوبیت آن در میان مهاجرین نیز بیشتر از سایر کشورهای آمریکایی و اروپایی است. البته در سال های اخیر افت و خیزهایی نیز در میزان مهاجرت افراد به این کشور مشاهده شده است. ولی به طور کلی روند مهاجرت به این کشور از سال 2005 به این طرف رو به رشد بوده است. با افزایش و کاهش جمعیت این کشور پذیرش مهاجر در آن نیز افزایش می یابد و این مسئله به نفع کسانی است که برای حضور در این کشور پیشرفته اروپایی اقدام می کنند.

پاسپورت دومینیکا

اخذ پاسپورت دومینیکا

در کمتر از چهار ماه با خرید یک پاسپورت قدرتمند بین المللی با امکان سفر به بیش از 140 کشور دنیا بدون ویزا داشته باشید!

مراحل دریافت اقامت کشور آندورا

برای دریافت اقامت این کشور باید از چند فیلتر اساسی عبور کنید و اجازه های مربوطه را در چند مرحله مهم به دست آورید. در مرحله اول به شما اجازه یک سال زندگی در این کشور داده می شود. در مرحله بعدی تا 2 سال می توانید برای زندگی کردن در این کشور برنامه ریزی داشته باشید. در مرحله سوم مجددا اجازه نامه شما دو ساله صادر می شود. در مرحله چهارم به مدت 5 سال اجازه اقامت در این کشور را خواهید داشت. در بخش بعدی به مدت ده سال اجازه اقامت در آندورا را به دست می آورید. این اقامت ها در خصوص شرایط افراد فعال در این کشورها ارائه می شوند و از مزایای مهاجر فعال بودن در این کشور به شمار می رود. هر چه مدت زمان اجازه نامه شما در این کشور طولانی تر باشد، بدون شک دردسرهای کمتری برای دریافت اجازه نامه های بعدی خواهید داشت.

دریافت اقامت کشور آندورا

سوالات متداول

در خصوص شرایط مهاجرتی اغلب سوالات بسیاری مطرح می شود و بسیاری ابهامات در این زمینه مطرح می شوند که لازم است افراد در مورد آن ها اطلاعات خود را تکمیل کنند. در این بخش برخی از مهمترین سوالات افراد را در زمینه شرایط مهاجرت و ویژگی های متعدد کشور آندورا و شرایط زندگی در آن پاسخگو خواهیم بود.

برنامه های تمدید اقامت در کشور آندورا به چند دسته تقسیم بندی می شوند و روند رسیدگی به هر یک از آن ها چگونه است؟

این برنامه ها در دو دسته بندی فعال و غیر فعال یا منفعل تقسیم بندی شده و هر یک از آن ها با روش های به خصوصی اجازه اقامت را به مهاجرین می دهند. در این میان مهاجرین فعال امتیازات بیشتری برای حضور در این کشور به دست می آورند.

شرایط عمومی دریافت اقامت آندورا چیست؟

افراد باید سابقه کیفری پاکیزه ای داشته باشند و حتما تک تابعیتی باشند تا موفق به دریافت مجوزهای حضور در این کشور شوند.

بررسی پیگیری تحصیلی افراد برای دریافت پاسپورت آندورا چگونه انجام می شود؟

شما باید برای دریافت پاسپورت این کشور دوران ده ساله تحصیل خود را در مراکز عالیه آموزشی آن سپری کنید. در صورتی که از این شرط برای حضور در این کشور برخوردار شوید، دریافت پاسپورت شما ساده تر خواهد شد.

جمع بندی

پاسپورت آندورا شرایط زندگی شما را دگرگون کرده و امکانات وسیعی در اختیار شما قرار می دهد. با دریافت پاسپورت آندورا می توانید، به بسیاری از آرزوهای خود جامه عمل بپوشانید. اما همواره مشکلات و آسیب های این مسیر نیز همراه شما خواهد بود. پس باید اطلاعات خود را با نحوه دریافت این پاسپورت ها تکمیل کرده و برای رویارویی با مشکلات این حوزه آماده باشید. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس : 02145419 | 09123980225

پاسپورت دومینیکا

اخذ پاسپورت دومینیکا

در کمتر از چهار ماه با خرید یک پاسپورت قدرتمند بین المللی با امکان سفر به بیش از 140 کشور دنیا بدون ویزا داشته باشید!