تور آنکارا برای انگشت نگاری

Etap bulvar  (3star) هتل

ویژه بهمن ماه

ویژه بهمن ماه

ویژه بهمن ماه

ویژه بهمن ماه

ویژه بهمن ماه

ویژه بهمن ماه

ویژه بمهن ماه

ویژه بهمن ماه

ویژه بهمن ماه

سالانه ایرانیان بسیاری، شهر آنکارا در کشور ترکیه را به عنوان مقصد مسافرت خود، انتخاب می نمایند. هدف برخی از افراد از مسافرت به آنکارا، سپری کردنِ دوران تعطیلات می باشد اما برخی دیگر، برای انجام فرآیند انگشت نگاری در مراکز وک (VAC)، به این شهر سفر می کنند. در این مقاله قصد داریم تا هزینه های تور انگشت نگاری آنکارا را مورد بررسی قرار دهیم. اگر شما هم می خواهید تا اطلاعات خود را در مورد تور انگشت نگاری آنکارا، افزایش دهید تا پایان با ما همراه باشید. اکثر ایرانیان برای انجام پروسه انگشت نگاری به شهر آنکارا مراجعه می کنند.

هزینه تور انگشت نگاری آنکارا

اگر ایرانیان بخواهند به کشور هایی مانند آمریکا، کانادا، انگلیس و … مهاجرت کنند، باید قبل از مسافرت، فرآیند انگشت نگاری خود را در سفارت های این کشور ها به انجام برسانند. از آنجایی که سفارت های کشور های فوق در ایران وجود ندارند، ایرانیان مهاجر معمولا این فرآیند را در مراکز وک (VAC) انجام می دهند. هنگامی که شما قصد استفاده از تور انگشت نگاری آنکارا را دارید، یکی از مهم ترین پرسش هایی که ممکن است در ذهن تان به وجود بیاید، هزینه تور فوق است. هزینه تور انگشت نگاری شهر آنکارا به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این بخش به توضیح این عوامل خواهیم پرداخت.

هزینه تور انگشت نگاری در آنکارا

  1. هزینه بلیط رفت و برگشت

یکی از هزینه های اصلی تور انگشت نگاری آنکارا، هزینه خرید بلیط هواپیمای رفت و برگشت است. قیمت خرید بلیط هواپیما نسبتا متغیر می باشد و به شرکتی که شما بلیط خود را از آن خریداری می کنید، بستگی دارد. اگر شما می خواهید تا هزینه کمتری را برای پروسه خرید بلیط پرداخت نمایید، این پروسه را به مراکز معتبر برگزار کننده تورهای خارجی، بسپارید. یکی از مهم ترین هزینه های شما در طول دوره انگشت نگاری در آنکارا، هزینه رزرو هتل است.

  1. هزینه اقامت در هتل های نزدیک به مراکز VAC در آنکارا

کسانی که قصدانگشت نگاری در آنکارا را دارند، باید محل اقامتی را در شهر فوق انتخاب کنند که به مرکز VAC مورد نظرشان نزدیک باشد. اگر شما قصد دارید تا هزینه پایینی را برای محل اقامت پرداخت کنید، باید هتل های سه ستاره را رزرو نمایید. در مقابل، اگر می خواهید تا در هتل های پنج ستاره اقامت کنید، باید هزینه های بیشتری را در نظر بگیرید.

  1. هزینه های حمل و نقل در آنکارا

هزینه های حمل و نقل در آنکارا، نسبت به سایر هزینه ها پایین تر می باشد. با این حال شما باید قبل از رفتن به این شهر، هزینه های فوق را نیز در نظر بگیرید. البته اکثر تور های انگشت نگاری آنکارا، ترانسفر رایگان درون شهری را برای مسافران خود در نظر می گیرند و بدین ترتیب، شما می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

  1. هزینه های صرف غذا در آنکارا

یکی دیگر از هزینه های تور انگشت نگاری آنکارا که شما باید آن را مد نظر قرار دهید، هزینه صرف غذا است. اکثر هتل های شهر آنکارا صبحانه را به صورت رایگان به شما ارائه می دهند اما هزینه ناهار و شام بر عهده مسافر است.

هتل نزدیک مراکز انگشت نگاری در آنکارا

همانگونه که در پاراگراف های قبل نیز بیان کردیم، شما باید برای راحتی بیشتر در هنگام انجام فرآیند، هتلی را جهت اقامت انتخاب کنید که به مراکز VAC نزدیک باشد. در این بخش از مقاله، نزدیک ترین هتل های آنکارا به مراکز VAC را به شما معرفی خواهیم کرد. این هتل ها عبارتند از؛

  • هتل هیلتون آنکارا
  • هتل کاهیا آنکارا
  • هتل کایرا آنکارا
  • هتل شرايتون آنکارا
  • هتل UK آنکارا
  • هتل میرا پالاس آنکارا

قیمت تور انگشت نگاری آنکارا

قیمت تور انگشت نگاری

تا این قسمت از مقاله، مهم ترین عوامل موثر در تعیین هزینه تور انگشت نگاری آنکارا را مورد بررسی قرار دادیم. در ایران، مراکز مختلفی تور های خارجی انگشت نگاری را برگزار می کنند اما مطمئنا اعتماد به تمامی این مراکز امکان پذیر نمی باشد. برخی از مراکز فوق، هزینه های بیش از حدی را بابت برگزاری تور دریافت می نمایند و برخی دیگر، خدمات مناسبی را به مسافران ارائه نمی دهند بنابراین شما باید تور را تنها از طریق مراکز معتبر مثل اوج آرام رزرو کنید. وعده صبحانه در اکثر هتل های شهر آنکارا رایگان می باشد. در این مقاله تمامی فاکتورهای موثر در تعیین هزینه ها را به شما معرفی کردیم. شما باید قبل از سفر به آنکارا، تمامی فاکتور های فوق و میزان بودجه خود را مد نظر قرار دهید.

سوالات متداول

چرا برای انجام فرآیند انگشت نگاری باید به آنکارا سفر کنیم؟

سفارت های کشور هایی مانند آمریکا، کانادا و انگلیس در ایران وجود ندارند و مهاجران ایرانی باید به مراکز VAC در آنکارا مراجعه کنند.

چه عواملی در تعیین هزینه تور انگشت نگاری آنکارا موثر است؟

مهم ترین عوامل تعیین کننده هزینه تور انگشت نگاری آنکارا عبارتند از؛ هزینه خرید بلیط، هزینه رزرو هتل، هزینه حمل و نقل و هزینه صرف غذا.

چه هتل هایی در شهر آنکارا، به سفارت آمریکا نزدیک هستند؟

هتل هیلتون و هتل کاهیا آنکارا، در فاصله نزدیکی از سفارت آمریکا قرار گرفته اند.

چه هتل هایی در شهر آنکارا، به سفارت های کانادا و انگلیس نزدیک هستند؟

هتل کایرا، هتل شرايتون و هتل UK آنکارا در فاصله نزدیکی از سفارت انگلیس قرار گرفته اند و هتل میرا پالاس، به سفارت کانادا نزدیک می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *