همه در دنیا می دانند که موقعیت های بسیار زیادی در کشور کانادا وجود دارند تا افراد بتوانند از طریق این موفقیت ها پله‌ های ترقی را طی کرده و پیشرفت کنند. حال می خواهیم در رابطه با برنامه مهاجرتی ict کانادا و جزئیات مرتبط با آن اطلاعات مفیدی را به شما ارائه دهیم. اگر شما قصد دارید از طریق این برنامه‌ به کشور کانادا مهاجرت نمایید بتوانید با دید باز و آگاهانه این کار را انجام دهید.

کانادا جزو کشورهای بسیار عالی در زمینه مهاجرت می باشد. افراد بسیار زیادی تمایل دارند که به این کشور عالی سفر کرده و زندگی خود را در آنجا شروع کنند. کانادا جزو کشورهایی می باشد که مهاجرین بسیار زیادی می پذیرد. افراد با روش های بسیار مختلفی می‌ توانند به کشور کانادا مهاجرت نمایند. می‌ توان گفت کانادا جزو کشورهای رویایی است که همواره بیشتر افراد به دنبال مهاجرت به آن می‌ باشند. در ادامه قصد داریم تا به شما عزیزان توضیح دهیم که ict کانادا چیست و چه مزایایی دارد؟

برنامه مهاجرتی ICT کانادا چیست؟

شاید برای شما سوال پیش بیاید که ویزای ict چیست. ict به معنای انتقال درون شرکتی می باشد و می توان گفت یکی از سریعترین و بهترین روش های مهاجرت به کشور کانادا می باشد. افراد از این روش می توانند ویزای خود را در سریعترین زمان ممکن دریافت کنند. بسیاری از کسب و کارهایی که خارج از کشور کانادا وجود دارند همچنین افرادی که در خارج از کشور کانادا فعالیت‌ های اقتصادی انجام می دهند و به شرکت مادر، شرکت های تابعه و وابسته و شعبه آن ها در کشور کانادا وابسته می باشند، می‌ توانند پرسنل کلیدی خود را در کشورهای دیگر به صورت انتقال درون شرکتی به کشور کانادا بیاورند.

دریافت ویزا ict

این روش یک راه بسیار ساده و آسان برای مهاجرت به کشور رویایی مانند کانادا می باشد. البته افرادی که می‌ خواهند از این ویزا کانادا استفاده کرده و به کشور کانادا بروند باید در کنار خود همواره یک مشاور و متخصص را داشته باشند. به این صورت می توانند از تمام روند این کار اطلاعات کسب کرده و به صورت اصولی و درست قدم بردارند. در نظر داشته باشید که دانستن تمام مراحل کار به صورت کامل می‌ تواند روند دریافت ویزای شما را سریع تر کرده و شما را یک پله به کشور کانادا نزدیک تر نماید. اوج آرام یک مشاور عالی و همراه همیشگی شما می باشد.

شرایط استفاده از برنامه مهاجرتی ICT کانادا چیست؟

همانطور که گفتیم برنامه مهاجرتی ict کانادا یک امکان بسیار عالی برای افرادی می باشد که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند. افراد می توانند از این روش عالی به کانادا مهاجرت کنند. برای استفاده از این ویزا افراد باید شرایط کلی داشته باشند. به این صورت بتوانند ویزای مهاجرتی خود را دریافت نمایند. یک سری شرایط کلی برای دریافت این ویزا وجود دارند.

این شرایط به این شرح می باشند: شرکت‌ هایی که در خارج از کشور کانادا وجود دارند باید جزو شرکت‌ های اصلی و مادر به حساب بیایند و شرکتی که در داخل کشور کانادا وجود دارد باید جزو شرکت های وابسته و یا شعبه شرکت اصلی باشد. همچنین در نظر داشته باشید که دو شرکت در داخل کشور کانادا و در خارج از کشور کانادا باید با یکدیگر به تجارت بپردازند و به صورت مستمر برای یکدیگر خدمات و کالا تامین کنند.

همچنین شرکتی که در کانادا وجود دارد و فعال بوده باید دارای مکان فیزیکی و آدرس درست باشد. به این صورت دولت بتواند به این شرکت اطمینان نماید. در نظر داشته باشید که افراد تنها به صورت یک دوره موقت می توانند به کشور کانادا بیایند. همچنین باید کلیه الزامات مهاجرتی کشور کانادا برای ورود موقت این افراد به صورت کاملاً اصولی رعایت شود.

شرایط استفاده از برنامه مهاجرتی

افرادی که به صورت پاره وقت در شرکت اصلی و یا مادر مشغول به کار می باشند باید دارای سابقه کاری در شرکت های خارجی نیز باشند. همچنین باید یک شباهت بسیار زیادی به موقعیت شغلی فعلی فرد با موقعیت شغلی که در کشور کانادا دارد وجود داشته باشد. مدیران اجرایی و مدیران ارشد و همچنین مدیران عملکردی می توانند درخواست این نوع ویزا را بدهند.

افرادی که دارای دانش تخصصی نیز می باشند می‌ توانند درخواست ویزا را نیز بدهند. داشتن سطح پیشرفته در تخصص و همچنین داشتن یک دانش و تخصصی در خدمات فرآیند ها و رویه‌ های شرکت جزو الزامات و شرایط اصلی افرادی می باشد که می‌ خواهند ویزای توریستی کشور کانادا را درخواست دهند. موسس استارتاپ ها نیز می‌ توانند این ویزا را درخواست کنند. در نظر داشته باشید که مجوز ict برای فعالیت‌ هایی مانند استارتاپ ها معمولا یک سال اعتبار دارند. در شرایطی که این فعالیت‌ ها بتوانند ارتباط خود را با شرکت‌ ها حفظ کرده و فعالیت تجاری خود را به صورت درست ادامه دهند می‌ توانند ویزای خود را تمدید نمایند.

برنامه مهاجرتی ict

شرایط برنامه مهاجرتی ict کانادا : دو شرط اصلی برای دریافت این نوع ویزای کار وجود دارند. به طور کلی اولین شرط برای دریافت این نوع ویزا مشخص کردن شرایط مربوط به ارتباط تجاری بین شرکت هایی که در کشور خارج وجود دارند همچنین شعبه آن شرکت ها در کشور کانادا می باشد. شرط دوم احراز شرایط مربوط به استخدام افراد بین شرکت هایی که در کشور کانادا وجود دارند و فردی که می‌ خواهد ویزای کار را دریافت کند‌. این دو مورد جزو دو شرط اساسی دریافت ویزای کار آی سی تی می باشند همچنین برای دریافت این ویزا نیازی نیست که افراد حتما آزمون های زبان فرانسه و یا انگلیسی را بدهند.

مدارک مورد نیاز برای برنامه مهاجرتی ICT کانادا

برنامه مهاجرتی ict کانادا به یک سری مدارک کلی نیاز دارد تا افراد بتوانند از طریق مدارک ویزای خود را دریافت کنند. به طور کلی مدارک زیر برای دریافت این ویزا مورد نیاز می باشند. اولین مدرک دریافت تاییدیه استخدام فرد متقاضی می باشد. باید ثابت کنند که این فرد در کشور های خارج از کانادا استخدام شده و درون شرکت های مرتبط مشغول به کار می باشد.

مدارک برای مهاجرت

مدرک بعدی ارائه تاییدیه می باشد که نشان دهد فرد متقاضی به صورت مداوم در شرکت‌ های خارج از کشور کانادا و در یک موقعیت مشابه حداقل یکسال استخدام شده و مشغول به فعالیت است. مدرک بعدی ارائه شرح کلی از شرایط فرد متقاضی، موقعیت او در شرکت خارج از کشور کانادا می باشد.

ارائه مدارکی که فرد متقاضی بر آن تخصص و تسلط دارد نیز برای دولت کانادا بسیار مهم می باشد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است‌ مدرک بعدی ارائه دادن طرح کلی موقعیت شغلی متقاضی در کشور کانادا می باشد.

این طرح باید نشان دهد که موقعیت فرد و مسئولیت او در شغل مورد نظر سازمان های مربوطه به چه صورت است. یکی از مدارکی که می‌ تواند مهم باشد نشان دادن مدت زمانی است که فرد متقاضی می خواهد در کشور کانادا اقامت کند. مدرک آخر ict کانادا شرح رابطه بین شرکت های خارج از کشور کانادا و شرکتی که در داخل کانادا است، می‌ باشد.

البته ممکن است افسر مربوطه در باره ارتباط بین شرکت‌ های خارجی و شرکتی که در داخل کشور کانادا وجود دارد شک کرده و مدارک فیزیکی برای اثبات ادعای فرد درخواست کند. بعد از ارائه مدارک مورد نیاز افراد باید یک مدت زمان مشخصی را تحمل کنند تا بتوانند از نتیجه درخواست خود مطلع شوند. به طور کلی این مدت زمان بین دو تا ده به هفته طول می انجامد.

کشورهایی که معاف از ویزا می باشند نیز در اولویت پردازش اطلاعات قرار می‌ گیرند. این کشور ها می‌‌ توانند در سریعترین زمان ممکن جواب ویزای خود را دریافت کنند. مدت اعتبار این ویزا یکسال می باشد که افراد می توانند برای تمدید آن مدارکی دال بر وجود اعتبار بین شرکت کانادایی و شرکت خارج از کشور کانادا را نشان دهند. همچنین یک دفتر جدید برای درخواست خود ارائه دهند که در سال گذشته به صورت مستمر در آن به ارائه خدمات و کالا پرداختند. همچنین نیروی کار خود را تامین کرده و یک شرکت رسمی تشکیل دادند.

مزایای استفاده از برنامه مهاجرتی ICT کانادا

برنامه مهاجرتی ict کانادا دارای یک سری مزایا می باشد. ict می تواند برای افراد یک فرصت بسیار عالی به وجود بیاورد و افراد بتوانند از این طریق ویزای خود را به راحت ترین شکل ممکن دریافت کنند. همچنین دریافت این ویزا برای رفتن به کشور کانادا زمان زیادی نمی خواهد. افراد می‌ توانند ویزای یک ساله خود را به راحتی تمدید کرده و اقامت دائم کشور کانادا را به دست بیاورند.

مزایای استفاده از برنامه مهاجرتی ICT کانادا

این ویزا فواید دیگری نیز دارد. شرایط پذیرش ساده آن جزو مزایای بسیار عالی این ویزا می باشد. این ویزا محدوده سنی ندارد و نیاز نیست که فرد مدرک زبان خاصی را ارائه دهد. همچنین روند درخواست بسیار سریع بوده و تمدید آن نیز آسان می باشد. اگر افراد فعالیت خود را در کشور کانادا به صورت مستمر انجام دهند می توانند ویزای خود را تمدید کرده و بعد از مدت زمانی ویزای دائم کشور کانادا را در دریافت کنند.

دریافت ویزا ict کانادا سبب می‌ شود تا افراد بتوانند مانند شهروندان عادی کشور کانادا زندگی کنند. همچنین از تمام حقوق خود برخوردار باشند. همسر این افراد نیز می توانند به کشور کانادا بروند. آن ها می توانند به صورت قانونی و با مجوز هایی که برای کار کردن وجود دارند در کشور کانادا کار کرده و فرزندان این افراد می‌ توانند به صورت رایگان در کشور کانادا آموزش دیده و تحصیل کنند. دریافت ویزای آی سی تی یک امکان بسیار عالی برای افرادی می باشد که می‌ خواهند اقامت دائمی کشور کانادا را دریافت کنند. الزامات زبان و همچنین فاکتورهای سنی برای دریافت این ویزا همانطور که گفته شد اجباری نیست.

افراد با داشتن تخصص کاری و سابقه کاری می توانند اقامت دائم خود را دریافت کنند. همچنین این موضوع می‌ تواند روند درخواست آن ها را سریع تر کرده و می توان گفت این روش در مقایسه با سایر روش ها بسیار آسان‌ تر می‌ باشد. فرد برای همسر خود نیز می تواند اقامت دائم را دریافت کند. تمامی این مزایا سبب می‌شود افرادی که از تخصص و مهارت کافی بالایی برخوردار می باشند برای دریافت این ویزا اقدام کرده تا بتوانند به کشور رویای خود یعنی کانادا رفته و زندگی جدیدی را در آنجا شروع کنند.

در این مقاله سعی کردیم تا در رابطه با برنامه مهاجرتی ict کانادا اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم. افرادی که از تخصص کافی برخوردار می باشند می توانند از طریق این روش به راحتی به کشور کانادا رفته و بعد از گذشت مدت زمانی و نشان دادن شایستگی شان اقامت دائم این کشور را دریافت کنند. کانادا به کشور رویا ها معروف می باشد. شما می توانید موقعیت های بسیار زیادی را در این کشور تجربه کنید.

همچنین می‌ توانید خانواده خود را در بهترین شرایط قرار دهید. فرزندان تان می توانند به تحصیل پرداخته و در کشوری آزاد و پر از موقعیت زندگی کنند. حال در ادامه می خواهیم به بررسی چند پرسش اساسی که ذهن افراد را درگیر کرده است بپردازیم. پاسخ به این پرسش ها سبب می‌ شود تا افراد با آگاهی تصمیم گرفته و در صورت داشتن هر گونه ابهامی بتوانند به یک پاسخ درست و اصولی برسند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان شرکت اوج آرام در ارتباط باشید.

ict کانادا

سوالات متداول

برنامه مهاجرتی ict کانادا چه مدت اعتبار دارد؟

برنامه انتقال درون شرکتی معمولاً به مدت یک سال اعتبار دارد و افراد می‌ توانند آن را تمدید نمایند.

برای دریافت برنامه مهاجرتی ict کانادا باید بر زبان خاصی تسلط داشته باشند؟

در پاسخ این پرسش باید گفت معمولاً صاحبان مشاغل نیازی ندارند که مدرکی دال بر داشتن تسلط بر روی زبان هایی مانند انگلیسی و فرانسوی نشان دهند. اما در بعضی مواقع ممکن است از این افراد خواسته شود که نتایج آزمون زبان فرانسه و انگلیسی خود را برای نشان دادن شایستگی شان ارائه دهند.

افرادی که دارای برنامه مهاجرتی ict کانادا هستند می‌ توانند برای شرکت دیگری نیز کار کنند؟

این سوال بسیاری از افراد می باشد که از این طریق به کشور کانادا مهاجرت کرده اند. در جواب این پرسش باید گفت که خیر افراد نمی توانند برای شرکت دیگری نیز کار کنند. این افراد مجوز دارند که برای شرکت خود در کشور کانادا کار کنند. آن ها حق ندارند به هیچ عنوان برای هیچ کارفرمای دیگری به کار بپردازند.