نحوه دریافت وقت سفارت کانادا

زمان تقریبی وقت سفارت کانادا

آیا شما هم به دنبال دریافت وقت سفارت کانادا هستید؟ در سال 2012 کانادا به صورت یک طرفه رابطه خود را با ایران قطع کرد. این مسئله باعث شد تا متقاضیان دریافت ویزای کانادا مجبور شوند برای دریافت ویزا، به دیگر شهر های جهان سفر کنند. به همین علت هم ما در مقاله امروز قصد داریم تا در مورد بهترین راه موجود برای دریافت وقت سفارت کانادا با شما صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

قیمت سفارت کانادا

قبل از بررسی دریافت وقت سفارت کانادا، بیایید تا به هزینه انجام این پروسه نگاهی بیندازیم. به صورت کلی قیمت دقیقی را نمی توان برای دریافت زمان سفارت کانادا مشخص کرد. از آنجایی که عوامل و فاکتور های زیادی بر سر راه قرار گرفته اند، شما بسته به شرایطتان باید هزینه های متنوعی را پرداخت کنید. هزینه هایی همچون سفر به کشور مورد نظر، بررسی پرونده، انگشت نگاری و هزینه وکیل مهاجرتی همگی از جمله عوامل مهمی هستند که بر روی پروسه مهاجرت شما تاثیر گذار می باشند. در نتیجه بهتر است که در ابتدا با یک وکیل متخصص مشورت کنید و سپس نسبت به دریافت زمان سفارت کانادا و پرداخت هزینه آن اقدام کنید.

تغییر وقت سفارت کانادا

گاهی اوقات افراد پس از دریافت وقت متوجه می شوند که در آن بازه زمانی امکان حضور در سفارت یا سفر به کشور مورد نظر را ندارند. در این شرایط افراد می توانند با استفاده از یک سری راه و روش های خاص وقت سفارت خود را تغییر دهند. جالب است بدانید که این پروسه نسبتا طولانی بوده و در طی آن شما مجبور می شوید تا وقت جدیدی را دریافت کنید. از آنجایی که تایم سفارت کانادا معمولا پر بوده و متقاضیان زیادی برای سفر به این کشور آماده هستند، در جهت تغییر وقت سفارت کانادا گاهی اوقات شما مجبور می شوید تا هزینه تعیین وقت را دوباره پرداخت کنید.

زمان تقریبی وقت سفارت کانادا

دیگر مسئله ای که شما باید به آن توجه داشته باشید مدت زمان تقریبی انتظار برای دریافت وقت سفارت کانادا می باشد. متاسفانه شما بلافاصله بعد از ثبت درخواست به صورت اینترنتی یا حضوری وقت سفارت را دریافت نمی کنید. شما باید مدت زمان مشخصی را در لیست انتظار بمانید تا به تاریخ وقت خالی سفارت کانادا برخورد داشته باشید. جالب است بدانید که زمان تقریبی سفارت کانادا می تواند از یک ماه تا چند ماه متغیر باشد.

مراحل گرفتن وقت سفارت کانادا

مراحل گرفتن وقت سفارت کانادا

به صورت کلی دریافت وقت سفارت کشور کانادا در کشور های مختلف، پروسه دشوار یا پیچیده ای به حساب نمی آید. برخی از سفارت های موجود در خاورمیانه به شما اجازه می دهند تا درخواستتان را به صورت اینترنتی ثبت کنید و زمان مورد نظر را بدون نیاز به خدمات یک تیم مهاجرتی یا مشاوره ای دریافت نمایید. بی شک این پروسه هزینه خاصی دارد که در ادامه به آن می پردازیم. ولی برخی از کشور ها و برخی از سفارت ها به شما اجازه دریافت وقت به صورت اینترنتی را نمی دهند.

وقت سفارت کانادا در استانبول

یکی از بهترین راه های موجود برای مهاجرت به کانادا و دریافت ویزای این کشور، استفاده از سفارت فعال در شهر استانبول به حساب می آید. دریافت تایم سفارت کانادا در استانبول کار ساده ای نیست. گاهی اوقات شما باید درخواست خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید و گاهی اوقات هم شما مجبور می شوید تا از خدمات یک تیم یا وکیل مهاجرتی استفاده کنید تا در این زمینه با مشکل یا چالش خاصی مواجه نشوید. در طی این پروسه شما باید همه مدارک مورد نیاز را به همراه داشته باشید تا پس از ورود به سفارت، با مشکلی مواجه نشوید.

گرفتن وقت سفارت کانادا در ارمنستان

ارمنستان یکی از کشور های همسایه ایران به حساب می آید که با ما مرز زمینی دارد. دریافت وقت سفارت کانادا حاضر در ارمنستان هم می تواند مزایای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. چرا که برای سفر به ارمنستان شما لزوما به هواپیما یا کشتی نیاز ندارید. شما با استفاده از ماشین و اتوبوس هم می توانید به ارمنستان سفر کنید. جالب است بدانید که دریافت وقت کانادا در ارمنستان می تواند به صورت اینترنتی و آنلاین هم صورت گیرد. ولی بهتر است که قبل از این کار، با یک مشاور متخصص مشورت کنید.

گرفتن وقت سفارت کانادا در ارمنستان

گرفتن وقت سفارت کانادا در گرجستان

برای دریافت وقت سفارت کانادا شما می توانید به دو صورت حضوری یا اینترنتی اقدام کنید. دریافت وقت سفارت به صورت حضوری راهی است که اکثر افراد به آن علاقه ای نشان نمی دهند. چرا که دو بار سفر به گرجستان فقط در جهت دریافت وقت و ویزا کار معقولانه ای به حساب نمی آید. شما می توانید در سایت رسمی کانادا ثبت نام کنید و مدارک مورد نیاز را برگزاری نمایید. سپس شما می توانید با پرداخت هزینه، زمان سفارت را دریافت کنید. این پروسه بازدهی خوبی را برای شما به همراه دارد.

وقت سفارت کانادا در دبی

سفارت کانادا در دبی معمولا کمی شلوغ است. از آنجایی که دبی جاذبه های طبیعی زیادی دارد، مردم زیادی نسبت به دریافت وقت در آن علاقه نشان می دهند. جالب است بدانید که دریافت وقت در دبی مزایای زیادی را به همراه دارد. این پروسه می تواند به شما کمک کند تا خیلی راحت تر در کنار انجام کار های اداری خود، از جاذبه های طبیعی دبی هم لذت ببرید.

وقت سفارت کانادا برای انگشت نگاری

انگشت نگاری یکی از پروسه های مهم مهاجرت و دریافت ویزای کانادا به حساب می آید. اگر شما به دنبال انگشت نگاری هستید، باز هم باید وقت سفارت کانادا را دریافت کنید تا با هیچ مشکل یا چالش خاصی در این زمینه مواجه نشوید. زمان سفارت کانادا برای انگشت نگاری هم به صورت اینترنتی یا حضوری تعیین می شود. با استفاده از یک تیم مشاوره ای و مهاجرتی دقیق، شما می توانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه دریافت کنید.

گرفتن وقت سفارت کانادا در آنکارا

گرفتن وقت سفارت کانادا در آنکارا

برای دریافت ویزای کشور کانادا، شما می توانید از روش های مربوط به دریافت وقت سفارت کانادا در آنکارا هم استفاده کنید. این پروسه معمولا بازدهی خوبی را به همراه داشته و می تواند تاثیرات متنوعی را بر روی پروسه دریافت وقت سفارت بگذارد. از آنجایی که آنکارا هم یک منطقه توریستی نسبتا محبوب به حساب می آید، دریافت زمان سفارت کانادا در آن می تواند به زبان زیادی نیاز داشته باشد پس اگر شما با این مسئله مشکلی ندارید، بهتر است که هم اکنون درخواست خود را از طریق مراجع رسمی ثبت کنید.

هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا 2022

جدا از هزینه عادی که برای دریافت ویزا و وقت سفارت کانادا شما باید پرداخت کنید، انگشت نگاری در سفارت ه یک هزینه خاص را به همراه دارد. معمولا استفاده از سنسور های خاص در جهت انگشت نگاری هزینه ای برابر با 85 دلار کانادا دارد. هر فردی باید 85 دلار را پرداخت کند. ولی، اگر یک خانواده به دنبال انگشت نگاری به صورت جمعی باشد، به صورت کلی باید 170 دلار کانادا را پرداخت کند.

هزینه وقت سفارت کانادا

به صورت کلی هزینه دریافت وقت سفارت می تواند بسته به شرایطی که شما در آن قرار دارید متغیر باشد. به صورت کلی همه چیز بستگی به نوع ویزایی که شما به دنبال دریافت آن هستید دارد. معمولا در حالت اقتصادی، شما باید 1040 دلار کانادا را به سفارت پرداخت کنید. این هزینه شامل دریافت وقت سفارت و هزینه شهروندی می شود. البته، شاید در بازه های زمانی مختلف این عدد تغییر پیدا کند.

چگونه وقت سفارت کشور کانادا بگیریم؟

همانطور که در قسمت های قبل تر هم به این مسئله مهم اشاره شد، اگر شما هم به دنبال دریافت وقت هستید، با استفاده از یک سری راه ها و روش های خاص می توانید این پروسه را به اتمام برسانید. دو راه اینترنتی و حضوری به عنوان اصلی ترین راه های دریافت وقت سفارت شناخته شده است. در صورتی که شما به سفارت مد نظر به صورت فیزیکی دسترسی داشتید دیگر نیازی به اقدام از طریق اینترنت نخواهید داشت ولی اگر شما به دنبال سفر در همان بازه زمانی هستید، حتما باید از طریق اینترنت اقدام کنید.

سخن آخر

در این نوشته سعی شد تا به صورت کامل در رابطه با نحوه گرفتن وقت سفارت کشور کانادا صحبت کنیم. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد. شرکت ما، اوج آرام این افتخار را دارد که اعلام کند با قیمت عالی در سریع ترین زمان ممکن به صورت تضمینی وقت سفارت کشور کانادا و همچنین پیکاپ ویزا کانادا را انجام می دهد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره، دریافت مشاوره و … از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس : 02145419 | 09123980225 | 02188765741

چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم؟

سوالات متداول

وقت سفارت کانادا چقدر طول میکشه؟

پاسخ به این سوال کار سختی بوده و به متغیر های زیادی بستگی دارد. از آنجایی که وقت سفارت در شهرها و کشور های مختلف همیشه پر نیست، گاهی اوقات با انتخاب یک کشور خوب شما می توانید به سرعت پروسه مهاجرت خود را به اتمام برسانید.

آیا پس از پرداخت هزینه سفارت کانادا، می توان آن را پس گرفت؟

متاسفانه پاسخ به این سوال خیر است. هنگامی که شما هزینه تعیین وقت سفارت کانادا را پرداخت کردید، دیگر هیچ راهی برای پس گرفتن هزینه آن وجود ندارد. پس بهتر است که قبل از اقدام به خوبی در این زمینه فکر کنید.

بهترین شهر برای دریافت وقت سفارت کشور کانادا کدام است؟

در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که همه چیز بستگی به شرایط کلی شما دارد. شما باید بررسی کنید و ببینید که سفر به کدام کشور از نظر اقتصادی نتایج مطلوبی را به همراه خواهد داشت. سفر به کشور هایی همچون ترکیه و ارمنستان معمولا گزینه های مناسبی به حساب می آیند.

منابع :

https://visaguide.world/canada-visa/fees/

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/corporate/publications-manuals/canada-biometric-requirement.html