کشور دانمارک یکی از بزرگ ترین کشور های اسکاندیناوی اروپا می باشد که در منطقه شینگن قرار گرفته است به همین دلیل شرایط اخذ ویزا دانمارک شباهت بسیار زیادی به شرایط اخذ ویزای شینگن دارد. دقت داشته باشید که ویزای دریافتی برای کشور دانمارک وابسته به شرایط سفر افراد می باشد. به عنوان مثال ویزای دریافتی توریستان با ویزای اخذ شده توسط دانشجویان و … متفاوت می باشد. شرایط اخذ ویزا دانمارک برای هر یک از افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند، به طور کلی با یکدیگر متفاوت می باشد. ما در این مقاله به بررسی انواع ویزای دانمارک، شرایط دریافت انواع ویزای دانمارک، مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا و … خواهیم پرداخت. در نتیجه اگر به دنبال سفر به دانمارک و اخذ ویزای این کشور هستید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

انواع ویزای دانمارک

ویزای نوع A : ویزای نوع A دانمارک در اغلب موارد برای ترانزیت و سفر های کوتاه مدت به این کشور صادر می گردد. به عنوان مثال اگر قصد توقف چند ساعته در فرودگاه این کشور را داشته باشید و پرواز به کشور مقصد شما از طریق فرودگاه دانمارک انجام شود، باید برای دریافت ویزای نوع A اقدام فرمایید. افرادی که ویزای نوع A دانمارک را دریافت می کنند، حق خروج از فرودگاه را نداشته و تمام مدت باید در محل فرودگاه حاضر باشند.

ویزای نوع B : ویزای نوع B شباهت نسبتا قابل توجهی با ویزای معرفی شده در بخش قبلی دارد. اما به طور کلی افراد دارنده این ویزا با محدودیت های کمتری در هنگام تردد در کشور دانمارک رو به رو می شوند. افراد دارنده ویزای نوع B دانمارک به طور معمول می توانند برای حدود ۵ روز از فرودگاه خارج شده و به کشور های مشخص شده درون ویزا وارد شوند.

ویزای نوع C : این نوع ویزا دانمارک در دسته ویزا های توریستی این کشور قرار می گیرد و به توریستان، گردشگران و … اهدا می شود. افراد دارنده ویزای نوع C دانمارک می توانند به کشور های واقع شده در منطقه شنگن سفر کرده و نیاز به دریافت مجدد ویزا برای سایر کشور های موجود در این حوزه ندارند. اعتبار ویزا های نوع C دانمارک معمولا ۹۰ روزه می باشد و دارندگان آن می توانند به مدت ۳۰ روز در این کشور ساکن بمانند.

ویزای نوع D : ویزای نوع D برای افرادی که قصد اقامت طولانی مدت در این کشور را دارند، صادر می گردد. این ویزا به طور معمول برای اهداف تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و … صادر شده و به افرادی که قصد سفر های توریستی و گردشگری را دارند، تعلق نخواهد.

انواع ویزای دانمارک

مدارک لازم جهت ویزا دانمارک

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا دانمارک به شرح زیر می باشد :

1-  فرم درخواستی ویزا که باید از سمت متقاضی تکمیل و امضا شده باشد. به علاوه یک عکس رنگی دارای فرمت استاندارد که باید بر روی فرم تکمیل شده ضمیمه گردد.

2-  اصل گذرنامه فرد متقاضی به همراه ویزا های پیشین آن ( در صورت وجود داشتن ) و کپی تمام مدارک هویتی مورد نظر

3-  اصل شناسنامه فرد متقاضی به همراه کپی از تمام صفحات آن

4-  پرینت سه ماه بانکی فرد متقاضی که به منظور اثبات تمکن مالی تهیه می گردد.

5-  بیمه درمانی

6-  گواهی اشتغال به کار و تحصیل برای افرادی که به تحصیل یا شغل خاصی مشغول می باشند. به علاوه مدت زمان کار و تحصیل و تضمین بازگشت از سوی متقاضی

7-  ارائه کپی اخرین نامه بازنشستگی و فیش حقوقی برای بازنشستگانی که قصد دریافت ویزا دانمارک را دارند، الزامی می باشد.

8-  اثر انگشت فرد متقاضی به همراه امضای دیجیتالی ایشان

دقت داشته باشید که تمامی مدارک فوق باید در زمان تعیین شده جهت مصاحبه به ادرس پستی سفارت دانمارک ارسال شوند. به علاوه تمامی مدارک فوق باید به زبان انگلیسی و به صورت کاملا رسمی، ترجمه شده باشند.

بررسی مدارک ارسالی از سوی متقاضی چقدر طول می کشد؟ مدت زمان مورد نیاز برای بررسی مدارک از سوی سفارت، حدود ۱۰ اولین ۱۵ روز کاری می باشد.

هزینه ویزا دانمارک چقدر است؟

این پرسش امروزه به یکی از متداول ترین سوال های موجود در بین متقاضیان اخذ ویزای این کشور تبدیل شده است. دقت داشته باشید که هزینه با توجه به نوع ویزای دریافتی متفاوت می باشد. تمام ویزا های اخذ شده برای کشور دانمارک در برخی موارد مثل هزینه ارسال مدارک، ترجمه مدارک و … دارای قیمت نسبتا ثابت و مشابهی می باشند اما به طور کلی هزینه دریافت ویزای این کشور برای تمامی افراد به یک شکل نخواهد بود و وابسته به نوع ویزای دریافتی ایشان می باشد.

هزینه ویزا دانمارک

شرایط ویزا دانمارک :

شرایط اخذ ویزای دانمارک وابسته به این که افراد به چه منظوری قصد ورود به خاک این کشور را دارند تعیین می گردد. به عبارت بهتر شرایط اخذ ویزای این کشور وابسته به هدف سفر متقاضیان متفاوت می باشد. به طور کلی ویزا به دو دسته کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم می گردد. ویزای کوتاه مدت کشور دانمارک به افرادی که قصد بازدید از اقوام، سفر ها گردشگری، شرکت در سمینار ها خاص و … را دارند تعلق می گیرد. ویزای بلند مدت دانمارک نیز متعلق به افرادی می باشد که به منظور کار هایی نظیر تحصیل، ازدواج، سرمایه گذاری و … به این کشور سفر می کنند.

معمولا شرایط دریافت ویزا های بلند مدت و کوتاه مدت کشور دانمارک اندکی متفاوت بوده و شرایط دریافت ویزا های بلند مدت کمی پیچیده تر و زمانبر تر می باشد. به علاوه برای دریافت ویزا های بلند مدت، به مدارک خاص و منحصر به فردی نیاز دارید. برای مثال افرادی که به دنبال ویزای سرمایه گذاری کشور دانمارک هستند، باید تمکن مالی قابل توجه و بالایی داشته باشند.

گرفتن ویزا دانمارک :

همان طور که در بخش های قبلی مقاله نیز گفته شد، کشور دانمارک در حال حاضر دارای شرایط اقتصادی، اجتماعی و … مناسبی می باشد. از سری مهم ترین ویژگی های این کشور می توان به پایین ترین نرخ فساد اداری در دنیا، بالاترین سطح رضایت اجتماعی، درآمد مناسب و … اشاره کرد. تمام ویژگی های فوق دست به دست هم داده اند تا این کشور را به یکی از مقصد های اصلی مورد علاقه مهاجرین سراسر دنیا تبدیل کنند. محبوبیت کشور دانمارک در بین مهاجرین کشور های مختلف سبب شده است که دولت این کشور، تمهیدات خاص و ویژه ای را برای ارائه ویزای دانمارک در نظر بگیرد. در نتیجه گرفتن ویزای دانمارک امروزه مانند دریافت ویزای کشور هایی نظیر کانادا و … بسیار سخت و دشوار می باشد. به طور کلی به شما توصیه می کنیم اگر دارای قدرت سرمایه گذاری بالا، مدرک تحصیلی قابل توجه و … هستید، برای دریافت ویزای این کشور اقدام فرمایید.

ویزای تحصیلی دانمارک

ویزای تحصیلی دانمارک برای مقاطع تحصیلی مختلفی قابل صدور می باشد. شما می توانید برای ویزای دانش آموزی، ویزا تحصیلی مقطع کارشناسی، ویزای تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد، ویزای تحصیلی مقطع دکتری اقدام نمایید. دقت داشته باشید که شرایط دریافت هر یک از ویزا های فوق با یکدیگر متفاوت بوده و هزینه دریافت آن ها نیز با یکدیگر فرق می کند. به عنوان مثال اشخاصی که در بازه سنی ۱۸ تا ۲۴ سال قرار دارند می توانند برای دریافت ویزای مقطع کارشناسی و افراد بالای ۴۰ سال برای دریافت ویزای مقطع دکتری اقدام نمایند.

توجه داشته باشید که مواردی همچون رزومه علمی قدرتمند، مدرک تحصیلی اخذ شده از سوی دانشگاه معتبر و با جایگاه جهانی، دریافت دعوتنامه از سوی دانشگاه های دانمارک و … جزو عواملی می باشند که تاثیر بسیار چشمگیری بر روی فرآیند اخذ ویزای تحصیلی شما می گذارند. به عبارت بهتر افراد دارای شرایط فوق مسیر بسیار راحتی را برای دریافت این ویزا پشت سر خواهند گذاشت. این نکته حائز اهمیت است که بدانید شرکت ما یعنی شرکت اوج آرام علاوه بر اخذ ویزا این کشور، در زمینه اخذ ویزا آمریکا نیز فعالیت می کند و پرونده های موفق بسیاری در این زمینه کسب کرده است.

ویزا کار دانمارک

ویزا دانمارک در زمینه کار در سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ میلادی برای مشاغل مهندسی مکانیک، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی برق و الکترونیک، پزشکی و نظام سلامت، پرستاری و اتاق عمل، ‌رشته های مدیریتی، رشته های بانکداری و حسابداری، آشپزی و هتلداری صادر گردیده است. در نتیجه افرادی که در حوزه های فوق مشغول به کار هستند می توانند برای دریافت ویزای دانمارک اقدام نمایند. دقت داشته باشید که دریافت این ویزای کشور دانمارک دارای شرایط بسیار سخت و پیچیده ای بوده و به تمامی متقاضیان تعلق نخواهند گرفت. برای مثال افراد متقاضی دریافت این ویزای دانمارک باید سابقه کاری ۳ سال به بالا، مدرک زبان معتبر، مدرک تحصیلی کارشناسی به بالا و … داشته باشند. در غیر این صورت امکان دریافت ویزای دانمارک برای ایشان وجود نخواهد داشت.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کار دانمارک، شامل چه مواردی می شود؟

مدرک هویتی ( پاسپورت و …‌ )، اطلاعات بیومتریک ( اثر انگشت، یک قطعه عکس و … )، مدارک پشتیبانی ( قرارداد های کاری ) و … جزو مهم ترین مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کاری دانمارک می باشند. دقت داشته باشید که هزینه دریافت ویزا را نیز باید به این موارد اضافه کنید.

شرایط ویزا دانمارک

ویزا توریستی دانمارک

کشور دانمارک از نظر جذب توریست در جایگاه مناسبی قرار داشته و هر ساله توریستان نسبتا قابل توجهی را به خود جلب می کند. به همین دلیل ویزای توریستی این کشور همواره جزو پر متقاضی ترین ویزای های متعلق به کشور دانمارک می باشد. برای دریافت ویزا دانمارک از نوع توریستی به مدارکی مثل شناسنامه، ۲ قطعه عکس رنگی، نامه تمکن مالی از بانک، بیمه نامه و پاسپورت با حداقل یک سال اعتبار نیاز دارید. هزینه درخواست این ویزا برای بزرگسالان حدود ۷۰ دلار و برای کودکان ۶ تا ۱۱ سال برابر با ۴۰ دلار می باشد. همچنین از کودکان زیر ۶ سال هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد. ویزای توریستی کشور دانمارک در بهترین حالت ممکن دارای ۹۰ روز اعتبار می باشد و فرآیند دریافت آن نیز بین ۱۰ الی ۱۲ روز طول خواهد کشید.

ویزای دانمارک با دعوتنامه

دعوتنامه در واقع به نامه ای اطلاق می شود که از سوی بستگان ، شرکت یا دانشگاهی خاص برای فرد ارسال می گردد. این دعوتنامه ها می توانند به منظور میزبانی، همکاری یا تحصیل صادر شده باشند. افرادی دارای دعوتنامه می توانند فرآیند اخذ ویزای دانمارک را به راحتی پشت سر بگذارند در حالی که افراد عادی برای دریافت ویزای این کشور، کار بسیار سخت و دشواری را در پیش دارند. لازم به ذکر است که دعوتنامه دانمارک نیز دارای انواع مختلفی می باشد. از سری مهم ترین دعوتنامه های قابل دریافت از سوی کشور دانمارک می توان به دعوتنامه تجاری، دعوتنامه نمایشگاهی، دعوتنامه کاری، دعوتنامه خویشاوندی و دعوتنامه تحصیلی اشاره کرد. آیا صدور ویزای دانمارک برای افراد دارای دعوتنامه حتمی می باشد؟‌ خیر، همانطور که در بخش قبلی مقاله گفته شد، افراد دارای دعوتنامه مسیر راحتی را پشت سر خواهند گذاشت. اما احتمال صدور ویزا برای این افراد نیز حتمی نمی باشد.

ویزای پزشکی دانمارک

کشور دانمارک به دلیل سطح رفاه اجتماعی بالای خود معمولا مورد استقبال پزشکان بسیار زیادی از سراسر دنیا قرار می گیرد. به همین دلیل در سال های اخیر این کشور تمهیدات خاصی را برای ارائه ویزا پزشکی به متقاضیان در نظر گرفته است. پزشکانی که به دنبال اخذ ویزا و مهاجرت به کشور دانمارک هستند، باید ابتدا حداقل مدرک مورد نیاز برای مهاجرت را دریافت نمایند. به علاوه این افراد در ادامه باید در آزمون علوم پزشکی برگزار شده در این کشور شرکت نمایند. دقت داشته باشید که آزمون علوم پزشکی مربوط به دریافت ویزا دانمارک، سالانه تنها ۲ الی ۳ بار برگزار می گردد. سن متقاضیان شرکت کننده در این آزمون باید بالای ۱۸ سال باشد.

چه مدارکی برای اخذ ویزای پزشکی دانمارک لازم می باشد ؟

ترجمه مدارک تحصیلی، کپی از تمام صفحات پاسپورت و جلد آن، مدرک مرتبط با تمکن مالی، مدرک مرتبط با ثبت اطلاعات بیومتریک، مدرک پرداخت هزینه ویزا و مدارک تاییدیه EPIC، جزو مهم ترین مدارکی می باشند که برای دریافت ویزا به آن ها نیاز دارید.

ویزای پزشکی دانمارک

ویزای دانمارک برای پزشکان :

پزشکانی که قصد دریافت ویزای دانمارک را دارند در ابتدا باید مدارک مورد نیاز خود را تکمیل نمایند. مدارک ارسالی به مرجع مد نظر باید به زبان انگلیسی یا دانمارکی ترجمه شده باشد. از سری مهم ترین مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا دانمارک می توان به کپی تمام صفحات پاسپورت، مدارک تحصیلی فرد متقاضی، مدارک مرتبط با توانایی مالی و مدارک مربوط به پرداخت فی اشاره کرد. بعد از تکمیل مدارک فوق، برای دریافت ویزای پزشکی دانمارک باید به سراغ پرکردن فرم درخواست خود بروید. دقت داشته باشید که تمامی فرم های درخواست مرتبط با دریافت ویزای دانمارک دارای دستورالعمل های منحصر به فرد و مخصوصی می باشند. در مرحله بعد نوبت به ارسال درخواست و فرآیند بیومتریک می رسد. پزشکان و دندانپزشکانی که به دنبال دریافت ویزای دانمارک هستند، باید ویژگی های بیومتریک خود را در سامانه مشخص شده به ثبت برسانند. پس از عبور موفقیت آمیز از مراحل فوق، متقاضیان باید منتظر دریافت جواب خود از سوی نهاد مربوطه باشند.

اطلاعات بیومتریک شامل چه مواردی می شوند؟

پزشکان و دندان پزشکانی که به دنبال دریافت ویزای دانمارک می باشند باید اطلاعاتی نظیر اثر انگشت،‌ تصویر صورت و … را به تحت عنوان اطلاعات بیومتریک به ثبت برسانند. این طلاعات در ادامه به صورت یک میکروچیپ، درون کارت اقامت فرد گنجانده می شود. این نکته حائز اهمیت است که بدانید شرکت ما یعنی شرکت اوج آرام علاوه بر اخذ ویزا این کشور، در زمینه اخذ ویزا ایران نیز فعالیت می کند و پرونده های موفق بسیاری در این زمینه کسب کرده است.

ویزای دانمارک برای پرستاران :

ویزای دانمارک برای پرستاران نیز قابل صدور می باشد و کشور دانمارک استقبال نسبتا مناسبی از پرستاران متقاضی دریافت ویزا می کند. به طور کلی حوزه پزشکی و سلامت در کشور دانمارک دارای رونق مناسبی می باشد. رشته پرستاری نیز یکی از پرطرفدار ترین رشته های مرتبط با پزشکی و سلامت موجود در کشور دانمارک می باشد. پرستاران متقاضی دریافت ویزا دانمارک باید دارای مدرک لیسانس پرستاری به بالا، حداقل یک سال سابقه کار، تمکن مالی مناسب، شرایط سنی بین ۱۸ تا ۷۵ سال را داشته باشند.

تمکن مورد نیاز برای دریافت ویزای پرستاری دانمارک چقدر می باشد؟

تمکن مالی مورد نیاز برای یک نفر حدود ۳۷ هزار کرون دانمارک، تمکن مورد نیاز برای فرد به همراه همسر ایشان حدود ۷۵ هزار کرون می باشد. به علاوه تمکن مالی مورد نیاز برای فرزندان زیر ۱۸ سال حدود ۱۵ هزار کرون و برای فرد به همراه فرزندان بالای ۱۸ سال آن برابر با حدود ۷۴ هزار کرون می باشد.

ویزای دانمارک برای دندانپزشکان :

دندانپزشکانی که به دنبال اخذ ویزا دانمارک می باشند، باید مدارک خاصی را به سفارت این کشور تحویل دهند. به شما توصیه می کنیم تنظیم و ترجمه این مدارک را به موسسه های معتبر و با سابقه فعال در این عرصه واگذار نمایید. از سری مهم ترین مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای دندانپزشکان دانمارک می توان به اصل پاسپورت، مدرک تحصیلی پزشکی، تمکن مالی، بیمه درمانی و مدارک نظام پزشکی شخص اشاره کرد. لازم به ذکر است دندانپزشکان برای مهاجرت به دانمارک و شروع به کار در این کشور، باید مراحل زیر را به طور کامل و با موفقیت پشت سر بگذارند.

1-  درخواست تایید مدارک تحصیلی : در مرحله اول شخص متقاضی باید فرم های مورد نیاز را به طور کامل پر کرده و آن ها را به صورت الکترونیکی برای وزارت بهداشت کشور دانمارک ارسال نماید. به علاوه فرد متقاضی باید فرم درخواست خود را به صورت چاپ شده و همراه با امضا به شکل عادی نیز ارسال نماید.

2-  آزمون زبان : شخص متقاضی قبل از دریافت ویزا باید در آزمون تعیین سطح سطح زبان کشور دانمارک شرکت نماید. دقت داشته باشید که متقاضیان باید حداقل ۷ نمره از ۱۰ نمره این آزمون را دریافت نمایند.

3-  آزمون دندان پزشکی : آزمون دندان پزشکی بعد از آزمون زبان برگزار شده و متقاضیان باید نمره لازم را از این آزمون نیز دریافت نمایند. لازم به ذکر است که این آزمون تنها ۲ بار در سال برگزار می شود.

4-  عبور از دوره های آموزشی : بعد از عبور موفقیت آمیز از مراحل و آزمون های فوق، متقاضیان دریافت ویزا دندانپزشکی دانمارک باید در دوره های مرتبط با رشته خود شرکت کنند. این دوره ها معمولا سه روزه بوده و در ۴ الی ۵ سری مختلف برگزار می شوند.

5-  کار آموزی: آخرین مرحله ای که دندانپزشکان برای شروع کار مستقل در دانمارک باید از آن عبور کنند، دوره کارآموزی می باشد. دقت داشته باشید که دوره کارآموزی هزینه های نسبتا قابل توجهی را برای متقاضیان به همراه خواهد داشت.

ویزای دانمارک با دعوتنامه

ویزای ازدواج دانمارک :

ویزای ازدواج دانمارک در سال های اخیر به یکی از پر متقاضی ترین ویزا های این کشور تبدیل شده است. شرایط دریافت این ویزا دانمارک برای متقاضیان به شرح زیر می باشد:

1-  متقاضیان دریافت ویزا ازدواج دانمارک اگر در گذشته ازدواج کرده باشند، باید مدرکی رسمی مبنی بر اتمام ازدواج قبلی خود ارائه دهند. این مدرک می تواند به دلیل فوت همسر قبلی یا طلاق از ایشان تنظیم شده باشد.

2-  مدرک مرتبط با استطاعت مالی یکی دیگر از مدارک مورد نیاز برای اخد ویزا ازدواج دانمارک می باشد. دقت داشته باشید که فرد متقاضی باید ثابت کند که توانایی مالی جهت تامین زندگی همسر خود در کشور دانمارک را دارد.

3-  متقاضیان دریافت ویزا ازدواج دانمارک از نظر شرایط سنی نیز با محدودیت های مختلفی رو به رو می باشند. لازم به ذکر است که زوجین متقاضی دریافت این ویزا باید بالای ۲۴ سال سن داشته باشند، در غیر این صورت امکان صدور ویزا برای ایشان وجود نخواهد داشت.

برای دریافت ویزای ازدواج دانمارک به چه مدارکی نیاز داریم؟

از جمله مهم ترین مدارکی که متقاضیان دریافت ویزای دانمارک به آن نیاز دارند می تواند به مدارک هویتی هر دو طرف ( شناسنامه، عقدنامه و ..)، مدارک مرتبط با تمکن مالی، مدارک نشان دهنده حقیقی بودن ازدواج و … اشاره کرد.

ویزای سرمایه گذاری دانمارک :

سرمایه گذاری در کشور دانمارک یکی دیگر از راه های کسب ویزای این کشور می باشد. در حال حاضر شما می توانید از راه های مختلفی برای سرمایه گذاری در این کشور اروپایی اقدام نمایید. دقت داشته باشید که ویزای دریافتی برای تمام روش های سرمایه گذاری به یک شکل نخواهد بود. به عنوان مثال افرادی که با خرید ملک در این کشور قصد دریافت ویزا دانمارک را دارند، شرایط متفاوت تری نسبت به افراد کارآفرین را تجربه خواهند گرد. افرادی که ویزای دانمارک را از طریق سرمایه گذاری اخذ کرده باشند، بعد از ۵ سال زندگی در این کشور می توانند اقامت دائم دریافت نمایند. به علاوه این افراد اگر به فرهنگ، تاریخ و زبان کشور مسلط باشند و هیچ جرم و جنایتی مرتکب نشده باشند، می توانند بعد از ۸ سال برای دریافت پاسپورت خود اقدام کنند.

اخذ ویزا دانمارک

ویزای دیدار خانواده دانمارک

برای دریافت ویزای دیدار خانواده دانمارک، ابتدا باید از سفارت یا کنسولگری دانمارک در کشور خود اقدام کنید. شما نیاز به تکمیل فرم‌های مربوطه دارید که شامل اطلاعات شخصی، اطلاعات پاسپورت و اقامت خواهد بود همچنین باید اسنادی مانند دعوت‌نامه از خانواده در دانمارک و ارائه اطلاعات مالی و اقتصادی مورد نیاز خواهید داشت. پس از تکمیل مدارک، این اطلاعات را به سفارت یا کنسولگری دانمارک ارسال کنید و برای مصاحبه مربوطه آماده باشید. بعد از اتمام مراحل مصاحبه، باید منتظر تصمیم سفارت یا کنسولگری باشید که در صورت تایید، ویزای دیدار خانواده برای شما صادر خواهد شد.

vfs ویزای دانمارک

درخواست ویزا دانمارک را می‌توانید از طریق سیستم VFS Global انجام دهید. برای این منظور، ابتدا باید به وب‌سایت VFS Global مراجعه کرده و فرآیند درخواست ویزا را آغاز کنید. شما نیاز به تکمیل فرم های مربوطه و ارائه اسناد مورد نیاز دارید که این اسناد شامل دعوت‌نامه، اطلاعات پاسپورت، اطلاعات مالی و اقتصادی و سایر مدارک مربوطه است. بعد از تکمیل مراحل درخواست، باید وقت مصاحبه را از طریق سیستم VFS Global رزرو کنید. پس از اتمام مراحل مصاحبه، در صورت تایید، ویزای دانمارک برای شما صادر خواهد شد.

فرم درخواست ویزای دانمارک

فرم درخواست ویزای دانمارک معمولاً به عنوان “فرم درخواست شنگن” شناخته می‌شود و می‌توانید آن را از وب‌سایت رسمی سفارت یا کنسولگری دانمارک در کشور خود دریافت کنید. این فرم شامل اطلاعات شخصی شما، اطلاعات پاسپورت، هدف سفر، مدت اقامت، اطلاعات مالی و سایر جزئیات مربوط به سفر به دانمارک است. بهتر است قبل از تکمیل فرم، دقیقاً الزامات و متن فرم را مطالعه کنید تا همه اطلاعات مورد نیاز را به درستی وارد کنید همچنین ممکن است درخواست ارائه اسناد اضافی نیز داشته باشد که این اطلاعات نیز باید در فرم همراه باشد.

سایت رسمی اداره مهاجرت دانمارک

سایت رسمی اداره مهاجرت دانمارک با آدرس “www.nyidanmark.dk” قابل دسترسی است. این سایت منبع اصلی برای دریافت اطلاعات در مورد ویزاها، مهاجرت، و شرایط و الزامات مربوط به ورود به دانمارک است. از طریق این سایت می‌توانید به روز رسانی‌ها، فرم‌های درخواست و دستورالعمل‌های لازم را دریافت کنید.

vfs دانمارک در تهران

دفتر VFS Global برای خدمات ویزاهای دانمارک در تهران در آدرس زیر قرار دارد:

آدرس: سعادت آباد، خیابان بهروز، بلوار آیت‌الله کاشانی، پلاک ۵۶، طبقه ۱

با مراجعه به این مکان، شما می‌توانید اطلاعات لازم را درباره فرآیند درخواست ویزاهای دانمارک را بدست آورید و همچنین مراحل درخواست خود را آغاز کنید.

vfs دانمارک در تهران

هزینه درخواست ویزا دانمارک

هزینه درخواست ویزای دانمارک ممکن است بسته به نوع ویزا و شرایط مختلف متغیر باشد. هزینه‌ها معمولاً شامل هزینه پرداختی به سفارت یا کنسولگری دانمارک، هزینه خدمات VFS Global (در صورتی که از این سرویس استفاده می‌کنید)، و هزینه های دیگر ممکن است. برای اطلاع از هزینه دقیق درخواست ویزای دانمارک باید به سایت رسمی سفارت یا کنسولگری دانمارک مراجعه کرده یا با دفتر VFS Global در ارتباط باشید.

ویزا دانمارک برای ایرانی ها

شهروندان ایرانی می‌توانند برای درخواست ویزای دانمارک اقدام کنند. این شامل انواع ویزاهای مختلف از جمله ویزای توریستی، ویزای کاری، ویزای تحصیلی، ویزای خانوادگی و سایر اقسام ویزاها می‌شود. برای اطلاعات بیشتر و دریافت فرم‌ها و راهنمایی‌های لازم برای انجام این فرآیند، می‌توانید به وب‌سایت رسمی سفارت یا کنسولگری دانمارک مراجعه کنید و یا با مراجعه به دفتر VFS Global در تهران، اطلاعات بیشتری را دریافت نمایید.

ویزا همراه دانمارک

ویزا همراه دانمارک یک ویزای شنگن است که به افراد اجازه می‌دهد به کشورهای عضو منطقه شنگن، از جمله دانمارک، بدون نیاز به درخواست ویزای جدید و برای مدت زمان محدودی وارد شوند. این ویزا به افرادی که قصد سفر به دانمارک دارند اعطا می‌شود و می‌تواند به عنوان ویزای توریستی، تجاری یا دیدار خانواده استفاده شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ این نوع ویزا، می‌توانید به سفارت یا کنسولگری دانمارک مراجعه کرده و یا از سایت و منابع رسمی آنها استفاده کنید.

سخن آخر

در این نوشته سعی شد تا به صورت مختصر در رابطه با ویزا دانمارک توضیح داده شود. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد. شرکت خدمات هوایی و گردشگری اوج آرام با سال ها سابقه فعالیت در زمینه ارائه تورهای گردشگری، اخذ ویزا و اقامت کشورها سعی داشته تا با کسب رضایت مشتریان عزیز در این زمینه بهترین باشد. شما عزیزان می توانید کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره از طریق شماره های درج شده در وب سایت و بخش تماس با ما با کارشناسان مجرب ما در ارتباط باشید.

شماره تماس : 02145419 | 09123980225

1.6/5 - (7 امتیاز)

2 دیدگاه

 • سلام وقتتون بخیر
  من بازیکن فوتبال ام و چند سالی هست که دارم به صورت حرفه ای بازی می کنم
  ۲۳ سالمه و حدود ۴۳۰ ملیون هم پول دارم
  میخواستم بدونم اگه بخوام برم دانمارک تا اونجا حرفه ای فوتبال بازی کنم چیجوری می تونم اقدام کنم و شما آیا مینتونید برای من کاریب انجام بدید برایب ویزا دانمارک؟

  • سلام
   وقت شما هم بخیر
   برای ویزا دانمارک باید خدمتتون عرض کنیم مجموعه ما در حال حاظر قعالیتی جهت اخذ ویزا این کشور انجام نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *