ساحل رویایی دیانی

یکی از زیباترین سواحل کشور کنیا را ساحل دیانی شکل داده است. این ساحل را می توان در لیست سواحل مومباسا مشاهده کرد. شما می توانید لحظات و اوقات باشکوهی را در ساحل یاد شده سپری کنید. طول مربوط به ساحل زیبای دیانی در حدود 17 کیلومتر می باشد. سالانه هزاران گردشگر از کشورهای مختلف دنیا از ساحل دیانی بازدید می کنند. از مهمترین مشخصه های مربوط به  Diani Beach می توان به ماسه های سفید آن اشاره کرد.

ساحل مذکور یکی از تمیزترین سواحل کشور کنیا می باشد بنابراین شما می توانید تفریحات آبی متعدد را در این منطقه مشاهده کنید. ساحل از شهرت بسیار بالایی در کشور کنیا برخوردار می باشد. همین امر نیز سبب شده تا دولت کنیا به بهبود و توسعه زیرساخت های Diani Beach بپردازد. بنابراین گردشگران می توانند از خدمات لوکس و ایده آلی در تور کنیا بهره مند شوند.

گردشگران می توانند هتل های مختلفی را در ساحل دیانی مشاهده کنند که هر یک از آنها بهترین خدمات را ارائه می دهند. مهمترین تفریحات موجود در Diani Beach عبارتند از: زمین های بازی والیبال، اسکی روی آب، موج سواری، زمین های تنیس، زمین های گلف، بادبادک سواری، شتر سواری، کاتاماران سواری و … ساحل یاد شده به بسیاری از پارک های ملی کشور کنیا نزدیک بوده و شما می توانید از پارک های ملی این کشور نیز بازدید کنید. معروف ترین این پارک های ملی را تپه های شیمبا شکل داده اند.

شتر سواری در دیانی

در این تپه ها می توانید لحظات هیجان انگیزی را سپری کنید. کافی شاپ ها، کلوپ های شبانه، سوپر مارکت ها و رستوران های گوناگونی نیز در Diani Beach تاسیس شده اند. افرادی که قصد سفر به یکی از رویایی ترین سواحل دنیا را در سر دارند، می توانند هم اکنون تور کنیا را رزرو نموده و از ساحل مذکور بازدید کنند. گردشگران گذر زمان در Diani Beach را احساس نخواهند کرد.

آدرس ساحل دیانی

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، ساحل دیانی از اصلی ترین سواحل کشور کنیا می باشد. این ساحل در مجاورت اقیانوس اطلس واقع شده است. لازم به ذکر خواهد بود که Diani Beach در سی کیلومتری مومباسا قرار دارد.

بنابراین گردشگران می توانند دسترسی راحت تری را به Diani Beach داشته باشند. توجه نمایید که ساحل یاد شده با داشتن صخره های مرجانی، توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست های خارجی را به سوی خود جذب کند. شما می توانید لذت واقعی حمام آفتاب را در Diani Beach تجربه نمایید. در سال های اخیر تورهای گردشگری کنیا، بازدید از این ساحل را در اولویت های خود قرار داده اند. آدرس مربوط به ساحل یاد شده به شکل ذیل می باشد:

آب و هوای Diani Beach

آب و هوای Diani Beach

اکنون که قصد دارید تا در آینده ی نزدیک از ساحل دیانی بازدید کنید، بهتر است که در بهترین زمان ممکن سفرتان را به این ساحل شکل دهید. بهترین زمان برای بازدید از Diani Beach وابستگی شدیدی را به وضعیت آب و هوای این منطقه دارد. همانطور که می دانید سواحل کشور کنیا از تابستان های شرجی و گرمی برخوردار است. با این حال بسیاری از گردشگران ترجیح می دهند که در فصل تابستان از Diani Beach بازدید کنند.

در این صورت می توانند از تفریحات آبی برخوردار شده و حمام آفتاب بگیرند. شما نیز می توانید با توجه به اوقات فراغت خود، از Diani Beach بازدید کنید. ساحل یاد شده از طبیعت زیبایی برخوردار می باشد و شما می توانید ساعت های طولانی به تماشای طبیعت بکر و بی نظیر این ساحل بپردازید. بهتر است فرصت قدم زدن در Diani Beach را از دست نداده و هم اکنون سفرتان را شکل دهید.

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *