دریافت ویزای دوره زبان انگلیسی در انگلستان

اخذ ویزا دوره زبان زبان انگلیسی در انگلستان

ویزای دوره زبان انگلیسی در انگلستان، یکی از انواع ویزاهای انگلستان است که اغلب افراد در اقصی نقاط جهان، به دنبال دریافت و استفاده از مزایای فوق العاده‌ی آن هستند. این ویزا در کنار مزایای فوق العاده، سهولت در یادگیری و آموزش زبان انگلیسی به بهترین نحو را نیز برای مخاطبین در بر داشته است.

همان طور که می‌دانید، فراگیری زبان اصلی در مهاجرت به انگلیس، بسی حائز اهمیت خواهد بود. با در نظر گرفتن ارزش بسیار بالای کشور انگلستان در زمینه‌ی مهاجرت تحصیلی، مهاجرت شغلی، مهاجرت دانش آموزی، توجه به فراگیری زبان این کشور نیز، بسیار حائز اهمیت می‌باشد. اما آیا تاکنون چیزی در مورد ویزای دوره زبان انگلیسی در انگلستان شنیده‌اید؟!؟

یکی از نکات بسیار مهم در اخذ ویزاهای مختلف برای انگلستان توجه به اخذ نمره کافی در زبان انگلیسی است. شاید سوالات بسیار زیادی در زمینه‌ی ویزای دوره زبان انگلیسی در انگلیس، برای شما پیش آید. شرکت اوج آرام با برخورداری از دانش کافی در این زمینه شما را همراهی نموده و به بهترین نحو شما را به نتیجه مطلوب می‌رساند.

هر آنچه که باید از ویزای دوره‌ زبان انگلیسی در انگلستان بدانید:

یکی از کشورهایی که سالانه با حجم عظیمی از دانشجویان و دانش آموزان از اقصی نقاط دنیا مواجه است، کشور انگلستان می‌باشد. این کشور با در بر داشتن بسیاری از مدارس برجسته، کالج‌ها و دانشگاههای ممتاز به عنوان یکی از کشورهای مهم در زمینه‌ی تحصیل، شناخته شده است.

با توجه به این خیل عظیم مهاجران شاهد عدم تمرکز کافی آن ها بر روی زبان انگلیسی خواهند بود. برای جبران این موضوع اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی معتبری نموده‌اند که دانش آموزان و دانشجویان، بتوانند بهترین تعالیم را دریافت نموده و مدرک معتبری را در این زمینه دریافت نمایند.

اهمیت دریافت ویزای دوره زبان انگلیسی در انگلستان:

اخذ ویزای دوره زبان انگلیسی در انگلستان

طی کردن دوره زبان انگلیسی در انگلیس سبب می‌شود که متقاضیان بتوانند از مزایای فوق‌العاده‌ای بهره مند گردند. از جمله مزایای که بسیاری از افراد را برای دریافت این ویزا ترغیب می‌نمایند، عبارتند از:

 • بهره‌برداری از بهترین منابع آموزشی
 • سرعت و سهولت در یادگیری به سبب قرارگیری در محیط مناسب
 • بهره برداری از بهترین اساتید برجسته زبان اصلی
 • شرایط مناسب برای مشارکت در در کلاس‌ها، سمینارها و همایش‌های یادگیری زبان
 • سهولت در دریافت ویزای دانشجویی
 • سهولت در دریافت اقامت کشور انگلستان

دوره‌های تحصیل زبان در کشور انگلستان کدامند؟

یکی از مهمترین فاکتورها برای شرکت در تمامی مقاطع تحصیلی برای کشور انگلیس، ارائه‌ی مدرک زبان معتبر خواهد بود. لازم به ذکر است که دوره‌ها و مقاطع برتر نیز نیازمند ارائه‌ی مدارک با نمرات بالا هستند. این کشور اقدام به در نظر گرفتن دوره‌های آموزشی مناسب با توجه به نیاز متقاضیان نموده است. شما می توانید برای اخذ ویزا دانشجویی انگلستان نیز اقدام کنید.

متقاضیان ویزای دوره زبان انگلیسی در انگلستان می‌توانند با شرکت در این سیستم آموزشی، از تمامی مزایا و امکانات آموزشی پیشرفته و رفاهی برای یادگیری مناسب زبان بهره مند گشته و همچنین می‌توانند به بهترین نحو دوره آموزش زبان خود را به اتمام برساند. از دوره‌های آموزشی زبان در این کشور می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دوره‌های عمومی آموزشی برای یادگیری زبان
 • دوره فاندیشن Foundation (دوره آکادمیک و پایه)
 • دوره‌های خصوصی آموزش زبان
 • دوره‌ های تابستانه عمومی (برای سنین 5 الی 17 سال)
 • دوره‌های فشرده آموزشی (کوتاه مدت برای افراد بالای 18 سال)
 • دوره های آموزشی برای تجار
 • دوره‌ های آموزشی برای شرکت کردن در آزمون‌های آیلتس یا تافل
 • دوره‌های آموزشی با اهداف حقوقی، جهانگردی و یا پزشکی
 • دوره‌ های آموزشی برای اساتید

مهمترین ویژگی‌ها برای دوره آموزشی زبان انگلیسی در انگلستان:

لازم به ذکر است که برای اخذ ویزای دوره زبان انگلیسی در انگلستان باید از برخی ویژگی‌های مهم در این دوره‌های آموزشی مطلع گردید. از جمله این ویژگی‌ها عبارتند از :

 • طول مدت این دوره‌های آموزشی از 1 هفته الی 1 سال متغیر می‌باشد.
 • این دوره‌های آموزشی به صورت ممتد و مداوم برگزار خواهد شد.
 • این دوره‌های آموزشی با توجه به محدودیت‌های سنی دسته بندی می‌شوند.
 • این دوره‌ها با در نظر گرفتن مهارت‌های مختلف در متقاضیان دسته بندی‌ می‌شوند.
 • دوره‌های آموزشی زبان در کشور انگلستان به صورت دوره‌های عادی، نیمه فشرده و فشرده ارائه خواهند شد.

لازم به ذکر است که این کشور یکی از مهمترین کشورها در دنیا است که دوره‌های جامع و کاربردی بسیار زیادی را برای متقاضیان یادگیری زبان ارائه می‌دهد، به نحوی که می‌توان سالانه به بیش از 500 دانشکده، کالج و مدرسه برای یادگیری زبان انگلیسی، اشاره نمود.

انواع ویزای دوره زبان انگلیسی در انگلستان:

ویزای دوره زبان انگلیسی در انگلیس

متقاضیان از دو طریق می‌توانند برای دریافت این ویزا اقدام نمایند :

 1. ویزای دانشجویی عمومی: این ویزا در صورتی قابل اجرا است که دوره‌ی تحصیلی متقاضیان، بیش از 6 ماه به طول بیانجامد. یکی از شرایط بسیار مهم برای دریافت این ویزا برخورداری از مدرک آیلتس با حداقل نمره 4 برای کلیه مهارت‌ها می‌باشد. از جمله مزایای این ویزا تغییر دوره زبان و تبدیل آن به دوره‌های دیگر خواهد بود.
 2. ویزای دانشجویی توریستی: حداقل اعتبار این ویزا 7 ماه بوده و در صورت تمدید به 11 ماه نیز می‌رسد. متقاضیانی که این ویزا را در بر دارند پس از طی کردن دوره‌ی آموزشی باید به کشور خود برگردند. اغلب از این ویزا برای شرکت کردن در دوره‌های آموزشی فشرده و تابستانه بهره برداری خواهند نمود. یکی از مزایای این ویزا عدم استفاده از مدرک آیلتس برای دریافت ویزا خواهد بود.
 • ویزای دوره زبان انگلیسی عادی
 • ویزا دوره زبان انگلیسی یکبار ردی
 • ویزای دوره زبان انگلیسی دو بار ردی

شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای دوره زبان انگلیسی در انگلستان:

ویزا دوره زبان انگلیسی در انگلیس

در صورتی که برای مدت کمتر از یکسال و دوره‌های کوتاه مدت، به دنبال دریافت ویزا هستید، با شرایط ویژه و خاصی مواجه نخواهید بود. اما در صورتی که مدت دوره‌ی آموزشی شما بیشتر از یک سال به طول بیانجامد، باید مدارک خاص و همچنین مدرک آیلتس با حداقل نمره 4 را ارائه نمایید. لازم به ذکر است که با در نظر گرفتن ویزای مورد نیاز تحصیلی، می‌توان به مدارک آنها نیز توجه نمود.

شهریه پرداختی برای دریافت این ویزا نیز با توجه به شرایط مختلف، متفاوت خواهد بود. اغلب دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی در کالج‌ها از هزینه‌ی پایین‌تری نسبت به دانشگاه‌ها برخوردار خواهند بود. اما دوره‌های زبان با کیفیت، عمدتا از هزینه‌ها و شهریه‌های بالاتری برخوردار هستند.

 • هزینه دوره آموزش زبان انگلیسی عمومی در کالج‌ها بالای 320 پوند
 • هزینه دوره آموزش زبان انگلیسی به صورت فشرده، بالای 130 پوند در هفته
 • هزینه‌ دوره آموزش زبان انگلیسی به صورت نیمه فشرده، بالای 110 پوند در هفته
 • هزینه دوره آموزش زبان انگلیسی در دوره‌های عادی بالای 85 پوند در هفته

نتیجه گیری

شما عزیزان می توانید با ارائه مدارک ذکر شده در این مقاله با هزینه مشخص شده اقدام به دریافت ویزای دوره زبان انگلیسی در انگلستان بکنید. شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری اوج آرام با سال ها سابقه در زمیه ارائه تورهای گردشگری و اخذ ویزا و اقامت کشورهای آسیایی و اروپایی در تلاش بوده ت در ابن زمینه بهترین باشد و رضایت کامل شما عزیزان را به دست آورده باشد.

شما عزیزان همچنین می توانید برای تمدید ویزای دانشجویی انگلستان و سایر امور از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت با کارشناسان مجرب ما در تماس باشد و مشاوره های لازم را دریافت کنید. امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید و برایتان مفید بوده باشد.

5/5 - (5 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *