italy

تور نمایشگاهی ایتالیا

spain

تور نمایشگاهی اسپانیا

مجری تورهای نمایشگاهی

تورهای نمایشگاهی فرصت مغتنمی است برای گردهمایی افرادی که در یک زمینه خاص به فعالیت اقتصادی می پردازند. با این گردهمایی افراد هم صنف قادر خواهند بود تا با آخرین نتایج و دستاوردهای شغلی خود آشنا شوند. ضمن این که تجار و بازرگانان از این فرصت استفاده می کنند تا دستاوردهایی را که در اختیار دارند، با هم سهیم شوند.

در کشورهای مختلف، این تورها هر ساله در یک بازه زمانی مشخص برپا می شوند. در این تورها بازرگانان ایرانی و دیگر تجار خارجی ضمن معرفی محصولات خود به داد و ستد می پردازند. در این میان شرکت‌هایی وجود دارند که مجری و برگزار کننده این تورها هستند. اگر قصد دارید فعالیت‌های اقتصادی خود را معرفی کنید، این تورها بهترین فرصت برای شماست. مجریان این تورهای تجاری جزئیات لازم را درباره نحوه شرکت، هزینه، مدارک لازم و … به شما توضیح خواهند داد.

مجریان تور نمایشگاهی چه خدماتی ارائه می دهند؟

مجری تورهای نمایشگاهی ارائه دهنده سرویس‌هایی چون گرفتن بلیط، هتل، گشت شهری، حمل و نقل فرودگاهی، ارائه صبحانه و وعده های غذایی و … می باشد. گرفتن ویزا برای شرکت در این همایش های نمایشگاهی نیز از دیگر خدماتی است که مجریان این گونه تورها به عهده می گیرند. پیشنهاد می شود اگر می خواهید تجربه لذتبخش و موفقی در این زمینه داشته باشید، حتما به لیدرهای حرفه ای رجوع کنید. مجریانی که رهبری این نوع تورها را به عهده می گیرند، می بایست سالها در این زمینه تجربه کسب کرده باشند.

تور نمایشگاهی آلمان

تورهای نمایشگاهی را می توان در کشورهای مختلفی راه اندازی کرد. آلمان یکی از این کشورها است که هر ساله نمایشگاه های بین المللی در زمینه های متعدد برگزار می کند. شما می توانید با مراجعه به مجری این گونه تورها مقدمات سفر شغلی خود را آماده کنید. کارت ورود به نمایشگاه آلمان به همراه راهنمای محلی فارسی زبان نیز حضور شما ارائه می شود.

برگذاری تورهای نمایشگاهی

ضمن این که برای رزرو تور نمایشگاهی آلمان، دریافت ویزای تجاری، نحوه دریافت ویزای شینگن بازرگانی آلمان و … می‌توانید با کارشناسانی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، مشورت نمایید. مقاله‌ای که در حال مطالعه آن هستید نیز کمک می‌کند در این باره اطلاعات مفیدی به دست آورید.

گفتنی است، تورهای نمایشگاهی می توانند در شهرهای مختلف آلمان و در حوزه متفاوتی تشکیل شوند. هر کدام از این نمایشگاه ها متضمن هزینه هایی است که می بایست در این باره از کارشناسان این پایگاه اطلاع کسب کنید. شما می توانید با توجه به نوع حرفه و شغلی که دارید، تور نمایشگاهی مناسب شغل خود را انتخاب کنید. کلن، نورنبرگ، مونیخ، فرانکفورت، دوسلدورف، هانوفر، اشتوتگارت، هامبورگ و … از جمله شهرهایی هستند که کارت ورود به نمایشگاه را به نام خود ثبت می کنند.

تور نمایشگاهی اسپانیا

تورهای نمایشگاهی که در اسپانیا منعقد می شوند، در زمینه های مهم و رویدادهای تجاری می باشند. هر ساله تجار بسیاری از اقصی نقاط دنیا به اسپانیا آمده و آخرین دستاوردهای شغلی خود را پیش روی چشم همکاران خود قرار می دهند. صنایع مختلفی از کشاورزی گرفته تا صنعت، هنر، پزشکی، نظامی و … در این نمایشگاه ها معرفی می شوند.

توجه داشته باشید اگر شما در یک حوزه خاص مانند تولید شیرینی فعالیت دارید، می‌بایست در نمایشگاه‌هایی حضور به هم رسانید که در راستای کاری شماست. با حضور در این برنامه های جهانی، کالا و خدمات خود را به خوبی تبلیغ کرده و مشتریان فرامرزی بسیاری به دست خواهید آورد. ضمن این که خواهید توانست، از رمز و رازها، تکنیک ها و آخرین فناوری های حوزه شغلی خود نیز مطلع شوید.

در ادامه معرفی تورهای نمایشگاهی خوب است به این نکته نیز توجه کنیم. در اسپانیا هر ساله تاریخ برگزاری بزرگترین تور تجاری مقارن است با اوایل فوریه. این نمایشگاه بین المللی را فیتور می نامند و به مدت پنج روز برپا است. مکان برگزاری فیتور در مادرید بوده و در شمار یکی از سه نمایشگاه مهم تجاری و گردشگری در دنیا قرار می گیرد.

تورهای بین المللی

اگر می خواهید با چگونگی جذب توریست، زیرساخت های برگزاری یک همایش بین المللی آشنا شوید، حتما به تورهای تجاری اسپانیا سری بزنید. شرکت در این تورها شما را با امکانات، نوع کنفرانس ها و کیفیت تجهیزاتی که در این زمینه به کار می روند، آشنا می کنند. قابل ذکر است این تورها عمدتا در مادرید، بندر بارسلون، والنسیا برگزار می شوند. صنایع غذایی، مهندسی، ساختمانی و معماری و … از جمله موضوعاتی است که می توان برای آنها تور نمایشگاهی برپا کرد.

تور نمایشگاهی ایتالیا

ایتالیا نیز یکی از مراکزی است که در آن تورهای نمایشگاهی قابل برگزاری است. تورهایی که به صورت سالیانه در ایتالیا منعقد می‌شوند با موضوعات مختلفی همراه می‌باشند. این تور بین‌المللی علاقمندان بسیاری دارد و فرصت مغتنمی است تا با دیگر بازرگانان و فعالان اقتصادی معتبر دنیا آشنا شوید. با معرفی محصولات، کالا و خدمات خود قادر خواهید بود، دایره مشتریان‌تان را توسعه دهید. برای شرکت در نمایشگاه‌های بین المللی به ویژه در ایتالیا می‌توانید به دو شیوه اقدام نمایید.

شما یا باید غرفه‌دار باشید یا تحت عنوان بازدید‌کننده راهی این تورهای بین‌المللی شوید. در هر دو صورت شما فرصت دارید با تجار و همکاران خارجی خود آشنا شده و محصولات خود را به آنها نشان دهید. اگر قرار است به عنوان غرفه‌دار وارد تورهای تجاری شوید، لازم است با نماینده گروه اجرایی تور تجاری تماس بگیرید. غرفه خود را از آنها بخواهید و آن را برای خود رزرو کنید. ناگفته نماند، استفاده از این غرفه ها دارای زمان و تاریخ مشخصی هستند.

شما برای شرکت در تورهای نمایشگاهی نیازمند دریافت ویزای تجاری، تهیه بلیط، هتل و ترانسفر هستید. ضمن این که باید غذا و راهنمای سفرتان را نیز انتخاب کنید. لازم به ذکر است، هزینه هر یک از تورهای تجاری که در ایتالیا و یا کشورهای دیگر برپا می شوند، متضمن هزینه های متفاوتی است. با توجه به نوع بودجه می توانید از امکانات رفاهی مناسب بهره مند شوید. این تورها نیز در زمینه های صنعتی، مهندسی، علوم انسانی، رایانه، کشاورزی، هنر و … برگزار می شوند. هر یک از این نمایشگاه ها می توانند در یکی از شهرهای رم، میلان و … برپا گردند.

تور نمایشگاهی تجاری

لیست نمایشگاه های خارج از کشور

تورهای نمایشگاهی متعددی در کشورها و در زمان های مختلفی برگزار می شوند. برای این که در موعد مقرر در این نمایشگاه ها حضور به هم برسانید، باید تقویم برگزاری این همایش ها را بدانید. تاریخ و مکان برگزاری این نمایشگاه ها را جویا شوید. زمان بندی کامل جهت ورود به نمایشگاه های تجاری در جداول مخصوص و به صورت دوره ای اعلام می شود. این تاریخ ها ممکن است هر ساله به روزرسانی شوند. لذا قبل از ثبت نام حتما با کارشناسان مربوط به این زمینه مشورت کنید. در ادامه بنا به محدودیت واژگانی این متن تنها به برخی از نمایشگاه های بین المللی اشاره می شود.

 • نمایشگاه حلال انگلستان
 • نمایشگاه سکه لندن
 • نمایشگاه بین المللی جواهرات لندن
 • نمایشگاه شکلات تخصصی لندن
 • نمایشگاه تایر آلمان
 • نمایشگاه بینایی و اپتوالکترونیک آلمان
 • نمایشگاه مهندسی شیمی آلمان
 • نمایشگاه شیوه های مدرن جهانی برای نگهداری منسوجات آلمان
 • نمایشگاه داروسازی آلمان
 • نمایشگاه تجهیزات سوارکاری آلمان
 • نمایشگاه کفش میلان
 • نمایشگاه سنگ ایتالیا
 • محصولات آرایشی ایتالیا
 • طراحی داخلی و دکوراسیون ایتالیا
 • نمایشگاه غذا و نوشیدنی اسپانیا
 • نمایشگاه کتاب اسپانیا
 • بسته بندی اسپانیا
 • نان، شیرینی و بستنی و … در اسپانیا

تورهای نمایشگاهی هلند

تورهای نمایشگاهی هلند نیز سالانه گردشگران و تجار بسیاری را به سرزمین لاله ها می کشاند. شما می توانید برای دریافت لیست نمایشگاه ها و تاریخ برگزاری هر یک از این تورها با مشاوران این وب سایت تماس حاصل فرمایید. این کشور نیز با موضوعات مختلفی چون جواهرات، باند ارتباطات، قهوه، مواد غذایی، نوشیدنی ها، چاپ دیجیتال و … تور نمایشگاهی برپا می کند. علاقمندان می توانند برای حضور در این گردهمایی تجاری – بین المللی از مشاوران این وب سایت مشاوره و کمک بخواهند. مشاوران ما درباره تاریخ برگزاری، نحوه ارسال مدارک و تهیه ویزا اطلاعات لازم را ارائه خواهند کرد.

تور بازرگانی

هزینه تورهای نمایشگاهی

هزینه حضور در این تورهای نمایشگاهی با هزینه تورهای گردشگری متفاوت است. تورهای تجاری به خاطر ویژگی های خاصی که دارند متضمن هزینه های دیگری نیز هستند. این هزینه شامل ترانسفر فرودگاهی، دریافت کارت ورود به نمایشگاه و اجاره غرفه است. ناگفته نماند برای رفاه حال بیشتر توریست های تجاری معمولا هتل های نزدیک به نمایشگاه انتخاب می شوند. دلیل این امر صرفه جویی در هزینه های رفت و برگشت به مکان نمایشگاه نیز است.

سوالات متداول

صدور ویزای تجاری به چه مدت زمان نیاز دارد؟

برای صدور ویزای تجاری حداقل چهارده روز زمان نیاز است که مجوزهای لازم ارائه شوند.

کی و چه وقت باید برای ویزای تجاری اقدام کرد؟

بهترین زمان برای دریافت ویزای تجاری، سه ماه پیش از برگزاری نمایشگاه می باشد. پس از این که از تاریخ برگزاری نمایشگاه مطلع شدید، از سه ماه قبل برای ویزای خود به سفارت مربوطه مراجعه فرمایید.

چه مدارکی برای حضور در تور نمایشگاهی مورد نیاز است؟

هر کشوری بنا به شرایطی که دارد، از شما مدارکی می طلبد؛ به عنوان مثال برای رفتن به تور تجاری اسپانیا حتما نیاز است که همه مدارک به زبان اسپانیولی ترجمه شوند. این مدارک نیازمند تاییدیه از سوی دادگستری می باشند. در حالی که برای رفتن به ایتالیا لازم است مدارک به زبان انگلیسی ترجمه شوند و نیازی به تاییدیه دادگستری نیست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *