سفر به کادومینا

اگر مجموعه «روزی روزگاری مریخ» را تماشا کرده باشید، حتماً کلمه پاسپورت کادومینا را بارها و بارها در این مجموعه شنیده اید. در این سریال ساکنان سیاره های مختلف با یکدیگر ارتباط دارند و به نحوی در کنار هم زندگی می کنند.

نگاهی به مجموعه «روزی روزگاری مریخ»

مجموعه «روزی روزگاری مریخ» به گروه خاصی از ایرانیان اشاره می کند که به مریخ مهاجرت کرده اند. در این مجموعه نژاد اصیل مریخ با شاخ های کوچک بالای پیشانی و پوستی سبز رنگ نشان داده می شوند. اهالی کره زمین که به مریخ آمده اند در کنار مریخی های بومی زندگی می کنند.

کادومینا چیست؟

پاسپورت کادومینا در مجموعه «روزی روزگاری مریخ»، اصطلاحی است که برای اشاره به یک سیاره دور افتاده و کوچک در انتهای کهکشان آندرومدا به کار گرفته می شود. سفرهای بین سیاره ای یا درون سیاره ای با مشکلات دشواری همراه هستند. شرکت نیلگام سفر با راه اندازی شعبه مهاجرت به مریخ، شرایط مهاجرت به دیگر سیاره ها را نیز فراهم کرده است. این شرکت در سریال «روزی روزگاری مریخ» نقش آفرینی بسیار پر رنگ دارد.

یکی از خدماتی که شرکت در زمینه مهاجرت به مریخ ارائه می کند، پاسپورت کادومینا می باشد. به کمک این پاسپورت، می توانید بدون هیچ گونه محدودیتی به سیارات دیگر سفر کنید. بسیاری از افراد با این توصیف شیرین در مورد پاسپورت کادومینا، به ادامه بحث علاقمند می شوند. در واقع آن ها می خواهند اطمینان پیدا کنند که چنین پاسپورت و سیاره هایی در جهان واقعی نیز وجود دارند.

کادومینا چیست؟

در مجموعه نمایش خانگی «روزی روزگاری مریخ» داستان کلی این است که ساکنان زمین، مریخ یا هر سیاره دیگری با اخذ پاسپورت کادومینا و دریافت تابعیت آن می ‌توانند آزادی لازم برای سفر واقعی را به دست آورند. این آزادی به گونه ای است که آن ها می توانند بدون نیاز به هیچ ویزایی وارد هر سیاره ای که دوست دارند بشوند. در این حالت هیچ نیازی به صف ایستادن های طولانی در سفارت اورانوس وجود ندارد. بلکه آن ها تنها به کمک پاسپورت کادومینا می توانند با اولین پرواز سفینه به سیاره مورد نظر خود سفر کنند و از آن سیاره گردش زمین را مشاهده کنند.

کادومینا واقعی را بشناسید

کادومینا همانطور که در مبحث بالا توضیح داده شد، یک سیاره کوچک و دورافتاده در انتهای کهکشان آندرومدا می باشد. بسیاری از افراد با شنیدن این توصیف، مشتاق می‌ شوند که ببینند واقعاً چنین سیاره ای در انتهای کهکشان وجود دارد. کادومینا به عنوان یک نماد به کار گرفته می شود. این نماد به کشور کوچکی بر روی کره زمین اشاره دارد.

یکی از مهمترین و محبوب ترین خدماتی که شرکت اوج آرام به افراد مختلف ارائه می کند، پاسپورت دومینیکا می باشد. کلمه کادومینا واژه ای است که از کشور دومینیکا گرفته شده است و در واقع یک بازی کلامی می باشد. کادومینا به عنوان یک نماد تبلیغاتی برای پاسپورت دومینیکا در سریال «روزی روزگاری مریخ» استفاده شده است. با این توصیف متوجه شدید که کادومینا تنها به عنوان نمادی برای توصیف کشور دومینیکا به کار گرفته شده است. در ادامه بهتر است اطلاعات لازم را در مورد کشور دومینیکا و پاسپورت دومینیکا به دست آورید.

پاسپورت دومینیکا چقدر ارزشمند است؟

کشور دومینیکا یک کشور ارزشمند برای تابعیت و پاسپورت است. از آن جایی که ایرانیان با مشکلات متعددی در زمینه مهاجرت، اخذ تابعیت و پاسپورت مواجه هستند، پیدا کردن راه های میانبر گزینه مناسبی برای اخذ پاسپورت می باشد. دومینیکا یک کشور مشترک المنافع است و در حوزه دریای کارائیب قرار دارد. این کشور به شکل جزیره بوده و جزو قاره آمریکای جنوبی می باشد.

مناظر زیبا و طبیعت خاص این کشور، می تواند هر انسان گردشگری را به خود جذب کند. رنگ آبی دریا در کنار جنگل های سرسبز و انبوه، شن های ساحلی به رنگ طلایی و چشمه های آب گرم جوشان، جاذبه های بی نظیری برای کشاندن افراد مختلف به دومینیکا هستند. اگر چه زیبایی‌ های طبیعی و خاص دومینیکا، می تواند انگیزه مهمی برای اخذ پاسپورت دومینیکا باشد اما خود این پاسپورت به مراتب ارزش های بیشتری دارد.

ارزشمندی پاسپورت دومینیکا

چرا پاسپورت دومینیکا؟

اخذ پاسپورت دومینیکا به راحتی امکان پذیر است و در مدت زمان کوتاهی دریافت می شود. این مسئله برای افرادی که می خواهند سریع تر به کشورهای اروپایی، امریکایی و … سفر کنند، بسیار ایده آل و مناسب است. کافی است شما هزینه تعیین شده برای اخذ این پاسپورت را پرداخت کنید.

با پرداخت هزینه پاسپورت و اخذ آن، نه تنها شما می توانید به عنوان یک متقاضی اصلی به کشور مورد نظر سفر کنید، بلکه می توانید برای مادر، پدر، همسر و فرزندان، خواهر و برادر نیز پاسپورت دومینیکا دریافت کنید. با مراجعه به وب سایت Passport Index و جستجوی کلمه دومینیکا در این سایت، متوجه می‌ شوید که این پاسپورت از نظر ارزشمندی، بیست و نهمین (29) پاسپورت در جهان می باشد. دارندگان آن می ‌توانند به شکل آزادانه به ۱۳۴ کشور جهان سفر کنند. این مزیت برای ایرانیان که با مشکلات مختلفی در مسیر مهاجرت یا سفر به سایر کشورها مواجه هستند، اهمیت به مراتب بیشتری دارد.

دریافت گذرنامه معتبر دومینیکا در زمان کوتاه

شهروندان کشور دومینیکا، پاسپورت دومینیکا دارند. این پاسپورت، یک گذرنامه معتبر است. طوری که به کمک آن، می توان آزادی قابل توجهی در زمینه سفر به کشورهای مختلف را به دست آورد. نکته مهم در رابطه با تفاوت این پاسپورت نسبت به پاسپورت های کشورهای دیگر این است که پاسپورت دومینیکا به راحتی دریافت می شود.

گذرنامه معتبر دومینیکا

تمام افراد می توانند برای پاسپورت دومینیکا اقدام کنند. دولت دومینیکا طوری برنامه ریزی کرده که هر فردی به ازای یک مبلغ مشخص کمک مالی به دولت این کشور، همچنین انجام سرمایه گذاری روی پروژه های عمرانی کشور دومینیکا، می تواند تابعیت این کشور را دریافت کرده و تا آخر عمر از مزایا و امکانات این تابعیت لذت ببرد. برای کسب راهنمایی در مورد سرمایه گذاری و هزینه پاسپورت می توانید از اطلاعات شرکت اوج آرام استفاده کنید.

جمهوری دومینیکن را با دومینیکا اشتباه نگیرید

کشور جمهوری دومینیکن با کشور دومینیکا کاملا متفاوت است. این دو کشور از نظر نام به یکدیگر بسیار شباهت دارند اما دو کشور کاملا مجزا و تفکیک شده هستند. جمهوری دومینکن در دریای کارائیب و در قسمت شرقی جزیره هیسپانیولا قرار گرفته است. پاسپورت آن نیز در میان کشورهای مختلف رتبه ۵۹ را دارد.

با پاسپورت دومینیکا به چه کشورهایی می توان سفر کرد؟

در مجموعه «روزی روزگاری مریخ»، داستان روایتگر این موضوع است که با اخذ پاسپورت کادومینا می توان به سیاره های مختلف منظومه شمسی، بیشتر سیاره های کهکشان آندرومدا و تمام سیاره های کهکشان راه شیری سفر کرد. این موضوع در جهان واقعی، این گونه تعبیر می شود که با اخذ پاسپورت دومینیکا، می توان به 134 کشور در قاره های مختلف جهان سفر کرد. با داشتن پاسپورت دومینیکا می توانید به 30 کشور با ویزای فرودگاهی و به ۸۸ کشور بدون نیاز به ویزا سفر کنید. همچنین برای ورود به 3 کشور با ویزای الکترونیکی eTA نیز اقدام کنید.

جالب است بدانید بسیاری از کشورهایی که اغلب افراد به سفر یا مهاجرت به آن ها علاقه دارند، مثل کره جنوبی، چین، اتحادیه اروپا، انگلیس، روسیه سنگاپور و غیره در این فهرست جای می گیرند. بنابراین شما با اخذ پاسپورت دومینیکا می‌ توانید مجوز سفر یا ورود به کشورهای مختلف را داشته باشید. این موضوع نشان می‌ دهد که پاسپورت دومینیکا بسیار ارزشمند است.

اتریش، آندورا، آلمان، اسپانیا، استونی، اسلوونی، اسلواکی، روسیه، قبرس، رومانی، انگلستان، بلژیک، بلغارستان، بوسنی و هرزگوین، پرتغال، دانمارک، جمهوری چک، فرانسه، اوکراین، ایتالیا، ایرلند و … از جمله کشورهایی هستند که با اخذ پاسپورت دومینیکا می توان بدون ویزا به آن ها وارد شد. کشورهایی مثل ایران، ارمنستان، نیکاراگوئه، بولیوی، اردن، لائوس، مالدیو، کامبوج، جزایر کیپ ورد، رواندا و … به ویزای بدو ورود یا همان ویزای فرودگاهی نیاز دارند. سریلانکا از جمله کشورهایی است که نیاز به ویزای الکترونیکی eTA دارد.

مزایای پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا مزایای دیگری نیز برای دارندگان به همراه دارد. متقاضی اصلی پاسپورت می تواند برای افراد زیادی از اعضای خانواده، پاسپورت و تابعیت دومینیکا را دریافت کند. این موضوع نیز بسیار مورد توجه مهاجران قرار می گیرد. اعضای خانواده، فرزندان زیر ۱۸ سال یا همسر متقاضی اصلی پاسپورت دومینیکا، شرط خاصی برای دریافت پاسپورت نیاز ندارند.

مزایای پاسپورت دومینیکا

فرزندانی که در محدوده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال قرار دارند، باید مدرک موجهی مبنی بر پشتیبانی مالی از سمت والدین دریافت کنند، پدربزرگ، مادربزرگ و والدین متقاضی نیز باید از سمت متقاضی، پشتیبانی مالی دریافت کنند. برادر و خواهر زیر ۱۸سال متقاضی نیز برای اخذ پاسپورت دومینیکا، نیاز به رضایت نامه والدین دارد. متقاضیان با پاسپورت دومینیکا می توانند اعضای خانواده خود را نیز از این آزادی بهره مند کنند.

خدمات دومینیکا در شرکت اوج آرام

در صورت تمایل می توانید با مشاوران و کارشناسان شرکت اوج آرام تماس بگیرید. این مشاوران و کارشناسان اطلاعات جامع و کاملی را در مورد پاسپورت کادومینا و دومینیکا در اختیار شما قرار می دهند و سوالات شما را در این زمینه پاسخگو می باشند. حال که تفاوت بین کادومینا و دومینیکا را متوجه شدید، باید به شما توضیح دهیم که کلمه دومینیکا با تغییراتی به شکل کادومینا در آمده است که در سریال کمدی «روزی روزگاری مریخ» استفاده شود. برای اخذ پاسپورت دومینیکا می توانید از طریق شرکت اوج آرام اقدام کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *