قبلی
بعدی
ویزا چیست

ویزا چیست؟

یک سند رسمی است و به افراد اجازه می دهد به صورت قانونی وارد کشور های خارجی شوند. ویزا انواع متخلفی دارد. همچنین در کشور های مختلف حقوق متفاوتی ایجاد می کند. ویزا اغلب به صورت مهر و یا به صورت برچسب بر روی پاسپورت چسبانده می شود. به صورت خلاصه ویزا یعنی اجازه ورود به کشور میزبان را داشته باشید.

اقامت ژاپن

روش هایی‌ مانند سرمایه گذاری، پناهندگی، خرید ملک، ازدواج، تولد و غیره، روش های بسیار مرسومی‌ می‌ باشد. می‌توان‌ گفت هر سال میلیون ها نفر از‌ کشور های‌ مختلف دنیا با این روش ها اقدام به گرفتن اقامت ژاپن می‌ کنند البته این کشور برای ورزشکاران و هنرمندان نیز شرایط خاص و ویژه ای در نظر گرفته است. افراد معروف و مشهور در زمینه ورزش و هنر و موسیقی و تئاتر و … می توانند به راحتی اقامت این کشور را کسب کنند.

اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

فرانسه یک کشور اروپایی با فرصت های فراوان است. تعداد زیادی از مردم جهان نه تنها آرزو می کنند که در تعطیلات به آنجا سفر کنند، بلکه مایلند از مزایا نیز بهره مند شوند. نیل به این مقصود شاید کار چندان ساده ای نباشد، اما فرصت هایی وجود دارد. در اینجا به تشریح شرایط اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی خواهیم پرداخت تا مسیر درست را به متقاضیان نشان دهیم. در زمینه دریافت اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی، ثبت نام برای کسب اجازه اقامت بر اساس شواهدی مبنی بر استقلال مالی شخص انجام می شود. برای این کار متقاضی باید استقلال مالی خود را مستند کند. این اجازه اقامت حق زندگی در فرانسه و یا زندگی در منطقه شنگن را بدون حق کار کردن به متقاضی می دهد.

ویزای شینگن

با شرکت هواپیمایی رهگذران اوج آرام، با اخذ ویزای شینگن به محدوده شینگن وارد شوید و به 27 کشور اروپایی سفر کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *