محله شینجوکو

محله شینجوکو یکی از دیدنی ترین و زیباترین محله های شهر توکیو می باشد. بسیاری از گردشگران این محله را با اسم محله گلدن گای می شناسند. شما می توانید جاذبه های گردشگری منحصر به فردی را در محله یاد شده مشاهده کنید. با سفر تور توکیو به محله شینجوکو می توانید کوچه های باریکی را مشاهده کنید که این کوچه ها به کمک گذرگاه های بسیار باریک به یکدیگر متصل شده اند.

جالب است بدانید که عرض مربوط به کوچه های محله بسیار کم بوده و تنها یک نفر می تواند از آن عبور کند. شما می توانید گردشگران و عکاسان زیادی را در کوچه های مختلف این محله مشاهده کنید که هر کدام از آنها به دنبال عکاسی از دیدنی های این منطقه هستند.

وجود بیش از دویست کافه در محله شینجوکو یکی از مهمترین ویژگی های بارز مربوط به این محله است. شما گذر زمان در این محله را به هیچ عنوان احساس نخواهید کرد. افرادی که قصد دارند در روزهای آینده به توکیو سفر کنند، بهتر است که بازدید از محله ی یاد شده را در اولویت های خود قرار دهند. در سایر قسمت های مقاله نیز سعی داریم در مورد دیدنی های محله ی یاد شده توضیحات بیشتری را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

آشنایی با دیدنی های مربوط به محله شینجوکو

همانطور که اشاره شد محله شینجوکو یکی از دیدنی ترین و متفاوت ترین محله های شهر توکیو می باشد. پیشنهاد می شود که دیدنی ها و جاذبه های گردشگری این محله را با دقت بالایی مورد بررسی قرار دهید. معروف ترین دیدنی های محله ی یاد شده عبارتند از :

معبد هانازونو : یکی از دیدنی ها و جاذبه های گردشگری محله شینجوکو را معبد هانازونو شکل داده است. معبد مذکور یکی از باشکوه ترین معابد شهر توکیو می باشد که در محله ی یاد شده واقع شده است. قدمت مربوط به این معبد در حدود سیصد سال می باشد. سالانه مراسم های مذهبی متعددی در معبد مذکور در حال برگزاری هستند.

گلدن گای : در مبحث مربوط به بررسی جاذبه های توریستی محله شینجوکو می توان به گلدن گای اشاره کرد. شما می توانید در این ناحیه کافه های بسیار گوناگونی را مشاهده کنید. سالانه هزاران گردشگر برای بازدید از این محله روانه شهر توکیو می شوند.

دیدنی های محله شینجوکو

سایر دیدنی محله یاد شده

باغ ملی شینجوکو : در مبحث متعلق به معرفی محله شینجوکو می توان به باغ یاد شده اشاره نمود. باغ مذکور مربوط به دوران حکومتی خانواده نایتو می باشد. شما می توانید گونه های گیاهی بسیار متعددی را در باغ یاد شده مشاهده نمایید. همچنین برای بازدید از باغ ملی مذکور می توانید بین ساعت نه صبح تا چهار و نیم بعد از ظهر اقدام نمایید. روزهای دوشنبه تعطیل بوده و نمی توان از باغ یاد شده بازدید کرد.

کابوکیچو : محله شینجوکو دیدنی ها و جاذبه های بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. همین امر نیز از مهمترین دلایل مربوط به محبوبیت محله ی یاد شده می باشد. شما می توانید با سفرتان به این محله از منطقه تفریحی کابوکیچو نیز بازدید کنید. این منطقه کلوپ های شبانه و تفریحی مختلفی را به خود اختصاص داده است. همچنین می توانید رستوران ها، فروشگاه ها و مغازه های بسیار متعددی را در این منطقه مشاهده نمایید.

پارک تویاما : یکی از بهترین دیدنی های محله شینجوکو را پارک تویاما شکل داده است. این پارک درختان و گیاهان زیادی را به خود اختصاص داده و یکی از محبوب ترین دیدنی های شهر توکیو نیز به شمار می آید. شما می توانید بوی شکوفه های گیلاس را در این پارک استشمام نموده و نهایت لذت را از سفرتان ببرید.

بهترین زمان بازدید از محله زیبای شینجوکو

یکی از مهمترین موضوعاتی که در خصوص محله شینجوکو توکیو وجود دارد، بهترین زمان برای بازدید از این محله است. شما می توانید تعطیلات نوروز پیش روی خود را برای بازدید از محله ی یاد شده برگزینید همچنین می توانید با شرکت در تورهای گردشگری توکیو، فرصت بازدید از محله ی مذکور را به دست آورید. توصیه می شود که در حین بازدیدتان از منطقه یاد شده، دوربین فیلمبرداری حرفه ای خود را نیز به همراه داشته باشید تا بتوانید زیباترین تصاویر را از مکان های مختلف این محله به ثبت برسانید.

امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه و همچنین تورهای خارجی و داخلی، اخذ ویزا و پاسپورت، اقامت کشورهای اروپایی از طریق راه های ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید.

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *