معرفی جاهای دیدنی پاریس در شب

معرفی جاهای دیدنی پاریس در شب

تا کنون افراد زیادی از ما پرسیده اند که مهم ترین جاهای دیدنی پاریس در شب کدام اند؟ پاریس یکی از زیبا ترین و پر جاذبه ترین شهر های دنیا به حساب می آید که در کشور فرانسه قرار گرفته و به علت داشتن یک سری ویژگی های طبیعی و جاذبه های خاص، هر ساله گردش گران زیادی را به خود می کشاند. جالب است بدانید که مهم ترین دلیل شهرت پاریس، داشتن مکان ها و جاذبه های دیدنی در شب و روز می باشد. امروز ما قصد داریم تا مهم ترین جاهای دیدنی پاریس در شب را به شما معرفی کنیم. پس، اگر شما هم به این شهر و تور فرانسه علاقه مند هستید، ادامه مقاله امروز ما را از دست ندهید.

فیلم توضیحات

چرا توجه به جاهای دیدنی پاریس در شب اهمیت زیادی دارد؟

قبل از هر چیز بیایید تا به یک سوال مهم پاسخ دهیم چرا توجه به جاهای دیدنی پاریس در شب اهمیت زیادی دارد؟ پاسخ به این سوال برای هر فردی متفاوت است. خیلی از افراد گشتن و گذار در شهر های مختلف را پس از تاریک شدن هوا ترجیح می دهند. آنها دوست دارند تا در شب زیبایی های یک شهر جدید را تجربه کنند. پاریس یکی از شهر های زیبای جهان به حساب می آید که ویژگی های زیادی داشته و موقعیت های زیبای متنوعی را نیز در خود جای داده است. خیلی از افراد این شهر را فقط به خاطر برج ایفل شناسایی می کنند ولی در واقع جاذبه های طبیعی و انسانی پاریس خیلی گسترده تر از برج ایفل می باشد. شما باید بدانید که سالانه 45 میلیون توریست از پاریس دیدن می کنند. در باور اکثر این افراد، شهر پاریس در شب خیلی زیبا تر است.

به صورت کلی فقط در یک سفر کوتاه شما نمی توانید به سراغ همه جاهای دیدنی پاریس در شب بروید. ولی شما می توانید تعداد زیادی از آنها را تحت پوشش قرار دهید. جاهای دیدنی پاریس در شب می توانند نظر شما را به صورت کامل در مورد این شهر و کشور فرانسه تغییر دهید. البته، لازم به ذکر است که این جمعیت خیابان در شب افزایش چشم گیری پیدا می کند. چرا که مردم بومی پاریس هم به گشت و گذار در شهر خود علاقه زیادی نشان می دهند. تفریح های زیادی که در پاریس قرار دارند اجازه نمی دهند تا حوصله شما سر برود. در عوض آنها شب به یاد ماندنی را برای شما رقم می زنند.

رستوران برج ایفل، اولین جاذبه پاریس در شب

رستوران برج ایفل

همانطور که گفته شد برج ایفل یکی از مهم ترین نماد های شهر پاریس به حساب  می آید که خیلی از افراد فقط برای دیدن آن به این شهر سفر می کنند. رستوران این برج یکی از مهم ترین ستاره های شهر پاریس به حساب می آید. اگر شما به دنبال سفر به شهر پاریس هستید، تحت هیچ شرایطی نباید خوردن شام در این رستوران شیک، مجلل و زیبا را از دست بدهید. نام این رستوران 58 برج ایفل بوده و در طبقه اول این برج قرار گرفته است. جالب است بدانید که این رستوران منظره زیبایی را به شما نمایش می دهد. پنجره های این رستوران بر روی چشم انداز جالبی از رود سن باز می شوند. همین مسئله باعث شده تا در هنگام میل کردن شام، شما بتوانید از محیط اطراف خود نیز لذت ببرید.

البته که قرار گیری در برج ایفل و داشتن منظره ای زیبا تنها ویژگی های مثبت این مورد از جاهای دیدنی پاریس در شب به حساب نمی آید. این رستوران از قوی ترین آشپز های فرانسوی استفاده می کند تا خوراکی های لذیذی را برای مردم سرو کند. جالب است بدانید که دکوراسیون این رستوران به صورت مینیمالیستی طراحی شده و ذهن شما را درگیر نمی کند. لازم به ذکر است که نور پردازی این رستوران هم فوق العاده بوده و می تواند به لذیذ تر شدن غذا کمک کند. به صورت کلی، غذا خوردن در این رستوران تجربه ای است که همه مسافرین شهر پاریس حداقل یک بار باید آن را تجربه کنند.

طاق پیروزی یا Arc De Trimphe

طاق پیروزی

دومین مورد از جاهای دیدنی پاریس در شب مربوط به اتاق پیروزی یا Arc De Triomphe می باشد. این مکان دیدنی برای اولین بار در حدود دویست سال پیش و در قرن نوزدهم برای پیروزی امپراتوری ساخته شد. تشکر و قدردانی از ارتش امپراتوری به عنوان یکی از مهم ترین دلایل ساخت این اتاق به حساب می آید. این مورد از جاهای دیدنی پاریس در شب به عنوان یکی از باستانی ترین مکان هایی است که شما می توانید به آن سفر کنید. حکاکی های فوق العاده زیبا، طراحی جذاب و قرار گیری در یک موقعیت دل انگیز به عنوان مهم ترین ویژگی های اتاق پیروزی شناخته شده اند. لازم به ذکر است که داستان های پیروز مربوط به ارتش امپراتوری فرانسه بر روی دیواره ها و ستون های این اتاق حک شده اند. اگر شما به دنبال بازدید از مکان های جذاب و باستانی هستید، این جاذبه می تواند گزینه خوبی به حساب بیاید.

این جاذبه پاریس در شب می تواند معماری فوق العاده زیبا و طبیعی را در اختیار شما قرار دهد. تراس این سازه منظره ای فوق العاده داشته و از درون آن شما می توانید کل شهر پاریس را مشاهده کنید. جالب است بدانید که معماران آن زمان این بنا را به شدت محکم و استوار طراحی کرده اند. در نتیجه، بازدید از آن و مشاهده آن هیچ مشکلی را برای شما ایجاد نمی کند. در یکی از اتاق های اصلی این مکان دیدنی قبر یک سرباز گمنام فرانسوی نیز قرار گرفته است. مردم فرانسه گاهی اوقات برای ادای احترام به این جاذبه سر می زنند. اگر شما به دنبال سفر به پاریس هستید، بهتر است که حداقل یک بار اتاق پیروزی را بررسی کنید. لازم به ذکر است که هزینه ورود به این جاذبه طبیعی 8 یورو می باشد.

Pont Alexandre III، سومین مورد از جاهای دیدنی پاریس در شب

Pont Alexandre III

Pont Alexandre III یکی از جاهای دیدنی پاریس در شب به حساب می آید که در اواخر قرن 20 میلادی و در سال 1986 به عنوان نماد صلح میان فرانسه و روسیه طراحی شد. جالب است بدانید که این جاذبه دست ساز پاریس به عنوان یکی از زیبا ترین نماد های این شهر نیز شناخته شده است. این پل زیبا بین خط افق پاریس و کاخ بزرگ کرانه قرار گرفته است.

هدف اصلی طراحی این پل اتصال کاخ بزرگ کرانه و invalides را به هم متصل می کند. لازم به ذکر است که تنها ماده اولیه به کار رفته در ساخت Pont Alexandre III فلز آهن می باشد. همین مسئله باعث شده تا مقاومت کلی و جامع آن دو چندان شود. داشتن معماری قرن بیستم فرانسوی هم زیبایی خاصی را به این پل اهدا کرده است. همانطور که از نام این پل مشخص است، حاکمین فرانسه در آن زمان این پل را پس از یکی از حکام قدیمی روسی با نام الکساندر سوم نام گذاری کرده اند.

برخی از فیلم ساز های بزرگ دنیا، فیلم های خود را بر روی Pont Alexandre III ضبط کرده اند. به همین علت هم شهرت این جاذبه پاریس در شب دو برابر شده است. اگر شما به دنبال یک موقعیت خوب در کنار رودخانه سن هستید و دوست دارید تا به برج ایفل خیره شوید، مراجعه به این پل نتایج مطلوبی را برای شما به همراه خواهد داشت. لازم به ذکر است که هزینه ورودی این پل رایگان بوده و شما می توانید در هر بازه از شبانه روز از آن دیدن کنید.

موزه لوور، یکی از بزرگترین و قدیمی ترین موزه های دنیا

موزه لوور

امروزه کمتر کسی پیدا می شود که نام موزه لوور را نشنیده باشد. این مورد از جاهای دیدنی پاریس در شب، یکی از بزرگترین موزه های موجود در سراسر دنیا به حساب می آید که آثار باستانی با ارزشی را از سراسر جهان در خود جای داده است. جالب است بدانید که تکه هایی از حکومت هخامنشیان و تخت جمشید نیز در این موزه قرار گرفته است. موزه لوور در هر ساعت از شبانه روز آماده نشان دادن زیبایی های گذشته به بازدید کنندگان می باشد. مساحت این موزه 21 هزار هکتار بوده و اگر شما بخواهید با همه جاذبه های آن آشنا شوید، باید چند ساعت از وقت خود را صرف کنید. تماشای غروب آفتاب از موزه لوور یک پروسه واقعا لذت بخش است.

این مولد از جاهای دیدنی پاریس در شب قسمت های مختلفی دارد. هر کدام از این قسمت ها آثار باستانی مربوط به یکی از تمدن ها و حکومت های قدیمی را در خود جای داده اند. مصر، روم، یونان، شرق، گرافیک، اسلام، ایران، نقاشی های مختلف و مجسمه های مربوط به قرون وسطی به عنوان مهم ترین قسمت ها و دسته بندی های موزه لوور شناخته شده اند.

نقاشی مونالیزای داوینچی و تندیس بزرگ ابوالهول نیز در این موزه قرار گرفته است. اگر شما به دنبال ورود به پاریس هستید، بهتان توصیه می کنیم که تحت هیچ شرایطی بازدید از این موزه را فراموش ننمایید. لازم به ذکر است که این موزه در روز سه شنبه تعطیل بوده و کارکنان آن به استراحت می پردازند. ولی در دیگر روز های هفته شما با خیال راحت می توانید به این موزه مراجعه کنید. هزینه ورودی آن نیز چیزی در حدود 12 یورو است. با توجه به جاذبه های قرار گرفته در این موزه، پرداخت هزینه 12 یورویی چیز قابل توجهی به حساب نمی آید.

رودخانه سن، پنجمین مورد از جاهای دیدنی پاریس در شب

رودخانه سن

رودخانه سن که در قسمت میانی پاریس قرار گرفته است، به عنوان یکی از مهم ترین جاهای دیدنی پاریس در شب شناخته شده است. این رودخانه در قلب پاریس واقع شده است. دولت سفر های دریایی با شکوهی را بر روی این رودخانه قرار داده است که شما به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید. شرکت در این سفر های دریایی و بازدید از پاریس در داخل رودخانه می تواند حس خوبی را به شما منتقل کند. این سفر دریایی نیم ساعت طول داشته و از 10 تا 10 و نیم شب طول می کشد.

لازم به ذکر است که سفر دریایی این رودخانه می تواند شما را از زیر بنا های تاریخی زیادی منتقل کند. برای شرکت در این سفر دریایی فقط کافی است که استراحت کنید و از مناظر جذاب موجود بر سر راه خود لذت ببرید. جالب است بدانید که موزه لوور و کلیسای نوتردام نیز بر سر راه قرار گرفته اند. البته، راهنما های صوتی زیادی طراحی شده اند که می توانند مناظر موجود بر سر راهتان را به شما توضیح دهند. این راهنما های صوتی به شما کمک می کنند تا نگاه دقیقی به تاریخ، تمدن و فرهنگ شهر پاریس بیندازید. توجه داشته باشید که هزینه شرکت در این سفر های دریایی نیز خیلی زیاد نیست. افراد بزرگسال باید 20 یورو به ازای هر نفر پرداخت کنند و کودکان نیز باید 12 یورو به همراه داشته باشند.

بار بودا، کافه ای مناسب برای سرو نوشیدنی های مختلف

بار بودا

یکی از مهم ترین جاهای دیدنی پاریس در شب، کافه یا بار بودا می باشد. در این کافه شما می توانید یک مجسمه بزرگ بودا را مشاهده کنید. تم داخلی این محیط زرد و قرمز بوده و می تواند تداعی کننده خدای بودا باشد. اگر شما به دنبال یک تجربه فوق العاده برای شب هستید و دوست دارید تا از نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی مختلف لذت ببرید، مراجعه به این بار گزینه خوبی به حساب می آید. طراحی این بار به صورت با کلاس و سنتی بوده و می تواند حال و هوای شما را به صورت کامل تغییر دهید.

جالب است بدانید که خوراکی های سرو شده در این بار هم سطح بالایی داشته و می توانند تجربه خوبی را برای شما رقم بزنند. اگر شما همراه با پارتنر یا همسر خود به پاریس سفر می کنید، به راحتی می توانید از این بار استفاده کنید. خیلی از زوج ها گزارش داده اند که حضور پیدا کردن در این بار صمیمیت بین آنها را تا حد بسیار زیاد و قابل توجهی افزایش داده است. توجه داشته باشید که برای ورودی شما به پرداخت هزینه خاصی نیاز ندارید ولی بسته به خوراکی که در این بار میل می کنید، باید مبالغ مختلفی را پرداخت کنید.

سخن آخر 

در این نوشته سعی شد تا به صورت مختصر در رابطه با جاذبه های دیدنی فرانسه در شب صحبت شود. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و سایر زمینه ها به علاوه دریافت مشاوره از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان مجرب شرکت اوج آرام در ارتباط باشید.

شماره های تماس : 02145419 | 02188765741 | 09123980225 

منبع :

https://www.thrillophilia.com/places-to-visit-in-paris-at-night

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *