جاهای دیدنی پاریس برای کودکان

بررسی پرطرفدار‌ترین جاهای دیدنی پاریس برای کودکان

پاریس در کشور فرانسه یکی از مهم‌ترین و شناخته‌شده‌ترین شهر های جهان است که به دلیل وجود جاذبه‌ های توریستی و فرهنگی سالانه پذیرای توریست ‌های زیادی از سراسر جهان است. فرقی نمی‌کند که شما با چه سن ‌و سالی و در چه فصلی از سال به این شهر سفر کنید، مطمئن باشید که پاریس همواره زیبا و سرگرم کننده است. سفر به پاریس همواره می‌تواند با احساس لذت زیادی همراه باشد. علاوه ‌بر وجود جاذبه‌ های شگفت‌انگیز و مدرن، شما می‌توانید با سفر به پاریس از جاهای دیدنی پاریس برای کودکان نیز دیدن کنید. در بسیاری از موارد ممکن است که کودکان از ایده‌ های سفر شما استقبال نکنند، اما پاریس جزو آن دسته از مقاصد گردشگری است که علاوه ‌بر دارا بودن مکان ‌های دیدنی بسیار زیبا برای بزرگسالان، برای کودکان نیز جاذبه‌ های شگفت ‌انگیزی دارد. برای شناخت جاهای دیدنی پاریس برای کودکان، به شما پیشنهاد می‌کنیم با ما همراه بمانید.

پاریس چگونه شهری است؟

قبل ‌از بررسی جاهای دیدنی پاریس برای کودکان، بهتر است که برای شما در رابطه با ویژگی ‌های کلی این شهر صحبتی داشته باشیم. پاریس پایتخت کشور فرانسه است که به‌ عنوان یکی از بزرگ‌ترین شهر های اروپا نیز شناخته می‌شود. علاوه ‌بر وجود جاذبه‌ های گردشگری و دیدنی، پاریس از لحاظ اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، و حتی آموزشی یکی از مهم‌ترین شهر های جهان می‌باشد. وجود امکانات رفاهی مناسب، جاذبه‌ های گردشگری شگفت‌انگیز، و آب‌ و هوای معتدل اقیانوسی باعث شده تا به ‌طور کلی بازدید از شهر پاریس تجربه‌ای بسیار لذت ‌بخش باشد. با توجه به این که آب ‌و هوای پاریس نسبتاً معتدل و بارانی است، اگر قصد دارید از ایران به پاریس سفر کنید حتما تمهیدات لازم را بیندیشید و برای خود کودکان‌تان لباس‌ های گرمی را بردارید.

پاریس چگونه شهری است؟

بررسی جاهای دیدنی پاریس برای کودکان 

دیزنی لند 

یکی از پرطرف‌دارترین جاهای دیدنی پاریس برای کودکان و حتی برای بزرگسالان، دیزنی لند است. بسیاری از کودکان در سراسر جهان تنها برای مشاهده دیزنی لند، راضی می‌شوند تا با والدین‌شان به پاریس سفر کنند. بازدید از دیزنی بازی دیزنی لند به ‌عنوان آرزوی قلبی بسیاری از کودکان در سراسر جهان شناخته می‌شود. اگر حس می‌کنید که فرزندان شما عاشق کاراکتر ها و شخصیت ‌های متفاوت کمپانی دیزنی لند است، مطمئن باشید که این پارک تفریحی می‌تواند بهترین لحظات زندگی کودک شما را بسازد. دسترسی به دیزنی لند نیز نسبتاً راحت می‌باشد و شما می‌توانید با سوار شدن به قطار های مخصوص، راحت‌تر به دیزنی لند برسید.

دیزنی لند پاریس

موزه گروین 

موزه گروین یکی دیگر از جاهای دیدنی پاریس برای کودکان است که مناسب کودکانی است که به تاریخ فرانسه و جهان علاقه‌ مند هستند. این موزه دارای مانکن‌ های گوناگونی است که این مانکن ها می‌تواند در ساده‌ترین حالت ممکن تاریخ فرانسه را به کودکان یاد دهند. و اگر کودکان شما به بازیگران هنرمندان و ورزشکاران معروف جهان علاقه‌مند هستند، مطمئن باشید که می‌توانید لحظات خوبی را در موزه گروین برای فرزندان خود بسازید. این موزه پر از مانکن های افراد معروف در سراسر جهان است که بسیار طبیعی درست شده‌اند‌‌.

موزه گروین

باغ لوکزامبورگ پاریس 

از دیگر جاهای دیدنی پاریس برای کودکان ما می‌توانیم به باغ لوکزامبورگ اشاره کنیم. شاید در دید اول این باغ زیاد محیط مناسبی برای کودکان نباشد، اما علاوه ‌بر وجود حوضچه ‌های زیبا و دار و درخت‌ های شگفت ‌انگیز، این باغ فضای مناسبی برای آب ‌بازی و قایق‌ سواری دارد. اگر کودک شما به آب بازی علاقه‌مند است، می‌توانید با استفاده از قایق ‌های بادی کوچک، او را را در این باغ سرگرم کنید.

پارک لاویلت 

پارک لاویلت یکی جاهای دیدنی پاریس برای کودکان است. این پارک معماری نسبتاً جالبی دارد. علاوه ‌بر معماری شگفت ‌انگیز، این پارک دارای شهر علم و فناوری است. فرقی نمی‌کند که کودک شما در چه رده سنی قرار دارد، مطمئن باشید که در این پارک و در شهر علم و فناوری آن، جاذبه‌ های سرگرمی بسیار زیادی برای کودک شما وجود دارد. کودکان 2 تا 12 ساله شما، می‌توانند در محیط ‌های در نظر گرفته ‌شده به‌ راحتی و بدون هیچ ‌گونه مشکلی با هم‌سن و سالان خودشان بازی کنند و مسائل علمی را راحت‌تر درک کنند. مهم‌ترین نکاتی که در شهر علم و فناوری پارک لاویلت به کودکان یاد داده می‌شود، در زمینه صنعت فیلم ‌سازی ساختمان ‌سازی و کار با دستگاه‌ های متفاوت هستند. در بسیاری از موارد، حتی در این بخش از پارکت لاویلت کنسرت ‌های مخصوص کودکان برگزار می‌شود.

آکواریوم پاریس 

آکواریوم پاریس یکی دیگر از شگفت‌انگیزترین جاهای دیدنی پاریس برای کودکان است که می‌تواند هر کودکی با هر سطح انرژی را سرگرم کند‌. اگر فرزندان شما به حیوانات دریایی علاقه‌مند هستند مطمئن باشید که در این پارک می‌توانید لحظات شادی را برای آن ‌ها بسازید. آکواریم پاریس مجموعه‌ای بسیار سرگرم ‌کننده و متنوع از ماهی ‌ها و سایر موجودات دریایی را در خود جای داده‌ است. برخی از جانوران موجود در این آکواریوم شامل دلقک ماهی‌ ها، ماهی ‌های پفکی، کوسه‌ ها، ماهی های تارتار و … میشوند. علاوه ‌بر مشاهده حیوانات موجود در اکواریوم، در این مکان نمایش ‌های کودکانه‌ای نیز آماده شده‌اند تا بتوانند کودکان شما را سرگرم کنند. در کنار ویژگی ‌های منحصر به ‌فرد این آکواریوم، معماری این بخش این جاذبه های دیدنی از شهر پاریس نیز نسبتاً جذاب است و می‌تواند شما را مجذوب کند.

پارک زولولوژیک 

پارک زولولوژیک به‌ عنوان یکی از باغ‌وحش‌ های معروف شهر پاریس شناخته می‌شود که در لیست جاهای دیدنی پاریس برای کودکان نیز قرار می‌گیرد. این باغ‌وحش، باغ‌وحشی جنگلی است که در آن بخش‌ های متفاوت از کره زمین شبیه‌ سازی شده‌اند و حیوانات سازگار با این زیست‌بوم‌ ها در بخش ‌های مورد نظر نگهداری می‌شوند. علاوه ‌بر سرگرم شدن، شما با مراجعه به باغ‌وحش زولولوژیک، نکات علمی متفاوتی را نیز یاد می گیرید.

پارک زولولوژیک

گشت شهری 

از دیگر جاهای دیدنی پاریس برای کودکان ما می‌توانیم به رودخانه ‌ها و گشت شهری اشاره کنیم. پاریس پر از جاذبه ‌های دیدنی است و شما از زمان ورود به شهر با زیباترین و شگفت‌انگیزترین جاذبه ‌ها روبرو خواهید شد. فرقی نمی‌کند که کودک شما تا چه حد پرانرژی و ناآرام است، مطمئن باشید که با ورود به شهر، کودک شما نیز مسخ زیبایی ‌های پاریس خواهد شد. علاوه‌ بر قدم زنی ‌در بخش‌ های متفاوت شهر پاریس مانند ناحیه دور برج ایفل، شما می‌توانید از کشتی سواری و قایق‌رانی نیز در این شهر لذت ببرید. رود سن یکی از زیباترین و طولانی‌ترین رود های پاریس و فرانسه می‌باشد که قایق‌ سواری روی آن می‌تواند لحظات بسیار شادی را برای شما به ‌همراه داشته باشد. اگر می‌خواهید کل شهر پاریس را بگردید مطمئن باشید که از طریق رود سن می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن به هدف نهایی خودتان دست پیدا کنید. پیشنهاد می‌شود که در روز اول سفر به پاریس حتما از خدمات کشتی سواری استفاده کنید.

موزه لوور 

یکی دیگر از جاهای دیدنی پاریس برای کودکان و بزرگسال موزه لوور است‌. شاید به‌ صورت به‌ خصوص این موزه برای سرگرم کردن کودکان پایه‌گذاری نشده باشد، اما می‌تواند هر کودک کنجکاوی را سرگرم کند. شما قطعا در سفر به پاریس، از موزه لوور دیدن خواهید کرد. مطمئن باشید که فرزندان شما نیز از زمان ورود به این موزه مسخ اشیاء قدیمی موجود در این موزه خواهند شد. تنها کاری که شما باید انجام دهید ارائه توضیحات دقیق در رابطه با اشیاء موجود در این موزه به کودکان می‌باشد. در این شرایط می‌توانید مطمئن باشید که فرزندان شما لحظات شادی را تجربه خواهند کرد و گردشگری در موزه لوور را به ‌عنوان یکی از هیجان‌انگیزترین خاطرات سفرشان به یاد خواهند آورد.

باغ اکلیمیشن

باغ اکلیمیشن دارای طبیعتی بسیار زیبا و دنج برای استراحت و ریلکس کردن است‌. اگر می‌خواهید یک زمین بازی زیبا و بدون محدودیت را به فرزندان خودتان هدیه دهید، مطمئن باشید که می‌توانید در باغ اکلیمیشن، به هدف خودتان برسید. این باغ، باغی قدیمی می‌باشد و همین موضوع باعث شده تا طبیعت اکلیمیشن بسیار بکر و زیبا باشد. وجود درختان کهنسال که با ترتیب خاصی کنار یکدیگر چیده شده‌اند، جلوه زیبایی را به این پارک هدیه داده است. این باغ  امکاناتی مانند باغ‌وحش، آلاچیق و همچنین وسایل بازی و تفریحی برای کودکان دارد که می‌تواند باعث شود که کودکان شما کاملاً سرگرم شوند. علاوه‌ بر این موارد، این پارک این باغ دارای دریاچه‌ای است که این دریاچه هم برای شنای کودکان و هم برای قایق‌سواری آن ‌ها گزینه‌ای بسیار مناسب و ایمن است.

باغ اکلیمیشن

سخن آخر

در این نوشته سعی شد تا به صورت مختصر در رابطه با جاهای دیدنی پاریس برای کودکان صحبت شود. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای تفریح خود و کودکانتان با خرید تور پاریس از این شهر جذاب و تاریخی دیدن کنید. شما دوستان همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره و یا سایر تورهای گردشگری از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس : 02145419 | 02188765741 | 09123980225

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *