تور سوئیس

تورهای سوئیس پاییز و زمستان 1400

تور سوئیس ویژه پاییز و زمستان 1400 را با آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام ، برترین مجری برگزاری تورهای اروپایی تجربه نمایید.

سوئیس این کشور زیبا و پرآوازه اروپایی که محصور کوه های آلپ شده یکی از بهترین کشورها برای زندگی ، تحصیل ، کار و مخصوصا تفریح و گردش است.

اطلاعات ضروری سفر به سوئیس

پایتخت : برن ، دومین شهر پرجمعیت کشور سوئیس

موقعیت جغرافیایی : منطقه ای واقع در جغرافیای کوهستانی در اروپای مرکزی که با کشورهای مثل فرانسه ، اتریش ، آلمان و ایتالیا همسایه می باشد.

شهرهای مهم سوئیس : زوریخ ، ژنو ، بازل

القاب : شهر ساعت ، صلیب سرخ ، اولین اقتصاد مدرن در جهان

زبان رسمی : آلمانی

آب و هوای سوئیس و بهترین زمان برای سفر به سوئیس : سوئیس کشوری محصور در کوهستان ها بخصوص کوهستان آلپ است و دارای آب و هوای متوسط قاره ای است ، بنابراین آب و هوای سوئیس در زمستان ها بویژه ژانویه سرد و کسل کننده است و برعکس در بهار و پاییز ، بهترین شرایط آب و هوایی را در شهرهای این کشور تجربه خواهید کرد. با شروع فصل بهار و آب شدن برف ها از کوهستان ها شاهد رعدوبرق های جالب انگیز بعدازظهرگاهی مخصوصا در کوهستان ها هستیم. همچنین سوئیس در تابستان ها دارای آب و هوای معتدل و نسبتا گرم است.

سوغات سوئیس و جذابیت ها : از جمله سوغاتی هایی که خرید آنها توسط توریست ها بسیار محبوب بوده است می توانیم به پنیر سوئیسی ، شکلات های سوئیسی خوش مزه ، انواع مختلف ساعت های سوئیسی جذاب ، جعبه موسیقی ، اسباب بازی ها و تزئینات چوبی و … اشاره کنیم.

امنیت : کشور سوئیس کشوری امن با مردمان قانون مند است و جزو ایمن ترین کشورها از لحاظ جرم و جنایت و جنگ می باشد.

تور سوئیس ویژه پاییز و زمستان 1400

تور سوئیس ویژه نوروز 1401 

آدرس ما را می توانید از گوگل بگیرید : آژانس مسافرتی رهگذران اوج آرام

درخواست آنلاین تور

"*" indicates required fields

مسیرهای پیشنهادی برای شما

logo-samandehi