جاذبه های گردشگری توکیو

در سال های اخیر مجموعه های توریستی مختلفی در ایران تاسیس شده اند که به فروش تور توکیو و معرفی جاذبه های گردشگری توکیو پرداخته اند. این مراکز توریستی معتقد هستند، افرادی که قصد دارند به توکیو سفر کنند، باید اطلاعات مفیدی را در رابطه با جاذبه های گردشگری توکیو داشته باشند. در واقع داشتن این اطلاعات موجب می شود تا شما بتوانید سفر فوق العاده تری را داشته باشید. در همین راستا پیشنهاد می کنیم تا در ابتدا با تفریحات توکیو آشنا شوید.

هنگامی که صحبت از بزرگ ترین شهر های مختلف جهان می شود، ممکن نیست که نام توکیو در میان آن لیست نباشد. شهر توکیو به عنوان یکی از بزرگترین شهر های جهان شناخته شده و دارای ویژگی های مختلفی است. لازم به ذکر است، توکیو در کشور ژاپن قرار دارد. در واقع شهر توکیو به عنوان شهری آرام با تاریخ عمیق شناخته می شود که به سرعت در حال رشد و مدرنیته شدن است. تمامی این ویژگی ها موجب شده تا شهر توکیو ژاپن به عنوان یکی از پرطرفدار ترین مقاصد گردشگری در سراسر جهان شناخته شود. کاخ های امپراتوری و رستوران های لوکس در کنار هتل های مجلل مشهور از اصلی ترین جاذبه های توکیو به شمار می روند. در این شهر مناطق گردشگری گوناگونی وجود دارند که هر یک از آن ها دارای ویژگی های خاصی هستند.

لیست جاذبه های گردشگری توکیو

بسیاری از افراد بر این باور هستند که چون شهر توکیو به عنوان یک شهر شلوغ در سراسر جهان شناخته می شود، نمی تواند تفریحات مناسبی را داشته باشد. در واقع این افراد فکر می کنند که توکیو می تواند روز های کسل کننده مختلفی را برایشان رقم بزند. نیاز است که بدانید، در شهر توکیو اصلا چنین شرایطی حاکم نیست. در واقع این شهر به دلیل وسعت بزرگی که دارد، توانسته است جاذبه های گردشگری مختلفی را داشته باشد. تمامی این جاذبه های گردشگری در طول روز افراد توریست زیادی را به خود جذب می کنند بنابراین نیاز است تا هر فرد با لیست جاذبه های گردشگری توکیو آشنا شود.

نمای جذاب کاخ امپراتوری توکیو

کاخ امپراتوری توکیو

اگر قصد دارید تا ترکیب فوق العاده ای از تاریخ و طبیعت را در کنار یکدیگر مشاهده کنید، قطعا کاخ امپراتوری توکیو به عنوان مقصد مناسبی برای شما به شمار می رود. کاخ امپراتوری توکیو به عنوان یکی از بهترین جاذبه های گردشگری توکیو شناخته می شود. در سراسر این کاخ قلعه های ویرانه شده مختلفی وجود دارند که در طول زمان بر اثر جنگ و آتش از بین رفته اند. این کاخ مجددا با پیگیری دولت ژاپن مرمت شده و امروزه به عنوان یکی از مکان های گردشگری محبوب در تور توکیو به شمار می رود. اگر قصد دارید تا فرهنگ دیرینه توکیو را از نزدیک مشاهده کنید، قطعا این کاخ محل مناسبی برای شما خواهد بود.

معبد سنسوجی برای عاشقان تاریخ

در لیست بهترین جاذبه ها، قطعا نمی توان به معبد سنسوجی اشاره نکرد. بسیاری از ساکنین شهر توکیو معتقد هستند که معبد سنسوجی، می تواند جلوه ای از ژاپن قدیم را برای افراد توریست به نمایش بگذارد. نیاز است که بدانید، این معبد دیرینه، تاریخ و فرهنگ بودایی را نیز برای شما به نمایش می گذارد. معماری های سنتی خاصی در این معبد وجود دارد که یکی از بهترین آن ها دروازه کامیناری مون است. در این معبد یک فانوس کاغذی قرمز رنگ نیز وجود دارد که با ارتفاع بیش از 3 متر، نگاه های زیادی را به سمت خود جلب می کند.

برج انتل

برج انتل

اگرچه در شهر توکیو معابد تاریخی و فوق العاده بسیار زیادی وجود دارند، اما بنا های مدرنیته خاصی نیز در این شهر احداث شده است. یکی از این بنا ها، برج انتل توکیو است که برای اولین بار در سال 1996 افتتاح شده است. این برج نزدیک به 333 متر ارتفاع دارد که از بالای این برج، شهر توکیو زیر پای شما خواهد بود. مردم توکیو معتقد هستند که این برج نماد فناوری مدرن ژاپن در سراسر جهان است. لازم به ذکر است که برج انتل در منطقه شینجوکو توکیو واقع شده است. نقشه اسکلتی این برج به گونه ای تنظیم شده که در مرتفع ترین نقطه آن، ارتفاع برج تغییر می کند.

باغ ملی شینجوکو در میان بهترین جاذبه های گردشگری توکیو

اگر علاقه زیادی را به طبیعت دارید، قطعا باغ ملی شینجوکو می تواند به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای بازدید شما شناخته شود. این باغ دارای قدمت دیرینه ای است و در گذشته محل سکونت خانواده ای با نام نایتو بوده که به خانواده امپراتوری منتقل شده است. از سال 1949 افتتاح رسمی این باغ صورت گرفت و از آن زمان به بعد، باغ ملی شینجوکو به عنوان یک باغ فوق العاده برای قدم زنی توریست ها شناخته می شود.

پارک اوئنو

بسیاری از افراد، در حین سفر خود توجه ویژه ای را به پارک اوئنو توکیو دارند. در واقع این پارک در قلب شهر توکیو قرار گرفته و دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد. در پارک اوئنو موزه ها و معابد گوناگونی نیز وجود دارد که قطعا باعث سرگرمی شما می شود. در کنار مکان های تاریخی، این پارک دارای تفریحات جذابی نیز می باشد که می تواند برای ساعت های طولانی شما را سرگرم کند. ساختار خاص و بسیار زیبای این پارک موجب شده تا افراد زیادی در طول سفر خود به توکیو، از این پارک نیز دیدن کنند.

پارک اوئنو

گینزا

در میان انواع جاذبه های گردشگری توکیو، قطعا گینزا را می توان به عنوان یکی از مکان های مناسب برای خرید معرفی کرد. گینزا دارای واحد های تجاری مختلفی است و از گذشته تاکنون به عنوان یک مرکز تجاری مشهور در توکیو شناخته شده است. این مرکز تجاری در گذشته متصل کننده پنج جاده اصلی در ژاپن بوده و امروزه نیز به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای خرید شناخته می شود. افراد توریست که قصد تهیه کالا های لوکس را دارند، می توانند به خرید در گینزا بپردازند همچنین این مکان به عنوان یکی از شلوغ ترین مکان های توکیو شناخته می شود. شما می توانید از طریق کافه های گینزا شاهد شلوغی عجیب گینزا باشید.

چهارراه شیبویا

اگر به شهر توکیو سفر کردید، بازدید از چهارراه شیبویا را اصلا فراموش نکنید. چهارراه شیبویا به عنوان یکی از بهترین جاذبه ها شناخته می شود که فیلم های سینمایی ارزشمندی در این مکان ساخته شده است. فیلم های سینمایی مختلفی مانند سریع و خشن، گمشده در ترجمه و … در چهارراه شیبویا فیلمبرداری شده اند. بسیاری از مردم مختلف جهان معتقد هستند که چهارراه شیبویا به عنوان یک چهارراه رنگارنگ در توکیو شناخته می شود. این مکان محل رفت و آمد جوانان ژاپنی بوده و بسیاری از لباس های مد روز دنیا از همین چهارراه متولد می شود.

تقاطع شیبویا

موزه ملی هنر غربی

موزه ملی غربی توکیو در پارک اوئنو توکیو قرار گرفته است. این موزه ملی دارای آثار ارزشمندی بوده که به همین دلیل طرفداران زیادی را جذب خود کرده است. معمار این موزه یک فرد سوییسی بوده و اغلب آثار افراد مشهور فرانسوی در این موزه قرار گرفته است. همان طور که متوجه شدید در سراسر شهر توکیو مکان های گردشگری ارزشمندی وجود دارند که میزبان شما خواهند بود. جاذبه های گردشگری توکیو به چند جاذبه محدود نمی شود و در این شهر بناهای زیادی وجود دارند که امکان آشنایی با تمامی آن ها قطعا وجود نخواهد داشت بنابراین می توان دریافت که تفریحات توکیو بسیار زیاد هستند و به همین دلیل می توان با اطمینان کامل به خرید تور توکیو پرداخت. پیشنهاد می کنیم اگر اهل سفر های خارجی هستید، این شهر را به عنوان یکی از مقاصد خود قرار دهید.

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *