اطلاعاتی در خصوص پیکاپ ویزا آمریکا

پیکاپ ویزا آمریکا

آیا می دانید با پیکاپ ویزا آمریکا می توانید در زمان کمی ویزای موافقت شده خود را دریافت کنید و دغدغه اخذ ویزا برای آمریکا را نداشته باشید؟ بعد از انقلاب اسلامی ایران برخی از کشورها مانند آمریکا، انگلستان، آلبانی، لیتوانی و … سفارتی در ایران ندارند. از این رو افرادی که قصد سفر یا مهاجرت، تحصیل و کار و … به آمریکا را دارند بایستی از سفارت خانه کشورهای دیگر اقدامات لازم را انجام دهند. اما رفتن به کشور دیگر و انجام اقدامات لازم تا حد زیادی هزینه بر و زمان بر است. بهترین راه حل برای این افراد پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت است. در پیکاپ ویزا آمریکا بایستی متقاضی برخی از مراحل را شخصا در یکی از کشورهای همسایه انجام دهد. فقط برای مرحله نهایی که همان تحویل گذرنامه و ضمیمه کردن ویزا به گذرنامه است از طریق پیکاپ ویزا یا همان ارسال مدارک از طریق یک نماینده قانونی اقدام کند. در ادامه این نوشته قصد داریم تا بیشتر درباره پیکاپ ویزا آمریکا، خدمات و هزینه انجام آن ها صحبت می کنیم.

پیکاپ پاسپورت یعنی چه؟

پیکاپ ویزا آمریکا چیست؟ قبل از این که بدانید پیکاپ پاسپورت آمریکا چیست بهتر است با واژه ی پیکاپ پاسپورت یا ویزا آشنا شوید. ممکن است برای شما پیش آمده باشد که به کشوری خارج از کشور خود سفر کنید. اگر سفارت آن کشور در ایران وجود نداشته باشد حتما با واژه پیکاپ ویزا برخورد کرده اید. برای گرفتن ویزا به چنین کشورهایی می توانید از طریق کشورهای همسایه اقدام کنید. به طور مثال برای سفر به آمریکا باید اقدامات لازم را در سفارت آمریکا در کشورهای همسایه مانند ترکیه، امارات و … انجام دهید. در بیشتر موارد زمان و هزینه افراد برای رفتن به یک کشور دیگر و گرفتن ویزا محدود است. از این رو افراد ناچارند پاسپورت خود را به سفارت ارسال کنند. در نهایت سفارت پس از تایید، پاسپورت و ویزا را به متقاضی برگرداند. شما می توانید در کشورهای همسایه یا سایر کشورهایی که سفارت کشور مبدا در آن وجود دارد پیکاپ پاسپورت را انجام دهید. صدور ویزا در چندین مرحله انجام می شود. حضور شخص متقاضی تنها در مصاحبه یا انگشت نگاری الزامی است. برای سایر مراحل می تواند یک نماینده را انتخاب کند تا کارهای ویزا را انجام دهد.

پیکاپ ویزا آمریکا چیست؟

پیکاپ ویزا و یا پیکاپ پاسپورت آمریکا عملا تفاوتی باهم ندارند. اگر در رفتن به کشورهایی که در ایران سفارت ندارند به مشکل برخوردید باید برای اخذ ویزا از پیکاپ پاسپورت استفاده کنید. متقاضی می تواند در صورتی که با درخواست ویزای او موافقت شده باشد برای پیکاپ اقدام کند. شخص متقاضی مدارک خود را به یک شخص یا شرکت مربوطه می دهد. آن شرکت هم در قبال دریافت هزینه ای مشخص، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات لازم را برای ضمیمه کردن برگه ویزا به گذرنامه انجام می دهد. سفر و مهاجرت به آمریکا برای هموطنان تا حدودی پیچیدگی دارد. چون این کشور در ایران سفارت ندارد. از این رو باید از طریق سایر کشورهای همسایه اقدام به اخذ ویزا کرد. برای این کار نیاز است که فرد متقاضی امور پیکاپ را انجام دهد. در این روند فرد گذرنامه خود را به سفارت آمریکا در کشورهای دیگری از قبیل ترکیه، امارات و … ارسال می کند. در صورت توافق پاسپورت به همراه ویزا به متقاضی بازگردانده می شود. در چنین شرایطی برای کاهش هزینه ها و تسریع بخشی به روند کارها یک نفر به عنوان نماینده در سفارت حضور پیدا می کند و ویزا را دریافت می کنند. معمولا موسسات مهاجرتی زیادی هستند که اقدامات این چنینی را برای متقاضیان انجام می دهند یا نماینده قانونی خود را جهت پیگیری امور و انجام قانونی آن ها به کشور مورد نظر می فرستند.

به زبانی ساده تر پیکاپ ویزا آمریکا زمانی انجام می شود که با درخواست ویزای فرد متقاضی موافقت شده باشد. یا فرد ناچار باشد چند روزی به کشور واسط سفر کند تا کارهای برچسب ویزا به گذرنامه را انجام دهد. اما این چند روز مسافرت به کشور واسط و اخذ هتل و رفت و برگشت بسیار هزینه بر خواهد بود. با خدمات پیکاپ در چنین شرایطی نیاز به حضور فرد متقاضی در کشور واسط نیست. نماینده قانونی این خدمات را انجام می دهد و برچسب ویزا آمریکا و گواهینامه را در ایران به متقاضی تحویل می دهد. برای سرعت بخشی به امور مهاجرتی، خدمات پیکاپ بسیار کاربردی می باشد. برای بیشتر کشورهای اروپایی که در ایران سفارت دارند برای اخذ ویزا نیاز به پیکاپ نیست. با مراجعه به کارگزاری های سفارت به راحتی می توان ویزای کشور مورد نظر را دریافت کرد اما برای کشورهای فاقد سفارت در ایران شرایط کاملا متفاوت است و باید حتما از پیکاپ پاسپورت در کشور همسایه استفاده کرد.

پیکاپ پاسپورت چیست؟

خدمات پیکاپ ویزا آمریکا

خدمات پیکاپ را نمی توان به هر شخصی سپرد. در واقع آژانس های مسافرتی که این کار را انجام می دهند باید از مجوزهای لازم برخوردار باشند. خدمات و هزینه های پیکاپ پاسپورت در آژانس های مسافرتی مختلف متفاوت است و در نتیجه به منابع و استراتژی های آژانس بستگی دارد. اگر با درخواست ویزای شما موافقت شده باشد. شرکت مربوطه مدارک پیکاپ ویزا را از متقاضی دریافت می کند. همچنین برای ضمیمه کردن ویزا به پاسپورت در کشور مربوطه اقدامات لازم را انجام می دهد. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که آیا خود شخص متقاضی می تواند خدمات پیکاپ پاسپورت آمریکا را انجام دهد؟ جواب صحیح است. اما از آنجا که هزینه بالای رفت و آمد به کشور مورد نظر و اقامت در آنجا برای بیشتر متقاضیان فراهم نیست. پس ترجیح می دهند تا به یک نماینده قانونی وکالت دهند تا خدمات مربوطه را انجام دهد اما زمانی که با درخواست ویزای فرد موافقت نشده باشد دیگر ما خدمات مربوط به پیکاپ ویزا را نخواهیم داشت. فرد متقاضی باید دلایل رد شدن ویزا را بررسی و رفع کند. سپس برای بار دوم درخواست خود را ثابت کند. در نتیجه پیکاپ ویزا منوط به موافقت در اخذ ویزا در کشور مورد نظر است.

آیا پیکاپ ویزا آمریکا توسط دوست و آشنایان یا افراد دیگر امکان پذیر است؟

گرفتن پیکاپ توسط افراد غیره تا حدود زیادی ناممکن است. همان طور که می دانید در اختیار داشتن تعداد زیادی پاسپورت دیگران هنگام خروج از مرزها جرم محسوب می شود و تنها افرادی می توانند این کار را انجام دهند که از پلیس مهاجرت مجوزهای لازم را دریافت کرده باشند، به عبارتی به صورت قانونی و رسمی از دولت اجازه فعالیت داشته باشند.

قیمت پیکاپ ویزا آمریکا

قیمت بر اساس نوع ویزا و کشوری که در آن اقدامات لازم برای اخذ ویزا را انجام داده اید متفاوت است. به طور کلی هزینه پیکاپ ویزا آمریکا در کشورهای مختلف و از طریق آژانس های مختلف متفاوت است. این هزینه ها با توجه به مدت زمان انجام کار و نوع پرواز و هزینه های جانبی دیگر تغییر پیدا می کند. شما اگر خودتان بخواهید به کشور همسایه سفر کنید و ویزای خود را ضمیمه پاسپورت کنید باید هزینه های زیادی از قبیل هزینه رفت و برگشت، هزینه های هتل و اقامت، هزینه خورد و خوراک و … را پرداخت کنید اما سپردن این کار به آژانس های دارای مجوز با هزینه بسیار پایین تری انجام می شود.

پیکاپ پاسپورت آمریکا برای افغان ها

پیکاپ ویزا کشور آمریکا برای افغان هایی که در داخل ایران هستند و توانسته اند تابعیت ایرانی دریافت کنند مانند افراد ایرانی است و باید به کشورهای همسایه برای اخذ ویزا مراجعه کنند. با توجه به ناامنی های اخیری که در کشور افغانستان وجود داشته است، دولت وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای عنوان کرده است که با توجه به افزایش خشونت های دولت طالبان، دولت ایالت متحده آمریکا تلاش می کند تا به تعداد مشخصی از افغان ها که شامل افرادی که با واشنگتن همکاری کرده اند فرصت پناهنده شدن و اسکان را بدهد. با توجه به خروج نیروهای آمریکا در این کشور و نبود سفارت آمریکا در آن، افغان ها باید برای اخذ ویزا و پیکاپ ویزا به کنسولگری آمریکا در کشورهای همسایه افغانستان مراجعه کنند. هزینه انجام این فرآیند با توجه به شرایط و قوانین همان کشور تعیین می شود.

پیکاپ پاسپورت آمریکا برای ایرانیان

برای ایرانیان پیکاپ در کشورهای همسایه مانند ترکیه، ارمنستان و امارات و گرجستان امکان پذیر است. ایرانیان می تواند بعد از درخواست ویزا و موافقت های لازم در این خصوص اقدامات بعدی را به نماینده قانونی بسپارند. آژانس های هواپیمایی معتبر و دارای مجوز با سرعت عمل بالا پاسپورت و مدارک را به سفارت امریکا ارسال می کنند و امنیت مدارک فرد متقاضی را تضمین می کنند. این دفاتر هر هفته پروازهایی جهت پیکاپ ویزا انجام می دهند و بیشتر آن ها دفاتر برون مرزی اختصاصی برای این کار دارند تا در سریع ترین زمان ممکن کار پیکاپ ویزا را انجام دهند.

هزینه پیکاپ ویزا آمریکا

پیکاپ ویزا آمریکا از گرجستان

گرجستان یکی از مقاصد ایرانیان برای پیکاپ می باشد که می توان در اسرع وقت آن را انجام نمود. شرکت خدمات هوایی و گردشگری اوج آرام با انجام وقت سفارت آمریکا از گرجستان، امور پیکاپ کشور آمریکا را با قیمت مناسب در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد. شما می توانید برای مراجعه حضوری به شرکت ما از طریق تماس با ما، در ارتباط باشید.

پیکاپ ویزا آمریکا از دبی

دبی یکی از اصلی ترین مقاصد درخواست پیکاپ برای ایرانیان است. از آنجا که رفت و آمد به امارات هر روز انجام می شود و محدودیتی برای رفت و آمد ایران به شهر دبی وجود ندارد از این رو بیشتر افراد برای پیکاپ ویزای کشورهای مختلف به سفارت آن کشور در دبی مراجعه می کنند. برای پیکاپ پاسپورت آمریکا در دبی نماینده قانونی باید مدارک لازم که شامل فتوکپی و اصل پاسپورت امضا شده متقاضی، مجوز امضا شده یا وکالتنامه رسمی متقاضی به نماینده موسسه مهاجرتی برای انجام کارهای مربوط به پیکاپ ویزا، برگه وقت سفارت، نام کاربری و پسوورد حساب کاربری وقت سفارت، یک کپی از فرم درخواست ویزا (در صورت وجود) را به همراه داشته باشد و آن ها را سفارت آمریکا در دبی تحویل دهد. معمولا بین 7 تا ده روز زمان برای انجام پیکاپ ویزا از دبی زمان لازم است.

پیکاپ ویزا آمریکا از آنکارا

درخواست پیکاپ از آنکارا برای ایرانیان بسیار آسان است. سفارت خانه آمریکا در آنکارا یکی از بزرگ ترین سفارت خانه های آمریکا در منطقه است. ایرانیان برای رفتن به ترکیه به ویزا نیاز ندارند از این رو انجام خدمات پیکاپ هم بسیار آسانتر شده است. از آنجا که هر روز پرواز به سمت ترکیه وجود دارد پس در مدت زمان کمی این خدمات در آنکارا انجام می شود. در سفارت آمریکا در آنکارا فارسی زبانانی وجود دارند که کار مصاحبه و پیکاپ را انجام می دهند. این رو بیشتر ایرانیان ترجیح می دهند تا کنسولگری آمریکا در آنکارا را مقصدی برای پیکاپ ویزای توریستی، مهاجرتی، سفر، تحصیل، لاتاری و … انتخاب کنند. برای پیکاپ پاسپورت آمریکا از آنکارا مدارک زیر الزامی است :

 • ارائه فتوکپی و اصل پاسپورت امضا شده متقاضی
 • داشتن مجوز امضا شده یا وکالتنامه رسمی متقاضی به نماینده موسسه مهاجرتی برای انجام کارهای مربوط به پیکاپ ویزا
 • ارائه برگه وقت سفارت
 • ارائه یک قطعه عکس ۵*۵
 • کپی فرم درخواست ویزا در صورت موجود بودن

 پیکاپ ویزا آمریکا از ارمنستان

یکی از کشورهایی که سفارت امریکا در آن دایر می باشد ارمنستان است. سال ها است که متقاضیان کار، تجارت، سفر، تحصیل به آمریکا از طریق سفارت آمریکا در ارمنستان اقدامات لازم برای اخذ ویزا را انجام داده اند. سفارت آمریکا در کشور ارمنستان در شهر ایروان واقع شده است. شما بعد از تایید درخواست ویزا باید یک قرار ملاقات را تنظیم کنید. در این قرار ملاقات انگشت نگاری و مصاحبه انجام می شود. این ملاقات الزامی است و نمی توان نماینده قانونی را برای این کار انتخاب کرد. برای این که متقاضیان بتوانند شرایط سفر به کشورهای همسایه را فراهم کنند معمولا سفارت آمریکا زمان ملاقات را جهت ارائه پیکاپ ویزا آمریکا، یک ماه بعد از ثبت درخواست تعیین می کند. برای مراحل بعدی پس از انگشت نگاری حضور متقاضی الزامی نیست و شرکت های مجری انجام این کار می توانند اقدامات نهایی برای ضمیمه کردن ویزا به پاسپورت را انجام دهند. در کشور ارمنستان و در سفارت آمریکا افسران مسلط به سه زبان ارمنی، انگلیسی و فارسی هستند. در چنین شرایطی متقاضیان به راحتی می توانند مدارک لازم را دریافت و تکمیل کنند. مدارک تکمیل شده برای تایید صلاحیت اولیه به سفارت ارسال می شود.

برای گرفتن وقت سفارت آمریکا متقاضیان باید مدارکی از قبیل پاسپورت شخص متقاضی با حداقل اعتبار 6 ماهه، رسید پرداخت هزینه های صدور ویزا و وقت سفارت، عکس پرسنلی (با زمینه سفید، کاملا از روبرو و بدون روتوش) و فرم DS-160 و سایر فرم­های اداری مربوطه مانند فرم I-20 برای متقاضیان ویزا های دانشجویی یا تبادل دانشجویی به سفارت تحویل دهد. برای رفتن به سفارت آمریکا در کشورهای مختلف باید از همراه داشتن هر گونه لوازم الکترونیکی، لوازم نوک تیز، مواد خوراکی، سیگار و فندک خودداری کنید.

پیکاپ پاسپورت آمریکا

پیکاپ ویزا آمریکا از امارات

برای پیکاپ از امارات می توانید از شهرهای دبی، العین و ابوظبی اقدامات لازم را انجام دهید. شما می توانید به محض موافقت با اخذ ویزا مدارک خود را به نماینده ی قانونی خود بدهید تا ان ها را برای سفارت آمریکا در امارات ارسال کند. معمولا بعد از ارسال مدارک دو هفته زمان لازم است تا مدارک توسط سفارت بررسی شود و در صورت کامل بودن آن ها پاسپورت مهر شده و توسط نماینده قانونی به شخص متقاضی ارسال می شود. افرادی که کار پیکاپ ویزا در کشورهای مختلف را انجام می دهند با روند کامل کار آگاهی دارند و معمولا در همان مراجعه اول موفق به دریافت ویزا و ضمیمه کردن آن به پرونده خواهند شد. شما می توانید برای اطلاع از روند کار با نماینده قانونی خود در ارتباط باشید تا از جزئیات کار مطلع شوید.

 پیکاپ ویزا آمریکا از ابوظبی

خدمات پیکاپ از ابوظبی همانند سایر شهرها می باشد. ابوظبی پایتخت امارات است و سفارت آمریکا در آنجا واقع شده است. اگر شما تمام اقدامات قبلی از قبیل مصاحبه و … را در این شهر انجام داده اید بایستی پیکاپ پاسپورت را هم در ابوظبی انجام دهید. شما عزیزان می توانید با رزرو تور ابوظبی از شرکت ما و سفر به شهر ابوظبی با مراجعه به سفارت آمریکا، پیکاپ ویزا مورد نظر را انجام دهید.

مدت زمان پیکاپ ویزا آمریکا

پیکاپ ویزا آمریکا از ترکیه

اگر بخواهید کشور ترکیه را برای خدمات پیکاپ انتخاب کنید باید از طریق سفارت آمریکا در شهر آنکارا اقدامات لازم را انجام دهید. معمولا انجام پیکاپ پاسپورت آمریکا برای ایرانیان در کشورهای همسایه آسانتر است. برای ترکیه هر روز پروازها وجود دارد و نماینده قانونی می تواند مدارک را هم به صورت زمینی و هم از طریق پرواز ارسال کند. پس از این که مدارک ارسال شده توسط سفارت آمریکا در آنکارا بررسی شد پاسپورت مهر شده به نماینده تحویل داده می شود. پیکاپ ویزا از ترکیه معمولا دو هفته زمان می برد تا مدارک ارسال شوند و توسط سفارت بررسی شوند. پس از بررسی، تایید و مهر شدن پاسپورت نماینده به متقاضی نتیجه را اعلام می کند.

مدت زمان پیکاپ ویزا آمریکا

مدت زمان پیکاپ برای کشورهای مختلف از یک هفته تا یک ماه متغیر است. معمولا زمانی که با ویزای یک شخص موافقت می شود یک ماه به او زمان داده می شود تا در سفارت حضور پیدا کند و کارهای مربوطه را انجام دهد. اگر در این تایم تعیین شده فرد یا نماینده ی قانونی او در سفارت حضور پیدا نکند ریجکت خواهد شد. معمولا با توجه به کشوری که قرار است پیکاب در سفارت آن کشور انجام شود مدت زمان انجام کار تغییر پیدا می کند. البته شرایط کرونا هم تا حدودی روی شرایط و زمان کاری سفارت ها تاثیر گذاشت. به طور کلی زمان تقریبی صرف شده برای انجام پیکاپ 7 تا ده روز است. تجربه و اعتبار آژانس های هواپیمایی که کار انجام پیکاپ را به آن ها می سپارید در کاهش زمان پیکاپ پاسپورت دخیل است. معمولا نماینده های این آژانس ها تجربه و سابقه ی زیادی در انجام درخواست پیکاپ دارند از این رو می توانند بدون اتلاف وقت اقدامات را حداقل یک هفته و حداکثر کمتر از یک ماه انجام دهند. البته این تایم همیشه ثابت نیست و بسته به شرایط می تواند کمتر شود. پس بهتر است حتما پس از موافقت با ویزا سریعا برای اخذ آن اقدام کنید تا ویزای شما ریجکت نشود.

پیکاپ پاسپورت آمریکا برای ایرانیان

مراحل درخواست پیکاپ ویزا آمریکا

پیکاپ در واقع آخرین گام برای متقاضیان اخذ ویزا به آمریکا است. جدای از این که ویزای شما از چه نوعی است و در کدام کشور قرار است درخواست پیکاپ ویزا را ارسال کنید لازم است که مراحل زیر را طی کنید. به طور کلی شما خودتان می توانید برای پیکاپ به سفارت آمریکا در کشورهای همسایه مراجعه کنید اما ناآگاهی از روند کار و هزینه بر بودن این مراحل ممکن است وقت و انرژی و از همه مهمتر هزینه ی زیادی را از شما بگیرد. از این رو بهتر است تحقیقات و بررسی های لازم را به یک مرکز معتبر و متعهد بسپارید. آژانس های هواپیمایی زیادی وجود دارند که خدمات پیکاپ پاسپورت آمریکا را در کشورهای همسایه انجام می دهند. شما باید وکالت خود را برای انجام تمام امور مربوط به پیکاپ ویزا در کشورهای همسایه را به یک مرکز یا یک نماینده قانونی حرفه ای و معتبر بسپارید.

اگر از همان ابتدا با نحوه اخذ ویزای آمریکا آشنایی ندارید می توانید صفر تا صد کار را به شرکت های مربوطه بسپارید. زمانی که آژانس مجاز را برای خدمات پیکاپ انتخاب کردید باید تمامی مدارک خود را از قبیل نامه یا ایمیل توافق سفارت و همچنین گذرنامه و سایر مدارک لازم را به فرد مربوطه تحویل دهید. در مرحله بعدی برآورد هزینه انجام می شود. بر اساس مدارک و اینکه در کدام کشور پیکاپ ویزا باید انجام شود هزینه ها تعیین می شود و زمان مناسب برای انجام آن ها هم تعیین می شود و همگی به متقاضی اعلام می شود. برای دادن وکالت به این موسسه ها باید فرم وکالتی که مخصوص کشور آمریکا است را دریافت کنید و پس از قبول تمامی بندها، آن را امضا کنید. از طرف آژانس مسافرتی نماینده ای به سفارت آمریکا در کشور همسایه فرستاده می شود و گذرنامه و پرونده شما را به سفارت تحویل می دهد. در پایان سفارت پس از بررسی های لازم گذرنامه و ویزای مهر شده را به نماینده در زمانی که از قبل تعیین کرده تحویل می دهد. سپس فرد نماینده گذرنامه و ویزای ضمیمه شده را به متقاضی تحویل می دهد و فرد متقاضی تسویه حساب را کامل انجام می دهد.

آیا مراحل دریافت پیکاپ پاسپورت سفارت آمریکا در کشورهای مختلف ثابت است؟

به طور کلی روند درخواست برای تمامی کشورهای همسایه تقریبا ثابت است چون سفارت آمریکا یک سری از مدارک و مراحل را برای دریافت ویزا از پیش تعیین کرده است و این مراحل در سفارت تمامی کشورها ثابت است. تنها تفاوتی که در دریافت پیکاپ پاسپورت آمریکا در کشورهای مختلف وجود دارد هزینه های پرداختی به آژانس و مدت زمان انجام این کار است.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزا آمریکا

همانطور که گفته شد به دلیل نبود سفارت آمریکا در ایران دریافت ویزا برای متقاضیان مهاجرت، سفر یا تحصیل در آمریکا یک سری پیچیدگی ها دارد. افراد متقاضی کار، سفر، تحصیل و یا مهاجرت در آمریکا ابتدا درخواست اخذ ویزا را ثبت می کنند و پس از تایید درخواست باید پیکاپ ویزا آمریکا را انجام دهند. در چنین شرایطی فرد برخی از مراحل مانند انگشت نگاری و مصاحبه را باید خودش انجام دهد مابقی مراحل پیکاپ کردن ویزا را می تواند به یک آژانس مسافرتی دارای مجوز بسپارد. تمام ایرانیانی که برای پیکاپ پاسپورت آمریکا اقدام می کنند باید یک سری مدارک را کامل کنند. این مدارک بسته به نوع ویزا متفاوت است. در زیر مدارک لازم برای پیکاپ ویزای توریستی، تحصیلی و اقامتی را عنوان می کنیم. اگر تغییری در این مدارک ایجاد شود آژانس مسافرتی متقاضی را مطلع می کند.

مراحل درخواست پیکاپ ویزا آمریکا

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای توریستی

 • پاسپورت امضا شده
 • برگه DS-160
 • برگه وقت سفارت
 • وکالت نامه محضری
 • شناسنامه
 • ایمیل سفارت
 • ارسال Username و Password حساب کاربری

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای دانشجویی

 • پاسپورت امضا شده
 • برگه DS-160
 • برگه وقت سفارت
 • وکالت نامه محضری
 • شناسنامه
 • ایمیل سفارت
 • فرم I20 یا DS2019
 • ارسال Username و Password حساب کاربری

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای اقامتی

 • پاسپورت
 • برگه Case No
 • برگه پست انتخاب شده
 • وکالت نامه محضری
 • شناسنامه
 • ارسال Username و Password حساب کاربری

مدارک مورد نیاز پیکاپ ویزا آمریکا

آیا امکان پیگیری پیکاپ پاسپورت سفارت آمریکا برای ایرانیان وجود دارد؟

تمامی متقاضیان اخذ ویزا تمایل زیادی به پیگیری روند پیکاپ ویزا آمریکا را دارند. اما این امکان در تمام آژانس های مسافرتی که کار پیکاپ را انجام می دهند وجود ندارد. وجود سیستم های آنلاین در بیشتر آژانس های پیشرفته این امکان را به متقاضی می دهد تا با خیال راحت مرحله به مرحله روند پیکاپ را از طریق سیستم آنلاین مشاهده کند. با این سیستم آنلاین لازم نیست که فرد نماینده بعد از اتمام هر مرحله با متقاضی تماس بگیرد و اقدامات انجام شده را گزارش دهد.

سخن آخر

اگر متقاضی کار، مهاجرت، تحصیل، سفر و یا تجارت در آمریکا هستید حتما می دانید که اخذ ویزا مستقیما از ایران امکان پذیر نیست و به دلیل نبود سفارت خانه آمریکا در ایران باید از طریق کشورهای همسایه اقدام کنید. پیکاپ ویزا آمریکا یکی از خدماتی است که برای ایرانیان امکان اخذ ویزا آمریکا را فراهم می کند. با این اقدام فرد مدارک خود را از طریق یک نماینده قانونی به سفارت آمریکا در یکی از کشورهای همسایه ارسال می کند و در صورت موافقت پاسپورت و ویزای ضمیمه شده برای متقاضی برگردانده می شود. قیمت پیکاپ پاسپورت آمریکا تحت تاثیر یک سری متغیرها است. به طور مثال برخی از آژانس ها تنها خدمات پیکاپ را تنها در یک کشور انجام می دهند و برای خدمات خود یک نرخ مشخص شده دارند. اما برخی از آژانس ها امکان درخواست پیکاپ در سفارت های آمریکا در چند کشور همسایه را دارند. هزینه پیکاپ پاسپورت آمریکا با توجه به کشور مورد نظر، استراتژی ها و منابع آژانس هواپیمایی متفاوت است. اگر به دنبال راهی آسان و بدون دغدغه برای انجام پیکاپ پاسپورت هستید بهتر است این کار را به شرکت اوج آرام با دارا بودن تجربه بالا و حرفه ای بسپارید تا شما را به صورت تضمینی به هدفتان برساند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و دریافت مشاوره از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت با کارشناسان مجرب ما در ارتباط باشید.

شماره تماس : 02145419 | 09123980225