ما که هستیم؟

   

درباره ما

شرکت خدمات گردشگری و توریستی رهگذران اوج آرام در سال 1396 با هدف جذب توریست از بازار توریستی کشور عراق به منظور درمان و سفر های سیاحتی افتتاح گردید و با تغییر در هیئت مدیره و ورود صاحبان و شرکاء جدید و توسعه اهداف در جذب مسافرین هموطن ، اقدام به عقد قرارداد های ضمنی و کتبی با سفارت خانه های ژاپن، فرانسه، جمهوری چک کرده و موفق به برگزاری تورهای اروپایی و قاره آمریکای شمالی و جنوبی و آسیایی و به کلیه مقاصد گردشگران ایرنی گردیده .
با توجه به دانش فروش و علم کسب ويزا های کشورهای دیگر موفق به جذب مسافرین و اخذ موفق ویزا های کشورهای : کانادا ، استراليا ، آمریکا، انگلستان ، برزیل ، ژاپن ، جمهوری چک ، فرانسه، آلمان و کشورهای آسیایی شده ایم. با اهداف ذکر شده در مجموعه موفق به جذب مسافرین از قشر پزشکان، مهندسان سازنده املاک، فعالان و کارآفرینان صنعتی شده ایم و مبنی بر درخواست های ایشان برای اخذ اقامت های مختلف از کشور های اروپایی ، کانادا و دیگر کشور ها بر آن شده ایم که کارمندان با هوش فروش و پارتنر و یا کارگذار با سابقه سالم را جذب نماییم .

ouj-aram

نام شرکت: رهگذران اوج آرام
نوع شرکت: سهامی خاص
تاریخ تاسیس: 30 مهر 1396
تلفن تماس: 45419-021     
وبسایت ما: www.oujaram.ir و www.oujaram.com 
آدرس ایمیل: oujaram@outlook.com
 شبکه های اجتماعی:
 https://www.telegram.me/oujearam
 https://www.instagram.com/oujearam
 آدرس:
 تهران، خیابان بهشتی، خیابان صابونچی، نبش کوچه 4 ،پلاک 20 ،طبقه دوم، واحد 10

رهگذران اوج آرام
www.oujaram.ir www.oujaram.com

 

اهداف ما

ما می خواهیم هر فردی که یک بار از ما خرید می کند با ارائه خدمات لوکس
و با کیفیت مسافر ثابت آژانس شود

آژانس اوج آرام در خیابان صابونچی و در طبقه دوم

ساختمان 34 تیر 1397 مستقر می باشد با مساحت 100 متر مربع

دارای 2 اتاق و 1 سالن اصلی با 12 میز کانتر و 10 خط 8 رقمی 

یک خط دیجیتال 5 رقمی با امکان زنگ خوردن 30 خط می باشد.

چشم انداز های شرکت را می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

1. آینده واقع گرایانه، قابل تحقق و جذاب برای شرکت اوج آرام.
2. قصد حرکت به سوی فروش انواع اقامت.

90

رزرو هتل

۹۷

مشتریان راضی

۸۹

تور لیدر

۹۹

راهنمایی توریست ها

شرکت خدمات گردشگری و توریستی رهگذران اوج آرام در سال 1396 با هدف جذب توریست ازبازار توریستی کشور عراق به منظور درمان و سفر های سیاحتی افتتاح گردید و با تغییر در هیئت مدیره و ورود صاحبان و شرکاء جدید و توسعه اهداف در جذب مسافرین هموطن ، اقدام به قرارداد های ضمنی و کتبی با سفارت خانه های ژاپن، فرانسه، جمهوری چک کرده و موفق به برگزاری تورهای اروپایی و قاره آمریکای شمالی و جنوبی و آسیایی و به کلیه مقاصد گردشگران ایرنی گردیده . با توجه به دانش فروش و علم کسب ویزا های کشورهای دیگر موفق به جذب مسافرین و اخذ موفق ویزا های کشورهای : کانادا ، استرالیا ، آمریکا ، انگلستان ، برزیل ، ژاپن ، جمهوری چک ، فرانسه ، آلمان و کشورهای آسیایی شده ایم. با اهداف ذکر شده در مجموعه موفق به جذب مسافرین از قشر پزشکان، مهندسان سازنده امالک، فعاالن و کارآفرینان صنعتی شده ایم و مبنی بر درخواست های ایشان برای اخذ اقامت های مختلف از کشور های اروپایی ، کانادا و دیگرکشور ها بر آن شده ایم که کارمندان با هوش فروش و پارتنر و یا کارگذار با سابقه سالم را جذب نماییم .

چشم انداز های شرکت را میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:
1 .آینده واقع گرایانه، قابل تحقق و جذاب برای شرکت اوج آرام.
2 .قصد حرکت به سوی فروش انواع اقامت .
3 .جذب مسافرین جدید .
4 .سرمایه گذاری برای اهداف اعم از تبلیغات و یا نیروی جدید
5 .فروش بیشتر کارمندان.
6 .ایجاد مقاصد گردشگری جدید
7 .پایه ریزی و برنامه ریزی و جذب امکانات برای جذب توریست اروپایی

تور:
برنامه ریزی تور برای کلیه شهرهای دنیا با سابقه اجرای تور در کشورهای : کانادا ، آمریکا ،تورهای ترکیبی کشورهای اروپایی ، فرانسه ، چک ، آلمان ، مالدیو ، انگلستان ، قطب شمال و روسیه ، کشورهای همسایه ، کشورهای آسیای شرقی ، برزیل ، آفریقای جنوبی.


اخذویزا:
انگلستان، کانادا، استرلیا، نیوزلند، آمریکا ، جمهوری چک ، فرانسه ، آلمان ،ژاپن ، مکزیک ، کره جنوبی ، برزیل.


فروش بلیت :
تمامی ایرالین ها در مسیر های داخلی و خارجی با مبدا از کلیه شهرهای ایران فروش بلیت های سوتو داخلی اروپا،آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، آسیای شرقی و کلیه مسیرها.


اجاره لیدر :
به صورت روزانه و ساعتی خصوصی یا گروهی در کلیه شهرهای اروپایی و مقاصد پر تردد مسافرین ایرانی با زبان فارسی و مسلط به قوانین توریستی  لیدرها دانشجو و یا پناهنده های ایرانی نیستند همگی با تجربه در صنعت توریست می باشند.


خدمات سفارت : وقت سفارت ، واریزی سفارت ، ترانسفر به سفارت خانه ها و یا مراکز انگشت نگاری ، همراهی مترجم برای سفارت ، خدمات گرین کارت آمریکا ، راهنمایی و مشاوره جهت اخذ ویزا ، ترجمه مدارک ، پیکاپ پاسپورت و کلیه خدمات سفارتی کلیه سفارت خانه ها.


اخذ اقامت و پاسپورت و ثبت شرکت :
اقامت آلمان / پاسپورت دومنیکا / اقامت فرانسه / اقامت ترکیه / پاسپورت ترکیه / پاسپورت کانادا / اقامت امارات متحده عربی (دبی) / ثبت شرکت امارات متحده عربی (دبی) / اقامت اسلونی / ثبت شرکت در اسلونی

 • پزشکان
 • سازندگان املاک
 • فعالان و کارآفرینان صنعت
 • پوشاک
 • مواد غذایی
 • خودرو سازی
 • توربین سازی شرکت توکا
 • شرکت مینا
 • تاجران صادرکننده و وارد کننده
 • صرافین
 • مشاغل آزاد
 • کارمندان بانک ها و وزارتخانه ها با پست های مدیریتی مهم
 • همکاران آژانس در شهرهای دیگر و کشور های دیگر

کارشناسان

مسافرت هیجان انگیز با همسفران