تور بدروم ترکیه

توضیحات سفر

مقصدبدروم - ترکیه
موقعیتترکیه
هتل ستاره خدمات تایپ اتاق دو تخته یک تخته کودک با تخت
MANDARIN RESORT 5star UALL STD 16,280,000 19,640,000 11,480,000
MY ELLA 5star UALL STD 21,080,000 26,840,000 12,440,000
SALMAKSI 5star BB STD LAND VIEW 21,560,000 27,560,000 15,560,000
VERY CHIC 5star BB STD LAND VIEW 16,520,000 20,120,000 ---
هتل ستاره خدمات تایپ اتاق دو تخته یک تخته کودک با تخت
MANDARIN RESORT 5star UALL STD 16,280,000 19,640,000 11,480,000
MY ELLA 5star UALL STD 21,080,000 26,840,000 12,440,000
SALMAKSI 5star BB STD LAND VIEW 21,560,000 27,560,000 15,560,000
VERY CHIC 5star BB STD LAND VIEW 16,520,000 20,120,000 ---

آیا شما هم به دنبال شرکت در تور بدروم هستید؟ آیا با مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های تور آشنایی دارید؟ بی شک بدروم یکی از زیبا ترین شهر های ترکیه به حساب می آید که به علت داشتن ویژگی های طبیعی و گردشگری زیاد، هر ساله طرفداران زیادی را به خود جذب می کند. به صورت کلی تور بدروم به شما اجازه می دهد تا با تعرفه ای مناسب، این شهر را ببینید و از زیبایی های طبیعی آن لذت ببرید. توجه داشته باشید که امروزه شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند ولی، برای ورود به شهر بدروم شما باید به یک سری نکات خاص توجه کنید. امروز ما قصد داریم تا در مورد تور بدروم با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

تور بدروم لحظه آخری

تور بدروم لحظه آخری

اولین موردی که ما قصد بررسی آن را داریم لحظه آخری است. به صورت کلی زمانی که شما چند ساعت یا چند روز قبل از شروع تور در آن ثبت نام کنید، در واقع وارد یک تور لحظه آخری شده اید. این تور ها هزینه پایینی داشته و می توانند به شدت آرامش بخش باشند. کیفیت این مدل از انواع تور نسبتا بالا تر از دیگر مدل ها نیز می باشد. توجه داشته باشید که هزینه پرداختی کاربران برای شرکت در تور بدروم لحظه آخری می تواند کمی کمتر از دیگر مدل های تور باشد و همین مسئله هم محبوبیت و میزان طرفداران این مدل از انواع تور را افزایش داده است. ولی، برای شرکت در همچین توری شما باید به یک سری نکات خاص و ویژه توجه داشته باشید. اولین نکته مهم مربوط به هتل و موقعیت تور است.

گاهی اوقات تور های لحظه آخری همراه با هتل های کم کیفیت در اختیار متقاضیان قرار می گیرند. دیگر مسئله ای که شما باید به آن توجه داشته باشید شهر شروع تور است. خیلی از تور ها از شهر های بزرگ ایران شروع شده و وقت کافی برای توجه به مسافرین شهرستانی نیست. در این شرایط، شما باید آمادگی کامل در جهت شرکت در تور را داشته باشید. معمولا تور هایی که برای مناسبت های خاص طراحی شده اند، هزینه بالا تری داشته و در مدل لحظه آخری هم در بازار عرضه نمی شوند. پس، شما باید به این مسئله هم توجه کنید تا با مشکل خاصی در این زمینه مواجه نشوید.

تور بدروم ترکیه

تور بدروم ترکیه

این شهر که یکی از شهر های جنوبی ترکیه به حساب می آید. این شهر به علت داشتن ویژگی های طبیعی و فیزیکی زیاد طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. این شهر ساحلی مساحتی برابر با 686 کیلومتر داشته و حال و هوای آن به صورت کامل توریستی می باشد. هنگامی که شما به این شهر وارد شوید می توانید توریست های زیادی را از سراسر جهان مشاهده کنید. با اینکه شرکت در تور های مربوط به این شهر هزینه زیادی را بر روی دست شما نمی گذارد ولی، باید به این مسئله توجه داشته باشید که تور بدروم ترکیه خیلی ارزان قیمت نیست. داشتن ساحلی زیبا، جذاب و طبیعت بکر و دل نشین را می توان به عنوان یکی از مهم ترین ویژگی های این شهر محبوب شناسایی کرد. توجه داشته باشید که این شهر یکی از زیبا ترین و بهترین مناظر ترکیه را در خود جای داده است. خود بدروم در زبان ترکی به معنای پایین است و این شهر در یکی از پایین ترین نقاط ترکیه قرار دارد. توجه داشته باشید که دیگر نام بدروم، هالیکارناسوس است.

تور بدروم هتل های 5 ستاره

برای تجربه تور ترکیه در بهترین حالت ممکن، شما حتما باید از هتل های پنج ستاره و با کیفیت استفاده کنید. با اینکه اقامت در هتل های پنج ستاره می تواند هزینه سفر شما را افزایش دهد ولی، مطمئن باشید که این کار ارزشش را دارد. با اقامت در هتل های پنج ستاره شما نه تنها می توانید از زیبایی های بدروم با خیال راحت لذت ببرید، بلکه می توانید امکانات کلی و جامع هتل را نیز با تعرفه ای استثنایی مورد استفاده قرار دهید. در نتیجه، اگر شما هم به دنبال یک تور بدروم خوب هستید، حتما هتل، نامش و تعداد ستاره هایش را به خاطر بسپارید تا در هنگام انجام این کار با هیچ مشکل خاصی مواجه نشوید. لازم به ذکر است که برخی از هتل های چهار ستاره هم کیفیت خوبی داشته و تجربه مناسبی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. در لیست زیر شما می توانید چند مورد از معروف ترین هتل های پنج ستاره بدروم را مشاهده کنید.

  • SIRENE LUXURY HOTEL BODRUM
  • Swissotel Resort Bodrum
  • THE MARMARA BODRUM
  • CARESSE, A LUXURY COLLECTION RESORT & SPA
  • CANYON RANCH WELLNESS RESORT AT KAPLANKAYA
  • KEMPINSKI HOTEL BARBAROS BAY
  • D-HOTEL MARIS
  • AMANRUYA
  • THE BODRUM BY PARAMOUNT HOTELS & RESORTS

تور بدروم 1401

با اینکه وضعیت شرکت در تور های ترکیه در سال 1401 کمی خراب شد، ولی این صنعت در حال احیا شدن است. مردم کشور ما از نظر اقتصادی در وضعیت نامطلوبی قرار گرفته اند و همین مسئله هم باعث شده تا خیلی از افراد توان مالی شرکت در تور های اروپایی و گران قیمت را نداشته باشند. در ضمن، شما باید به این مسئله هم توجه کنید که هزینه خیلی از تور های بین المللی چند ده میلیون تومان است ولی برای ورود به بدروم در سال 1401 نیازی به پرداخت هزینه های سنگین ندارید. در سال 1401 شما با استفاده از خدمات یک تیم حرفه ای و یک شرکت مهاجرتی خوب و قوی، می توانید به راحتی وارد بدروم شوید و از زیبایی های طبیعی و جاذبه های فرهنگی این کشور لذت ببرید. لازم به ذکر است که بدروم در سال 1401 و با بالا رفتن میزان تزریق واکسن کرونا درب های خود را به روی مردم دیگر ملیت ها باز کرد و همه افراد می توانند از آن دیدن نمایند.

قیمت تور بدروم

قیمت تور بدروم

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که هزینه و قیمت تور بدروم چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که عوامل زیادی وجود دارند که می توانند قیمت نهایی تور را تحت تاثیر خود قرار دهند. هر کدام از این عوامل قیمت نهایی تور را به نحوی خاص کم و زیاد می کنند. اولین فاکتوری که شما باید به آن توجه داشته باشید شرکت ارائه کننده خدمات تور است. شما همیشه باید به دنبال استفاده از خدمات بهترین شرکت های فعال در این زمینه باشید. هتل، کیفیت هتل و پرواز دیگر عاملی است که شما باید به آن توجه داشته باشید. با اینکه هزینه شرکت در تور بدروم خیلی بالا نیست ولی اگر شما بودجه محدودی دارید نمی توانید به سراغ هتل های گران قیمت و پنج ستاره بروید. دیگر عاملی که شما باید به آن توجه داشته باشید مدت زمان تور و اقامت است. بی شک هرچه مدت زمان اقامت بالا تر رود، هزینه هم بیشتر می شود.

تور بدروم کریسمس 2023

خیلی از افراد دوست دارند تا در اعیاد خاص وارد شهر های زیبایی همچون بدروم شوند. بی شک هزینه تور بدروم ترکیه در کریسمس 2023 افزایش چشم گیری خواهد داشت. در ضمن، توجه داشته باشید که معمولا هتل ها در این بازه زمانی به سرعت پر شده و اتاق خالی به سختی پیدا می شود. همین مسئله هم باعث شده تا خیلی از افراد از تابستان یا حتی پاییز قبل اتاق و تور خود را رزرو نمایند. اگر شما هم به دنبال شرکت در تور کریسمس 2023 هستید، حتما باید مشاوره های مناسبی را قبل از اقدام برای انجام این کار دریافت کنید. بی شک در جهت شرکت در همچین توری، شما باید هزینه نسبتا بالا تری را پرداخت نمایید.

تور بدروم نوروز 1402

غیر از کریسمس، دیگر بازه زمانی که مردم ایران در آن نسبت به حضور در ترکیه و شهر بدروم علاقه نشان می دهند، نوروز است. نوروز جشن باستانی ایرانی بوده و در آن مردم به مسافرت یا تفریح می روند. توجه داشته باشید که تور بدروم ترکیه می تواند گزینه فوق العاده مناسبی برای نوروز 1402 باشد. بدون شک حضور در بدروم برای نوروز 1402 می تواند سال شما را در بهترین حالت ممکن شروع کند. چرا که در این شهر شما همیشه در حال گشت و گذار و تفریح هستید. از زمان های قدیم باور بر این بوده که اگر یک فرد سال جدید را با خوبی و خوشی شروع کند، می تواند بهترین سال عمرش را تجربه نماید. البته، همچون کریسمس، بدروم در زمان عید نوروز هم خیلی سریع پر می شود.

پکیج تور بدروم

پکیج تور معمولا حاوی آیتم ها و موارد مختلفی است. از جمله رایج ترین مواردی که شما می توانید در این پکیج پیدا کنید، بلیط رفت و برگشت، ناهار و شام و هتل می باشد. گاهی اوقات شرکت های فعال در این زمینه بر روی پکیج های خود تور لیدر و آموزش گشت و گذار در شهر های ترکیه را نیز ارائه می کنند. این مسئله بسته به شرکت و پکیجی دارد که شما از آن استفاده می کنید. شما همواره باید به دنبال استفاده از بهترین ها برای بودجه خود باشید. در غیر این صورت با مشکل مواجه خواهید شد. شرکت در تور هایی که به ازای تعرفه شان کیفیت خوبی ندارند، معمولا تجربه نا مطلوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

پکیج تور بدروم

چگونه به بدروم برویم؟

برای ورود به بدروم چند راه مختلف وجود دارد. اولین راه موجود در جلوی پای شما، رزرو کردن همه چیز به صورت دستی است. شما باید هتل، بلیط رفت، بلیط برگشت و ناهار و شامتان را به صورت دستی آماده یا رزرو کنید. البته که این مسئله برای افرادی که وقت کافی دارند نتایج مطلوبی را به همراه خواهد داشت ولی خیلی اوقات برای حضور در بدروم افراد به دنبال آرامش و تفریح هستند. آنها دوست ندارند در مورد رفت، برگشت و خوراکی هایشان دغدغه ذهنی داشته باشند.

در این شرایط استفاده از تور بدروم نتایج مطلوبی را برای افراد به همراه خواهد داشت.بدروم یکی از محبوب ترین تور های دنیا به حساب می آید که می تواند با تعرفه ای مناسب، این شهر را به شما نمایش دهد. معمولا این تور با استفاده از هواپیما متقاضیان را به مقصد می رساند چرا که راه زمینی ایران به بدروم کمی طولانی می باشد. در صورت نیاز شما می توانید با ماشین شخصی خودتان هم به بدروم وارد شوید.

بهترین زمان سفر به بدروم کی می باشد؟

اگر شما هم به دنبال سفر به شهر بدروم هستید، بهتر است برنامه خود را برای فصل بهار خالی کنید. اگر شما وقت کافی برای شرکت در تور بدروم در فصل بهار را ندارید، می توانید در فصول خاصی از سال همچون پاییز و زمستان هم از این شهر دیدن کنید. اواخر بهار و اوایل تابستان هم می تواند زمان خوبی برای سفر به این شهر باشد به شرطی که شما برای آب و هوای ویژه آن آمادگی داشته باشید. بالاخره این شهر در کنار دریا قرار گرفته و ورود هوای شرجی برخی از مسافرین را اذیت می کند.

بهترین زمان سفر به بدروم

تور بدروم UALL

تور UALL یکی از بهترین گزینه های موجود در جهت سفر به بدروم به حساب می آید. فرق این تور با تور های معمولی در هتل آن است. هتل های UALL به شدت انحصاری بوده و هر کسی نمی تواند به آنها وارد شود! این هتل ها نسل جدید هتل های لوکس هستند. با حضور در آنها شما می توانید اقامت فوق العاده ای را تجربه کنید. البته که هزینه شرکت در این تور خیلی بالا تر از تور های معمولی می باشد.

سوالات متداول

نحوه محاسبه هزینه نهایی این تور چقدر است؟

به صورت کلی در جهت محاسبه هزینه نهایی تور بدروم شما باید با یک شرکت معتبر فعال در این زمینه صحبت کنید و مطمئن شوید که مشکلی در این زمینه ایجاد نمی شود.

آیا می توان با استفاده از روش های زمینی به بدروم رفت؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که صد در صد بله. با اینکه مسافت و زمان سفر افزایش پیدا می کند ولی به صورت کلی شما می توانید از راه های زمین به این شهر سفر کنید.

برترین مقالات
5/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *