تور نمایشگاه ایتالیا

توضیحات سفر

تور نمایشگاه ایتالیا

مقصداروپا
قیمت شروع1500 یورو

تورهای نمایشگاهی بهمن ماه

نمایشگاه بین المللی پارچه (Milano Unica Rho)
(29 jan تا 2 feb)

مقصد

نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دامداری (Fieragricola)
(30 jan تا 05 feb)

مقصد

نمایشگاه مد (The One Milano)
(17 تا 22 feb)

مقصد

نمایشگاه پوشاک و جواهرات (HOMI Fashion&Jewels Exhibition)
(17 تا 22 feb)

مقصد

نمایشگاه بین المللی کفش (Micam Milano)
(17 تا 22 feb)

مقصد

نمایشگاه بین المللی کیف (Mipel) 
(17 تا 22 feb)

مقصد

تورهای نمایشگاهی اسفند ماه

نمایشگاه زنبورداری (Apimell) 
(29 feb تا 5 mar)

مقصد

نمایشگاه  بین المللی مکانیک تخصصی (MECSPE) 
(5 تا 10 mar)

مقصد

نمایشگاه الکترونیک و مهندسی اطلاعات (Elettroexpo) 
(8 تا 11 mar)

مقصد

نمایشگاه های موجود در کشور ایتالیا همواره جزو نمایشگاه های بسیار فعال و پربازدید بوده است. تور نمایشگاه ایتالیا یکی از پرطرفدار ترین تورهای نمایشگاهی می باشد به طوری که هر سال در این کشور انواع و اقسام نمایشگاه های بین المللی و داخلی در زمینه های مختلف برگزار می‌ شوند. می توان گفت این رویدادها برای صاحبین مشاغل و فعالان در حوزه های مختلف کسب و کار و همچنین تاجران جزو یکی از رویدادهای بسیار وسیع و مهم به حساب می آیند. شرکت در این نمایشگاه ها به دلیل وجود تکنولوژی روز دنیا بسیار برای افراد مختلف مفید می باشد.

تور نمایشگاهی ایتالیا

 اگر می خواهید به عنوان مهمان و یا بازدید کننده در نمایشگاه های بین المللی که در کشور ایتالیا برگزار می‌ شوند شرکت کنید باید ابتدا ویزای تجاری ایتالیا را دریافت کرده و سپس اقدام به خرید تور نمایشگاه ایتالیا کنید.

شما با خرید تور نمایشگاه ایتالیا می توانید در انواع نمایشگاه‌ های مختلف شرکت کرده و از جدیدترین دستاورد های روز دنیا دیدن نمایید. همچنین می توانید یک رونق دوباره به کسب و کار خود بخشیده و از این دستاورد های جدید در کسب و کار و فعالیت اقتصادی خود استفاده نمایید.

نمایشگاه میلان ایتالیا

در مطالب بالا عنوان کردیم شما با خرید تور نمایشگاه ایتالیا می توانید در انواع نمایشگاه های این کشور شرکت کنید. نمایشگاه میلان کشور ایتالیا نیز جزو نمایشگاه های بسیار عالی می باشد. نمایشگاه هایی که در این شهر برگزار می‌ شوند شامل: نمایشگاه کفش، نمایشگاه پارچه و نساجی، نمایشگاه جهانی داروسازی، نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون، نمایشگاه معماری و ساختمان، نمایشگاه چرم میلان، نمایشگاه لوازم مبلمان ایتالیا،‌ نمایشگاه نساجی ایتما، نمایشگاه عینک ایتالیا، نمایشگاه صنایع دستی میلان، نمایشگاه سنگ، نمایشگاه لوازم آشپزخانه و مواد غذایی، نمایشگاه طراحان صنعتی جوان، نمایشگاه حمام و دستشویی، نمایشگاه لوله کشی و سیستم های گرمایشی و سرمایشی، نمایشگاه گاز و انرژی، چاپ و بسته بندی، نمایشگاه تجاری میلان و نمایشگاه مبلمان در شهر میلان می باشند.

 شما با توجه به نوع کسب و کار و فعالیتی که انجام می دهید می‌ توانید یکی از این نمایشگاه ها را انتخاب کرده و در آن شرکت کنید. شرکت در این نمایشگاه ها می تواند یک ایده بسیار عالی برای شما باشد تا بتوانید از این ایده‌ ها در کسب و کار خود استفاده کنید.

همچنین می توانید با جدیدترین و به روز ترین دستاورد هایی که در نوع کسب و کار شما به وجود آمده آشنا شوید و آن را در حیطه فعالیت خود به کار ببرید.

نمایشگاه میلان ایتالیا

نمایشگاه صنایع دستی میلان

تور نمایشگاه ایتالیا جزو یکی از بزرگترین نمایشگاه ها در کل دنیا می باشد که هر سال در شهر میلان کشور ایتالیا برگزار می شود. شما می توانید هر سال در آستانه سال نو میلادی و جشن کریسمس به مدت ۹ روز از این نمایشگاه بسیار عالی در شهر میلان استفاده نمایید. نمایشگاهی مانند صنایع دستی فلورانس میلان جزو نمایشگاه های بسیار مطرح در سطح بین المللی می باشد.

۸۰ کشور از ۵ قاره جهان در این نمایشگاه شرکت می‌ کنند. شرکت کنندگان این امکان بسیارعالی را دارند تا در یک فضای حرفه ای محصولات خود را در معرض نمایش بگذارند. شما به واسطه صنایع دستی که در این نمایشگاه وجود دارند می توانید با فرهنگ و آداب و رسوم ملل های مختلف آشنا شوید.

نمایشگاه صنایع دستی میلان

نمایشگاه سنگ ایتالیا

یکی از انواع تور نمایشگاه ایتالیا تور نمایشگاه سنگ می باشد. نمایشگاه سنگ ایتالیا از تاریخ ۴ الی ۷ مهر ۱۴۰۲ در کشور ایتالیا و شهر ورونا برگزار می شود‌. این نمایشگاه جزو یکی از نمایشگاه های بسیار عالی در کل دنیا می باشد که در زمینه صنعت سنگ طبیعی برگزار می شود.

شما می توانید تمامی قسمت های این صنعت را از مواد خام و محصولات نیمه آماده شده و آماده شده تا پردازش سنگ، معماری و طراحی آن مشاهده نمایید. شهر ورونا ایتالیا دومین شهر بزرگ در کشور ایتالیا می باشد‌‌‌. این شهر از نظر جغرافیایی در شمال شرقی ایتالیا واقع شده است و بزرگترین نمایشگاه سنگ طبیعی در آن برگزار می شود‌.

در این نمایشگاه محصولات مختلفی مانند ماشین آلات و فناوری ها، محصولات مصرفی برای پردازش سنگ های طبیعی، محصولات مرتبط با شرکت های ساختمانی و ساخت و سازها و تولید کننده های مصالح و سنگ های مرمر و گرانیتی برای استخراج فرآوری های سنگی ارائه می شوند. شرکت هایی که در زمینه واردات و صادرات، فروش ماشین آلات برش سنگ ها و پردازش سنگ ها و برش بلوک فعالیت دارند، در این نمایشگاه شرکت می‌ کنند.

نمایشگاه سنگ ایتالیا

همچنین اساتید دانشگاه، دانشجویان و محققین نیز در بخش سنگ های طبیعی نقش بسیار مهمی دارند. هرسال بازدیدکنندگان، علاقه مندان، غرفه داران و سرمایه‌ داران بزرگی از کل دنیا در این نمایشگاه گرد هم می‌ آیند تا بتوانند از جدید ترین تکنولوژی ها آگاهی پیدا کرده و با جدیدترین ماشین آلات در این صنعت آشنا شوند.

شما برای شرکت در تور نمایشگاه ایتالیا باید گذرنامه معتبر داشته باشید همچنین مدارک شغلی مرتبط خود را ارائه دهید. وجود مدارک شناسایی مانند شناسنامه و مدارک مالی برای اثبات تمکن مالی جزو مدارک بسیار مهم می باشند.

تور نمایشگاه طلا و جواهر ایتالیا

تور نمایشگاه طلا و جواهر ایتالیا جزو یکی از تور های بسیار پر متقاضی می باشد. هر سال در این نمایشگاه ۱۳۰۰ غرفه برگزار می‌ شود. مساحت این نمایشگاه به بیش از ۳۰۰۰ مترمربع می‌ رسد. این نمایشگاه برای خرده فروشان و کسانی که در زمینه طلا و جواهر فعالیت می‌ کنند بسیار نمایشگاه مفیدی می باشد. شما می توانید با خرید این تور در نمایشگاه طلا و جواهر ایتالیا شرکت کنید.

همچنین از خدماتی مانند اقامت در هتل‌ های چند ستاره استفاده کنید. می توانید بلیط رفت و برگشت هواپیما را بر روی این تور خریداری کنید. سپس ویزای شینگن خود را دریافت نمایید. این تور دارای ترانسفر های فرودگاهی و نمایشگاهی می باشد.

شما بدون هیچ نگرانی می توانید از فرودگاه تا محل اقامت تان و تا نمایشگاه مورد نظر ترانسفر شوید. همچنین تور لیدر فارسی‌ زبان دارید. بیمه مسافرتی نیز یکی از آپشن های بسیاری عالی این تور می باشد.

نمایشگاه بولونیا ایتالیا

نمایشگاه بولونیا ایتالیا

تور نمایشگاه ایتالیا در شهر بولونیا نیز برگزار می شود. این نمایشگاه ها شامل: نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی، نمایشگاه بین المللی بسته بندی لوازم آرایشی، نمایشگاه صنعت ساختمان، نمایشگاه کاشی و سرامیک، قطعات و لوازم جانبی خودرو، ماشین آلات کشاورزی، نمایشگاه نوآوری در سیستم های ساختمانی و ساختمان سازی، نمایشگاه خانه هوشمند، نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و تجهیزات، نمایشگاه محصولات و خدمات، نمایشگاه بین المللی خودرو و انواع موتورسیکلت می باشند.

سوالات متداول

نمایشگاه نساجی ایتمادر چه تاریخی در شهر میلان ایتالیا برگزار می شود؟

این نمایشگاه از تاریخ ۱۸ خرداد تا تاریخ ۲۴ خرداد سال ۱۴۰۲ در شهر میلان کشور ایتالیا برگزار می شود.

آیا نمایشگاهی به عنوان نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون نیز در کشور ایتالیا برگزار می شود؟

در جواب این پرسش باید گفت بله نمایشگاهی به نام نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون HOMI در کشور ایتالیا شهر میلان برگزار می‌ شود. هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه آشنایی افراد با جدیدترین طراحی و دکوراسیون های روز دنیا می باشد.

آیا قیمت تور نمایشگاه ایتالیا با تور های توریستی و گردشگری آن یکسان است؟

در نظر داشته باشید که قیمت تور نمایشگاه ایتالیا با تور های گردشگری و توریستی آن متفاوت می باشد‌. زیرا بر روی این تور هزینه ترانسفر و کارت ورودی نمایشگاه نیز اضافه خواهد شد و شما باید مبلغ بیشتری برای این تور بپردازید همچنین شما باید هتل هایی که در نزدیک نمایشگاه هستند را برای اقامت خود انتخاب کنید تا از هزینه‌های بسیار زیاد ایاب و ذهاب نیز جلوگیری نمایید‌.

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *