تور نمایشگاه اسپانیا

توضیحات سفر

تور نمایشگاه اسپانیا

مقصداروپا
قیمت شروع1500 یورو

تورهای نمایشگاهی بهمن ماه

نمایشگاه بین المللی جواهرات (Bisutex)
(7 تا 12 feb)

مقصد

نمایشگاه بین المللی جواهرات (Momad)
(7 تا 12 feb)

مقصد

نمایشگاه بین المللی موتور و خودرو (Classic Madrid)
(22 تا 26 feb)

مقصد

نمایشگاه و کنفرانس موبایل و ارتباطات (MWC)
(25 تا 30 feb)

مقصد

نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک (Cevisama)
(25  feb تا 5 mar)

مقصد

تورهای نمایشگاهی اسفند ماه

نمایشگاه بین المللی هنرهای معاصر (Justmad)
(6 تا 11 mar)

مقصد

نمایشگاه تجاری کلکسیونرها و سازندگان مینیاتورهای عروسکی (Barcelona miniaturas)
(8 تا 11 mar)

مقصد

نمایشگاه بین المللی غذا و هتل و کترینگ (Alimentaria Hostelco)
(11 تا 16 mar)

مقصد

نمایشگاه تجاری و کنگره یادگیری دیجیتال (Expolearning)
(20 تا 23 mar)

مقصد

در این مطلب می خواهیم در رابطه با انواع تور نمایشگاه اسپانیا صحبت کنیم. اسپانیا یکی از کشورهای بسیار معتبر در زمینه برگزاری نمایشگاه‌ های مختلف می باشد. شما با خرید تور نمایشگاه اسپانیا می‌ توانید در نمایشگاه مورد نظر خود شرکت کرده و از جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا دیدن نمایید. نمایشگاه های موجود در کشور اسپانیا این امکان را به افراد می‌ دهند تا بتوانند در زمینه های کسب و کار و رشته تحصیل خود اطلاعات بسیار جدیدی به دست آورند.

تور نمایشگاهی اسپانیا

همچنین می‌ توانند از این تکنولوژی های جدید در کسب و کار خود استفاده کرده و رونق بسیار عالی به فعالیت اقتصادی خود ببخشند. پس با ما همراه باشید تا از بهترین تورهای نمایشگاهی موجود در کشور اسپانیا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. با دانستن این اطلاعات می توانید یک تور متناسب با خواسته و سلیقه خود را خریداری کرده و سفر خود را شروع نمایید.

تور نمایشگاهی اسپانیا

زیبایی و مد

تور نمایشگاه اسپانیا بسیار متنوع می باشد. یکی از این نمایشگاه ها مرتبط با زیبایی و مد است. نمایشگاه آرایشی بهداشتی در شهر مادرید یکی از این نمایشگاه های زیبایی و مد می باشد. افراد با شرکت در آن می توانند با جدیدترین لوازم آرایشی و بهداشتی آشنا شده و اطلاعات بسیار کاملی در رابطه با مواد اولیه این محصول به دست آورند. در نظر داشته باشید که به موضوعات مختلفی در این نمایشگاه پرداخته می شود. به عنوان مثال مسابقات گریم و میکاپ، کارگاه های تزیینی، کنفرانس‌ های زیبایی و مد، آرایش مو، کارگاه آموزشی ماساژ و … جزو موارد اصلی این نمایشگاه می باشند.

هدف اصلی از این تور نمایشگاه اسپانیا برقرار کردن ارتباط و بستن قرارداد ها در زمینه مد و زیبایی و محصولات آرایشی است. همچنین افراد می‌ توانند با شرکت در این نمایشگاه روابط تجاری خود را با تولید کنندگان قوی‌ تر نمایند. افراد می‌ توانند از محصولات و روند تولید آن ها بازدید کرده و پیشنهادات تخصصی در این بخش را ارزیابی نمایند. این افراد از طریق این نمایشگاه‌ ها اطلاعات از فناوری های جدید را به دست آورده و می توانند خدماتی نوآورانه برای سالن خود در نظر بگیرند.

نمایشگاه صنعت ساختمان سازی اسپانیا

نمایشگاه صنعت ساختمان سازی اسپانیا

یکی از نمایشگاه های بسیار پرطرفدار در کشور اسپانیا و تور نمایشگاه اسپانیا، نمایشگاه صنعت ساختمان سازی می باشد که هر سال افراد بسیار زیادی از کل دنیا به این نمایشگاه می‌ آیند تا بتواند از جدیدترین دستاورد های این در صنعت ساختمان سازی آگاه شوند. مخصوصاً سازنده های بسیار بزرگ و قدر نیز به این نمایشگاه می آیند تا بتوانند خود را بروز کرده و از این تجهیزات و مصالح درون ساختمان های بسیار لوکس خود استفاده کنند.

این نمایشگاه از تاریخ ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ در کشور اسپانیا و در شهر بارسلون برگزار می‌ شود. می‌ توان گفت این نمایشگاه جزو یکی از نمایشگاه های تجاری بسیار عالی می باشد. در این نمایشگاه شرکت های ساختمان سازی بسیار بزرگ و قدر نیز شرکت می‌ کنند.

افراد می‌ توانند در این نمایشگاه با موارد بسیار گوناگونی در زمینه پیش ساخته‌ ها و ساخت و ساز صنعتی، فناوری اطلاعات فلز و pvc، قفل سازی ساختمان، آشپزخانه یکپارچه،‌ تاسیسات آب و گاز و تصفیه، ساخت و ساز پایدار، عایق بندی و … آشنا شوند. هدف اصلی این نمایشگاه نشان دادن جدیدترین تجهیزات در زمینه ساخت و ساز می باشد. همچنین به افراد یاد می دهد که چگونه بدون هیچگونه آسیبی به محیط زیست بتوانند ساخت و سازهای خود را انجام دهند. افراد با استفاده از این تجهیزات پیشرفته می توانند یک ساخت و ساز بسیار عالی و موفق را داشته باشند.

تقویم نمایشگاه های اسپانیا

تقویم نمایشگاه های اسپانیا

تور نمایشگاه اسپانیا بسیار طرفدار دارد. اسپانیا یکی از کشور های بسیار معروف در زمینه برگزاری انواع نمایشگاه می باشد. به عنوان مثال نمایشگاه نان شیرینی و بستنی در تاریخ ۲۸ بهمن الی ۱۱ اسفند سال  ۱۴۰۲ در این کشور برگزار می‌ شود. نمایشگاه تجهیزات استخر در شهر بارسلونا و در تاریخ ۶ تا ۹ ماه آذر ۱۴۰۲ برگزار می شود.

یکی دیگر از نمایشگاه های بسیار پرطرفدار در این کشور جشنواره صدای پریماورا می باشد که این جشنواره نیز در شهر بارسلونا اسپانیا برگزار می‌ شود. تاریخ برگزاری این جشنواره از ۱۱ الی ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ می باشد. نمایشگاه لجستیک و حمل و نقل جزو نمایشگاه های بسیار پرطرفدار می باشد که از سراسر دنیا بازدیدکننده دارد. این نمایشگاه نیز در ۱۵ تا ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ در شهر بارسلونا اسپانیا برگزار می گردد.

نمایشگاه مواد غذایی اسپانیا

یکی از مهمترین تور نمایشگاه‌ اسپانیا که در کشور اسپانیا و در شهر بارسلونا برگزار می‌ شود نمایشگاه مواد غذایی است. هر سال این نمایشگاه در ماه آوریل برگزار می گردد و می توان گفت یکی از پرطرفدارترین نمایشگاه‌ ها در کشور اسپانیا می باشد. در این نمایشگاه توزیع کنندگان و واردکنندگان، عمده فروش ها، خدمات غذایی و شرکت های صنعتی به آن دعوت می شوند.

۱۰۰۰۰ غرفه در این نمایشگاه برپا می گردد. بخش های مختلف این نمایشگاه شامل گوشت و محصولات گوشتی، بخش مهمانپذیری، فضای آشپزی شرکت‌ ها، فرایند سازی شیر و محصولات لبنی می باشد. موضوعات دیگری که در این نمایشگاه به آن پرداخته می‌ شود شامل شیرینی، غذای متناسب با رژیم های مختلف، دودی کردن غذا های پیش آماده، محصولات ارگانیک، آخرین پیشرفت در زمینه نگهداری مواد غذایی و روغن های خوراکی و … می باشند.

تور نمایشگاه کشاورزی اسپانیا

سوالات متداول

آیا تور نمایشگاه اسپانیا به نام انرژی و محیط زیست در شهر مادرید اسپانیا برگزار شده است؟

در جواب این پرسش باید گفت بله. این نمایشگاه در تاریخ ۱ الی ۳ بهمن ۱۴۰۱ در این شهر برگزار شد و در آن به بررسی نوآوری‌ ها و تجهیزات جدید، آخرین تحولات موجود در این تجهیزات و خدماتی که مرتبط با قسمت های گوناگون انرژی بود پرداخته شد. می‌ توان گفت این نمایشگاه یک چشم انداز بسیار عالی از تکنولوژی های روز دنیا را برای افراد تداعی کرد.

موضوعاتی که در این نمایشگاه به آن پرداخته شد شامل: انرژی زمین، انرژی گرمایی گاز، زغال سنگ، نفت انرژی بادی و زیست توده بود. افرادی که در این نمایشگاه شرکت کردند گذرنامه معتبر، مدارک شغلی مرتبط، شناسنامه و مدارک مالی معتبر ارائه کردند تا بتوانند جواز ورود به این نمایشگاه را به دست بیاورند.

در نمایشگاه صنایع دارویی چه موضوعاتی مطرح می‌ شود؟

در نمایشگاه صنایع داروی موضوعاتی مانند مواد و ترکیبات جانبی، عصاره طبیعی، داروسازی بیولوژیکی، فرمولاسیون بسته و مواد شیمیایی با کیفیت مورد بررسی قرار می‌ گیرند. در نظر داشته باشید این نمایشگاه برای افرادی که در این زمینه فعالیت می‌ کنند و به تحصیل پرداخته اند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

به همین دلیل هر سال افراد بسیار زیادی در این نمایشگاه شرکت می‌ کنند و این نمایشگاه جزو یکی از بزرگ ترین و به روز ترین و مجهزترین نمایشگاه ها در زمینه داروسازی می باشد. شما می توانید به وبسایت رسمی این نمایشگاه نیز مراجعه کرده و اطلاعات کافی را در این زمینه به دست بیاورید. این نمایشگاه هر سال در شهر مادرید اسپانیا برگزار می شود.

نمایشگاه عتیقه جات در کشور اسپانیا به چه موضوعاتی اشاره می کند؟

در این نمایشگاه به موضوعاتی مانند اشیا آنتیک و عتیقه جات اشاره می‌ شود همچنین بنگاه های مزایده و گالری‌ های هنری نیز در این نمایشگاه بررسی می شوند. شما می توانید با هنر و اشیا قدیمی در این نمایشگاه هنری بسیار زیبا آشنایی پیدا کنید.

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *