تور آرژانتین

تور آرژانتین

توضیحات سفر

مقصدآرژانتین
موقعیتآمریکای جنوبی

فعلا این مقصد فاقد هرگونه پکیج می باشد

آرژانتین یکی از بهترین مقاصدی است که می توانید به آن سفر کنید و از شگفتی ها و زیبایی های طبیعی آن بهره مند شوید. آرژانتین دارای مقاصد گردشگری بسیار متنوعی است و می تواند برای شما بسیار محبوب باشد. به همین خاطر، هر ساله بسیاری از مردم کشور ایران علاقه مند به رزرو تور آرژانتین هستند. با این حال ابهامات موجود در تور آرژانتین سبب شده است که مردم نتوانند بهترین زمان را برای رزرو تور و سفر به آرژانتین انتخاب کنند. ما در ادامه این مطلب قصد داریم در مورد سفر به آرژانتین و بهترین زمان سفر به این کشور صحبت کنیم.

تور آرژانتین 1401

اگر به دنبال یک تور خارجی برای سال 1401 می گردید، قطعا آرژانتین می تواند یکی از بهترین و ایده آل ترین گزینه ها برای شما باشد. آرژانتین دارای طبیعت بسیار زیبا است و می تواند به شما حس راحتی و امنیت بدهد. با سفر به این مقصد گردشگری در هر یک از فصل های سال، می توانید خوش بگذرانید. تنوع بسیار زیاد زمین های طبیعی، تالاب های سرسبز، جزیره ها و آبشارهای متنوع، همه و همه می توانند برای سفر به آرژانتین برای شما کافی باشند. تور آرژانتین 1401 در هر یک از فصل های سال قابل اجراست. افرادی که به دنبال سفر به این کشور زیبا هستند، می توانند بدون نیاز به صرف زمان بسیار زیاد و با فراهم کردن شرایط لازم، اقدام به رزرو تور کنند. آرژانتین در سال 1401 به صورت 12 روزه و یا بیشتر قابل اجراست چرا که مقاصد گردشگری این کشور بسیار زیاد است و افراد می توانند هر چند روز یک بار به یک مقصد گردشگری بروند. پس حتی در یک سفر 12 روزه به آرژانتین، احساس بدی نخواهید داشت و هر روز شگفتگی ها و زیبایی های بیشتری را تجربه می کنید.

تور آرژانتین 1401

بهترین زمان سفر به آرژانتین

قطعا یکی از موضوعات بسیار مهمی که باید برای رزرو تور آرژانتین به آن توجه داشته باشید، بهترین زمان برای سفر به آن است. واقعیت این است که افراد باید بر اساس شرایط کاری خودشان، بهترین زمان سفر به آرژانتین را تعیین کنند. با این حال، اگر در مورد شرایط هر یک از فصل ها یا ماه های آرژانتین بیشتر بدانید، راحت تر می توانید بهترین زمان را برای سفر به این مقصد گردشگری انتخاب کنید.

بهار یکی از بهترین فصل ها برای سفر به آرژانتین است. آب و هوای آرژانتین در فصل بهار و ماه های سپتامبر و نوامبر فوق العاده است. البته در برخی از مناطق آرژانتین احتمال سرد بودن هوا وجود دارد. فصل تابستان یکی از محبوب ترین فصل ها برای سفر به آرژانتین برای افرادی است که قصد صعود به قله ها را دارند. اما اگر از گرمای هوا خوشتان نمی آید، توصیه می کنیم که سفر به آرژانتین را به فصل تابستان موکول نکنید. با این حال اگر مجبور به رزرو تور در فصل تابستان هستید، بهتر است که مناطق شمالی آرژانتین نروید، چون گرما سوزان است. اگر به تغییر رنگ گیاهان و برگ ها در فصل پاییز اهمیت زیادی می دهید، می توانید در ماه های مارس و آوریل به آرژانتین سفر کنید. رزرو تور آرژانتین در این ماه ها، برای سفر به استان های مندوزا و سن خوان، بهترین گزینه خواهد بود. همچنین، شما می توانید در این فصل از پاتاگونیا و Tierra del Fuego دیدن کنید و تغییر رنگ درختان راش را مشاهده نمایید.

فصل زمستان، یکی از خاص ترین فصل ها برای رزرو تور آرژانتین محسوب می شود. ماه های زمستانی مختلف مانند ژوئن، جولای و آگوست از جمله ماه های سرد سال برای سفر به آرژانتین هستند که می توانند بهترین زمان برای رفتن به پیست اسکی نیز باشند. کولاک می تواند باعث قطع شدن برخی از مسیرها در فصل زمستان شود. به همین خاطر، شاید فصل زمستان زمان خوبی برای سفر به آرژانتین نباشد؛ اما با این حال دمای هوا در شمال آرژانتین در این فصل بسیار دلپذیر خواهد بود.

هزینه تور سفر به آرژانتین

یکی از سوالات رایجی که در مورد تور سفر به آرژانتین وجود دارد، هزینه سفر به آن است. برای سفر به آرژانتین قطعا عوامل مختلفی بر روی هزینه های نهایی شما تاثیر می گذارند و این موضوع ایجاب می کند که شما از ابتدا بودجه کافی برای سفر به این مقصد گردشگری را در نظر گرفته باشید. برای درک بهتر هزینه های تور سفر به آرژانتین با ما همراه باشید تا این هزینه ها را به بخش های مختلف تقسیم بندی کنیم.

هزینه تور آرژانتین

هزینه رزرو

یک هزینه پایه برای رزرو تور آرژانتین وجود دارد که می تواند بر اساس زمان سفر، خدمات تور و … متفاوت باشد. این هزینه از همان ابتدا دریافت می شود.

هزینه غذا

یکی دیگر از عوامل موثر بر روی هزینه، هزینه غذاست. اکثر تورهای آرژانتین برای اینکه به صرفه باشند فولبرد نیستند. مسافرین می توانند صبحانه را در هتل میل کنند؛ اما خرید غذا برعهده مسافرین است. به همین خاطر باید بودجه کافی برای خرید غذا توسط مسافرین فراهم شود. در نظر داشته باشید که آرژانتین از جمله مقاصد گردشگری گران از نظر خرید غذاست. پس حتما در این مورد تحقیق کنید و بدون در نظر گرفتن بودجه مورد نیاز برای خرید غذا، به آرژانتین نروید.

هزینه رفت و آمد در آرژانتین (در صورت نیاز)

در اکثر موارد تور آرژانتین دارای ترانسفر فرودگاهی است و هزینه های رفت و آمد بین مقاصد گردشگری را تقبل می کند. به همین خاطر، مسافرین نیازی به پرداخت هزینه رفت و آمد در آرژانتین ندارند. با این حال در برخی از موارد ممکن است که مسافرین نیاز به خروج از هتل و رفتن به مکان هایی باشند که تور آن ها را پشتیبانی نمی کند. در این زمان نیاز به پرداخت هزینه رفت و آمد خواهد بود.

هزینه های مربوط به خرید سوغاتی

یکی از هزینه های اختیاری که در سفر به آرژانتین احتمالا با آن روبرو خواهید بود، هزینه مربوط به خرید سوغاتی است. با توجه به اینکه قیمت دلار برای خرید سوغاتی بسیار زیاد است، احتمالا باید بودجه زیادی را برای این کار اختصاص دهید. پس اگر بودجه کافی ندارید، می توانید از خرید سوغاتی، لباس و … چشم پوشی کنید.

 قیمت بلیط آرژانتین

قیمت بلیط آرژانتین بستگی به زمان سفر به آرژانتین دارد. در حال حاضر با توجه به بالا رفتن قیمت بلیط های هواپیما قیمت خرید بلیط آرژانتین نیز بسیار بالا رفته است. به همین خاطر، یکی از عوامل موثر بر روی هزینه سفر به آرژانتین، قیمت بلیط این مقصد گردشگری است.

قیمت تور آرژانتین

قیمت تور آرژانتین

آرژانتین از جمله محبوب ترین تورهای خارجی در کشور ایران محسوب می شود که مزیت های زیادی را از نظر گردشگری به همراه دارد. قیمت تور کشور آرژانتین همانطور که اشاره کردیم بر اساس زمان و همچنین قیمت دلار تعیین می شود. در واقع نمی توان بدون تعیین زمان سفر و قیمت دلار، قیمت را نیز ذکر کرد. ماه ژانویه و جولای، ماه هایی اند که مردم در تعطیلات هستند و به اصطلاح عید پاک دارند. تعداد سفرها به آرژانتین از کشورهای مختلف جهان در این زمان افزایش پیدا می کند. همچنین، قیمت تور آرژانتین نیز در این محدوده زمانی بسیار افزایش پیدا خواهد کرد. بنابراین، اگر بودجه زیادی ندارید، می توانید در این زمان به آرژانتین سفر نکنید.

سوالات متداول

آیا می توان در عید پاک به آرژانتین سفر کرد؟

عید پاک زمان تعطیلات مردم آرژانتین است. به همین خاطر، در این زمان این مقصد گردشگری بسیار شلوغ خواهد بود. امکان سفر به آرژانتین و رزرو تور آرژانتین در این عید پاک وجود دارد، ولی تقریبا هزینه های سفر به آرژانتین در این زمان دو برابر می شوند.

امکان رزرو تور آرژانتین به صورت فولبرد وجود دارد؟

رزرو تور آرژانتین به صورت فولبرد امکان پذیر است؛ اما بسیاری از شرکت های مسافربری برای کاهش هزینه های مسافر مجبور به ارائه تور سفر به آرژانتین فقط با صبحانه هستند. بنابراین، حتما در این مورد با شرکت های مسافربری صحبت کنید و در صورتی که نیاز به خرید غذا دارید، حتما پول کافی به همراه داشته باشید.

بهترین مکان های دیدنی در آرژانتین کدام اند؟

آرژانتین دارای مناطق دیدنی مختلفی است که معمولا تورها به صورت گشت شما را با آن ها آشنا می کنند. آبشار لیتورال، پاپوس، کویو، پاتاگونیا و … از جمله مکان های دیدنی و زیبا در آرژانتین محسوب می شوند.


رزرو تور آرژانتین

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *