تور ارمنستان

توضیحات سفر

مقصدارمنستان
موقعیتآسیا
ایروان 4 شب
ایروان 7 شب 8 روز

تور ارمنستان با بهترین قیمت

از گذشته تا کنون سفر به عنوان یکی از بهترین تفریحات شناخته می شود و امروزه نیز سفر ها با راحتی بسیار بیشتری انجام می شوند. در حال حاضر سفر به کشور های مختلف بسیار راحت تر از گذشته شده و تور های تفریحی خاصی برای سفر ها تدارک دیده می شود. تور ارمنستان از مشهد یکی از تور های تفریحی بی نظیر و فوق العاده می باشد. کشور ارمنستان که آن را سرزمین رودخانه و دریاچه نیز می نامند به عنوان یکی از بهترین مقصد ها برای سفر تفریحی شناخته می شود.

با خرید تور ارمنستان می توانید علاوه بر آشنایی کامل با فرهنگ غنی ارمنستان و آداب آن ها از مناظر این کشور نیز دیدن کنید. وجود رود های سرشار از آب که به دریای خزر ریخته می شوند و تاریخی کهن از جمله ویژگی های بی نظیر این کشور است. توجه داشته باشید کشور ارمنستان علاوه بر موارد ذکر شده دارای ویژگی های دیگری نیز می باشد.

بیشتر بخوانید : تور ابوظبی

بهترین زمان برای سفر به ارمنستان چه زمانی است؟

تور ارمنستان

به طور کلی در پکیج تور ارمنستان از شیراز اطلاعات زیادی به مسافران داده می شود که یکی از آن ها اطلاع از آب و هوای ارمنستان است. اطلاع از آب و هوای ارمنستان باعث می شود تا شما بتوانید در بهترین زمان ممکن متناسب با سلیقه خود به این کشور سفر کنید.

فصل بهار، مارس تا ژوئن

فصل بهار یا همان مارس تا ژوئن در ارمنستان یکی از فصول فوق العاده برای سفر به این کشور شناخته می شود. در این مدت زمان آب و هوای ارمنستان نسبتا گرم بوده و برخی اوقات نیز امکان دارد در شهر های این کشور باران بیاید. در نظر داشته باشید به دلیل وجود تور ارمنستان نوروز 1401، سفر به ارمنستان در فصل بهار با شدت بیشتری همراه است. از این رو قیمت تور لحظه آخری ارمنستان در بهار با افزایش همراه است.

فصل تابستان، ژوئن تا سپتامبر

فصل تابستان کشور ارمنستان با وجود کوه های فوق العاده مرتفع بسیار گرم و خشک می باشد. این موضوع باعث می شود تا میزان مسافرت گردشگران در این فصل بیشتر شود. از این رو اگر قصد استفاده از مراکز تفریحی این کشور، یعنی پارک های آّبی و تفریحی را دارید، این فصل بهترین فصل است. در نظر داشته باشید قیمت در تابستان بسیار کمتر از فصل بهار است به همین دلیل ارزانترین تور ارمنستان از تبریز اغلب در این فصل به مردم پیشنهاد داده می شود.

فصل پاییز، سپتامبر تا دسامبر

در نظر داشته باشید تور در فصل پاییز به عنوان یکی از بهترین فصل ها شناخته می شود چرا که همان طور که گفته شد این کشور دارای مناطق مرتفع فراوانی بوده و این مسئله بدین معناست که دارای درخت های زیادی می باشد. در این فصل علاوه بر وجود آب و هوای معتدل درختان به زیباترین شکل ممکن هستند. در فصل پاییز ارمنستان با آب و هوایی معتدل و گاهی بارانی مواجه خواهید بود. قیمت تور ارمنستان در این فصل با افزایش مواجه می باشد.

فصل زمستان، مارس تا ژوئن

اکثریت اسکی بازان کشور ایران می دانند که فصل زمستان کشور ارمنستان به عنوان یکی از بهترین فصل ها شناخته می شود. به دلیل وجود کوه های مرتفع سالانه افراد زیادی به این کشور برای اسکی سفر می کنند. این فصل در ارمنستان بسیار سرد بوده و با بارش برف همراه است. هزینه تور ارمنستان در این فصل نسبت به فصل های دیگر پایین تر است.

بیشتر بخوانید : تور دبی

اطلاعات مختلف درباره تور ارمنستان

تور زمینی ارمنستان

در دیدگاه کلی سفر به ارمنستان در میان ایرانیان با استقبال شدیدی مواجه می باشد. یکی از علت های این موضوع نیز، نیاز نداشتن به ویزا برای سفر به این کشور است. این کشور علاوه بر نیاز نداشتن به ویزا موقعیت جغرافیایی بی نظیری را نیز صاحب است. ارمنستان از یک سو با دریای خزر و از سوی دیگر با دریای سیاه مجاورت دارد و در مرز آسیا و اروپا است.

پایتخت این کشور، شهر ایروان بوده که دارای جاذبه های فراوانی است. واحد پول کشور ارمنستان درام می باشد و هزینه ها در این کشور نیز بسیار پایین است. زبان مردم مهمان نواز این کشور ارمنی بوده و شما برای سفر به این کشور نیازی به ویزا ندارید. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده مدت زمان پرواز به ارمنستان حدودا یک ساعت و نیم می باشد.

مدت زمان ویزای ارمنستان چقدر است؟

هزینه تور ارمنستان

در نظر داشته باشید شهروندان ایرانی برای سفر توریستی به کشور ارمنستان از گرفتن ویزا کاملا معاف هستند. در نظر داشته باشید ایرانیان می توانند در هر دوره 180 روزه حداکثر 90 روز در این کشور مهمان باشند. نیاز است که بدانید اگر شهروندان ایرانی دارای اقامت این کشور باشند، اجازه ماندگاری بیش از 90 روز در این کشور را دارند.

مدارک مورد نیاز برای سفر به ارمنستان

قطعا برای سفر به کشور ارمنستان نیز مانند تمامی کشور های دیگر نیازمند مدارک خاصی می باشید. با ارائه این مدارک می توانید سفر بسیار بهتری را برای خود و خانواده خود تجربه نمایید.

  • اعتبار گذرنامه بالای 6 ماه
  • یک نسخه کپی از صفحه اصلی گذرنامه
  • اصل گذرنامه
  • فرم ویزای تکمیل شده، فرم خام توسط سفارت تحویل شما میگردد
  • یک قطعه عکس 3*4 رنگی زمینه سفید

بیشتر بخوانید : تور جشن آب ارمنستان

هزینه تور ارمنستان چقدر می باشد؟

قیمت تور ارمنستان

به طور کلی قیمت تور ارمنستان از تهران به عامل های مختلفی بستگی دارد که این عامل ها تاثیر مستقیمی بر روی قیمت دارند. نرخ ارز مورد نظر و هزینه هتل دو عامل تاثیرگذار بر روی قیمت می باشند. این دو عامل می توانند در سفر بهتر شما نیز تاثیر بسیار زیادی را بگذارند.

برای مثال استفاده از هتل های 3 و 4 و 5 ستاره می تواند قیمت های بیشتری را برای هتل ایجاد کند. علاوه بر کیفیت هتل مدنظر باید توجه داشته باشید، اگر هتل در مرکز شهر باشد با هزینه سنگین تری نیز همراه خواهد بود. از این رو گرفتن هتل در حومه شهر گزینه عقلانی تری می باشد. تعداد روز های اقامت شما در کشور ارمنستان نیز تاثیر بسیار زیادی را در قیمت می گذارد. علاوه بر تمامی مسائل ذکر شده وجود خدمات و امکانات مختلف در تور می تواند تاثیر بسیار زیادی را بگذارد. برخی از این خدمات مانند گشت شهری و ترانسفر فرودگاهی می باشند.

تور ارمنستان به صورت زمینی یا هوایی؟

قطعا به دلیل همسایگی کشور ایران و ارمنستان امکان ورود به کشور ارمنستان از طریق مرز زمینی وجود دارد. اما در نظر داشته باشید قیمت آن ها دارای تفاوت های نسبتا زیادی است از این رو نوع زمینی یا هوایی بودن سفر در قیمت تاثیر دارد.

 در تور زمینی ارمنستان نمی توان عامل های زیادی را بر روی قیمت این تور اعلام نمود. توجه داشته باشید عامل های مختلفی وجود دارند که می توانند در قیمت تور زمینی ارمنستان تاثیرگذار باشند. با توجه به شرایط فعلی و وجود بیماری هایی همچون بیماری کرونا، سفر ها و پرواز های خارجی با کاهش همراه بوده است اما با این شرایط همچنان آژانس های هواپیمایی مختلف اقدام به فروش تور ارمنستان هوایی از تهران و شهر های مختلف می کنند.

 در سفر به صورت هوایی عوامل زیادی بر روی قیمت تاثیر می گذارند. از این موارد می توان به ایرلاین، شهر مورد نظر و تاریخ سفر و کلاس پروازی اشاره داشت. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از قیمت های دقیق تر و بروز با کارشناسان آژانس ما تماس حاصل کنید.

علاوه بر انجام شدن پرواز به سوی کشور ارمنستان از کلان شهرهای ذکر شده، شاهد تور ارمنستان از اصفهان نیز هستیم. تمامی شهر های ذکر شده مورد پوشش آژانس های هواپیمایی کشور ایران نیز می باشند.

آیا می توان علاوه بر شهر ایروان به شهر های دیگر ارمنستان سفر کرد؟

تور لحظه آخری ارمنستان

امروزه با وجود امکانات بسیار زیادی در تمامی جهان امکان ورود به شهر های مختلف کشور ارمنستان از کشور ایران فراهم است. مسئولین کشور ارمنستان طی توافقات انجام شده امکان ورود شهروندان ایرانی به شهر های دیگر را نیز فراهم کرده اند. برای مثال سفر به شهر های گوریس و سوان نیز از سوی شهروندان ایرانی امکان پذیر است.

چگونه تور مدنظر را تهیه کنیم؟

امروزه ارزانترین تور از طریق آژانس های مختلف هواپیمایی به راحتی امکان پذیر می باشد. در این بین آژانس مسافرتی اوج آرام نیز تور ارمنستان لحظه آخری را برای افرادی که قصد سفر فوری یا عادی دارند را فراهم کرده است. از این رو شما می توانید با مراجعه به وب سایت آژانس هواپیمایی ما علاوه بر مطلع شدن از اطلاعات مختلفی همچون قیمت و مسائل دیگر نسبت به تهیه تور از این طریق نیز اقدام کنید.

برترین مقالات
امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *