تورهای ویژه بهار
19 فروردین
2 و 19 اردیبهشت
2 و 19 خرداد

اقامت در هتل 4 ستاره با صبحانه + ویزای شینگن + ترانسفر فرودگاهی + پرواز یا ترن بین شهری + یک گشت در هر شهر + راهنمای فارسی زبان + بیمه مسافرتی 

می دانید که بهترین و مناسب ترین زمان برای رزرو تور جزایر قناری کی می باشد؟ شما هم قصد بازدید از دیدنی ها و جاذبه های توریستی جزایر قناری را در سر دارید؟ از شما دعوت می کنیم که مطالب پیش روی خود را تا انتها مطالعه نمایید.

امروزه بسیاری از توریست ها به دنبال بررسی خدمات مربوط به تورهای گردشگری تور اسپانیا هستند. گردشگران می خواهند ارزان ترین و بهترین تور گردشگری این جزیره را رزرو نمایند و لحظات بی نظیری را برای خود به ارمغان آورند. بهتر است در گام اول راجع به دیدنی های جزیره یاد شده اطلاعاتی را به دست آورید. مهمترین دیدنی های جزایر قناری عبارتند از :

پارک ملی لانزاروته : با شرکت در تور جزایر قناری می توانید از پارک ملی یاد شده بازدید کنید. در این پارک می توانید فوران های آتشفشانی باشکوهی را مورد مشاهده قرار دهید. شما می توانید در حین بازدید از پارک یاد شده تصاویر بی نظیری را نیز به ثبت برسانید.

منطقه ی مربوط به سزار مانریک : یکی از بهترین دیدنی های جزیره قناری را آثار مربوط به سزار مانریک شکل داده است. در این منطقه می توانید آثار بسیار باشکوهی را مشاهده کنید. همچنین این منطقه تفریحات رفاهی مختلفی را نیز به خود اختصاص داده است.

ساحل فوئرتونتورا : در مبحث مربوط به رزرو تور جزایر قناری می توان به دیدنی های این جزیره اشاره کرد. ساحل یاد شده از محبوب ترین دیدنی های این جزیره است. سالانه هزاران گردشگر از ساحل یاد شده بازدید می کنند.

لا پالما : از بهترین دیدنی های جزایر قناری می توان به جزیره لا پالما اشاره کرد. بسیاری از گردشگران جزیره یاد شده را با اسم جزیره سبز نیز می شناسند. در ادامه مقاله سعی داریم در مورد تورهای لحظه آخری جزایر قناری و قیمت مربوط به تورهای مذکور بیشتر صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

تور جزایر قناری هتل 5 ستاره

اکنون که تصمیم دارید تا در بهترین تور جزایر قناری شرکت کنید، بهتر است که فرصت پیش روی خود را از دست ندهید همچنین با شرکت در  یاد شده می توانید در یکی از هتل های 5 ستاره این جزیره نیز اقامت کنید. شما می توانید متنوع ترین جاذبه های توریستی جزایر قناری را در کوتاه ترین زمان ممکن مورد بازدید قرار دهید. معروف ترین هتل های 5 ستاره این جزیره عبارتند از :

هتل 5 ستاره سانتا کاتالینا: با شرکت در یکی از بهترین تورهای گردشگری جزایر قناری می توانید در هتل یاد شده اقامت نموده و از خدمات رفاهی آن بهره مند شوید. این هتل در فاصله 454 متری از مرکز جزیره لاس پالماس قرار دارد. هتل یاد شده باکیفیت ترین خدمات را به خود اختصاص داده است.

سوئیت: با رزرو و خرید آنلاین تور جزایر قناری می توانید در یکی از اتاق های مجلل هتل یاد شده اقامت کنید. هزینه های اقامت در هتل مذکور کمی بالا می باشد. با این حال بسیاری از گردشگران ترجیح می دهند که در هتل یاد شده اقامت کنند. از مهمترین خدمات این هتل می توان به داشتن رستوران های بین المللی آن اشاره کرد.

تور لحظه آخری جزایر قناری

تور لحظه آخری جزایر قناری

جهت رزرو تور جزایر قناری ارزان قیمت می توانید تورهای لحظه آخری این جزیره را مورد بررسی قرار دهید. با رزرو تور لحظه آخری قناری می توانید در نزدیک ترین زمان ممکن از جاذبه های توریستی جزایر قناری بازدید کنید. قیمت متعلق به تورهای گردشگری جزایر قناری لحظه آخری بسیار مناسب می باشد. شما می توانید با توجه به شرایط خود، تور لحظه آخری را رزرو کنید. برای رزرو تورهای لحظه آخری این جزیره می توانید از وب سایت پیش روی خود اقدام نمایید.

قیمت تور جزایر قناری

همکاران ما سعی دارند تا با کمترین هزینه های ممکن تور را برگزار کنند. از سوی دیگر گردشگران نیز دوست دارند تا برای بازدید از جاذبه های توریستی جزایر قناری هزینه های کمتری را پرداخت کنند بنابراین سعی دارند ارزان ترین و معقول ترین تورهای گردشگری جزایر قناری را رزرو کنند.

تور سفر به جزایر قناری

تور جزایر قناری همانطور که اشاره شد از محبوب ترین تورهای مسافرتی برگزار شده در کشورمان می باشد. شما می توانید با شرکت در تور مذکور به راحتی از دیدنی ها و جاذبه های توریستی جزایر قناری بازدید کنید. همچنین با سفرتان به این کشور می توانید سوغاتی های بی نظیری را نیز برای دوستان و خویشاوندان خود تهیه کنید.

پیشنهاد می شود که با آگاهی بالایی در تورهای گردشگری جزایر قناری شرکت کنید. برای این منظور می توانید آداب و رسوم این جزیره را با دقت بالایی مورد بررسی قرار دهید. همچنین تور  سالانه به دفعات مکرر از سوی آژانس گردشگری و مسافرتی پیش روی تان در حال برگزاری می باشد.

هزینه تور جزایر قناری

هزینه های رزرو از مهمترین سوال هایی می باشد که ذهن توریست ها را به سوی خود مشغول کرده است. گردشگرانی که قصد بازدید از جاذبه های توریستی جزایر قناری را دارند، بهتر است در گام اول با دقت بالایی هزینه های رزرو تورهای گردشگری جزایر قناری را بررسی کنند. همچنین موارد گوناگونی در هزینه های رزرو تور جزایر قناری دخیل هستند.

هزینه تور جزایر قناری

از مهمترین این فاکتورها می توان به هتل رزرو شده، کلاس پرواز، زمان برگزاری تور و خدمات تور اشاره کرد. شما نیز می توانید با توجه به قدرت مالی خود یکی از ایده آل ترین تورهای م  سافرتی جزیره یاد شده را رزرو نمایید. برای کسب راهنمایی های بیشتر در این زمینه نیز می توانید با ما در ارتباط باشید.

تور جزایر قناری 1402

این تور از بهترین تورهای گردشگری خارجی عرضه شده در آژانس مسافرتی ما می باشد. شما می توانید با شرکت در تور مذکور از جاذبه های توریستی جزایر قناری به راحتی بازدید کنید. برای رزرو تورهای گردشگری جزایر قناری بایستی از چند ماه قبل اقدام نمایید.

چرا که برای سفر به این جزیره بایستی ویزای توریستی قناری را دریافت کنید. جهت دریافت ویزای یاد شده نیز به چند هفته زمان نیاز خواهید داشت. آژانس مسافرتی ما توانسته است بهترین تور جزایر قناری را برای شما به ارمغان آورد.

تور جزایر قناری نوروز 1402

همکاران ما سعی دارند بهترین تورها را در تعطیلات نوروز 1402 برگزار کنند. افرادی که قصد بازدید از جاذبه های توریستی جزایر قناری را در سر دارند، بهتر است که فرصت را از دست نداده و هم اکنون تور مدنظرشان را رزرو کنند.

با شرکت در تورهای گردشگری جزایر قناری می توانید تجربه های بسیار متفاوتی را کسب کنید. همچنین می توانید از نزدیک با فرهنگ بومی مردم این جزیره آشنا شوید. جهت بررسی جزییات تور جزایر قناری می توانید با همکاران ما از وب سایت پیش روی خود در ارتباط باشید.

تور جزایر قناری 1402

سوالات متداول

بهترین زمان رزرو تور جزایر قناری کی می باشد؟

شما می توانید در تمام فصل های سال از جاذبه های توریستی جزایر قناری بازدید کنید. بسیاری از گردشگران ترجیح می دهند که در روزهای معتدل بهاری از دیدنی ها این جزیره بازدید کنند.

خدمات مربوط به تورهای گردشگری جزایر قناری کدامند؟

توجه داشته باشید که تورهای یاد شده خدمات استثنایی و بی نظیری را به خود اختصاص داده اند. از مهمترین آنها می توان به ترانسفر رایگان فرودگاهی، داشتن تورلیدر، فرصت اقامت در یکی از بهترین هتل های این جزیره و غیره اشاره کرد.

برای رزرو نیازی به دریافت و اخذ ویزای گردشگری اسپانیا است؟

بله گردشگرانی که قصد رزرو و خرید تور گردشگری یاد شده را دارند، بهتر است که قبل از سفر خود ویزای توریستی قناری را دریافت نمایند. ویزای مذکور از پرطرفدارترین ویزاهای کشور اسپانیا می باشد.

هزینه های مربوط به دریافت ویزای توریستی قناری چقدر است؟

شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق در این زمینه به سایت رسمی سفارت خانه کشور اسپانیا مراجعه کنید.

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *