تور اروپا-تابستان

توضیحات سفر

تور اروپا تابستان

مقصداروپا
قیمت شروع1500 یورو

تور اروپا ویژه تابستان

امکان رزرو تور با مقاصد دیگر به دلخواه مسافر میباشد.

هزینه بلیط به نرخ پکیج های ذیل اضافه میگردد.

turkish airways logo
Qatar-Airways-Logo
پاریس

مقصد

مقصد

قیمت تور نیس

مقصد

ونیز

مقصد

خدمات: اخذ ویزای شنگن + ترانسفر + هتل ها 4 ستاری و مرکز شهر میباشد. + صبحانه + گشت نیم روز شهر +  راهنمای فارس زبان + بیمه مسافرتی تا سقف 30,000 یورو + پوشش کرونا تا سقف 60 سال

اروپا به‌ عنوان یکی از زیباترین و پیشرفته‌ترین قاره‌ های جهان شناخته می‌شود که به واسطه وجود فرهنگ‌ های متنوع و آب ‌و هوای مناسب، هر ساله پذیرای گردشگران زیادی است. تور اروپا تابستان یکی از پرطرفدارترین تور های تابستانی می‌باشد. آب‌ و هوا قاره اروپا در فصل تابستان بسیار معتدل و مناسب است و همین موضوع باعث شده تا افراد زیادی از سراسر جهان از جمله قاره‌ های گرم‌تری مثل آسیا به این تور علاقه‌مند باشند.

علاوه ‌بر آب ‌و هوای مناسب، در فصل تابستان امکانات استفاده از خدمات گردشگری بیشتری نیز در اروپا وجود دارد. همین موضوع می‌تواند سفر لذت ‌بخش تری را برای افراد به ‌همراه داشته باشد. اجازه دهید با یکدیگر در ادامه بیشتر در رابطه با تور اروپا تابستان صحبت کنیم.

هزینه‌ تور اروپا تابستان 

هزینه این تور اروپا تابستان به فاکتور های متعدد و گوناگونی وابسته است. به‌ طور معمول تور اروپا تابستان در مقایسه با تور اروپا در فصل ‌های دیگر قیمت بالاتری دارد. زیرا در تابستان امکان استفاده از امکانات تفریحی و گردشگری بیشتر خواهد بود.

علاوه‌ بر این موضوع بلیط ‌های سفر و همچنین هتل‌ ها نیز در فصل تابستان به واسطه شلوغی، گران‌تر می‌شوند. به این موضوع توجه داشته باشید که در تور اروپا تلاش می‌شود تا جاذبه‌ های قاره‌ی اروپا به شما نمایش داده شود. معمولاً در فصل تابستان بیشتر جاذبه‌ ها طوری هستند که گردشگران را بیشتر سرگرم کنند.

برای مثال مشاهده سواحل دریا، دوچرخه ‌سواری در کوهستان ها، قایقرانی و … جزو آن دسته از تفریحاتی هستند که ممکن است در تور اروپا تابستان به شما علاقه‌مندان ارائه شوند. نکته مثبت و مهمی که باعث شده تور اروپا تا این حد پرطرف‌دار باشد، این است که در فصل تابستان، طول روز ها بلندتر است.

این موضوع به شما این امکان را می‌دهد تا فرصت بیشتری برای گردش در شهر های و کشور های قاره اروپا را داشته باشد و بیشتر از سفرهایتان لذت ببرید. علاوه‌ بر این موضوع، در تابستان مدارس تعطیل می‌باشند و شما می‌توانید بدون هیچ ‌گونه مشکل و دغدغه‌ای اسباب لذت فرزند خود را در تور های تابستان فراهم سازید. با توجه به نکات مثبت تور اروپا، پرداخت هر مقدار هزینه برای استفاده از خدمات این تور، ارزشش را خواهد داشت.

قیمت تور اروپا تابستان

پیشتر برای شما گفتم که عوامل متعدد و گوناگونی وجود دارند که می‌توانند بودجه مورد نظر شما در سفر به تور اروپا تابستان را تخمین بزنند. به‌ طور کلی همواره یک حداقل مقداری برای استفاده از خدمات تور اروپا تابستان وجود دارد و با درخواست شما برای تفریحات بیشتر و خدمات با کیفیت تر، مقدار بودجه افزایش پیدا می‌کند.

شناخت عوامل و فاکتور های تأثیرگذار در قیمت تور اروپا به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید با تغییر در برنامه ‌ها تا حد بسیار زیادی در هزینه‌ های خود صرفه ‌جویی خوبی داشته باشید. عوامل تأثیرگذار در قیمت تور اروپا تابستان شامل موارد زیر می‌شوند.

قیمت تور اروپا تابستان

کیفیت هتل محل اقامت

هتل یکی از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند در قیمت تور اروپا تابستان تاثیرگذار باشد. هر چه هتل شما به مراکز تفریحاتی نزدیک‌تر باشد و امکانات بیشتری داشته باشد، شما باید هزینه‌ی بیشتری بپردازید. علاوه‌ بر این موضوع، هزینه رزرو هتل در شهر های متفاوت قاره اروپا متغیر می‌باشد.

اما به‌ هر حال مطمئن باشید که شما باید با توجه به سبک زندگی خود به انتخاب هتل بپردازید. برای مثال اگر می‌خواهید ساعات طولانی را در هتل بمانید، قاعدتاً باید هتل با خدمات عالی را انتخاب کنید. اما اگر می‌خواهید تنها شب‌ ها برای استراحت به هتل بازگردید، زیاد اهمیت ندارد که کیفیت هتل شما و امکاناتش چگونه می‌باشد.

کیفیت بلیط

کیفیت بلیط و جابجایی بین شهر ها و کشور های قاره اروپا و رفت‌ و برگشت نیز تاثیر بسیار زیادی در هزینه ‌های شما خواهد داشت. اگر شما قصد دارید از خدمات درجه یک و باکیفیت استفاده کنید، باید بلیط ‌های باکیفیتی را تهیه نمایید. در این شرایط هزینه شما نیز بالاتر خواهد رفت.

خدمات تور 

از دیگر فاکتور های مهم و تأثیرگذار در قیمت تور اروپا تابستان ما می‌توانیم به خدمات تور اشاره کنیم. تور ها معمولاً با توجه به هزینه‌ای که از شما دریافت می‌کنند، خدمات گوناگون و متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهند. هر چه خدمات کامل‌تر و جامع‌تر باشند، شما باید مقدار هزینه بیشتری را بپردازید.

بهتر است که در ابتدای کار هنگام جستجو در میان تور های موجود، به ‌طور کامل در رابطه با خدمات ارائه ‌شده در تور ها سوال بپرسید تا متوجه شوید که کدام گزینه برای شما مناسب است. در ادامه می‌توانید با توجه به بودجه و سلیقه خود از خدمات ارائه ‌شده نهایت استفاده را ببرید.

تور اروپا تابستان 1402

تور اروپا تابستان 1402

اگر در حال برنامه‌ ریزی برای تور اروپا تابستان 1402 هستید، باید از همین الان اقدامات لازم را انجام دهید. برای استفاده از خدمات تور شما میتوانید ویزا دریافت کنید تا بتوانید به ‌صورت قانونی و بدون هیچ ‌گونه مشکلی از خدماتی که در زمینه ‌های گوناگون به شما ارائه می‌شوند بهره ببرید.

در تابستان از کجاهای اروپا می‌توان دیدن کرد؟

در تور اروپا تابستان، تفریحات تابستانه بیش ‌از پیش به چشم می‌آیند. شما باید با توجه به سلیقه خودتان از تور های ترکیبی استفاده کنید. برای مثال یکی از تور های ترکیبی پرطرف‌دار تور آمریکا انگلیس و فرانسه می‌باشد که هر ساله افراد زیادی از خدمات آن بهره می‌برند. اما شما می‌توانید در این تور از مکان‌ های دیدنی زیادی دیدن کنید.

برای مثال کوه‌پیمایی، داشتن تفریحات آبی، قایق‌ سواری در کانال‌ های آبی و رودخانه ‌ها و … جزو آن دسته از خدماتی هستند که می‌توانند در تور اروپا تابستان به علاقه‌مندان ارائه شوند. این شما هستید که انتخاب می‌کنید می‌خواهید به کدام کشور ها سفر کنید و بعد با استفاده از خدمات تور، سفرتان را شروع کنید.

سوالات متداول

چه مدت قبل ‌از تصمیم برای سفر، باید اقدام کنیم؟

اگر تصمیمتان را برای استفاده از خدمات تور اروپا تابستان جدی کرده‌اید، باید حداقل یک الی سه ماه قبل‌تر تور را رزرو کنید تا بتوانید راحت‌تر از خدمات آن استفاده کنید.

دلیل قیمت متفاوت تور ها در آژانس ‌های گوناگون چیست؟

پیشتر برای شما گفتیم فاکتور هایی مانند مقصد، آپشن های ارائه‌ شده در سفر، کیفیت بلیط هواپیما، کیفیت هتل و… تاثیر زیادی در هزینه مورد نظر شما دارد. علاوه ‌بر این موارد، تورهای گردشگری مقداری سود برای خودشان دریافت می‌کنند. همین فاکتور ها باعث می‌شود قیمت تور ها متفاوت باشد.

مدارک لازم برای استفاده از خدمات تور اروپا تابستان کدام ‌ها می‌باشند؟

برای استفاده از خدمات تور شما باید مدارک را کاملا از قبل آماده کنید. این مدارک توسط شرکت برگزارکننده‌ی تور از شما دریافت می‌شوند.

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *