تور مالدیو

تور مالدیو 

توضیحات سفر

معرفی تور گردشگری مالدیو  

می دانید که بهترین زمان جهت رزرو تور مالدیو کی می باشد؟ کشور مالدیو در جنوب غربی هند واقع شده است و پایتخت آن نیز شهر ماله می باشد. این کشور توانسته زیباترین جاذبه های گردشگری را در دل خود جای دهد. همچنین فراموش نکنید که اصلی ترین منبع درآمد کشور مالدیو را، صنعت گردشگری شکل داده است.

امروزه سرمایه گذاران زیادی به دنبال سرمایه گذاری در صنعت گردشگری مالدیو هستند. همچنین این کشور مجهز به پیشرفته ترین و مدرن ترین فرودگاه بین المللی نیز می باشد. مسافران و توریست هایی که به دنبال بازدید از جدیدترین مقاصد گردشگری هستند، می توانند به مالدیو سفر کنند.

در روزهای اخیر بسیاری از افراد به دنبال بررسی و راهنمای رزرو تور مالدیو هستند. همین امر نیز بسیاری از آژانس های مسافرتی را جهت برگزاری تور مذکور، ترغیب نموده است. شما می توانید تور مالدیو نوروز 1401 مدنظرتان را به راحتی از وب سایت ما، رزرو نمایید. همچنین می توانید در صورت داشتن هرگونه سوالی نیز، با ما در ارتباط باشید. پیشنهاد می کنیم که قبل از رزرو تور کشور مالدیو، حتما در مورد جاذبه های گردشگری این کشور، تحقیق نمایید.

تور مالدیو برگزار شده از سوی آژانس مسافرتی اوج آرام، تمام پروتکل های بهداشتی کرونا را رعایت کرده است. بنابراین شما می توانید با خیال آسوده و راحت، در بهترین تورهای کشور مالدیو شرکت نمایید. گردشگران و علاقه مندان می توانند با سفر به مالدیو، تجربیات زیادی را به دست آورند. همچنین در قسمت های دیگر مقاله، توضیحات بیشتری در مورد تور کشور مالدیو ارائه خواهیم داد.

یکی از بهترین تفریحات در سراسر جهان، مسافرت کردن و بازدید از کشور های مختلف می باشد. همان طور که می دانید، جهان امروزی، از مکان های بسیار زیادی بهره مند بوده که می توانند لحظات فوق العاده ای را برای شما به وجود بیاورند. به همین دلیل نیز مسافرت به عنوان یکی از تفریحات متداول ایرانیان شناخته می شود. لازم به ذکر است که بخش زیادی از ایرانیان برای سفر، شهر های مختلف کشور ایران را انتخاب می کنند. در این بین دسته دیگری از افراد وجود دارند که علاقه بیشتری را به تفریح در سایر کشور ها دارند. به همین دلیل این دسته از افراد به دنبال کشور هایی مانند مالدیو می روند.

در سال های گذشته با راحت تر شدن فرآیند خرید تور مالدیو در کشور ایران، مردم بیشتری از کشورمان اقدام به خرید این تور کرده اند. توجه داشته باشید که امروزه مجموعه های زیادی در این عرصه به فعالیت می پردازند. در همین راستا باید مراقب باشید تا بهترین مرکز ممکن را برای تهیه این تور اقدام کنید. افرادی که قصد دارند تا به تهیه تور کشور مالدیو بپردازند، باید قبل از هر چیزی به کسب اطلاعات لازم در این زمینه اقدام کنند. در صورتی که خریداران تور کشور مالدیو به خرید این تو بدون داشتن اطلاعات لازم بپردازند، ممکن است خرید آن ها با مشکلات زیادی روبرو شود.

تور مالدیو هتل 5 ستاره

تور مالدیو هتل 5 ستاره

از آن جایی که کشور مالدیو به عنوان یکی از بهترین مکان های ممکن برای سفر شناخته می شود، تمامی مسافرین تصمیم می گیرند تا بهترین روز ها را در مالدیو سپری کنند. بدین ترتیب این دسته از افراد تور مالدیو هتل 5 ستاره استفاده می کنند. در کشور مالدیو هتل های پنج ستاره فوق لاکچری نسبتا زیادی وجود دارند که از هر گونه امکانات برخوردار هستند. امکانات فوق العاده این هتل ها موجب شده تا تور های امروزی مالدیو با بالاترین کیفیت ممکن اجرا شود. توجه داشته باشید که قطعا اقامت در هتل های 5 ستاره کشور مالدیو، می تواند تاثیرات بسیار زیادی در کیفیت سفر شما داشته باشد. البته افرادی که قصد دارند تا در هزینه های کمتری را برای اقامت پرداخت کنند، می توانند از هتل های دیگر این کشور نیز استفاده نمایند. این مسئله وابسته به مجموعه توریستی شما خواهد بود.

تور مالدیو ارزان

بسیاری از افراد در حین خرید تور مالدیو تلاش می کنند تا ارزان ترین تور های مالدیو را تهیه کنند. همان طور که می دانید تبلیغات های بسیار زیادی در رابطه با ارزان بودن تور های مالدیو توسط برخی از مراکز می شود. توجه داشته باشید که در این بین مراکز کلاهبردار و سودجو بسیار زیادی نیز وجود دارند. در این شرایط پیشنهاد می کنیم برای این که بتوانید خرید ایده آل تری را داشته باشید، تور ارزان مالدیو خود را از یک مرکز مطرح و معتبر تهیه کنید. در این شرایط قطعا شما می توانید با پرداخت هزینه کمتر، سفر ایمن تری را تجربه کنید.

تور مالدیو از مشهد

یکی از تفکرات اشتباه بسیاری از مردم کشور ایران این موضوع بوده که تور مالدیو تنها از شهر تهران اجرا می شود. با وجود مراکز توریستی معتبر و مطرح در این زمینه، دیگر مشکلی در این رابطه با وجود نداشته و مردم شهر مشهد نیز می توانند از تور های مالدیو بهره مند شوند. در واقع مردم مشهد می توانند از طریق فرودگاه شهر خود، به کشور مالدیو سفر کنند.

مالدیو کجاست؟

نیاز است که بدانید، کشور یا جزیره مالدیو به عنوان یکی مکان های گردشگری فوق العاده در سراسر جهان شناخته می شود. جزیره مالدیو، در جنوب غربی کشور هند و در اقیانوس های هند واقع شده است. جمعیت این کشور نزدیک به 540000 نفر بوده و همچنین واحد پول مالدیو روفیه می باشد. لازم به ذکر است که زبان رسمی این کشور دیوهی نام دارد. توجه داشته باشید که به دلیل پوشش گیاهی فوق العاده این کشور، سالانه افراد توریست بسیار زیادی به آن سفر می کنند.

قیمت تور مالدیو

قیمت تور مالدیو

یکی از نکات بسیار مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، قیمت می باشد. نیاز است که بدانید، به دلیل افزایش متقاضیان خرید تور این کشور با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد. علت نوسانات قیمت در تور این کشور، به دلیل تفاوت شرایط تور ها می باشد. در برخی از تور ها، اقامت در هتل های لوکس وجود دارد و در برخی از تور ها، اقامت مسافرین در هتل های معمولی انجام می گیرد. همچنین تعداد روز های اقامت، استفاده از تفریحات مالدیو، صرف وعده های غذایی مختلف و … در هزینه های نهایی تور کشور مالدیو نقش دارد.

خرید تور مالدیو

امروزه با وجود مجموعه های معتبر در عرصه فروش تور مالدیو، دغدغه های مختلف مردم کشورمان به طور کامل بر طرف شده است. در همین راستا مردم کشور ایران می توانند به راحتی به تهیه تور کشور مالدیو از طریق مراکز معتبر بپردازند. شما می توانید با خرید از مراکز معتبر، تاثیر مستقیمی را در کیفیت خرید خود داشته باشید.

تور مالدیو از شیراز

تور مالدیو از شیراز

یکی دیگر از ویژگی های اصلی مجموعه های معتبر توریستی در این زمینه، برگزاری تور از شیراز می باشد. مردم شهر شیراز نیز می توانند از این پس با استفاده از خدمات ارائه شده از سوی مجموعه های معتبر، به تهیه تور کشور مالدیو در کمترین زمان بپردازند. توجه داشته باشید که امروزه مجموعه های کمتری در کشورمان به ارائه تور کشور مالدیو از شیراز می پردازند. بنابراین این دغدغه بزرگ مردم شهر شیراز نیز به طور کامل حل شده و دیگر مشکلی از این جهت وجود ندارد.

تور مالدیو 1403

بسیاری از مردم کشورمان علاقه مند هستند تا در سال 1403 وارد کشور مالدیو شوند و از طبیعت بکر مالدیو لذت ببرند. مجموعه های توریستی مطرح با برگزاری تور مالدیو 1403 این دغدغه بزرگ را نیز به طور کامل حل کرده اند تا مردم کشورمان بتوانند در سال 1403 نیز وارد مالدیو شوند. توجه داشته باشید که به دلیل افزایش متقاضیان در سال 1403، نیاز است تا مراحل تهیه این تور هرچه زودتر انجام شود. با این شرایط شما می توانید سفر ایده آل تری را تجربه کنید.

هزینه تور مالدیو

هزینه تور ماله

قیمت تور مالدیو از مهمترین پرسش های ذهنی بسیاری از توریست ها در حین رزرو تور مذکور می باشد. جالب است بدانید که امروزه گردشگران دوست دارند تا با کمترین هزینه های ممکن سفر کنند به همین دلیل نیز به دنبال ارزان ترین تورهای گردشگری هستند. شما هم می توانید جهت رزرو تور ارزان کشور مالدیو، این فرصت ناب را از دست ندهید. البته می توانید جهت بررسی هزینه های رزرو تور کشور مالدیو، از صفحه ی اول سایت ما اقدام کنید.

تور مالدیو ارزان قیمت عرضه شده در وب سایت ما، از بهترین خدمات رفاهی و مسافرتی برخوردار است. مولفه های بسیار متعددی در هزینه های نهایی تورهای گردشگری دخیل هستند. مهمترین مولفه های موثر و تاثیرگذار در قیمت نهایی تورهای مالدیو عبارتند از :

 • لحظه آخری بودن تورهای گردشگری مالدیو
 • مدت زمان مربوط به برگزاری تور
 • هزینه های صدور و اخذ ویزای توریستی مالدیو
 • هزینه های رزرو هتل در مالدیو
 • هزینه های خرید بلیط هواپیما
 • هزینه های متعلق به داشتن تورلیدر فارسی
 • هزینه های مربوط به بیمه گردشگران
 • زمان برگزاری تورهای گردشگری مالدیو
 • سایر خدمات عرضه شده در تور

شما می توانید با بودجه در اختیار خود، به راحتی تور مالدیو را رزرو کنید. با رزرو تور کشور مالدیو می توانید خود را برای یک سفر متفاوت آماده نمایید. گردشگران می توانند با رزرو یکی از بهترین تورهای مالدیو لحظات به یادماندنی را برای خود به ارمغان آورند. اگر به دنبال بهترین کادوی سال نو برای همسر خود هستید، می توانید تور مالدیو را هم اکنون رزرو کنید.

بیشتر بخوانید : تور ماله

نکات مورد توجه در حین رزرو تور مالدیو

قیمت تور ماله

بهتر است که قبل از رزرو تور مالدیو اطلاعاتی را در مورد معروف ترین جاذبه های این کشور به دست آورید. مهمترین جاذبه های دیدنی کشور مالدیو عبارتند از:

موزه ملی مالدیو: موزه نامبرده توانسته است آثار باستانی متعددی را در دل خود جای دهد. این موزه در قرن 17 میلادی تاسیس شده است. شما گذر زمان را در موزه ملی مالدیو به هیچ عنوان احساس نخواهید کرد.

مسجد جامع جمعه: یکی از معروف ترین جاذبه های کشور مالدیو را، مسجد جامع جمعه آن شکل داده است. طراحی ساختمان این مسجد واقعا بی نظیر می باشد. روزانه نزدیک به 5 هزار نمازگزار می توانند در این مسجد حضور پیدا کنند.

جزیره کاکائو کومو: یکی از مکان های پربازدید کشور مالدیو را جزیره کاکائو کومو شکل داده است. این جزیره دارای ساحل زیبایی می باشد. هتل ها و اقامتگاه های متعددی در این جزیره قرار گرفته اند.

حیات وحش مالدیو: در بسیاری از جزیره های کشور مالدیو، می توان صخره های مرجانی را مورد مشاهده قرار داد. گونه های مختلف جانوری در سواحل مالدیو زندگی می کنند.

همچنین پیشنهاد می کنیم که در حین رزرو تور مالدیو به موارد ذیل توجه نمایید:

 • حتما ویزای توریستی کشور مالدیو را از قبل دریافت کنید.
 • با توجه به شرایط آب و هوایی مالدیو، لباس مناسبی را به همراه داشته باشید.
 • حتما قبل از رزرو تور مدنظرتان، جزییات آن را با دقت بررسی کنید.
 • در خصوص هزینه های رزرو تورهای مالدیو اطلاعاتی را به دست آورید.

شرایط اخذ ویزای مالدیو

تور ماله

مهمترین شرایط رزرو تور مالدیو را، اخذ ویزای توریستی این کشور شکل داده است. همچنین ایران جزو کشورهایی می باشد که اتباع آن برای سفر به مالدیو، بایستی ویزای این کشور را داشته باشند. شما می توانید تمام مدارک مورد نیاز صدور ویزای توریستی مالدیو را با دقت آماده نمایید.

سپس مدارک آماده شده را در اختیار همکاران و مسئولان آژانس مسافرتی ما قرار دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به ویزای مدنظرتان دست پیدا کنید. پیشنهاد می شود که در تهیه مدارک مورد نیاز صدور ویزای مالدیو، دقت کافی را داشته باشید چرا که در صورت ارائه مدارک جعلی، درخواست صدور ویزای تان ریجکت خواهد شد. مهمترین مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا مالدیو عبارتند از :

 • ارائه اصل و کپی مدارک شناسایی
 • ارائه پاسپورتی که حداقل اعتبار آن سه ماه باشد
 • پرداخت هزینه های صدور ویزا
 • ارائه دو قطعه عکس
 • رسید هتل و بلیط هواپیمای رزرو شده
 • داشتن تمکن مالی
 • ارائه گواهی پزشکی

همچنین در نظر بگیرید که تور مالدیو یکی از محبوب ترین تورهای خارجی می باشد به طوری که درخواست گردشگران برای رزرو تور مذکور در روزهای اخیر افزایش یافته است.

بیشتر بخوانید : تور آنتالیا

بهترین زمان سفر به مالدیو

تور ماله مالدیو

قبل از رزرو و شرکت در تور مالدیو، در خصوص شرایط اقلیمی این کشور نیز مطالبی را جویا شوید. در بسیاری از فصل های سال شاهد بارش باران های موسمی در کشور مالدیو هستیم. گردشگران علاقه مند به جاذبه های توریستی مالدیو، بایستی در بهترین زمان ممکن به این کشور سفر کنند.

بهترین زمان برای سفر به این کشور، فصل های پاییز و زمستان می باشد. البته در اوایل فصل بهار نیز می توانید سفرتان را به این کشور شکل دهید. همچنین تعطیلات سال نو نیز مناسب ترین زمان برای شرکت در تور کشور مالدیو می باشد. به یاد داشته باشید که در تور مالدیو، بهترین و لوکس ترین اقامتگاه ها و هتل ها رزرو شده است به طوری که توریست ها می توانند اقامت لوکس و راحتی را در این کشور تجربه نمایند.

شما با رزرو بهترین تور کشور مالدیو، می توانید لحظات باشکوهی را برای خود به ارمغان آورید. بسیاری از گردشگران لقب بهشت روی زمین را به کشور مالدیو داده اند. این کشور پیشرفت قابل توجهی را در صنعت گردشگری داشته است. سواحل آبی نیلگون و لاجوردی جزایر مالدیو، زیبایی منحصر به فردی را دارند.

راهنمای رزرو تور لحظه آخری مالدیو

گردشگران همچنین می توانند جهت رزرو هتل در مالدیو نیز از همین وب سایت اینترنتی ما اقدام کنند. برای رزرو هتل مدنظرتان در کشور مالدیو می توانید قیمت هتل های مختلف را با هم بررسی نمایید. سپس یکی از مناسب ترین هتل را با توجه به قدرت مالی خود رزرو کنید. حتما در حین رزرو هتل تاریخ ورود و خروج خود را با دقت وارد نمایید. خدمات و امکانات رفاهی مربوط به هر یک از هتل های مالدیو، با یکدیگر متفاوت می باشد. شما می توانید با توجه به توضیحات عرضه شده بهترین هتل را در کشور مالدیو رزرو نمایید.

رزرو تور مالدیو لحظه آخری یکی از مهمترین مواردی می باشد که بسیاری از توریست ها به دنبال آن هستند. شما هم می توانید با رزرو تور لحظه آخری مالدیو، سفر راحت و ارزان قیمتی را تجربه کنید. جهت مشاهده جزییات تور لحظه آخری کشور مالدیو می توانید از همین وب سایت ما اقدام نمایید.

بیشتر بخوانید : تور بالی

برگزاری تور مالدیو نوروز 1401 از شهرهای مختلف ایران 

تور لحظه آخری مالدیو  

جالب است بدانید که تور مالدیو از شهرهای بسیار مختلف کشورمان در حال برگزاری می باشد. شما می توانید با توجه به شهری که در آن زندگی می کنید، به راحتی در تور کشور مالدیو شرکت کنید. همچنین هزینه های رزرو تورهای مالدیو از شهرهای مختلف کشورمان، بسیار متعدد می باشد. مهمترین انواع تورهای مالدیو عبارتند از : 

 • تور مالدیو از تبریز
 • تور مالدیو از اصفهان
 • تور مالدیو از مشهد
 • تور مالدیو از شیراز

همچنین می توانید قبل از سفرتان به کشور مالدیو، اطلاعات مختصری از فرهنگ این کشور به دست آورید. مطالعه فرهنگ مالدیو سبب می شود تا گردشگران احساس غریبی در حین سفرشان نکنند. همچنین سعی کنید که به فرهنگ و رسومات کشور مالدیو احترام خاصی قائل باشید.

در صورت بروز هر مشکلی در این کشور می توانید با کنسولگری ایران در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که تحت هر شرایطی ویزای توریستی خود را به همراه داشته باشید. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در ارتباط باشید. امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

برترین مقالات
5/5 - (6 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *