تورهای ویژه بهار
تاریخ های رفت :
27 فروردین
11 و 26 اردیبهشت
12 و 26 خرداد

اقامت در هتل 4 ستاره با صبحانه + ویزای شینگن + ترانسفر فرودگاهی + پرواز یا ترن بین شهری + یک گشت در هر شهر + راهنمای فارسی زبان + بیمه مسافرتی 

در مقاله امروز قرار است تا در مورد تور مارسی صحبت‌هایی داشته باشیم. این تور یکی از تورهای جذاب برای گردشگری تور فرانسه است که افراد آگاه به جنبه‌های مختلف مسافرت آن را به عنوان مقصد سفر انتخاب می‌کنند. اگر تور مارسی را برای سفر انتخاب کرده‌اید، معلوم است که سلیقه خوب و مطلوبی دارید چرا که جاذبه‌های گردشگری در این شهر تمامی ندارد. علاوه بر این شرایط آب و هوایی موجود در تور مارسی نیز هر فردی را به سوی خود می‌کشاند.

تور مارسی ارزان

جذابیت تور مارسی به خاطر شگفت انگیز بودن این شهر و داشتن ابنیه‌های باستانی در آن است. همانطور که می‌دانید، مارسی یکی از شهرهای جذاب فرانسه است. از لحاظ جمعیت نیز، پربارتر از شهرهای دیگر فرانسه می‌باشد. قرار گرفتن این شهر در نزدیکی بندر و دریای مدیترانه باعث شده است تا همه ساله، گردشگران زیادی این مکان را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند. با توجه به جاذبه‌های گردشگری موجود در این شهر، قیمت تور مارسی ارزان و منطقی به نظر می‌رسد. وجود کلیساها و بندرهای قدیمی موجود در مارسی باعث می‌شود تا سفر به این شهر شگفت انگیز باشد. در مارسی شما با یک سفر می‌توانید شگفتی‌های چندین سفر مختلف را درک کنید. به بیان ساده‌تر، از باستان تا معاصر، بهترین جاذبه‌ها منتظر شما هستند.

تور مارسی ارزان

به بیان ساده‌تر؛ وجود چند فرهنگ مختلف از گذشته تا به اکنون باعث شده است تا این شهر بتواند سلیقه‌های مختلفی را پوشش دهد. خلیج‌های سحرانگیز با بندرهای رویایی آن در موقع غروب، تماشایی و جذاب است. اگر عاشق غذا خوردن و چشیدن طعم‌های مختلف و متفاوت هستید تبریک می‌گوییم چرا که؛ مارسی، مهد غذاهای مدیترانه‌ای خوشمزه و تازه است. یک سرآشپز مشهور در دنیا پس از تست مزه‌های مختلف از غذاهای مارسی به این نتیجه رسیده است که به غذاها و طعم‌های خوشمزه شهر مارسی، بی مهری شده است. چرا که؛ این نوع غذاها علاوه بر طعم جدید و شگفت انگیز، از لحاظ سلامتی نیز حائز اهمیت هستند.

هزینه تور مارسی

در تور مارسی بیشترین هزینه متعلق به ویزا است. البته به نظر می‌رسد؛ هزینه تور مارسی با توجه به امکانات متعددی که در آنجا دریافت می‌کنید مطلوب و منطقی باشد. دلایل مختلف این منطقی بودن از هر لحاظ قابل توجه است. شما با یک سفر چند روز به اندازه چند سال سفر در شهرهای مختلف اروپایی، اطلاعات کسب می‌کنید. از غذاهای لذیذ و خوشمزه این مناطق امتحان می‌کنید. کلیساهای چند هزار ساله را مشاهده می‌کنید. و در آخر؛ از آب و هوای معتدل و خوشایند آنجا نهایت استفاده را می‌برید. پس مشاهده می‌کنید که هزینه این همه لذت و کسب تجربه‌های جدید، هر چه که باشد، منطقی و ناچیز است. البته یک هزینه مطلوب و اصولی برای تور در نظر گرفته شده است که اگر افراد مقایسه‌ای بین هزینه دریافت شده در مجموعه رهگذران اوج آرام با تورهای دیگر انجام دهند، تفاوت مطلوب بین مجموعه ما و آن تورها را مشاهده می‌کنند.

هزینه تور مارسی

اگر بخواهیم در خصوص هزینه‌ها صحبت‌های کوتاهی داشته باشیم می‌توان آنها را به هزینه اقامت، خوراک و حمل و نقل تعمیم داد که تور مارسی با در نظر گرفتن تمام اینها باعث می‌شود یک سفر تمام عیار، با هزینه‌ای معقول پرداخت کنید. وجود اقامتگاه‌های مختلف در این شهر باعث شده است تا از لحاظ جا و مکان هیچ کمبودی متوجه گردشگران نشود.

تور مارسی فرانسه

همانطور که در ابتدای مقاله نیز، مطالعه کردید، مارسی یکی از شهرهای مهم و پرجمعیت فرانسه است که پذیرش گردشگران زیادی را انجام می‌دهد. در تور مارسی فرانسه مطابق با درخواست گردشگران سفرهای داخل شهری و برون شهری به مارسی و دیگر شهرهای فرانسه مورد توجه قرار می‌گیرد. بهترین مزیت تورهای گردشگری این است که افراد آگاه و کاربلد همراه شما هستند تا لذت سفر و گشت و گذار را دوچندان کنند.

تور مارسی فرانسه

مدارک مورد نیاز سفر به مارسی

در تور مارسی، دریافت ویزا و اقامت بر عهده مجموعه رهگذران اوج آرام است. مشاوران آگاه و کاربلد مجموعه نیز در اختیار شما هستند تا راهنمایی‌های درست و اصولی را ارائه دهند. با این حال بهتر است از مدارک مورد نیاز برای تور مارسی مطلع باشید. وجود شناسنامه، کارت ملی و ترجمه آن یکی از مدارک مهم برای گردشگری و سفر است. تکمیل فرم در زبان فرانسوی یا انگلیسی، 2 قطعه عکس رنگی، وجود پاسپورت که دقیقا مانند شناسنامه دارای اهمیت بالایی است. کپی از صفحات پاسپورت که مهر شینگن دارد. وجود مدارک دال بر تمکن مالی فرد، صورتحساب فردِ کارمند و رضایت کارفرما، مدارک بازنشستگی برای بازنشستگان، گواهی تحصیل برای محصلان و پروانه کسب برای تاجران از جمله مدارک بسیار مهم برای گردشگری در مارسی است. البته مدارک دیگری هم وجود دارند که اهمیت آنها کمتر از مدارک اصلی نیست. برای آگاهی از این مدارک بهتر است با مشاوران مجموعه در ارتباط باشید.

مدارک مورد نیاز سفر به مارسی

بهترین زمان سفر به مارسی

آب و هوای مطلوب و خوب در این شهر باعث می‌شود تا افراد زیادی بتوانند خود را با این شرایط جوی تطبیق دهند. به طور دقیق می‌توان گفت؛ فصل بهار معتدل‌ترین فصل در این شهر است. البته شما در هر زمان از فصول سال که اراده کنید می‌توانید بهترین سفر را به مارسی داشته باشید. به عنوان مثال، اگر عاشق مسافرت در فصل زمستان هستید، به شما این خبر خوش را می‌دهیم که زمستان در مارسی چندان سرد و طاقت فرسا نیست. به بیان ساده‌تر، 9 درجه سانتیگراد، سردترین هوای موجود در فصل زمستان در این شهر است. این شهر در هر فصل از سال زیبایی خاص و منحصر به فردی دارد.

بهترین زمان سفر به مارسی

سوالات متداول

چرا باید به مارسی سفر کنم؟

مارسی یک شهر بندری با جاذبه‌های گردشگری بی نظیر و هیجان انگیز است. افراد با استفاده از تور مارسی می‌توانند خاطره به یادماندنی برای خود و خانواده رقم بزنند. در این شهر شما با تمدن‌های مختلف آشنا می‌شوید و بناهای باستانی و تاریخی زیبایی مشاهده می‌کنید. غذاهای موجود در این شهر هم که دیگر نیاز به تعریف ندارد. کافیست فقط یکبار امتحان کنید. مزه جذاب و خوشمزه غذا شما را در هر کجای این کره خاکی که باشید باز به شهر کهن مارسی می‌کشاند.

برای اینکه تور مارسی را مورد توجه قرار دهیم باید از چه مجموعه‌ای اقدام به این کار کنم؟

به نظر می‌رسد؛ مطمعن‌ترین راه برای گردشگری و گشت و گذار در هر شهر و کشوری دریافت مشاوره از افراد کاربلد، متخصص و دارای اعتبار در این زمینه است. به جرات می‌توان گفت، اعتبار و سابقه مجموعه رهگذران اوج آرام نشان از تدبیر و مدیریت کاردان آن است. این را می‌توان از سابقه چند ساله مجموعه متوجه شد. اخذ موفق ویزای کشورهایی چون آمریکا، ژاپن، انگلستان، آلمان، فرانسه و کشورهای مطرح دیگر می‌تواند حجت را بر مسافران و گردشگران تمام کند.

خدمات ارائه شده در مجموعه رهگذران اوج آرام چیست؟

در تمام تورها  به علاوه در تور مارسی، خدماتی مانند اخذ ویزای شینگن، ترانسفر، توجه به رزرو هتل‌های با کیفیت در مرکز این شهر جزء خدمات مطلوب و همه پسند است. علاوه بر این‌ها، توجه به صبحانه، گشت و گذارهای نیمروزی، استفاده از لیدر با زبان فارسی و بیمه مسافرتی از خدمات دیگر این مجموعه می‌باشد. در حالت کلی، پکیج‌های کامل ویزا، هتل و پرواز در این مجموعه در نهایت کیفیت ارائه  می‌شود.

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *