تور ژاپن
تور قبرس جنوبی

توضیحات سفر

تور قبرس جنوبی

مقصدقبرس
قیمت شروع21 میلیون تومان

تور آیاناپا

هزینه بلیط به اعداد دلاری بالا اضافه می شود (پرواز پیشنهادی قطری یا امارات)

هزینه خدمات ویزا و سفارت (100 یورو)  به عهده مسافر بوده.

ضمانت نامه بانکی (تعهد بازگشت) بازگشت مینیموم  100 میلیون تومانی برای هر مسافر.

روند بررسی درخواست ویزا قبرس جنوبی حداقل 7 روز کاری می باشد و متقاضیان باید این مورد را دقت کنند.

درخواست ویزا حداقل 90 روز کاری، قابل قبول می باشند.

پاسپورت فرد متقاضی باید حداقل 6 ماه از تاریخ قبل از سفر اعتبار داشته باشد.

دو قطعه عکس که سایز آن (6*4) باشد و بدون رتوش زمینه سفید و رنگی باشد.

پرینت گردش حساب 6 ماه گذشته که باید در 10 روز گذشته گرفته شده باشد.

گواهی اشتغال به متقاضی همراه با ترجمه انگلیسی و همراه با اصل گواهی فارسی با ذکر کردن حقوق ماهیانه، جایگاه و سمت حرفه و تاریخ شروع به کار به همراه فیش ماهیانه سامانه تامین اجتماعی. ارائه دادن گواهی اشتغال فرد درخواست کننده به زبان انگلیسی یا ترجمه آن ، که باید اندازه حقوق ماهیانه عنوان شغلی و حرفه (عنوان دقیق)،تاریخ آغاز به کار را ذکر کند به همراه سابقه ماهیانه بیمه به علاوه این اسناد رسمی صادر شده از سوی ادارات دولتی و یا سایر نهاد های جمهوری اسلامی ایران مثل مدارک شغلی کارمندان دولتی می بایست از سوی وزارت امور خارجه ایران تایید شود.

در صورتی که خانم های خانه دار اقدام به اخذ ویزای قبرس جنوبی دارند می توانند حساب بانکی همسر خودشان را ضمیمه ی این پرونده کنند.

پاسپورت های قدیمی متقاضیان همراه با کپی کردن صفحات 2 و 3 آن و پاسپورت ها باید تا روزی که نتیجه ویزا اعلام می شود در سفارت قبرس جنوبی باشد.

همراه داشتن اصل شناسنامه فرد متقاضی به همراه تمام کپی صفحات آن. در صورت داشتن شناسنامه جدید ارائه دادن اصل کارت ملی فرزندان به همراه کپی آن لازم است.

ارائه دادن سند مالکیت به همراه قرارداد خرید ملک برای افرادی که دارای ملک در قبرس جنوبی می باشند الزامی است.

 مدارک ذکر شده به هیچ عنوان نهایی نمی باشد و ممکن است مدارک دیگری درخواست داده شود.

متقاضیان در هنگام ارائه دادن کپی مدارک باید اصل مدارک را به همراه داشته باشند.

در صورتی که فرزندان زیر سن قانونی با مادرشان سفر می کنند ارائه دادن رضایت نامه محضری پدر الزامی می باشد.

این احتمال وجود دارد که متقاضی برای مصاحبه حضوری توسط بخش کنسولگری دعوت شود.

مدارک فارسی باید توسط مترجم رسمی مور دتایید وزارت دادگستری به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد و علاوه بر آن کلیه مدارک و اسناد رمسی موجود صادر شده توسط ادرا های دولتی و نهادهای جمهوری اسلامی ایران باید توسط وزارت امور خارجه ایران تایید شده باشد.

قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم بندی شده است. تور قبرس جنوبی در جنوب این جزیره واقع شده، این بخش از جزیره که به عنوان قبرس یونانی نیز شناخته می‌شود، به دلیل سواحل زیبا مکان‌های گردشگری، شهرهای جذاب و البته محیط اروپایی شاد و مفرح، در بین گردشگران بسیار زبانزد شده است. این بخش به نسبت بخش شمالی کاملا متمایز است.

مهم ترین تمایز آن این است که تور قبرس جنوبی توریستی تر، پرجمعیت تر و مجهزتر از بقیه جزیره است و تجهیزات تفریحی بیشتری دارد. این مکان عجیب و خارق العاده ای که تقریباً در مورد آن صحبت می کنیم دارای مکان های ساحلی و طبیعت خاص است و یکی از برجسته ترین جزایر اروپایی در نظر گرفته می شود.

خبر خوبی که برای شما داریم این است که برای شما عزیزان تور قبرس جنوبی و حتی تور قبرس شمالی را در تمام طول سال ترتیب می دهیم و ارزان ترین هزینه را برای سفر به قبرس جنوبی به شما پیشنهاد می کنیم.

خرید تور قبرس جنوبی

مجری مستقیم تور قبرس جنوبی

از جمله ویژگی های مجری مستقیم تور قبرس جنوبی اوج آرام شامل موارد زیر است :

مشتاق : شور و نشاط و اشتیاق بخش مهم راهنمای گردشگری اوج آرام است.

مهارت های ارتباطی قوی : راهنمای تور گردشگری باید توانایی ارتباط با مسافران را داشته باشد.

سازماندهی سفر : قبل از شروع سفر برنامه دقیق مسیر و انتظاراتی که از سفر را دارید کاملا برایتان مشخص خواهیم کرد. مسافران هم باید بدانند که در این سفر چه چیز هایی در انتظارشان است. با پیش بینی در سفر می توانید مشکلات ریز و درشت را پیش بینی و یک سفر کم خطری را تجربه کنید.

تسلط به زبان مقصد : یکی دیگر از موارد مهمی که مجری مستقیم تور قبرس جنوبی اوج آرام از آن برخوردار است تسلط به زبان کشور مقصد است.

تور قبرس جنوبی قیمت مناسب

وجود جاذبه های گردشگری زیاد در این منطقه سبب افزایش جذابیت این تور شده است. قیمت یک تور در میزان رضایت کلی از آن بسیار تاثیر گذار است. مناسب بودن یک تور سبب افزایش تعداد مسافران آن و رشد گردشگری در ناحیه اروپا می شود.

تور قبرس جنوبی قیمت مناسب از محدوده خاصی آغاز می شود. برای مثال می توان به قیمت های زیر برای یک تور استاندارد اشاره کرد.

تورهای اقتصادی از یک هفته آغاز می شوند. تورهای یک هفته ای دارای قیمت هایی در حد 23 میلیون تومان می باشند. هر چه میزان بازه زمانی تور بیشتر باشد، قیمت نسبی آن افزایش می یابد. این امر بدیهی است اما در برخی مواقع عوامل دیگری در تعیین میزان قیمت نهایی تور تاثیر دارد.

تور های نوروزی قیمت بیشتری داشته و از محدوده 32 میلیون تومان آغاز می شود. در این تورها امکانات ویژه عید نوروزی افزوده شده است. بر اساس امکانات رفاهی و گردشگری قیمت نهایی تور مشخص می شود.

قیمت تور قبرس جنوبی

قیمت تور قبرس جنوبی

در موقعیت ها و دفاتر مسافربری و بنا بر مقصد قیمت های متفاوتی وجود دارد. با این وجود تور قبرس جنوبی هم دارای قیمت های متفاوتی است که به نسبت مناسب و کاملا منطقی است. قیمت تور در زمان های متفاوت متغیر است که از بهمن ماه تا عید این محدوده موجود است.

قیمت های تور از 23190000 میلیون تومان شروع و تا 37990000 میلیون تومان تمام می شود البته قیمت های گزارش شده کاملا بروز و قابل تغییر هستند. بر این اساس شما می توانید با توجه به قیمت های تور قبرس جنوبی و توان مالی و زمان مورد نظر خود تصمیم گیری کنید.

پکیج تور قبرس جنوبی

پکیج های بسیار متفاوتی برای انواع تور کشور قبرس در نظر گرفته شده است. به طوری که انواع تورهای ویژه نوروز و تابستانه به صورت پکیج تور قبرس جنوبی ارائه می شود. این پکیج ها بخش های بسیار متفاوتی داشته و از محدوده قیمتی متفاوتی آغاز می شوند. پکیج مشخصی توسط انواع گردشگری تهیه می شود.

در این حالت امکانات و شرایط پکیج های مختلف بسیار فرق دارد. به طوری که سطح بندی مشخصی معمولا برای انواع پکیج ها انجام می شود. این سطح بندی در مراحل اولیه تقسیم بندی پکیج انجام می گیرد. شما بر اساس سلیقه و شرایط خود می توانید اقدام به انتخاب نمونه پکیج متفاوتی نمایید.

تور قبرس جنوبی 1403

تور قبرس جنوبی 1402

در سال 1403 ما پکیج های متفاوتی از انواع تورهای گردشگری برای قبرس جنوبی را فراهم کرده ایم. شرایط استثنایی پکیج های ویژه سال جدید در سایت برای شما به طور کامل ذکر شده است. با استفاده از این شرایط استثنایی و تخفیف های عالی شما می توانید یک سفر عالی به قبرس جنوبی داشته باشید.

امکانات باور نکردنی با سطح عالی نیز برای تور قبرس جنوبی در سال 1403 در نظر گرفته شده است. در سال خرگوش شما می توانید همانند این حیوان تیزپا سفر های زیادی را تجربه کنید. ما برای این سال شرایط ویژه ای جهت تور قبرس در نظر گرفته ایم. خرگوش های تیزپا در سال 1403 سفرهای زیادی را تجربه می کنند.

تور قبرس جنوبی نوروز 1404

 قبرس جنوبی برای تجربه اول شما هم مکان و هم انتخاب بسیار مناسبی است. قبرس جنوبی به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری متعدد، مناسب ترین انتخاب جهت سفر نوروزی است. یک نوروز استثنایی در سال 1404 در انتظار شما خواهد بود اگر آغاز سال شما در انتخاب تور قبرس جنوبی نوروز 1404 باشد. بهترین لحظات را با قیمت های استثنایی و بسیار مناسب در طول سال 1404 برای شما رقم خواهیم زد. برای تجربه سفر با استاندارد ترین تور کشور می توانید از طریق منوی ثبت نام اقدام کنید.

خرید تور قبرس جنوبی

آژانس های مسافرتی

 • یکی از متداول ترین روش ها برای خرید تور، مراجعه به آژانس های مسافرتی است. در این روش می توانید با مراجعه حضوری به آژانس یا به صورت تلفنی یا آنلاین، تور مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. آژانس های مسافرتی معمولا تورهای متنوعی با قیمت های مختلف ارائه می دهند و می توانید با توجه به سلیقه و بودجه خود، تور مناسب را انتخاب کنید.

سایت های اینترنتی

 • روش دیگر برای خرید تور قبرس جنوبی، استفاده از سایت های اینترنتی است. در این روش می توانید به راحتی و در هر زمان به انواع تورها دسترسی داشته باشید و آنها را با یکدیگر مقایسه کنید همچنین می توانید نظرات سایر مسافران را در مورد تورها بخوانید و از تجربیات آنها استفاده کنید.

تورهای چارتر

 • تورهای چارتر معمولا ارزان تر از تورهای سیستمی هستند. در این نوع تورها، آژانس های مسافرتی تعدادی پرواز و هتل را به صورت چارتر از شرکت های هواپیمایی و هتل ها رزرو می کنند و با قیمت پایین تری به مسافران ارائه می دهند.

نکاتی که باید قبل از خرید تور قبرس جنوبی به آنها توجه کنید:

 • تاریخ سفر: اولین قدم برای خرید تور، انتخاب تاریخ سفر است. توجه داشته باشید که قیمت تورها در فصل های مختلف سال متفاوت است. به طور کلی، قیمت تورها در فصل های پرگردش (تابستان و عید نوروز) بیشتر از سایر فصل ها است.
 • مدت زمان سفر: مدت زمان سفر نیز بر قیمت تور تاثیرگذار است. هر چه مدت زمان سفر شما بیشتر باشد، قیمت تور نیز بیشتر خواهد بود.
 • نوع اقامت: شما می توانید بین هتل های مختلف با ستاره های مختلف انتخاب کنید. هتل های 5 ستاره معمولا گران ترین هتل ها هستند و هتل های 1 ستاره ارزان ترین آنها.
 • خدمات تور: برخی از تورها شامل خدمات full board هستند، به این معنی که صبحانه، نهار و شام در هتل ارائه می شود. برخی از تورها نیز half board هستند که فقط شامل صبحانه و نهار یا شام می شوند.

بهترین زمان سفر به قبرس جنوبی

در فصل زمستان، آب و هوا کاملا متعادل است، اما در مناطق کوهستانی شاهد برف و باران خواهید بود. به طور کلی می توان گفت که قبرس در زمستان آب و هوای مطلوبی دارد و بهترین فصل برای سفر به قبرس است. ماه هایی که مناسب تور قبرس جنوبی است و در سال کمترین تقاضا را دارد از ماه آوریل تا اکتبر می باشد زیرا تقاضای کمتری برای رزرو اقامتگاه و پرواز دارد و همه مراکز تفریحی باز هستند.

بهترین زمان سفر به قبرس جنوبی

ناگفته نماند اگر می خواهید سفر خوبی را تجربه کنید از سفر به قبرس در ماه آگوست خودداری کنید. البته می توان گفت فصل بهار بهترین زمان برای سفر تور قبرس جنوبی است زیرا در این فصل شاهد جویبار های پر آب و طبیعتی زیبا خواهید بود آب و هوا هم کاملا ملایم و صاف خواهد بود.

هزینه تور قبرس جنوبی

 قبرس نزدیک به کشورمان است بنابراین هزینه تور قبرس جنوبی در مقایسه با سایر تورهای اروپایی چندان گران نیست. پروازهای چارتری به لارناکا در ایام نوروز و تابستان موجود است. از طرفی هم سفارت بیشتر با ما مشارکت می کند، در نتیجه گرفتن ویزای قبرس برای کسانی که از سفر قبرس بهره مند می شوند و سوابق ضعیف تری دارند، ساده تر خواهد بود.

جاذبه های گردشگری قبرس جنوبی

قبرس جنوبی که به عنوان جمهوری قبرس نیز شناخته می شود، کشوری جزیره ای در دریای مدیترانه است. این کشور به دلیل سواحل زیبا، تاریخ غنی و فرهنگ منحصر به فرد خود یک مقصد گردشگری محبوب است. در اینجا تعدادی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری قبرس جنوبی آورده شده است:

 • پارک باستان شناسی پافوس: این پارک میراث جهانی یونسکو است که ویرانه های یک شهر رومی باستانی را در خود جای داده است. از جمله جاذبه های این پارک می توان به موزاییک های زیبا، ویلاهای رومی و آمفی تئاتر اشاره کرد.
   
 • کوریون: این شهر باستانی یونانی یکی از مهم ترین مکان های باستان شناسی در قبرس است. از جمله جاذبه های این شهر می توان به آمفی تئاتر، خانه های رومی و معبد آپولو اشاره کرد.
   
 • صومعه کی‌کوس: این صومعه یکی از مهم ترین اماکن مذهبی در قبرس است. این صومعه خانه یک نماد مشهور از مریم مقدس است که گفته می شود دارای قدرت های معجزه آسا است.
   
 • ساحل نیسی: این ساحل یکی از محبوب ترین سواحل در قبرس است. این ساحل به دلیل شن های سفید، آب های فیروزه ای و آب های آرام معروف است.
   
 • دروازه فاماگوستا: این دروازه یکی از نمادین ترین بناها در قبرس است. این دروازه در قرن 14 ساخته شده و زمانی ورودی اصلی شهر فاماگوستا بوده است. اینها تنها تعدادی از جاذبه های گردشگری قبرس جنوبی هستند. با تاریخ غنی، فرهنگ زیبا و مناظر خیره کننده، قبرس جنوبی چیزی برای ارائه به هر مسافری دارد.

جاذبه های گردشگری در قبرس جنوبی شامل یک قلعه سه طبقه به نام قلعه کلوسی با محیط سرسبز بیرونی است. این اثر باستانی از قرن 5 تا 13 در بین شوالیه ها مورد استفاده قرار می گرفت. امروزه این قلعه به عنوان جذاب ترین جاذبه توریستی قبرس جنوبی شناخته شده است.

روستای اومودوم یک مکان لذت بخش برای گردش است. مردم این منطقه بسیار خونگرم و مهربان هستند. شما می توانید در این روستا انواع نوشیدنی ها و غذاهای لذت بخش روستایی را امتحان کنید. کافه ها و رستوران های بسیار عالی و با کیفیتی در این روستا برای سرو غذا و نوشیدنی موجود است.

تور قبرس جنوبی به دلیل داشتن امکاناتی مثل سفر به روستاهای زیبا جذابیت فوق العاده ای دارد. در این روستاهای سنتی شما می توانید صنایع دستی جذابی را خریداری کنید.

کلیسای سنت لازاروس

زنوبیا کشتی است که در سال 1980 غرق شده است. در بندر لارناکا با غواصی شما می توانید لحظات بسیار لذت بخشی را در آن تجربه کنید. در این بندر آموزش شنا توسط مربیان بسیار با تجربه ارائه می شود. برای آموزش غواصی در این ناحیه نیز می توانید از مربیان کمک بگیرید. به طور کلی جذاب ترین منطقه در قبرس جنوبی همین بندر است. شما می توانید با انتخاب تور قبرس جنوبی به صورت ثابت این سفر را در برنامه خود قرار دهید.

کلیسای سنت لازاروس مکانی برای مشاهده انواع مراسمات مذهبی مردم قبرس جنوبی است. با بازدید از این کلیسا می توانید با آداب و رسوم مذهبی مردم قبرس بیشتر آشنا شوید. اگر به این نوع آداب مذهبی علاقه مند هستید، بازدید از این کلیسا را به شما پیشنهاد می کنیم.

نورپردازی های بسیار فوق العاده دولت قبرس جنوبی در این ناحیه سبب زیبایی استثنایی این کلیسا شده است. تور قبرس جنوبی یک برنامه مشخص برای سفر به این کلیسا و بازدید از آن را داراست.

پکیج تور قبرس جنوبی دارای بخش بازدید از کوه های ترودوس در قسمت جنوب غربی قبرس نیز می باشد. چشم انداز این کوه ها بسیار زیبا است. روستاها و مراکز خرید بسیار زیادی در اطراف این کوه ها واقع شده است.

به طوری که امکان خرید انواع سوغاتی و خوراکی های محلی برای شما وجود دارد. در این منطقه می توانید یک پیاده روی لذت بخش را در هوای آزاد تجربه کنید. در این صورت لحظات بسیار جذابی را در کنار سایر همسفران تجربه خواهید کرد.

جاذبه های گردشگری قبرس جنوبی

پافوس را جذاب ترین منطقه توریستی قبرس می دانند. دو بخش مراکز دیدنی و گردشگری از مناطق باستانی پافوس از هم جدا شده است. بر اساس سلیقه خود می توانید تنها از یک منطقه یا هر دو منطقه پافوس دیدن کنید. ویرانه های باستانی در کنار مقبره پادشاهان و مراکز فرهنگی جذابیت بسیار زیادی را برای پافوس ایجاد کرده است.

کوریون قبرس از مهم ترین مناطق باستانی قبرس است. ستون ها و موزاییک های زیبایی در این منطقه باستانی قبرس جنوبی وجود دارد. از جذاب ترین بخش جاذبه های گردشگری برای خانم ها مراکز خرید ارزان قیمت در این منطقه زیبا و توریستی است.

مراکزی مثل مرکز خرید نیکوزیا و دومینت بهترین کالاها با قیمت های استثنایی را در خود جای داده است. تور قبرس جنوبی برای گشت و گذار در این پاساژها نیز برنامه ای بسیار عالی برای توریست های خود تدارک دیده است.

معروفترین ساحل های قبرس

در سطح جهانی، قبرس با دارا بودن سواحلی چون Blue Flag شهرت بسیار دارد. اکثر شهرهای مسافرتی مانند لارناکا، لیماسول و آیاناپا به ساحل ختم می شوند، اما شهر نیکوزیا از دریای مدیترانه دور است.

محبوب ترین خط ساحلی در قبرس، خط ساحلی نیسی در آیاناپا است که هر ساله توسط تعداد زیادی توریست بازدید می شود. خط ساحلی دلپذیر آن دارای ماسه سفید است. توصیه می کنیم هر کجای قبرس جنوبی را برای اسکان رزرو کرده اید حتما به این سواحل مراجعه کنید، پشیمان نخواهید شد.

غذاهای خوشمزه و مفید قبرس جنوبی

غذاهای قبرسی کاملا خوشمزه و لذیذ هستند که برگرفته از غذاهای یونانی و ترکیه ای است. غذای مدیترانه ای اغلب با ذائقه ایرانیان مطابقت دارد، اما از آنجایی که در قبرس مسلمان کمتر زندگی می کند، بنابراین از صحت حلال بودن غذاها اطمینان حاصل کنید.

با توجه به اینکه جزیره قبرس در اقیانوس مدیترانه است، ماهی در قبرس یکی از غذاهای فراوان و محبوب توریستان است که برای مسلمانان نیز کاملا غذای مناسبی است. دیگر غذا های قبرس جنوبی معمولاً شامل گوشت کبابی و سبزیجات هستند، البته در آنجا از برنج کمتر استفاده می شود.

غذای قبرس جنوبی

از کدام جاذبه های قبرس جنوبی در تابستان دیدن کنیم؟

از جمله شهر های شگفت ‌انگیز قبرس جنوبی می توان به شهرهای نیکوزیا جنوبی، لیماسول، پافوس و لارناکا اشاره کرد. برای دیدن بهترین جاذبه‌ های گردشگری قبرس جنوبی در فصل تابستان باید از این شهر ها دیدن کنید.

در میان بهترین مکان ها برای بازدید در قبرس جنوبی در سفر تابستانی ارزان قبرس جنوبی، می توانید از سواحل لارناکا، کلیسای سنت لازاروس، گالری باستان شناسی لارناکا، قلعه لارناکا در شهر ساحلی لارناکا و همچنین سواحل لیماسول دیدن کنید.

از دیگر مکان های تور قبرس جنوبی که در فصل تابستان می توان به آن ها سفر کرد؛ قلعه لیماسول، ایستگاه آبی فاسوری واتر مانیا و باغ وحش معروف لیماسول در شهر ساحلی لیماسول است.

علاوه بر این می توانید از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری قبرس جنوبی مانند سواحل پافوس، مقبره پادشاهان پافوس و قلعه پافوس در تور قبرس جنوبی در شهر پافوس نیز دیدن کنید. پس از همه این ها، می توانید به مراکز خرید در نیکوزیا جنوبی مراجعه کرد، در خیابان های زیبای آن قدم بزنید یا از موزه ها و مکان های تاریخی قبرس جنوبی دیدن کنید.

از طرفی در شهر های ساحلی قبرس جنوبی می توانید ورزش های آبی مختلفی را امتحان کنید یا از دوچرخه سواری، اسب سواری و فعالیت های دیگری از این دست لذت ببرید.

چرا باید تور قبرس جنوبی را با اوج آرام تجربه کنیم؟

در دریای مدیترانه جزیره ای با نام قبرس واقع شده که بیش از 300 روز آن در سال آفتابی است. حتماً آب و هوای مدیترانه‌ای، نوع رژیم غذای مدیترانه‌ای و غیره به گوشتان رسیده است. سواحل تگرگ آبی قبرس در میان کشورهای پیشرو در اروپا برترین است. قبرس پنجمین کشور امن در جهان محسوب می شود.

میزان تخلف در این کشور به طور استثنایی پایین است. در قبرس جنوبی تقریباً هیچ کس به شما کاری ندارد. شما می توانید این جزیره توریستی را با کشوری چون ترکیه مقایسه کنید، جایی که هر روز خبر انفجار یک مکان آن را می شنویم یا این که افرادی در آن سعی در آزار مسافران، دزدی، اخاذی و … هستند.

علیرغم اینکه گویش محلی قبرس یونانی است، ولی به دلیل توریستی بودن این ملت، تقریباً همه افراد به زبان انگلیسی آشنا هستند و شما با تسلط به زبان انگلیسی می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید البته ناگفته نماند قبرس می تواند بخشی از اتحادیه اروپا باشد.

بنابراین ویزای قبرس اروپا بسیار قابل توجه است، به ویژه برای کسانی که ترتیبی می دهند که ویزای شینگن، انگلستان، آمریکا یا کانادا را در آینده دریافت کنند، بنابراین توصیه می کنیم حتما از تور قبرس جنوبی بهره مند شوید.

خرید از قبرس جنوبی

یکی از سوغاتی های محبوب و دوست داشتنی قبرس جنوبی مگنت ها هستند. مگنت ها می توانند برای شما خاطره انگیز باشند حتی برای حمل آن ها با مشکلی رو به رو نخواهید شد زیرا حجم بسیار کمی دارند و یادگاری های مناسبی برای شما خواهند بود.

این مگنت ها در واقع مراکز و اماکن مهمی که در قبرس جنوبی واقع شده اند را نشان می دهند و با توجه به آهنربای نصب شده در پشتشان قابلیت نصب بر روی اجسام را دارند.

خرید از قبرس جنوبی

محصولات خرنوب : خرنوب در قبرس جنوبی واقع شده که نام درختی است که همیشه کاملا سبز است. این درخت از اهمیت بالایی در بین ساکنین آنجا برخوردار است. ماده ای که از این درخت تهیه می شود کاملا خشک است و در انواع غذاها و حتی امور پزشکی کاربرد دارد.

می توان از محصولات خرنوب در انواع نوشیدنی ها نیز استفاده نمود که کاملا تاثیرش را خواهید چشید. شما حتی می توانید شکلات هایی که در قبرس با این ماده تهیه می شوند را خریداری کنید.

آیا شرایط اخذ ویزا برای تور قبرس جنوبی را دارم؟

قبرس هم همانند کشور های اروپایی دیگر برای صدور ویزا شرایط خاص خود را می طلبد و نیاز به مدارک نیز کاملا طبیعی است. برای شروع، باید سوابق سفر به کشورهای دیگر را داشته باشید به طوری که نباید پاسپورت شما خالی و سفید باشد.

علاوه بر این باید شما شاغل باشید، یا در صورتی که با خانواده قصد تور قبرس جنوبی را کرده اید حتما سرپرست خانواده باید مدارک کاری خود را ارائه نماید. شما باید یک پرینت از توضیحات بانک خود را ارائه دهید که نشان دهنده ظرفیت بودجه شما برای سفر به قبرس باشد.

همچنین شما نباید به بخش ترک نشین قبرس سفر کرده باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط دریافت ویزای قبرس می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. به طور کلی می توان گفت جهت صدور ویزای قبرس به مدارک زیر نیاز است :

 • ۲ قطعه عکس ۶x۴ رنگی زمینه سفید
 • اصل پاسپورت
 • گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی
 • اصل شناسنامه
 • ارائه پرینت بانکی و گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی

سوالات متداول

برای انتخاب تور قبرس جنوبی چقدر هزینه کنیم؟

اگر بخواهیم دقیق این هزینه را برآورد کنیم باید گفت عوامل مختلفی در تعیین این هزینه دخیل هستند که عبارتند از: نوع سفر زمینی یا هوایی یا دریایی، نرخ دلار و یورو، قیمت تقریبی بلیط زمان سفر، کیفیت هتل غذا حمل و نقل

راه های سفر به قبرس جنوبی کدامند؟

پرواز مستقیم و غیر مستقیم برای سفر به قبرس جنوبی برای مسافران موجود است.

قیمت بلیط هواپیمای سفر قبرس جنوبی چقدر است؟

این قیمت کاملا با نوع بلیط و تاریخ سفر شما بستگی دارد. برای اطلاعات دقیق تر از قیمت و هزینه های ایاب و ذهاب می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا اطلاعات را از سایت مشاهده نمایید.

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *