تور وارنا

توضیحات سفر

تور وارنا ارزان

در این ادامه این نوشته سعی داریم تا بیشتر در رابطه با امکانات، جاذبه های گردشگری، بهترین زمان سفر و هزینه تور وارنا کشور بلغارستان صحبت کنیم. با ما تا آخر این نوشته همراه باشید. هنوز تعداد زیادی از افراد هستند که حتی اسم وارنا را نشنیده اند. چه برسد به این که با تور وارنا سفر رفته باشند و آن را تجربه کرده باشند. وارنا شهری ساحلی می باشد که در کشور بلغارستان واقع شده است. بلغارستان کشوری در کنار دریا سیاه می باشد. بلغارستان را یک کشور اروپایی می توان دانست که هزینه تور وارنا بسیار ارزان تر از سایر کشورهای اروپا می باشد. این شهر ساحلی هنوز هم‌ناشناخته مانده است و اگر از بیشتر افراد بپرسند که وارنا کجاست دقیقا نمی دانند در مورد کدام شهر و کشور صحبت می‌ شود.

این نکته قبل از شروع حائز اهمیت است که بدانید شرکت خدمات هوایی و گردشگری اوج آرام به غیر کشور بلغارستان، پکیج های دیگری نظیر کشور اندوزی تور بالی ارزان قیمت را با امکانات 5 ستاره ارائه می دهد. می توان گفت کمی در حق آن اجحاف شده است. وارنا را می توان یک شهر بزرگ ساحلی در کنار دریای سیاه دانست. همچنین این شهر دومین شهر بزرگ بلغارستان می باشد. به دلیل زیبایی و جذابیت این شهر هر سال توریست های زیادی از سراسر دنیا به وارنا سفر می‌کنند. تور وارنا از آن دست تورهایی می باشد که خاطره آن تا سالیان سال در خاطر افراد باقی می‌ماند.

تور ارزان وارنا

تور وارنا ارزان

تور این کشور نسبت به قیمتش بسیار ارزانتر از تورهای دیگر می باشد. شما با حداقل ترین قیمت می توانید به یک شهر اروپایی سفر کنید. این تور بسیار مقرون به صرفه می باشد زیرا خانواده ها می توانند با قیمتی بسیار مناسب و ارزان به این شهر ساحلی زیبا سفر کنند و اوقات خوشی را با خانواده خود سپری نمایند. می توان‌ گفت قیمت تور های اروپایی چندین برابر قیمت این تور می باشد پس عاقلانه این است که با این قیمت مناسب شهر وارنا را در گزینه های سفر قرار دهید. پس اگر برای سفر، قیمت تور اولویت شماست می توان‌ گفت بهترین انتخاب برای شما وارنا می باشد. با قیمتی کم سفری بی نظیر را تجربه کنید.

هزینه تور وارنا

هزینه تور وارنا

هزینه به طور قطع بسیار کم تر از تور های اروپایی می‌باشد. کشور های اروپایی علاوه بر این که به سختی می توان از آن ها ویزا دریافت کرد، در کنار این سختی هزینه های بسیار بالایی نیز دارند. پرداخت این هزینه ها از پس هر کسی بر نمی آید.  همین هزینه پایین وارنا سبب شده است که توریست های زیادی به این کشور سفر کنند.

وارنا یک منطقه توریستی مهم و قوی در کشور بلغارستان می باشد. وارنا جاذبه های زیادی دارد که حمام مرکزی دریایی که در زیر دریا می باشد یکی از این جاذبه های گردشگری به حساب می آید و یک جاذبه توریستی مهم در این کشور می باشد. از دیگر جاذبه های گردشگری این شهر چشمه های آب گرم می باشد. البته وجود هتل های راحت و ستاره دار نیز یکی دیگر از دلایل سفر توریست ها به این شهر ساحلی می باشد. این شهر بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است و در مجلات مطرح و مشهور نیز از آن سخن گفته شده است. وارنا شهری است که قدیمی ترین گنجینه جهان در آن یافت شده است.

تور وارنا بلغارستان

تور  گردشگری وارنا از آن دست سفر هایی می باشد که برای یکبار هم که شده باید آن را تجربه کرد. این شهر یکی از مهم ترین موقعیت مکانی را در گذر زمان داشته است. می توان این شهر را شهری مدرن و جديد دانست. البته وجود ساختمان های تاریخی توانسته زیبایی خاصی به این شهر ببخشد. اصالت مهم ترین ویژگی می باشد که این شهر زیبا در خود جای داده است.

اگر به وسیله تور وارنا به این شهر زیبا سفر کردید حتما سری به پارک عظیم این شهر نیز بزنید. باغ دریای شهر نام این پارک عظیم می باشد که سبب حیرت هر گردشگری که به آنجا می رود می شود. همچنین وجود بهترین موزه های باستان در این شهر چشم هر بیننده ای را به خود خیره می سازد. شما در شهر وارنا اصالت و فرهنگ را در کنار مدرنیته بودن خواهید دید. وجود رستوران های زیاد در سطح شهر نیز سبب می شود که عذاهایی اصیل و خوشمزه را تجربه کنید. مزه هایی که تا مدت ها از خاطرتان فراموش نمی شود.

تور لحظه آخری وارنا

تور لحظه آخری وارنا

اگر قصد سفر به وسیله تور گردشگری را به شهر وارنا دارید می توانید از تور لحظه آخری نیز استفاده کنید. به این وسیله می توانید با هزینه ای خیلی پایین تر و قیمتی بسیار معقول یک سفر رویایی را تجربه نمایید. تور لحظه آخری وارنا این امکان را به شما می دهد که در دقیقه اخر توری با قیمت استثنایی را خریداری کنید و تجربه سفری بی نظیر را تا سالیان سال در ذهن خود داشته باشید.

پس اگر نتوانستید تور وارنا را خریداری کنید نا امید نشوید زیرا تور لحظه آخری وارنا یک فرصت ویژه برای افرادی می باشد که مشتاق سفر به این شهر زیبای ساحلی هستند. شما به صورت مستقیم از فرودگاه امام خمینی می توانید به این شهر سفر کنید. به این صورت می توانید با هواپیما در کمترین زمان ممکن سفر کنید. این نکته قبل از شروع حائز اهمیت است که بدانید شرکت خدمات هوایی و گردشگری اوج آرام به غیر کشور بلغارستان، پکیج های دیگری نظیر کشور امارات تور دبی را با قیمت استثنایی ارائه می دهد.

تور وارنا لحظه آخری

لحظه آخری می تواند سبب شود شما یکی از بهترین سفرهای عمرتان را انجام دهید. دریاچه وارنا از نظر حجم بزرگترین و عمیق ترین دریاچه می باشد. این دریاچه یکی دیگر از جاذبه های جذاب برای توریست ها می باشد که توسط جنگل و کوهستان احاطه شده است. این دریاچه به بینندگانش حس آرامش وصف ناپذیری می دهد. تور گردشگری لحظه آخری  می تواند یک اتفاق عالی برای افرادی که مایل به سفر هستند باشد تا با نازلترین قیمت بتوانند تجربه این سفر رویایی را حس کنند.

بهترین زمان سفر به وارنا

بهترین زمان سفر به وارنا

تور شهر وارنا در کل سال برقرار است و با توجه به خواست و میل افراد در هر سالی این تور برگزار می شود. وارنا شهری ساحلی و خوش آب و هوا می باشد که بهترین زمان سفر به این شهر را می توان بهار و تابستان دانست. به دلیل ساحلی بودن، این شهر آب و هوایی بی نظیر در فصل بهار و تابستان دارد مخصوصا که در این دو فصل می توان در دریا شنا کرد و در کنار ساحل زیبا و چشم نواز آن آفتاب گرفت.

پس اگر قصد سفر با تور وارنا را دارید فصل بهار و تابستان بهترین فرصت برای سفر می‌باشد. ممکن است در پاییز و زمستان مقداری هوا رو به سردی برود اما باز هم می توان گفت فصل پاییز و زمستان نیز برای سفر جذابیت خود را دارد. اگر با سردی هوا مشکلی نداشته باشید در این دو فصل هم‌ می توانید به کشور بلغارستان و شهر وارنا سفر کنید. می توان بهترین ماه های سال برای سفر را مرداد و شهریور دانست. بعد از ماه شهریور هوا کم کم شروع به سرد شدن می کند. افرادی که قصد سفر دارند دوست دارند در فصلی مناسب اقدام کنند، این دو فصل و ماه های مرداد و شهریور جزو بهترین زمان سفر به وارنا می‌باشد.

جاذبه های گردشگری وارنا

در پکیج تور حتما برنامه های دیدن کردن از جاذبه های زیبای این شهر نیز گنجانده شده است. یکی از جاذبه های گردشگری وارنا سفر به شهر تاریخی و باستانی نسبار می‌باشد. این شهر یک شهر تاریخی و ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو است. از جاذبه های دیگر این شهر که در تور وارنا حتما آن را تجربه می‌کنید دیدن پارک آبی و ساحلی می‌باشد. موزه باستان شناسی و وجود محوطه باستانی نکروپولیس وارنا از دیگر جاذبه هایی می‌باشد که مطمئنا افراد علاقه مند با تاریخ از آن لذت می برند. وجود کلیساهای بی شمار نیز یکی دیگر از جاذبه هایی می باشد که سبب جذب توریست به این شهر می‌شود. جنگل سنگی‌ وارنا نیز یکی از جاذبه های گردشگری این شهر می‌باشد. این جنگل سنگی‌ نیز جزوی از میراث جهانی یونسکو است و جزو آثار زمین شناسی به حساب می آید.

تور وارنا

تور وارنا ۱۴۰۱

اگر قصد سفر در سال جدید را دارید اما مقصدی را مد نظر ندارید پیشنهاد ما به شما تور گردشگری این شهر در سال ۱۴۰۱ می باشد. با ثبت نام در این تور می توانید علاوه بر دیدن جاذبه های گردشگری زیبای این شهر و آثار باستانی آن از زیبایی و آرامش دریای سیاه نیز لذت ببرید. این شهر یک انتخاب درست برای افرادی می باشد که می خواهند برای مدتی هرچند کوتاه لذت زندگی پر از آرامش را تجربه کنند. در سال ۱۴۰۱ می توانید یک سفر رویایی را تجربه کنید. کشف مکان های جدید همیشه هیجان انگیز بوده است. همچنین سبب به وجود آمدن حس های تازه و اتفاقات نو در زندگی افراد می شود. در سال جدید تصمیم برای سفر و شروع یک زندگی‌جدید اتفاقی خوشایند می باشد.

تور وارنا یک وسیله عالی برای گذراندن اوقات فراغت خانواده می باشد تا مکان های جدید را ببینید و از کنار عزیزانتان بودن لذت ببرید. شما در سفر به وارنا تنها باید به گشتن در شهر بپردازید و از اماکن زیبا و باستانی آن دیدن کنید. شب های زیبای وارنا بسیار زنده و دلنواز دست. در خیابان های مدرن با خانه های سنتی و سر به فلک کشیده پیاده روی کنید و از این همه زیبایی و قدمت لذت ببرید.

خرید تور وارنا

سفری بی مثال

اگر به دریا و سواحل علاقه مند هستید حتما باید تور وارنا را تجربه کنید. این شهر ساحلی با شن و ماسه های طلایی زیبا و دریای سیاه چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. این شهر دارای آزاد راه های ارتباطی، آب و هوای بی نظیر و حمل و نقل آبی می باشد. یکی از جذابیت های آن ساحل سوتی کنستانتین و شهر زیبای بالچیک می باشد. سالیان سال است که تمام مردم دنیا وارنا را مروارید دریای سیاه می دانند و چه تشبیه زیبا و به جایی می باشد.

این شهر شهرت جهانی در میان گردشگران و توریست ها دارد. یکی از فعالیت های مورد توجه در آن صنعت کشتی سازی و کشتیرانی می باشد که چندین دهه در این شهر رونق چشم‌گیری دارد. طبیعت بی نظیر، ساحل طلایی رنگ، هتل های لوکس و زیبا و وجود رستوران ها با غذاهایی که این منطقه را به یک ناحیه توریستی عالی تبدیل کرده است.

اگر قصد سفر به شهری اروپایی را دارید وارنا یک انتخاب بی نظیر می باشد شما با سفر به مروارید دریای سیاه تمام زیبایی را در یکجا خواهید دید. مطمئنا در شهر وارنا تجربه هایی به دست می آورید که در هیچ سفری تا قبل از آن به دست نیاوردید. شما با قیمتی استثنایی می‌توانید به یک شهر اروپایی سفر کرده و اوقات خوش تکرار نشدنی را تجربه نمایید. پس تا دیر نشده ثبت نام کرده و فرصت دیدن این شهر ساحلی زیبا را از خود نگیرید.

سواحلی زیبا و طلایی رنگ که نظیرش را در هیچ جایی ندیده اید. افرادی که به این شهر سفر کرده اند این سفر را یکی از بهترین تجربه های خود می دانند زیرا با عجایبی زیبا و شگفت آور روبرو شده اند و حسی بی مثال را تجربه کرده اند. تور وارنا یک فرصت عالی برای کشف عجایب این شهر زیبا و ناشناخته می باشد. شما عزیزان می توانید برای رزرو این تور، کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تورهای گردشگری و دریافت مشاوره از طریق راه های ارتباطی درج شده با کارشناسان مجرب ما در تماس باشید. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد.

برترین مقالات
5/5 - (8 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *