تور گوا هند

توضیحات سفر

مقصدگوا - هند
موقعیتآسیا
هتل قیمت
BELLS BEACH 34,790,000
COLONIA 38,890,000
LACALYPSO 44,490,000
PARK RIGS 49,490,000
LE MERIDIEN 50,290,000
THE ZURI 50,490,000
KENIL WORTH 52,990,000
هتل قیمت
BELLS BEACH 34,790,000
COLONIA 38,890,000
LACALYPSO 44,490,000
PARK RIGS 49,490,000
LE MERIDIEN 50,290,000
THE ZURI 50,490,000
KENIL WORTH 52,990,000

5 فروردین 2,000,000 تومان افزایش نرخ

سفر کردن به تور هند، لذت خاصی دارد. به ویژه اگر مقصد، کشوری فراتر از آن سوی مرزها باشد. تور گوا یکی از تورهای گردشگری جذاب است که می توان به آن فکر کرد. گوا یکی از شهرهای بندری واقع در کشور هندوستان است. یک منطقه ساحلی و توریستی که فرهنگ، هنر و معماری اروپایی را به تصویر می کشد. با استعمار این شهر توسط پرتغالی ها، چنین نتیجه ای حاصل شده است. گوا یک جزیره زیبا با طبیعت سحرآمیز است که تماشای جای جای آن، خالی از لذت نخواهد بود. پیشنهاد می کنیم همین حالا برای رزرو تور گوا اقدام کنید؛ چرا که طی چند ماه آینده ممکن است ظرفیت های خالی این تور به اتمام برسند و لذت یک سفر هیجان انگیز و متفاوت را از دست بدهید.

تور گوا 1403

تعداد متقاضیان رزرو تور گوا 1403 بسیار بالاست و اگر کمی دیر بجنبید؛ ممکن است دیگر نتوانید حالا حالاها به این شهر هندی سفر کنید. گوا دارای مناظر و چشم اندازهای حیرت انگیزی است. علاوه براین منطقه فوق، محل برگزاری جشن ها و فستیوال های متنوعی است که هر کدام برنامه های مهیجی را به همراه دارند. تفریحات آبی گوا نیز فرصت خوبی را برای تخلیه هیجانات درونی فراهم می آورند.

در هر حال با رزرو این تور و سفر به جزیره گوا، امکان بهره مندی از تفریحات مسرت بخش را خواهید داشت. تفریحاتی که مقدمه یک سفر عالی و خاطره ساز خواهند بود. فصل بهار یکی از بهترین فصل ها جهت سفر کردن به این منطقه توریستی است. فصلی که در آن از بارش های موسمی، خبر چندانی نیست. دمای هوا نیز در این فصل، به ویژه در روزهای ابتدایی آن مناسب است و هنوز گرما آنقدر بر شهر سیطره نیافته که باعث کلافه شدنتان گردد. بنابراین پیشنهاد می کنیم تور گوا در بهار 1403 را از دست ندهید!

مجری مستقیم تور گوا

مجری مستقیم تور گوا

برای رزرو تور گوا می توانید از شرکت هایی که مجری مستقیم برگزاری تور هستند؛ اقدام کنید. با این کار، هزینه های سفرتان تا حد چشمگیری کاهش یافته و قادر به انجام این تور تفریحی با بهترین هزینه خواهید بود. در نتیجه، بخشی از هزینه، صرف تفریحات شده و لذت بیشتری را احساس خواهید کرد. شرکت هایی که مجری مستقیم تورهای گردشگری هستند؛ خود برگزار کننده این تورها بوده و خدمات را نیز مستقیما ارائه می دهند. این بدان معناست که پای هیچ واسطه ای در میان نیست. این روش به شما این امکان را می دهد تا ضمن بهره مندی از منافع هزینه ای، خدمات بهتری را دریافت نمایید. در مقابل، شرکت هایی که مجری غیر مستقیم تور هستند؛ با توجه به اینکه نقش واسطه را دارند؛ باعث افزایش هزینه ها شده و گزینه به صرفه ای نیستند. لذا توصیه می کنیم برای رزرو تور، فقط از طریق مجریان مستقیم اقدام فرمایید.

ارزانترین تور گوا

عبارت ارزانترین تور، عبارتی است که خیلی ها منتظر شنیدن آن هستند. اما باید دید آیا چنین توری ارزش انتخاب دارد؟ علت این ارزانی می تواند خدمات نه چندان خوبی باشد که شامل حالتان می گردد. وقتی ارزانترین تور گوا را انتخاب می کنید؛ یعنی این ریسک را پذیرفته اید که تحت هر شرایطی سفر کنید. معنی دیگر این است که این حقیقت را پذیرفته اید که اقامتگاه سطح پایین را برای اقامت انتخاب کنید. تمامی اینها به منزله یک سفر معمولی و کسب کمترین لذت برای شما خواهد بود.

اگر واقعا خواستار ارزانترین نوع این تور هستید؛ باید کمی در انتخاب هایتان تجدید نظر کنید. مثلا باید هتل های میانی با تعداد ستاره کمتر را انتخاب نمایید. باید در ماه هایی که کمترین سفر در آنها صورت می گیرد؛ مسافرت کنید. مثل ماه های اکتبر و مارس. همچنین باید چشم خود را بر روی تورهای ترکیبی ببندید؛ چون این تورها دارای هزینه بیشتری اند. برای نمونه می توان تورهای ترکیبی گوا + بمبئی را نام برد.

ارزانترین تور گوا

تور گوا از شیراز

در حال حاضر گوا از مبدا شهرهای مختلف ایران صورت می گیرد. توجه داشته باشید هزینه این تور از شیراز در مقایسه با هزینه تور گوا از تهران، به مراتب بیشتر است. بنابراین اگر هزینه در اولویت آخر شماست؛ می توانید این مبدا را انتخاب کنید البته باید به این موضوع اعتراف کرد که تور گوا از شیراز با توجه به یکسره بودن پرواز، دردسر کمتری دارد.

قیمت تور گوا

برخی از آنها به طور مستقیم انجام شده و بعضی از پروازها نیز با توقف صورت می گیرند. با این اوصاف، قیمت تور متفاوت خواهد بود. نوع پرواز نیز در قیمت موثر می باشد. اگر مایل به انجام این تور با پروازهای خارجی هستید؛ یک توقف خواهید داشت. ضمنا باید این را به خاطر بسپارید که هزینه این پروازها به مراتب بیشتر از پروازهای ایرانی است. در صورت انتخاب پروازهای ایرانی نیز می توانید یا پرواز مستقیم و یا غیر مستقیم را انتخاب کنید. اگر انتخابتان گزینه اول باشد؛ با قیمت بیشتری از تور گوا مواجه خواهید شد.در صورت انتخاب گزینه دوم، مقصد اول شما بمبئی خواهد بود. پس از آن می توانید به جزیره گوا پرواز کنید؛ اما با قیمت کمتر.

قیمت تور گوا

هزینه تور گوا

هزینه تور با توجه به انتخاب های شما برآورد می گردد. هر چقدر انتظاراتتان بالاتر باشد؛ به همان اندازه، هزینه هایتان نیز بیشتر خواهند بود. برای مثال اگر مایل به اقامت در ویلاهای خصوصی باشید؛ باید هزینه بیشتری را بپردازید. اگر هدفتان اقامت در هتل های 3 ستاره و 4 ستاره باشد؛ هزینه کمتری را متحمل خواهید شد. همچنین هزینه سفرتان بسته به فصلی دارد که در آن این سفر را انجام می دهید. مثلا نیمه آبان تا نیمه اسفند، شامل کمترین هزینه بوده و سفر مقرون به صرفه تری را تجربه خواهید کرد. در عوض فصل هایی که دارای آب و هوای معتدل هستند؛ مثل پاییز و اوایل بهار، هزینه بیشتری را در پی خواهند داشت.

تور گوا ارزان

هیچگاه کیفیت را قربانی قیمت نکنید. اگر چه تور ارزان، خواسته خیلی از افراد است؛ اما باید کیفیت این تور را هم بررسی کرد. اگر کیفیت آن مطلوب باشد؛ انتخاب این تور، ایرادی ندارد؛ اما اگر قرار است یک تور ارزان، ساده و بی کیفیت را در ازای قیمت ارزان انجام دهید؛ بهتر است هرگز این کار را نکنید.

تور گوا ارزان

با این کار، نه تنها لذتی از سفر احساس نمی کنید؛ بلکه به خاطر کسب تجارب تلخ، ممکن است دیگر هرگز یاد تورهای تفریحی را هم نیاورید. در هر حال با یک بررسی دقیق و موشکافانه، ممکن است شانس رزرو تور گوا ارزان و باکیفیت را پیدا کنید. عجله نکنید؛ ابتدا خوب جستجو کنید و پس از کسب اطمینان، رزرو تور را انجام دهید.

سوالات متداول

چه زمانی به گوا سفر کنیم؟

بهترین زمان برای سفر به گوا، بین ماه های نوامبر تا فوریه است.

آیا اخذ ویزا برای تور گوا، الزامی است؟

بله. اخذ ویزای هند در این خصوص لازم است.

بهترین مکان های اقامتی گوا کدامند؟

سوئیت و ویلای سیشل، هتل 5 ستاره هالیدی این، جی دبلیو ماریوت گوا، وستین، لِمریدیِن و دابل تری.

بهترین جاذبه های تاریخی و دیدنی گوا کدامند؟

کلیسای مریم مقدس، کلیسای بام عیسی، معبد منگشی، معبد بقدشوارا و چوراو، معبد مهادف، رفتینگ رودخانه آب سفید، جزیره دیوار، آبشار دودساگار، سواحل پروانه، آگوندا، پولم و پالولم، کلیسای جامع سه، کلیسای سنت خاویر، تور دوچرخه برقی

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *