تور قبرس شمالی

توضیحات سفر

هر آنچه باید در مورد تور قبرس شمالی بدانید

به نظر شما زمان آن نرسیده است که با تور قبرس شمالی به معروف ترین شهر جهان سفر کنید؟ آیا تمایل ندارید از قبرس، این شهر دیدنی و خاص بازدید نمایید؟ تا چه میزان در مورد قبرس اطلاعات دارید؟ آیا می دانید این کشور بسیار به ایران نزدیک است و می تواند بهترین انتخاب برای سفر باشد؟ با ما همراه شوید تا بیشتر در مورد شرایط سفر به قبرس اطلاعات کسب کنید. 

قبرس جزیره ای در میان دریای مدیترانه است، که با کشورهای کهن و متمدن خاورمیانه احاطه شده است. این کشور به دلیل موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد، موفق شده است توجه گردشگران بسیاری را به خود جلب کند. همچنین نزدیکی قبرس به کشور ترکیه منجر شده است تا افراد بسیاری تمایل به بازدید از آن داشته باشند.

هزینه تور قبرس شمالی

تور قبرس بسته به امکاناتی که در طول سفر در اختیار مسافران قرار می گیرد، متغیر خواهد بود. همچنین باید بیان کنیم که عوامل مختلف بسیاری وجود دارد که می توانند بر روی قیمت تور قبرس تاثیرگذار باشند. برخی از مسافران تمایل دارند با تور قبرس شمالی، چند روزی را در بهترین هتل های قبرس سپری کنند. از این رو آنها ترجیح می دهند هتل های آل و یو آل را به جای هتل های عادی انتخاب کنند. به همین دلیل نیز باید هزینه بیشتری نسبت به تورهای دیگر پرداخت نمایند. 

قیمت تور قبرس

از دیگر عوامل موثر در قیمت تور قبرس، باید به تعداد روزهای اقامت در قبرس اشاره کنیم. مسلما تعداد روزهای کمتر، هزینه کمتری برای سفر به این جزیره در پی خواهد داشت. پس لازم است پیش از انتخاب تور، به تعداد روزهای اقامت در قبرس توجه شود. در نهایت نیز باید به نوع پرواز و خدماتی که تور در اختیار مسافران قرار می دهد، به عنوان عامل موثر دیگر در قیمت تور قبرس اشاره کنیم. تمامی این موارد باید پیش از سفر توسط مسافر بررسی شود تا بتواند هزینه تقریبی سفر به قبرس را تخمین بزند.  

تور قبرس شمالی نوروز 1402

بهترین زمان سفر به جزیره دیدنی قبرس، فصل بهار است. زیرا در این زمان قبرس از آب و هوای معتدلی برخوردار بوده و می تواند بهترین زمان برای بازدید از قبرس به شمار رود. مسافرانی که تمایل دارند نوروز 1402 خود را در این جزیره دیدنی سپری کنند، تنها کافیست بهتر تور سفر به قبرس را انتخاب کنند. 

در فصل بهار و ایام نوروز، قبرس از سراسر جهان و مخصوصا کشورهایی همچون ایران و ترکیه، مسافران و گردشگران بسیاری را پذیرا است. البته از آنجایی که پیک گردشگران در فصل بهار در قبرس بسیار شلوغ می شود، مسافران باید هزینه بیشتری نیز نسبت به فصل های دیگر برای سفر به این جزیره بپردازند. علاقه مندان سفر به قبرس می توانند از آذر ماه تا دی ماه قبرس را برای سفر انتخاب کنند، تا با هزینه مناسب تری از این جزیره دیدن کنند. 

تور قبرس شمالی نوروز 1402

تور قبرس شمالی از تبریز 

از سراسر کشور می توان با تور، به جزیره قبرس سفر کرد. اما به خاطر داشته باشید که بهترین روش برای سفر به قبرس، سفر با تورهای گروهی است. زیرا در این تورها شما لیدر هستید و می توانید با حضور لیدر از مکان های دیدنی قبرس به راحتی دیدن نمایید. تور لیدر تمام اماکن تفریحی را به گروه معرفی نموده و با برگزاری گشت های شهری، به مسافران کمک می کند تا در شهر برای بازدید از مکان های دیدنی جابجا شوند. 

معمولا سفر جداگانه، بدون تور قبرس شمالی به این جزیره کار آسانی نبوده و هزینه های سفر را افزایش می دهد. زیرا مسافران باید هزینه بیمه، ویزا، ترانسفر فرودگاهی، تور لیدر فارسی و اقامت را خود با قیمت بالاتری بپردازند. در حالی که سفر با تور می تواند این هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. 

ایرانیانی که تمایل دارند به این جزیره دیدنی سفر کنند، می توانند از شهر تبریز سفر خود را آغاز کرده و در مدت زمان کوتاهی به قبرس برسند. آنها در بهترین هتل های این جزیره اقامت نموده و در مدت زمان تعیین شده، با تور از تمام دیدنی های آن بازدید خواهند کرد. 

مجری مستقیم تور قبرس شمالی 

سفر با تور به جزیره قبرس زیر نظر مجری مستقیم تور قبرس، به مسافران کمک می کند تا بسیاری از فرایندهای آغاز سفر را به سهولت سپری کنند. زیرا مجری مستقیم تور، ویزای قبرس را برای مسافران دریافت خواهد کرد. تنها باید مسافران مدارک خود را به آژانس یا مجری تور تحویل دهند تا پیش از سفر برای دریافت ویزای آنها اقدام شود. 

با وجود آنکه مردم قبرس شمالی به زبان ترکی صحبت می کنند، اما بیشتر مردم ایران قادر به برقراری ارتباط با مردم این جزیره نخواهند بود. از این رو اگر آنها با تور به قبرس سفر کنند، می توانند بهتر با مردم جزیره ارتباط برقرار کرده و به بازدید از این جزیره رویایی بپردازند. 

مجری مستقیم تور قبرس شمالی، بهترین هتل ها را برای مسافران رزرو می کند تا خدمات عالی در طول سفر در اختیار آنها قرار دهد. در این جزیره هتل های بسیار زیبایی وجود دارد که حس عالی سفر را در اختیار مسافران قرار می دهد. البته مسافران بسته به بودجه ای که برای سفر خود تعیین می کنند، می توانند در این هتل ها مستقر شده و از سفر خود لذت ببرند. تنها کافیست تمام فرایند آغاز سفر توسط مسافران به مجری مستقیم تور قبرس واگذار شود، تا مجری بهترین خدمات را در طول سفر در اختیار مسافران قرار دهد.  

مجری مستقیم تور قبرس شمالی

قیمت تور قبرس 

هزینه و قیمت تور قبرس بسته به 3 پارامتر اصلی یعنی نوع ویزا، بلیط و محل اقامت مشخص می شود. از کشور ایران به جزیره قبرس پرواز مستقیم وجود ندارد. از این رو مسافران باید با دو پرواز به قبرس سفر کنند. در حالت معمول مدت زمان سفر به قبرس برای ایرانیان 5 ساعت به طول می انجامد. 

هزینه دریافت ویزای توریستی که معادل 20 یورو است نیز، در کنار هزینه تور قبرس شمالی باید پرداخت شود. در نهایت نیز محل اقامت می تواند در قیمت تور تاثیر گذار باشد. هر چه هتل انتخابی به مرکز شهر نزدیکتر باشد، هزینه آن بیشتر خواهد شد. اما مسافرانی که هتل های حومه شهر را برای اقامت در قبرس انتخاب می کنند، باید هزینه کمتری بپردازند. 

واحد پول قبرس یورو است. اما در صورت عدم دسترسی به یورو، مسافران می توانند دلار با خود به همراه داشته باشند. در این جزیره یک وعده غذایی تقریبا 33 یورو هزینه در بر خواهد داشت. از سوی دیگر برای جابجایی در شهر باید تقریبا 10 تا 16 یورو و برای خرید بلیط از مراکز گردشگری باید تقریبا هزینه ای معادل 10 یورو پرداخت شود. اگر سفر با تور قبرس شمالی انجام شود، تمامی این هزینه ها می توانند کاهش یافته و مسافران بیشتر از سفر خود به این جزیره لذت ببرند. 

قبرس

سوالات متداول 

  1. برای سفر به جزیره قبرس چه مدارکی لازم است؟

شرایط سفر به قبرس و دریافت ویزای این جزیره همچون ویزای شنگن است. علاوه بر آن مسافران باید اصل پاسپورت، اصل و ترجمه گواهی اشتغال به کار، دو قطعه عکس، اصل و ترجمه شناسنامه، گواهی تمکن مالی با ماده حداقل 10 میلیون تومان و … را نیز ارائه کنند. 

  1. بهترین جاذبه های دیدنی قبرس کدامند؟

قبرس یکی از مکان های پرطرفدار سفر در میان گردشگران ایرانی است، که مکان های دیدنی بسیاری دارد. از جمله این جاذبه های گردشگری باید به موزه های نیکوزیا و سواحل دیدنی آن اشاره کنیم.

  1. آیا می توان تور قبرس شمالی را کنسل کرد؟

برخی از تورهای مسافرتی چارتری هستند. از این رو مسافران بهتر است پیش از انتخاب تور قبرس، شرایط کنسلی آن را مطالعه نمایند یا از آژانس مربوطه در این خصوص سوال بپرسند. 

  1. بهترین زمان سفر به قبرس چه موقع است؟

بهترین زمان سفر به جزیره قبرس، فصل بهار و پاییز است. اما مسافران می توانند در هر زمان که تمایل داشته باشند به این جزیره سفر کنند. 

برترین مقالات
5/5 - (8 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.